قیمت پای مصنوعی هوشمند⭐ طبق نرخ 1401

قیمت پای مصنوعی هوشمند طبق نرخ 1401

بدون شک، قیمت پای مصنوعی هوشمند از سایر انواع پاهای مصنوعی موجود در بازار بیشتر است. همان طوری که از نام این نوع اندام مصنوعی بر می آید، در تولید آن از آخرین متدهای روز دنیا استفاده شده و قابلیت های زیادی در آن به چشم می خورد.

فهرست این محتوا پنهان

از وقتی که بشر اندام های مصنوعی را تولید کرده، در یک جا توقف نکرده است. انواع پروتز مصنوعی انگشتان پا، پروتز پا زیر زانو ، پروتز پا بالای زانو، پروتز لگن و غیره از جمله نوآوری‌ هایی است که امروزه در حوزه تولید پروتز به چشم می خورد. برای آنکه در جریان عوامل موثر بر پای مصنوعی هوشمند قیمت، قرار گیرید، در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله “پای مصنوعی هوشمند چیست؟” را نیز مطالعه کنید؛ در کامل تر کردن اطلاعاتتان کمک کننده است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پای مصنوعی هوشمند با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پای مصنوعی هوشمند چیست؟ به چه نوع اندام مصنوعی گفته می شود؟

قبل از آنکه در مورد قیمت پای مصنوعی هوشمند (قیمت پا مصنوعی هوشمند) صحبت کنیم، خوب است ابتدا این اندام مصنوعی را معرفی کرده و بگوییم که اساسا پای مصنوعی هوشمند به چه نوع پروتزی گفته می شود.

پای مصنوعی هوشمند به پایی گفته می شود که در آن، سیگنال هایی از سنسورهای پروتز به مغز ارسال می شود. این ارسال و دریافت سیگنال یکی از مهم ترین عوامل در کنترل بهتر پا است.

کسانی که از پا مصنوعی هوشمند استفاده می کنند، قادرند به شکل طبیعی تری راه بروند. پاهای مصنوعی هوشمند از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع پروتز در کل دنیا به شمار می روند.درست است که قیمت پروتز مچ پا هوشمند بالاست، اما فرد رضایت زیادی از نصب آن ابراز خواهد کرد.

قیمت پای مصنوعی هوشمند

حیاتی ترین کاربردهای پای مصنوعی

از آنجایی که قیمت پای مصنوعی هوشمند بسیار معقول و منطقی تعیین شده است. این پروتز هوشمند در برآورده کردن نیازهای فرد، بسیار توانمند ظاهر شده است. کسانی که پای مصنوعی هوشمند را به جای اندام قطع شده شان قرار می دهند، با کمبودها و نواقص کمتری مواجه هستند.

پروتز هوشمند پا، به خوبی می تواند وزن فرد را در هنگام راه رفتن تحمل کند و به او در ایجاد تعادل کمک فراوانی نماید. انجام فعالیت های روزانه با این نوع پروتز، باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

پا مصنوعی هوشمند، انواع و اقسام متفاوت دارد. کلینیک های سازنده این نوع پروتز با توجه به شرایط سنی فرد، با توجه به وسعت اندام قطع شده و با توجه فعالیت خاصی که فرد دارد، این نوع اندام مصنوعی را طراحی کرده و در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

 

قیمت پای مصنوعی هوشمند در کلینیک ارتوپدی پایار

این عوامل بر قیمت پای مصنوعی هوشمند (پای مصنوعی هوشمند قیمت) بیشترین تاثیر را دارند؟

قیمت پای مصنوعی هوشمند (قیمت پا مصنوعی هوشمند) تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد. آشنایی با این عوامل شما را در هنگام مواجه با قیمت این اندام مصنوعی شوکه نخواهد کرد. پروتز هایی که به صورت مصنوعی ساخته می شوند، قابلیت های زیادی داشته و شرایط بسیار خوبی برای حرکت و راه رفتن فرد در اختیار او قرار می دهند. به همین علت است که این نوع پروتز، قیمت بالایی دارد.

نوع پروتز، یکی از عوامل تعیین کننده بر قیمت پروتز است. پروتز های هوشمند، با کمک آخرین متدهای روز دنیا ساخته شده اند و همین موضوع باعث افزایش قیمت آنها شده است.

علاوه بر نوع پروتز، وسعت عضو قطع شده نیز تاثیر قابل توجهی بر تمام شدن قیمت دارد. برای مثال، هزینه ای که می بایست برای خرید پروتز هوشمند مخصوص مچ پا پرداخت شود، از هزینه پروتز هوشمند انگشتان پا بالاتر است. فردی که قسمت بیشتری از پای خود را از دست داده، باید هزینه بیشتری برای سفارش و ساخت پای مصنوعی هوشمند بپردازد.

قیمت پای مصنوعی هوشمند (ساخت آن در ایران)

آیا پیشرفته ترین نوع پای مصنوعی هوشمند را می شناسید؟ آیا از قابلیت های آن خبر دارید؟

یکی از پیشرفته ترین انواع پا مصنوعی هوشمند، پروتز میکروپروسسور است. در این نوع، قیمت پای مصنوعی هوشمند از بقیه بالاتر بوده و این موضوع به دلیل قابلیت های بی شماری است که در این اندام مصنوعی به چشم می خورد. از جمله امتیازات این نوع پروتز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • به دلیل سنسورهای کوچکی که در این نوع پروتز به کار برده شده است، این اندام مصنوعی به خوبی قادر است اطلاعات دریافت شده از محیط و اندام فرد را پردازش کند. به همین علت، قیمت پا مصنوعی هوشمند بالا در نظر گرفته شده است.
 • این نوع قدرت سازگار شدن با نیازهای متفاوت را دارد و بسیاری از مشکلات کاربر را با دست های پنهان خود به راحتی حل می کند.
 • بر اساس اطلاعاتی که از سیگنال های ورودی به دست می آید، پردازنده ها و یا سنسورها الگوریتمی را برای حرکت مچ پا تعریف می کنند.
 • ریزپردازنده ها، نقش مهمی در این نوع دارند؛ آنها باعث می شوند که قسمت های مختلف پا عملکرد خوب و قابل قبولی از خود نشان دهند.
 • بزرگ ترین و مهم ترین مزیتی که این نوع دارد و همان نیز باعث افزایش قیمت پای مصنوعی هوشمند شده است، افزایش واکنش به شرایط مختلف محیطی است. این نوع پروتز برای آنکه کاربر در هنگام راه رفتن تعادل و تحرک داشته باشد، خواص مکانیکی متفاوتی را ارائه می دهد.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد پای مصنوعی هوشمند قیمت به کلینیک های ارتوپدی معتبر در کشور مراجعه کنید.

تضمینی ترین قیمت پای مصنوعی هوشمند

تضمینی ترین قیمت پای مصنوعی هوشمند را تنها از کلینیک هایی می توان انتظار داشت که به صورت حرفه ای در این حوزه مشغول به کار هستند. برخی کلینیک های ارتوپدی فنی کشور، نه تنها مانور زیادی روی کیفیت می دهند، بلکه تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا پروتز هایی با قیمت مناسب در اختیار افراد درگیر با قطعی عضو قرار گیرد.

چنین کلینیک هایی در کشورمان کم نیستند. تنها باید وقت گذاشت و حرفه ای ترین و بهترین آنها را جستجو کرد. برخی سازندگان پروتز در کشور، متدهای روز دنیا را در ساخت پروتز دخالت داده و با توجه به این متدها پروتز هایی هوشمند می سازند.

 

ساخت و قیمت پای مصنوعی هوشمند

بهترین پای مصنوعی هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟ آیا این ویژگی ها بر قیمت پای مصنوعی هوشمند تاثیر دارند؟

یکی از موضوعات مهمی که کمک می کند پای هوشمند مصنوعی بالاترین کارایی را از خود نشان دهد، ویژگی هایی است که در آن لحاظ می شود. هر یک از ویژگی هایی که در زیر ذکر می کنیم، اگر در ساخت پروتز رعایت شوند، باعث افزایش قیمت پای مصنوعی هوشمند (قیمت پا مصنوعی هوشمند) خواهند شد. این خصوصیت ها به شرح زیرند:

 • هر قدر ماده به کار برده شده در ساخت پای مصنوعی هوشمند، سبک تر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر خواهد رفت.
 • اگر در ساخت پروتز، شرایط اختصاصی بیمار در نظر گرفته شود، قیمت پروتز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • بالا بودن کیفیت قطعات به کار برده شده در ساخت پروتز، مانند فیلر، قطعات داخلی و سوکت از دیگر عواملی است که باعث افزایش پای مصنوعی هوشمند قیمت خواهد شد.
 • استفاده از سنسورهای قوی برای افزایش قابلیت هوشمندسازی پروتز، دیگر عاملی است که آن نیز در افزایش قیمت پروتز تاثیر زیادی خواهد داشت.
 • پروتزهایی که با قابلیت های خاص ارائه می شوند، مثلا آنهایی که در برابر ضربه مقاوم بوده و یا مواردی که ضد آب هستند، در مقایسه با پروتزهای معمولی، هزینه ساخت بیشتری دارند.
 • یک پروتز هوشمند اگر به کاربر امکان راه رفتن روی سطوح مختلف را بدهد، با هزینه بالاتری ساخته می شود.
قیمت پای مصنوعی هوشمند در پایار

قیمت جدیدترین پای مصنوعی در ایران در مقایسه با قیمت پای مصنوعی هوشمند؛ کدام، گران تر است؟

پروتزها از جمله مقوله هایی هستند که همواره در حال تغییر و تحولند. سازندگان پروتز برای آنکه بتوانند به طیف وسیعی از مشکلات کاربر پایان دهند، هر بار یک قابلیت جدید و یک متد کاربردی در ساخت انواع پروتزها، مانند ساخت و نصب پروتز مچ پا به کار می برند.

برخی از جدیدترین پروتزهایی که ساخته می شود، هوشمند هستند و کارهای زیادی از دستشان بر می آید، و برخی دیگر از آنها با متریال های مدرن و جدید ساخته می شوند و به همین دلیل می توان خصوصیاتی چون وزن کم و مقاومت در برابر هر گونه آسیب را از آنها انتظار داشت؛ این پروتزها را نیز می توان پروتزهایی جدید نامید.

قیمت پای مصنوعی هوشمند (قیمت پا مصنوعی هوشمند) به دلیل آنکه قابلیت های زیادی در آن به کار برده شده است، ممکن است از قیمت جدیدترین پروتزهای پای مصنوعی در کشور بالاتر باشد. کسانی که توان پرداخت هزینه های سنگین پروتز مصنوعی هوشمند را دارند، برای آنکه زندگی شان رنگ و جلوه طبیعی تری به خود بگیرد، بهتر است برای داشتن این نوع پروتزها اقدام کنند. این پروتزها ظاهر مناسبی دارند؛ باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شوند و کارهای متنوعی را می توان به کمک آنها انجام داد. به همین علت می بایست پول زیادی از بابت پای مصنوعی هوشمند قیمت پرداخته شود.

قیمت پای مصنوعی هوشمند در ارتوپدی پایار

برای دریافت لیست قیمت پای مصنوعی هوشمند به کجا مراجعه کنیم؟

ما در این متن در خصوص پای مصنوعی هوشمند و قیمت پا مصنوعی هوشمند صحبت کرده و اطلاعاتی را در مورد آن به شما دادیم. پروتزهای هوشمند، کاربردی هستند و می توانند بخش اعظم مشکلات فردی را که با قطع عضو درگیر شده است، برطرف کنند. برای آنکه بتوانید از قیمت پای مصنوعی هوشمند اطلاعات خوبی به دست آورید، چاره ای به جز مراجعه به مراکز ارتوپدی در کشور ندارید. سعی کنید بهترین و معتبرترین کلینیک های کشور را یافته و برای دریافت لیست قیمت پروتز به آنها مراجعه کنید.

در تدوین لیست قیمت پا مصنوعی هوشمند، مسائل مختلفی در نظر گرفته می شود که در بالاتر به آنها اشاره، و توضیحاتی برایشان ارائه کردیم. خوب است زمانی که به یک کلینیک معتبر مراجعه می کنید و می خواهید تا در مورد قیمت به شما اطلاعاتی بدهند، این نکات را نیز مد نظر قرار دهید.

علاوه بر توجه به پای مصنوعی هوشمند قیمت، کیفیت پروتز ساخته شده را نیز مد نظر قرار دهید؛ زیرا در نهایت، کیفیت پروتز است که می تواند مشکلات شما را حل کند. کلینیک هایی که از حضور بهترین و برترین کارشناسان و پزشکان بهره می برند، بهترین گزینه برای ساخت پروتز پای هوشمند است.

قیمت پای مصنوعی هوشمند در کلینیک ارتوپد فنی پایار

قیمت پای مصنوعی دست دوم هوشمند چقدر است؟ آیا صرف هزینه برای آن فایده ای دارد؟

قیمت پای مصنوعی هوشمند را در این متن مورد بحث و بررسی قرار دادیم و الان شما می دانید، پروتز هوشمند چیست؛ چه قابلیت هایی دارد و چرا قیمت آن از سایر پروتزهای موجود در بازار بالاتر است. تجهیزات و قطعات پیشرفته ای در این نوع پروتز به کار برده شده است و همین موضوع، یکی از عوامل موثر بر افزایش قیمت پا مصنوعی هوشمند به شمار می رود.

از آنجایی که بحث فروش لوازم و وسایل دست دوم، در کشور ما داغ است، ممکن است برخی افراد، قبلا برای ساخت پروتز هوشمند اقدام کرده باشند و بعد از مدتی، بنا به هر دلیلی نخواهند با این پروتز، کار کرده و از آن استفاده کنند. این گروه، برای آنکه از بابت پرداخت قیمت پای مصنوعی هوشمند، متحمل ضرر زیادی نشوند، تصمیم می گیرند آن را به عنوان یک کالای دست دوم بفروشند.

نکته ای که خوب است همیشه در مورد پای مصنوعی هوشمند قیمت به خاطر داشته باشید، این است که پروتزها به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط فرد ساخته می شوند و شما نمی توانید از پروتز فرد دیگری، هر چند خیلی هم پیشرفته باشد، استفاده کنید.

آیا میدانید قیمت پای مصنوعی هوشمند چقدر است؟

آیا در مورد متریال مورد استفاده در ساخت پروتز هوشمند و تاثیر آن بر قیمت چیزی می دانید؟

قیمت پای مصنوعی هوشمند (قیمت پا مصنوعی هوشمند) به خودی خود بالاست. قیمت این اندام مصنوعی زمانی افزایش پیدا می کند که از متریال های نوین و مدرن در ساخت آن استفاده شود. زمانی که علم پزشکی و حوزه پروتز پیشرفت زیادی نکرده بود، از متریال هایی مانند چوب در ساخت پروتز مچ پا استفاده می کردند. امروزه برای این منظور، از ترکیباتی مدرن، مانند پلی پروپیلن، پلی اتیلن، اکریلیک و پلی اورتان استفاده می کنند. این متریال ها وزن کمی داشته و دوام طولانی دارند. استفاده از این مواد است که باعث تغییر پای مصنوعی هوشمند قیمت شده است.

پیشرفت هایی که در حوزه متریال مورد استفاده در ساخت پروتز به وقوع پیوسته است، باعث شده پروتزهایی بسیار شبیه به بدن انسان ساخته شود و در اختیار کاربر قرار گیرد. با وجود این متریال ها، تشخیص پای مصنوعی از پای طبیعی به کار سختی تبدیل شده است. این پروتزها به قدری کاربردی و کار راه انداز ظاهر شده اند که افراد به کمک آنها می توانند به راحتی راه بروند و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنند.
هر قدر متریال به کار برده شده در ساخت پروتز با کیفیت تر باشد، قیمت پای مصنوعی هوشمند نیز افزایش پیدا می کند. افرادی که این نوع پروتز را نصب می کنند، زندگی شان راحت تر از کسانی است که پروتزهای معمولی نصب کرده اند.

قیمت پروتز پا با بیمه چقدر است؟ بیمه چند درصد از قیمت پای مصنوعی هوشمند را پرداخت می کند؟

قیمت پروتز پا با بیمه چقدر است؟ بیمه چند درصد از قیمت پای مصنوعی هوشمند را پرداخت می کند؟

حتما از خدماتی که بیمه های دولتی در کشور پرداخت می کنند اطلاع دارید و می دانید که این بیمه ها همه هزینه های مرتبط با درمان را پرداخت نمی کنند. یکی از مواردی که بیمه های دولتی قیمت آن را پرداخت نمی کنند، قیمت پای مصنوعی هوشمند است. این نوع پای مصنوعی، یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین انواع پاهای مصنوعی در کشور است و ساخت آن با قیمت بالایی همراه خواهد بود.

نه تنها قیمت پا مصنوعی هوشمند توسط بیمه ها پرداخت نمی شود، بلکه هزینه ساخت سایر پروتزها نیز تحت پوشش بیمه ها قرار ندارد. کسانی که می خواهند هزینه ای بابت ساخت این پروتزها پرداخت نکنند، می بایست از خدمات بیمه های تکمیلی در کشور استفاده کنند.

هر شرکت بیمه با توجه به قراردادی که با بیمه شونده می بندد، درصدی از هزینه ساخت پای مصنوعی هوشمند را پرداخت می کند. اگر تحت پوشش یکی از بیمه های تکمیلی در کشور هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بیمه مراجعه کنید.

پای مصنوعی هوشمند قیمت، توسط بیمه های دولتی پرداخت شده و به این شکل، متقاضیان دریافت پروتز مجبور نخواهند بود کل هزینه را خودشان به تنهایی پرداخت کنند.

جمع بندی

همانطوری که اشاره کردیم، قیمت پای مصنوعی هوشمند به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع پروتز، یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت اندام مصنوعی است. هر چه پروتز، پیشرفته تر بوده و قابلیت های بیشتری در آن لحاظ شده باشد، می بایست قیمت بالاتری برای ساخت آن پرداخت شود.

اگر خدای ناکرده، قسمتی از پا و یا تمام پایتان قطع شده است، در انتخاب کلینیکی که قرار است پروتز شما را بسازد، دقت زیادی به خرج دهید. این کلینیک ها، در اینکه شما شرایط خوبی را در هنگام کار با پروتز تجربه کنید، دخالت زیادی دارند. ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار ، تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا این اندام مصنوعی که قرار است در رفع نیازهایتان به شما کمک کند، در بِروزترین حالت ممکن و با مناسب ترین قیمت به دست شما برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *