ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی ⭐ با بهترین متد دنیا

ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی کلینیک پایار

ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی، برای کاهش ناراحتی های فرد درگیر با قطع عضو، صورت می گیرد. وقتی عضوی از بدن مانند دست و پا قطع می شود، مشکلاتی که از نظر جسمانی ایجاد می شود، به یک شکل باعث ناراحتی می شوند و فقدانی که در زیبایی ظاهر فرد ایجاد می گردد، به شکل دیگری در زندگی چالش و نگرانی ایجاد می کند.

اگر به هر دلیلی با قطع پا درگیر هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پروتز زیر زانوی سیلیکونی و ساخت آن نکاتی را با شما در میان بگذاریم. مقاله ” مراحل ساخت پروتز زیر زانو” را نیز حتما مطالعه کنید؛ اطلاعاتتان کامل می شود.

پروتز زیر زانو سیلیکونی چیست؟ در مورد آن چه می دانید؟

دنیا در حال پیشرفت است و پروتز نیز از این پیشرفت و تحول عقب نمانده است. در گذشته، برای آنکه فقدان و نقص عضو در افراد را تحت پوشش قرار دهند و برای آنکه به او کمک کنند تا زندگی اش نسبت به قبل راحت تر ادامه پیدا کند، پروتزهایی از جنس چوب و یا فلز می ساختند. هر کدام از این دو نوع متریال، معایب خاص خود را داشت که یکی از آنها عدم برخورداری از شکل و شمایلی زیبا بود.

پروتوزیست ها برای آنکه نقص و کمبود پروتزهای قدیمی را در حوزه زیبایی شناختی جبران کنند و به افراد اجازه دهند با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کنند، متریال هایی مدرن و جدید ابداع کردند. یکی از این متریال ها، سیلیکون نام دارد و از جمله نوآوری های متفاوت و بسیار مهمی است که در حوزه ساخت و ارائه انواع پروتز روی داده است.

از زمانی که سیلیکون اختراع شد، مشکلات افراد درگیر با قطع عضو نیز به مقدار زیادی کاهش پیدا کرد و آنها توانستند با کمک ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی به راحتی در جامعه حضور پیدا کرده و به کار و فعالیت های گذشته خود ادامه دهند.

سیلیکون، ماده ای با انعطاف پذیری بالاست و برای ساخت پروتزهای زیبایی گزینه بسیار مناسبی است. با کمک سیلیکون ها می توان پروتزهایی کاملا شبیه به بدن انسان ساخت و به همین دلیل، از وقتی پروتزیست ها این ماده را کشف کرده اند، در ساخت پروتزهای کاربردی و بسیار شبیه به بدن انسان از آن استفاده می کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زیر زانو سیلیکونی  با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت و ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی

مزیت های ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی که خوب است بدانید!؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که خوب است در مورد ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی بدانید، مزیت های این اندام مصنوعی است. اگر برای ساخت پروتز سیلیکونی به یک ارتوپد فنی مراجعه کردید، کارشناسان این مجموعه در وصف این نوع پروتز، اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد که یکی از همین اطلاعات، مزیت هایی ساخت پروتز زیر زانو سیلیکونی است. برخی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت های اندام مصنوعی سیلیکونی را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • پروتز زیر زانو سیلیکونی از جمله اندام های مصنوعی است که می توان به عنوان یک پروتز زیبایی اندام تحتانی نیز از آن یاد کرد.
 • اگر پروتز وزن زیادی داشته باشد، کاربر، میل و رغبت زیادی برای راه رفتن با پروتز از خود نشان نمی دهد. پروتزهای سیلیکونی سبک هستند و فرد در موقع راه رفتن با آنها احساس راحتی را تجربه خواهد کرد.
 • در مواقعی که میزان قطع عضو زیاد نیست، ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی می تواند گزینه خوبی برای کاهش مشکلات فرد باشد.
 • پوشیدن و درآوردن این پروتز کار سختی نیست.
 • پروتزهایی که از جنس سیلیکون هستند، در مقایسه با پروتزهایی ساخته شده از فیبر کربن، قیمت پایین تری داشته و ارزان تر هستند.
 • سیلیکون از جمله مواد بدون حساسیت است و فردی که پروتزهایی از این جنس نصب می کند، هیچ گاه از خارش و یا زخم در ناحیه اتصال پروتز به بدن شکایت نخواهد کرد.
 • افزایش اعتماد به نفس یکی از مزیت های حاشیه ای و جانبی ساخت پروتزهای سیلیکونی است.
ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی و-قیمت آن

قیمت پروتز سیلیکونی زیر زانو چقدر است؟

قیمت ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد. برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز زیر زانو به شرح زیر است:

 • یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پروتز زیر زانو سیلیکونی مقدار آمپوتاسیون یا مساحت قطع عضو است. هر قدر مساحت قسمت قطع شده بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای ساخت آن باید پرداخت گردد.
 • نوع سیلیکون به کار برده شده در ساخت این نوع پروتز نیز خود عامل مهم دیگری است که باعث تغییر قیمت می شود.
 • کسانی که به کلینیک های ارتوپد فنی معتبر و مطرح در کشور مراجعه می کنند، باید بدانند که نوع قطعات به کار برده شده در ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.
 • متدی که در ساخت پروتز به کار برده می شود، از دیگر عوامل تغییر دهنده قیمت پروتز است. پروتزهایی که با توجه به آخرین متدهای روز دنیا ساخته می شوند، گران تر هستند.

لازم می دانیم یادآوری کنیم، برای دریافت قیمت انواع پروتز به کلینیک های معتبر و مطرح مراجعه کنید. شاید قیمتی که توسط این مجموعه ها ارائه می شود، بالا باشد، اما باید توجه داشت که داشتن یک زندگی راحت، حتی زمانی که فرد پای خود را از زیر زانو از دست داده است، حق همه انسان هاست. توصیه می کنیم با نصب پروتزهای کاربردی و سبک، حق داشتن یک زندگی شاد و بدون مشکل را از خود دریغ نکنید.

برای ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی به کجا مراجعه کنیم؟

ساخت پروتز زیر زانوی سیلیکونی و مزیت هایی که این نوع پروتز دارد، موضوع صحبت ما در این متن بود. پروتزهای سیلیکونی بیشتر جنبه زیبایی داشته و برای کسانی مناسب هستند که نمی خواهند مورد ترحم قرار گیرند. پروتزهای ساخته شده از سیلیکون به افراد درگیر با قطع عضو کمک می کنند تا فقدان عضوشان را فراموش کنند و با اعتماد به نفس، در خانواده و اجتماع حضور پیدا کرده و به کارهای خود رسیدگی کنند.

اگر می خواهید مشکلات ناشی از قطع عضو شما، با ساخت و نصب یک پروتز کاربردی به پایان برسد، به مجموعه های معتبر و مطرحی چون کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این مرکز از حضور کارشناسان حرفه ای و زبده بهره می برد و به افراد کمک می کند تا با نقص عضوشان راحت تر کنار آیند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.