بهترین پروتز پا در ایران⭐توسط چه کسی ساخته شد؟

بهترین پروتز پا در ایران (معرفی بهترین پروتز پا در ایران)

بهترین پروتز پا در ایران را با توجه به اندام قطع شده می سازند. برای مثال، افرادی که از ناحیه بالای زانو دچار قطعی عضو شده اند، مجبورند از پروتز پا بالای زانو و کسانی که پای خود را از زیر زانو از دست داده اند، باید برای سفارش و ساخت پروتز پا زیر زانو اقدام کنند. ما در این مقاله در مورد بهترین پروتز پا ساخت کشورمان ایران توضیح داده و سعی می کنیم اطلاعات مفید و کاربردی را به زبانی ساده و روان در اختیارتان قرار دهیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

فهرست این محتوا پنهان

مقاله “پا مصنوعی زیر زانو” را نیز مطالعه کنید؛ اطلاعتتان را کامل می کند.

 

دریافت مشاوره رایگان و نوبت از دکتر محمد کفیلی برای ساخت یکی دیگر از بهترین پروتز پا در ایران با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

6 نکته مهم برای ساخت بهترین پروتز پا در ایران

جهت خرید بهترین پروتز پا در ایران باید برخی نکات را مورد توجه قرار دهید. پروتز هایی که فرد در اثر قطع عضو به کار می گیرد، باید قدرت پرکردن جای خالی اندام از دست رفته را داشته باشند. اگر در ساخت پروتز زیر زانو موارد زیر لحاظ شده باشد، این اندام مصنوعی می تواند آسیب ها و محدودیت های ایجاد شده در اثر قطع عضو را به خوبی پر کند.

1-میزان فعالیت های فرد در طی روز

یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای خرید بهترین پروتز پا در ایران باید به آن توجه داشت، میزان فعالیت های فردی است که دچار قطعی عضو شده است. اگر در طی روز به انجام کار خاصی می پردازید، مثلا شنا کرده و یا دوچرخه سواری می کنید، باید در هنگام سفارش پروتز این موضوع را نیز لحاظ کنید.

قرار است اندام مصنوعی یا پروتز مصنوعی پا عمده مشکلات شما را حل کرده و در رفع و رجوع نیازهای روزانه تان به شما کمک کند؛ پس لازم است که با نوع فعالیت های عمده شما در طی روز، هماهنگی و تناسب داشته باشد. اگر میزان فعالیتتان در روز است، باید یک پروتز مقاوم تهیه کرده و هزینه بالایی برای ساخت و قیمت پروتز زیر زانو پرداخت کنید.

2-ظاهر پروتز

پروتز پا از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است و هر قسمت نیز وظیفه خاصی بر عهده دارد. این موضوع که پروتز باید بتواند به شما در انجام کارهای روزانه تان کمک کنند، بر کسی پوشیده نیست، اما ظاهر پروتز نیز برای آنکه عملکرد آن به حد کمال برسد، باید مورد توجه قرار گیرد. توصیه می کنیم در هنگام خرید پروتز، موردی را انتخاب کنید که هم از نظر ظاهری نظر شما را جلب کند و هم، کیفیت زندگی تان در روزهای بعد از قطع عضو بهبود پیدا کند.

3-سایز مناسب پروتز پا

زمانی می توان پروتز ساخته شده را بهترین پروتز پا در ایران نامید، که از نظر سایز با اندام قطع عضو، هماهنگی داشته باشد. از پروتز هایی که به جای اندام طبیعی قرار داده می شوند به عنوان اعضای جدایی ناپذیر یاد می کنند؛ به همین دلیل شما باید برای ساخت و نصب پروتزی اقدام کنید که از نظر سایز با قسمت های باقیمانده تناسب داشته باشد. با در نظر گرفتن این فاکتور می توانید احساس راحتی بیشتری را بعد از ساخت پروتز بالای زانو و نصب آن تجربه کنید.

 

ساخت و قیمت بهترین پروتز پا در ایران

4-نوع پروتز

پروتز پا، انواع و اقسام متفاوت دارد و شما باید نوعی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. هر نوعی از پروتز قادر نیست به شما کمک کند و جای خالی اندام قطع شده تان را پر کند. به خاطر داشته باشید، انواع مختلف پروتز پا عملکردهای متفاوتی دارند و برخی از آنها نمی توانند نیازهای شما را تحت پوشش قرار دهند؛ برای مثال، انواع پروتز های ساده، برای زیبایی و انجام ساده ترین کارها مناسب هستند و محدودیت های زیادی دارند. این در حالی است که در برخی پروتز های مدرن و جدید امروزی هیچ خبری از محدودیت پروتز های قدیمی و ساده نیست. به یاد داشته باشید، قیمت پروتز بالای زانو هوشمند بالاست و همه افراد نمی توانند هزینه آن را پرداخت کنند.

5-مشورت با متخصصان این حوزه

اگر می خواهید صاحب بهترین پروتز پا در ایران شوید باید با کسانی که در این حوزه تجربه و تخصص کافی دارند صحبت کرده و از مشورت ها و راهنمایی های آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید، هر فردی نمی تواند برای ساخت پروتز اقدام کند و این موضوعی است که تنها، متخصصان و پروتزیست های ماهر می توانند در مورد آن نظر دهند. اگر می خواهید بدانید که امکان نصب پروتز برای شما وجود دارد یا خیر، حتما با متخصصان و مشاوران با تجربه این حوزه صحبت کنید.

6-کلینیک انتخابی برای ساخت پروتز

موضوع دیگری که در خصوص ساخت بهترین پروتز پا در ایران باید مورد توجه قرار داد، کلینیک ارتوپدی است که برای ساخت پروتز به آن مراجعه می کنید. به یاد داشته باشید، کلینیک های ارتوپدی یکی از تاثیرگذارترین عوامل، بر داشتن یک پروتز کاملا حرفه ای و با دوام هستند. اگر نمی خواهید دغدغه و نگرانی از نحوه عملکرد اندام مصنوعی تان داشته باشید، کلینیک هایی را انتخاب کنید که می دانید در کار خود، حرفه ای عمل کرده و به ریزترین و جزئی ترین نکات توجه و دقت دارند. پروتزهایی که توسط این مجموعه ها ساخته می شوند، دوام بالایی دارند.

دکتر محمد کفیلی سازنده بهترین پروتز پا در ایران

در ساخت بهترین پروتز پا در ایران به چه عامل مهمی توجه می شود؟

پروتزهایی که به آنها اندام های مصنوعی گفته می شود، از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است. هر یک از این قسمت ها باید هماهنگ با دیگر قطعات باشند تا فرد بتواند به راحتی راه برود.

اولین موضوعی که در مورد بهترین پروتز پا در ایران باید مطرح شود، طراحی آن است. پروتز پا باید به گونه ای هماهنگ با جسم فرد ساخته شود. در کلینیک های ارتوپدی معتبر، به ساختار پروتز توجه ویژه ای نشان می دهند و آن را با دقت زیاد طراحی می کنند. برای آنکه تعادل وزن فرد در موقع نصب پروتز به خوبی حفظ شود، باید در ساخت پروتز، دقت زیادی به کار برد و این موضوع، فقط و فقط از عهده کارشناسان خبره بر می آید.

دیگر قسمت پروتز که آن نیز در شکل راه رفتن فرد تاثیر بسزایی دارد، سوکت است. سوکت به صورت مستقیم، به اندام فرد، متصل شده و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است. امروزه، در ارتوپدی های حرفه ای پروتز، برای آنکه بیمار احساس راحتی با پروتز داشته باشد، برای ساخت سوکت از فناوری های روز دنیا استفاده می کنند. بعد از نصب پروتز، فرد باید تمرین کند تا بتواند به خوبی با آن کار کند.

ساخت بهترین پروتز پا در ایران

بعد از خرید پروتز پا به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نظر گرفتن نکات مهم در هنگام خرید بهترین پروتز پا در ایران اهمیت زیادی دارد، اما روزهای بعد از نصب پروتز نیز نباید دست کم گرفته شود. عادت کردن به قطع عضو و استفاده از اندام مصنوعی، کار راحتی نیست و شاید هر کسی از پس آن بر نیاید، اما واقعیتی که وجود دارد این است که اندام فرد، قطع شده و هیچ راه دیگری به جز سازگار شدن با شرایط موجود و کار کردن با پروتز پا وجود ندارد. اگر برای خرید پروتز به متخصصان مراجعه کرده باشید، آنها به شما برنامه هایی را برای آموزش و نحوه کار کردن با پروتز می دهند؛ این برنامه ها در جهت افزایش سازگاری شما با عضو مصنوعی، تدوین شده و لازم است آنها را مو به مو رعایت کنید.

مرکز ساخت بهترین پروتز پا در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

مراکزی که در جهت ساخت بهترین پروتز پا در ایران فعالیت می کنند، اهداف و سرفصل هایی را برای خود تعیین کرده و در همان راستا به حرکت خود ادامه می دهند. یکی از مهم ترین اهداف مراکز ساخت حرفه ای پروتز، استفاده از متریال های درجه یک است. پروتز ها باید دوام و ماندگاری بالایی داشته باشند و این مورد به دست نخواهد آمد، مگر با استفاده از مواد با کیفیت. توجه به آخرین تکنولوژی و رعایت آنها در ساخت پروتز، مشخصه دیگر مراکزی است که در حوزه ساخت انواع پروتز پا فعالیت می کنند.

مجموعه ما ، کلینیک پایار یکی از مجموعه هایی است که با حضور محمد کفیلی لاریمی بهترین خدمات پروتز و ارتز را ارائه می دهد.

ساخت بهترین پروتز پا در ایران

آیا در مورد ویژگی بهترین پروتز پا در ایران چیزی می دانید؟

کسی که می خواهد برای ساخت پروتز پا اقدام کند، باید به ویژگی هایی که این پروتز دارد، توجه داشته باشد. پروتزها باید با نیازهای فرد در تناسب و هماهنگی باشند. متخصصان و پروتوزیست ها با توجه به تجربه، تحصیلات و دانش بیومکانیکی که دارند، پروتزی را انتخاب می کنند که در انجام کارها یاریگران خوبی باشند. این پروتزها باید به شکلی ساخته شوند که بهترین نتایج برای فرد درگیر با قطع عضو رقم بخورد.
یکی از مشخصاتی که بهترین پروتز پا در ایران باید داشته باشد، استفاده از بهترین متریال در ساخت آن است. امروزه، از مواد اولیه متفاوت برای ساخت پروتز استفاده می کنند. یکی از این مواد، فیبر کربن است. فیبر کربن عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است؛ بازده انرژی بالایی دارد و به خوبی قادر است ضربه را به خود جذب کند. این متریال به پروتوزیست امکان می دهد، پروتزهایی برای فعالیت های خاص طراحی کند و بسازد. اگر میزان فعالیت هایی که در طول روز دارید، بالاست بهتر است برای نصب پروتزهایی مقاوم اقدام کنید. این پروتزها بسیاری از نیازهای کاربران خویش را برآورده می کنند.

آیا راهنمایی و مشاوره از فرد متخصص برای خرید پروتز پا نیاز است؟

اصولا کسی که می خواهد بهترین تصمیمات را در زندگی بگیرد، باید با افراد متخصص آن حوزه مشورت کند؛ خرید پروتز مخصوص پا نیز از این قانون مستثنی نبوده و فردی که قسمتی از پای خود را از دست داده است، می بایست برای خرید بهترین پروتز پا در ایران با افراد متخصص مشورت کند. این متخصصان به شما می گویند که چه نوع پروتزی برایتان از همه بهتر است. این فرد با بررسی اندام قطع شده و با توجه به اطلاعاتی که از شما دریافت می کند، می تواند راهنمایی های خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

قیمت بهترین پروتز پا در ایران

آیا قیمت بهترین پروتز پا در ایران با قیمت پا مصنوعی هوشمند یکی است؟

وقتی در مورد بهترین پروتز پا در ایران صحبت می کنیم، مشخصا در مورد یک نوع خاص از پروتز حرف نمی زنیم. بهترین نوع پروتز برای افراد درگیر شده با قطع عضو، پروتزی است که بتواند نیازهای آنها را به خوبی برآورده کند و از نظر مالی فشار زیادی به آنها وارد نکند. هر پروتز باید متناسب با شرایط فرد ساخته شود تا بتوان آن را بهترین پروتز پا نامید.

پای مصنوعی هوشمند، تعریف دیگری داشته و مطابق با آخرین متد روز در دنیا ساخته می شوند. پروتزهایی که با چنین قابلیت هایی در اختیار کاربر قرار می گیرند، بهترین و برترین خدمات را ارائه می کنند و فردی که این نوع پروتز را نصب می کند، زندگی اش با مشکلات کمتری مواجه خواهد شد. پای مصنوعی هوشمند، حقیقتا هوشمند عمل کرده و کاربر می تواند به کمک آن بر سطوح مختلف راه برود و به برخی فعالیت های خاص که قبلا با پای سالم خود انجام می داده، ادامه دهد.

با توجه به مواردی که در فوق گفتیم، الان حتما متوجه شدید که بهترین پروتز پا در کشور از نظر ساختار، عملکرد و قیمت با پای مصنوعی هوشمند تفاوت زیادی داشته و در برخی موارد نمی توان آنها را در یک سطح و رتبه قرار داد.

سازنده بهترین پروتز پا در ایران

آیا جدیدترین پروتز پا در ایران، می تواند همان بهترین پروتز پا در ایران باشد؟

وقتی در مورد بهترین پروتز پا در ایران صحبت می شود، نمی توان یک جانبه قضاوت کرد. بهترین ها برای افراد مختلف صفات مختلفی را شامل می شوند و این موضوعی است که باید به آن توجه و دقت داشت. در مورد پروتز نیز همین موضوع صادق است. متخصصان و کارشناسان ساخت انواع پروتز پا، مانند پروتز مچ پا، پروتزی را بهترین می دانند که در آن، خواسته و توقعات کاربر لحاظ شده باشد.

حوزه ساخت پروتز از آن جمله حوزه هایی است که هر روز در حال تغییر و تحول است. نمی توان گفت هر روز، اما هر چند وقت یک بار، یک پروتز جدید وارد بازار شده و قسمت عمده ای از مشکلات کاربران را حل می کند. برای مثال، پروتزهای هوشمند را در نظر آورید. این پروتزها به دلیل قابلیت های منحصر به فردی که دارند و به دلیل برطرف کردن طیف وسیعی از نیازها، توانسته اند لقب بهترین پروتز را دریافت کنند. این پروتزها به فرد امکان می دهند تا روی سطوح مختلف راه برود و در فعالیت هایی که قبلا با پای سالم خود انجام می داده است، شرکت کند. برای دریافت قیمت پروتزهای مصنوعی و بهترین پروتزها، با یک کلینیک ارتوپدی فنی معتبر تماس بگیرید.

بهترین پروتز پا در ایران در کلینیک ارتوپدی پایار

آیا همه مراکز پروتز پا در ایران می توانند بهترین پروتز پا را بسازند؟

بهترین پروتز پا در ایران، پروتزی است که بتواند مهم ترین و اصلی ترین نیازهای افراد درگیر با قطع عضو را برآورده کند. هر کسی با توجه به فعالیت هایی که در طی روز دارد و با توجه به نوع قطع عضوی که با آن درگیر شده است، باید برای ساخت یک پروتز اقدام کند.

موضوعی که در مورد مراجعه به مراکز ساخت بهترین پروتز پا در ایران باید مورد توجه قرار داد، تجهیزات و علم تهیه انواع پروتز است. پروتزها باید بتوانند جای خالی عضو قطع شده را پر کنند و به همین دلیل است که توسط مراکز و کلینیک های معتبر در کشور ساخته می شوند.

در کلینیک های معتبر و حرفه ای ساخت پروتز، تجهیزات، علم و تجربه لازم برای ساخت پروتزهای کاربردی وجود دارد. پروتزهایی که توسط این کلینیک ها ساخته می شود به کاربر کمک می کند تا بتوانند از پس مشکلاتی که قطع عضو برای آنها ایجاد کرده است، بر آیند. دیگر خصوصیت این پروتزها، دوام و ماندگاری بالای آنهاست. علاوه بر این خصوصیات کیفی، مناسب بودن قیمت پروتز، دیگر مزیت مراجعه به مراکزی است که در حوزه تهیه و آماده سازی پروتز پا فعالیت می کنند.

مرکز ساخت بهترین پروتز پا در ایران

قیمت پای مصنوعی دست دوم چقدر است؟ آیا این نوع پرتز می تواند بهترین پروتز پا در ایران باشد؟

یکی از کالاهایی که ممکن دست دوم آن نیز موجود باشد، پاهای مصنوعی هستند. نکته ای که به جرات می توانیم بیان کنیم، این است که پاهای مصنوعی بهترین پروتز پا در ایران نیستند؛ زیرا همان گونه که بارها و بارها گفته ایم، نه تنها پاهای مصنوعی، بلکه دیگر اندام های مصنوعی نیز باید به صورت اختصاصی برای هر فرد ساخته شوند.

اختصاصی بودن پاهای مصنوعی از نیازهای کاربر و آناتومی بدن او نشات می گیرد. هر فرد، کارهایی که در طی روز انجام می شود با دیگران متفاوت است و همین مساله، یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر ساخت پروتز به صورت انحصاری به شمار می رود.

درست است که قیمت پای مصنوعی دست دوم از قیمت پروتزهایی که برای اولین بار ساخته می شوند، کمتر و مناسب تر است، اما نباید فراموش کرد که این نوع پاها نمی توانند به خوبی جای خالی اندامی را که قطع شده است، پر کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم، از خرید اندام های مصنوعی دست دوم که فقط قیمت مناسبی داشته و نمی توانند نیازهای شما را به خوبی برآورده کنند، پرهیز کنید. شما هیچ گاه با پاهای مصنوعی دست دوم احساس راحتی نخواهید کرد.

قیمت پای مصنوعی دست دوم چقدر است؟ آیا این نوع پرتز می تواند بهترین پروتز پا در ایران باشد؟

قیمت پای مصنوعی دیجی کالا چند است؟

اولین موضوعی که خوب است در مورد قیمت پای مصنوعی دیجی کالا بدانید این است که این پای مصنوعی، با بهترین پروتز پا در ایران که برای افراد درگیر با قطع عضو ساخته می شود، تفاوت های زیادی دارد. پای مصنوعی که در این سایت ارائه می شود، یک نوع پای پلاستیکی است و کسانی که می خواهند پدیکور ناخن و سایر کارهای مشابه را انجام داده و آن را یاد بگیرند، این پاهای مصنوعی را تهیه کرده و روی آنها تمرین می کنند.

پس، در یک کلام این گونه می گوییم که افراد برای ساخت پاهای مصنوعی قطع عضو نمی توانند به سایت دیجی کالا مراجعه کرده و پای مصنوعی ارائه شده توسط این مجموعه را خریداری کنند و این، کلینیک های ارتوپدی فنی هستند که اندام های مصنوعی مخصوص قطع عضو را می فروشند.

در مراکز ساخت اندام های مصنوعی برای آنکه بتوانند بهترین پروتز پا در ایران را بسازند، از روی قسمت های باقیمانده بدن فرد، قالب گیری انجام می  دهند. بعد از آن با توجه به نیازهایی که کاربر دارد و با توجه به فعالیت هایی که به صورت غالب در طی روز انجام می دهد، یک نوع پروتز کاربردی برای او ساخته شده و در اختیارش قرار داده می شود. این کلینیک ها که یکی از آنها پایار است در حوزه ساخت پروتز پا بالای زانو توانمندی و مهارت زیادی دارد.

هزینه ساخت بهترین پروتز پا در ایران چقدر است

قیمت پروتز پا با بیمه چقدر است؟ بیمه، چند درصد هزینه بهترین پروتز پا در ایران را میپردازد؟

در مورد ویژگی هایی که بهترین پروتز پا در ایران دارد، نکاتی را بیان کردیم و گفتیم که مراکز و کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح در کشور، همچون پایار، در زمان ساخت انواع و اقسام اندام های مصنوعی به چه مسائلی توجه می کنند.

قیمت پروتز پا با بیمه چقدر است، سوال بسیار مهمی است که در مورد ساخت اندام های مصنوعی برای افراد ایجاد می شود. مشکلی که متاسفانه در کشور ما وجود دارد این است که بیمه های دولتی در کشور، همه هزینه های مربوط به درمان را پرداخت نمی کنند. ساخت پروتزهای مخصوص قطع عضو نیز از جمله اموری است که تحت پوشش بیمه ها قرار ندارد. به همین جهت، کسانی که از ناحیه پا دچار قطع عضو می شوند، می بایست هزینه پای مصنوعی را یا خودشان به تنهایی پرداخت کنند و یا از بیمه های تکمیلی کمک بگیرند.

البته، راهی که برای کاهش قیمت پاهای مصنوعی می توان پیشنهاد کرد، مراجعه به مراکزی است که همه سعی و تلاش خود را به کار می برند تا یک پروتز کاربردی با قیمتی مناسب در اختیار افراد قرار گیرد.

آیا نام یکی از بهترین مراکز پروتز پا در تهران را می دانید؟

مراکز زیادی را می توان نام برد که تحت عنوان مراکز پروتز پا در تهران فعالیت می کنند، اما آیا به همه آنها می توان اعتماد کرد؟ آیا همه آنها قادرند بهترین پروتز پا در ایران را بسازند؟ مسلما خیر. تعداد کلینیک هایی که توانسته اند فعالیت خوبی در حوزه ساخت انواع پاهانی مصنوعی داشته باشند زیاد نیست و کسانی که به دلیل قطع عضو نیازمند اندام مصنوعی هستند اول از همه باید معتبرترین کلینیک ها را شناسایی کرده و به آنها مراجعه کنند.

به جرات می توانیم پایار را بهترین و معتبرترین کلینیک ساخت پروتز معرفی کنیم. نه تنها بهترین پروتز پا در ایران، توسط این کلینیک ساخته می شود حتی برای ساخت سایر اندام های مصنوعی، مانند آرنج مصنوعی دست، مچ مصنوعی، انگشت مصنوعی دست و پا، چشم مصنوعی، ساخت کفی طبی و ساخت کفش طبی نیز می توان به آنجا مراجعه کرد. کارشناسانی که در این کلینیک مشغول به کار هستند، در کار خود حرفه ای و درجه یک ظاهر شده و سعی می کنند یک پای مصنوعی کاربردی بسازند و در اختیار متقاضی قرار دهند. این پروتزها می توانند به بسیاری مشکلات ناشی از قطع عضو پایان دهند.

آیا نام یکی از بهترین پروتز پا در تهران را می دانید؟

جمع بندی

بهترین پروتز پا در ایران موضوعی بود که ما در اینجا نکاتی را پیرامون آن ذکر کردیم. پروتز پا و خرید یا سفارش بهترین پروتز های مخصوص پا در ایران، تنها با در نظر گرفتن یک فاکتور امکان پذیر نیست. اگر قسمتی از پای خود را از دست داده اید و ناچارید از پروتز های مصنوعی استفاده کنید، حتما به انواع مختلف پروتز، تناسب سایز، تناسب پروتز با فعالیت های روزانه تان و کیفیت ساخت پروتز توجه و دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *