قیمت پروتز زانو زیمر سال⭐1402

قیمت پروتز زانو زیمر

بیمارانی که درد زیادی در ناحیه زانو حس می کنند، شاید بخواهند در مورد قیمت پروتز زانو زیمر اطلاعات کاملی داشته باشند. ما در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار قصد دارید، مورد این پروتز صحبت کرده و اطلاعاتی را پیرامون آن به شما بدهیم.

توصیه می کنیم مقاله پروتز زیر زانو آلمانی را نیز مطالعه کنید؛ اطلاعاتتان در مورد این نوع پروتز افزایش پیدا خواهد کرد.

با پروتز زیر زانو زیمر بیشتر آشنا شوید!؟

اولین موضوعی که خوب است در مورد پروتز زیمر بدانید این است که این پروتز، یک نوع مفصل مصنوعی بوده و با پروتزهایی که برای مواقع قطع عضو ساخته می شود، تفاوت های اساسی دارد. برای مثال، افرادی که برای ساخت پروتز زیر زانو اقدام می کنند کسانی اند که پای آنها از ناحیه زیر زانو قطع شده است، اما کسانی که برای نصب و خرید مفاصل مصنوعی اقدام می کنند، دچار قطع عضو نشده اند و فقط مفصل آنها در اثر حادثه و یا بیماری دچار آسیب شده است. آسیب دیدگی مفصل در این افراد، با درد زیادی همراه است و کیفیت زندگی آنها را به شدت کاهش می دهد.

پروتز مفصل مصنوعی زیمر، پروتزی است که توسط شرکت زیمر آمریکا ساخته می شود و از جمله پروتزهای مناسب برای تعویض مفصل است. از آنجایی که این مجموعه در شهر سوئیس نیز یک دفتر مرکزی دارد، به پروتز زانو زیمر، پروتز زانو سوئیسی نیز گفته می شود. افرادی که به دلیل بیماری و یا صدمه به ناحیه زانو مجبورند مفصل مصنوعی زانوی خود را تعویض کنند، می توانند اگر پزشک آنها تشخیص دهد، این نوع پروتز را نصب کنند. به خاطر داشته باشید، به دلیل وارداتی بودن این نوع پروتز، ممکن است قیمت آن چندین برابر قیمت پروتز زیر زانو (پای مصنوعی زیر زانو) باشد.

بهتر است زمانی که می خواهید پروتز زانوی خود را تعویض کنید، در جریان قیمت پروتز زانو زیمر قرار گیرید. خوشبختانه این پروتز از جمله پروتزهایی است که وزارت بهداشت کشورمان آن را غیر استاندارد ندانسته و برخی بیماران در صورتی که توان پرداخت هزینه آن را داشته باشند، می توانند به جای دیگر انواع مفصل های مصنوعی آن را نصب کنند و به خود فرصت دهند تا راحت تر راه بروند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زیر زانو و بالای زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پروتز زانو زیمر

قیمت پروتز زانو زیمر چقدر است؟

همانطوری که در بالاتر نیز اشاره کردیم، پروتز زانو زیمر یکی از انواع مفاصل مصنوعی وارداتی است و مشخصات خود را دارد. با توجه به این موضوع، می توان به راحتی حدس زد که قیمت پروتز زانو زیمر از قیمت مفاصل مصنوعی که در داخل کشورمان ساخته می شود، بالاتر است.

با توجه به اینکه قیمت دلار و نوسان های آن روی قیمت این نوع پروتز تاثیر زیادی دارد، به همین دلیل ما نمی توانیم قیمتی دقیق از این پروتز بیان کنیم. از آنجایی که قیمت دلار در کشور ما ثابت نیست و متاسفانه ارزش پول ملی کشور ما نیز دائم در حال کاهش است، به همین دلیل نمی توان پروتزی که شاید تا دو سال قبل (یعنی سال 1399) با قیمت 26 میلیون تومان در اختیار متقاضیان قرار می گرفته، امروزه نیز با همان قیمت ارائه شود. در یک کلام می توانیم این گونه بیان کنیم، شما زمانی می توانید در جریان قیمت این پروتز قرار بگیرید که قصد داشته باشید مفصل مصنوعی زانوی خود را تعویض کنید.

درست است که این پروتز قیمت بالایی دارد، اما می توان راهکارهایی برای کاهش قیمت آن پیشنهاد کرد. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای جبران قسمتی از هزینه این پروتز انجام دهید، استفاده از خدمات بیمه های تکمیلی است. این بیمه ها تا جایی که سقف تعهداتشان به آنها اجازه می دهد، می توانند پشتیبانی خوبی از بیمه شوندگان به عمل آورند.

آیا قیمت پروتز زانو زیمر آیا از قیمت پروتز زانو آلمانی بالاتر است؟

شرکت هایی که در حوزه ساخت و تولید مفاصل مصنوعی فعالیت می کنند، در تلاش اند تا بتوانند با تولید مفاصل مصنوعی، قسمتی از مشکلات افراد درگیر با درد زانو را کم کنند. علاوه بر پروتز زیمر، پروتزهای دیگری، مانند پروتز زانو آلمانی نیز برای بیماران مناسب خواهد بود.

برای آنکه بتوانیم بین قیمت پروتز زانو زیمر و پروتز آلمانی مقایسه دقیقی انجام دهیم، باید به غیر از دانستن قیمت پروتز، سایر عوامل و شرایط را نیز بررسی کنیم. اینکه فرد در بیمارستان دولتی این عمل را انجام می دهد و یا بیمارستان خصوصی، و یا مدت زمان بستری در بیمارستان چقدر است، از جمله عواملی است که در زمان تعیین قیمت مفاصل مصنوعی زانو باید مورد توجه قرار داد. هزینه هایی مانند هزینه آزمایش، عکس برداری و فیزیوتراپی نیز به هزینه این نوع پروتز می افزاید.

آیا شرکت های فروش پروتز زانو می توانند ما را در جریان قیمت پروتز زانو زیمر قرار دهند؟

اگر پزشک شما تشخیص داده است که مفصل زانوی خود را با پروتز زانو زیمر تعویض کنید، بهتر است هر چه سریع تر برای انجام آن اقدام کنید. موضوع مهمی که در زمان خرید باید به آن توجه کنید، قیمت پروتز زانو زیمر است. این پروتز، وارداتی است و توسط شرکت های خارجی تولید می شود و قیمت بالایی دارد.

برای دریافت قیمت این نوع پروتز روش های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد. یکی از روش هایی که می توانید به واسطه آن در جریان قیمت مفصل مصنوعی زانو زیمر قرار گیرید، صحبت با پزشک جراحی است که می خواهد عمل جراحی تعویض مفصل زانوی شما را انجام دهد.

دیگر روشی که می توان به کمک آن در جریان قیمت مفاصل مصنوعی زانو قرار گرفت، مراجعه به شرکت های فروش پروتز زانو است. این شرکت ها در جریان قیمت تمامی پروتزهای مصنوعی زانو در کشور هستند.

بیمارستان ها نیز از آنجایی که به صورت مستقیم با شرکت های فروشنده پروتز های مصنوعی زانو ارتباط دارند، می توانند روش خوبی برای دریافت قیمت این مفاصل مصنوعی باشند. در که می خواهید برای تهیه این پروتز اقدام کنید به قیمت دلار توجه داشته باشید.

آیا شرکت های فروش پروتز زانو می توانند ما را در جریان قیمت پروتز زانو زیمر قرار دهند؟

برای دریافت قیمت پروتز زانو زیمر (قیمت پروتز زانو سوئیسی) چه کنیم؟

برای کسب اطلاع دقیق از دریافت قیمت پروتز زانو زیمر (قیمت پروتز زانو سوئیسی) باید با پزشک خود مشورت کنید. پزشکانی که عمل جراحی تعویض مفصل زانو را انجام می دهند، به خوبی می دانند که هر مفصل مصنوعی زانو چه خصوصیاتی دارد و با چه قیمتی به فروش می رود.

در ضمن، کسانی که قصد دارند پروتز زانو زیمر نصب کنند، می بایست کل هزینه پروتز را به بیمارستانی که قرار است عمل جراحی در آنجا انجام شود، بپردازند و مجبور نیستند به صورت جداگانه برای خرید این پروتز اقدام کنند. هزینه مفصل و هر هزینه ای که این عمل به دنبال دارد، توسط بیمارستان دریافت می شود.

کلام آخر

قیمت پروتز زانو سوئیسی یا آمریکایی یا زیمر موضوع صحبت ما در این مقاله بود. هر چند که فلسفه نصب این پروتزها با اندام های مصنوعی تفاوت زیادی دارد، اما اگر در اثر یک اتفاق، بیماری و یا حادثه پای شما از زیر زانو و یا بالای زانو قطع شد، می توانید به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور، مانند پایار مراجعه کنید؛ این مجموعه در حوزه ساخت اندام های مصنوعی بدن فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *