ساخت انواع پروتز مچ دست با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا

ساختار دست انسان دارای عملکرد بسیار پیچیده ای می باشد. این باعث شده است که طراحی پروتز دست و پروتز مچ دست (ساخت پروتز مچ دست) کار آسانی نباشد. در فرآیند عملکرد دست فشار های متفاوت هنگام گرفتن اشیاء اعمال می شود. به مدت چندین دهه ی متوالی مچ مصنوعی پیشرفت چندانی نداشت. در اکثر موارد حتی الان هم از دستگاه های مکانیکی استفاده می کنند. دستگاه های مکانیکی دارای چنگک و یا قلاب هستند و از آن ها به منظور بلند کردن اشیا و یا نگهداشتن اجسام سنگین در دست استفاده می کنند. با استفاده از دستگاه های مکانیکی فرد قادر خواهد بود که فعالیت های ساده ی روزمره ی خود را انجام دهد. همچنین شایان ذکر است که این دستگاه ها از ظاهری معمولی برخوردار هستند. به همین دلیل قیمت پروتز مچ دست مکانیکی از پروتزهای ساده بالاتراست.

ساخت پروتز مچ دست با کیفیت عالی

پروتز مچ دست چیست؟

پروتز مچ دست به عنوان یکی از حائز اهمیت ترین انواع پروتز دست در انجام فعالیت های روزانه شناخته شده است. با استفاده از این پروتز فرد می تواند اجسام را در دست پروتزی نگه دارد. از دیگر فواید ساخت پروتز مچ دست می توان به کار با تلفن همراه و کار با لپ تاپ اشاره کرد. مچ مصنوعی دست علاوه بر کارکرد بالایی که دارد از زیبایی چشمگیری هم برخوردار می باشد. پروتز مچ مخصوص دست شامل دو بخش درونی و بیرونی می باشد. بخش بیرونی مچ مصنوعی مانند دست واقعی طراحی شده و دارای جزئیات ریز مانند رنگ پوست طبیعی مختص به بیمار، شکل، مو و ناخن دست می باشد.مچ مصنوعی دست به قدری به دست واقعی شباهت دارد که در نگاه اول مصنوعی بودن آن برای سایر افراد قابل تشخیص نخواهد بود.

شما می توانید ضمن مراجعه به پزشک متخصص و مشورت با او در خصوص بهترین نوع پروتز مچ دست،قیمت پروتز مچ دست و امکانات آن صحبت کنید.

توجه داشته باشید: پروتز مچ دست و پروتز انگشت دست ، پروتز آرنج (زیر آرنج، بالای آرنج) جزو پروتز های اندام فوقانی و پروتز هایی مانند: پروتز بالای زانو ، پروتز زیر زانو (روی زانو) ، پروتز انگشت پا ، پروتز مچ پا ، پروتز لگن جزو پروتز های اندام تحتانی می باشند.

چه مصدومیت هایی باعث قطع مچ دست می شوند؟

به طور کلی آسیب های وارد شده بر دست و مچ دست را می توان به 2 دسته تقسیم کرد. دسته ی اول به نقص های مادر زادی باز می گردد و دسته ی دوم را حوادثی همچون قرار گرفتن دست زیر اجسام سنگین یا برنده در بر می گیرند. در چنین حالتی پزشکان قادر نخواهند بود که بافت دست را حفظ کنند. در هنگام قطع مچ دست فرد 3 بخش اساسی دست خود را که شامل انگشت، کف دست و مچ دست از دست می دهد. پزشکان برای جبران این نقص ناخوشایند سعی می کنند به بیمار کمک کرده و استفاده از پروتز مچ دست (ساخت پروتز مچ دست) را به او توصیه می کنند. پروتز مچ دست (پروتز دست) به نحوی ساخته می شود که با ساختار کلی دست بیمار مثل بازو او هماهنگی داشته و موجب می شود که فرد بتواند انجام فعالیت های روزمره ی خود را مجددا از سر بگیرد. هنگامی که مچ دست قطع می شود پزشک تمامی بافت های صدمه دیده و مرده را حذف می کند. بعد از آن است که فرد می تواند برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز مچ دست اقدم کند.

قیمت پروتز مچ دست

پادکست شماره 2 (در خصوص پروتز مچ دست – ساخت پروتز مچ دست)

نحوه ی عملکرد پروتز مچ دست به چه صورت می باشد؟

برخی از انواع پروتز دست را می توان با کمک مهار به شانه وصل کرد. پزشکان با انجام این کار سعی می کنند پروتز را به بهترین صورت مهار کنند و پروتز را به درستی روی دست نصب کنند. این کار باعث می شود که عملکرد پروتز مچ دست، و همین طور قیمت پروتز مچ دست افزایش یابد.

برخی از افراد ترجیح می دهند که از پروتز های خود تعلیقی استفاده کنند. پروتز های خود تعلیقی را می توان بدون کمک گرفتن از اطرافیان به خوبی در محل مناسبش وصل کرد. متد ساخت پروتز مچ دست به صورت خود تعلیقی است. با این وجود چون وزن پروتز های ساعد زیاد است به منظور مهار پروتز مچ دست مقداری انرژی بیشتر لازم است.

از پروتز های معروفی که در گرفتن و نگهداشتن اشیاء به فرد کمک می کند می توان به پروتز پنجه دست اشاره کرد. با وجود اینکه پروتز پنجه دست به فرد کمک می کند تا اجسام را نگه دارد اما از ظاهر زیبایی برخوردار نیست.

در مورد پروتز دست متحرک چه میدانید؟ قیمت پروتز مچ دست متحرک چقدر است؟

یکی از انواع پروتز مچ دست، پروتز دست متحرک است. این نوع پروتز یکی از پیشرفته ترین مچ های مصنوعی در کشور بوده و کاربر به کمک آن می تواند طیف وسیعی از فعالیت ها را انجام دهد. این پروتزها برای آنکه نیرو و توان از دست رفته به فرد باز گردد ساخته می شود. پروتزهایی که به آنها متحرک گفته می شود، انواع و اقسام متفاوت داشته و برای ساخت آنها باید به کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور مراجعه کرد. کارشناسان این مراکز با توجه به شرایطی که در آن هستید و با توجه به بودجه ای که می توانید برای هزینه پروتز مچ دست پرداخت کنید، یکی از انواع آن را ساخته و در اختیار شما قرار می دهند.

موضوعی که در زمان ساخت این نوع پروتز باید مورد توجه قرار دهید، بالا بودن قیمت آن در مقایسه با پروتزهایی است که هیچگونه عملکرد خاصی را نمی توان از آنها انتظار داشت. به دلیل قطعات پیشرفته و بروزی که در ساخت پروتز مچ دست متحرک به کار برده شده است، این نوع اندام مصنوعی با قیمت بالاتری ساخته می شود. بهترین روش برای دریافت قیمت ساخت دست مصنوعی متحرک، صحبت و مشورت با کارشناسان کلینیک های ارتوپد فنی است.

پروتز مچ دست (با منصفانه ترین قیمت ساخت پروتز مچ دست)

انواع پروتز مچ دست (پروتز دست) کدامند؟

پروتز مچ دست از طیف تنوع بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از این پروتز برای اکثر بیماران بهترین و آسان ترین گزینه ی درمانی به شمار می رود. به طور کلی مچ مصنوعی دست را به چند گروه کلی تقسیم می کنند که عبارتند از:

پروتز غیر فعال: این پروتز صرفا از جنبه ی زیبایی برخوردار می باشد. کسانی که نمی خواهند با کمک دست پروتزی خود اجسام را حمل کنند، برای ساخت پروتز مچ دست غیر فعال اقدام می کنند.

نکته دیگری که خوب است در مورد پروتزهای غیر فعال بدانید این است که آنها می توانند به فرد کمک کنند تا عملکرد خوبی در طول روز از خود نشان دهد؛ هر چند که این نوع پروتز، به فرد امکان نمی دهد که بتواند اشیاء را بگیرد و یا آنها را رها کند. این نوع پروتز خود شامل چند زیر مجموعه به این شرح است: انگشت های سیلیکونی، مفصل های انگشتی تیتانیومی و مفصل های انگشتی چند موقعیتی.

در تکمیل بحث پیرامون ساخت پروتز مچ دست از نوع غیر فعال باید بگوییم که آنها بخش های متحرک ندارند و همین موضوع برای برخی کاربرها محدودیت هایی را ایجاد می کند. اگر به خاطر شغلی که دارید مجبورید زیاد از دست های خود، کار بکشید بهتر است برای ساخت یک پروتز مچ دست که قابلیت حرکت داشته باشد و بتوانید با کمک آن اشیاء را برداشته و جا به جا کنید، اقدام کنید. برای ساخت این پروتز، از دست دیگر در صورتی که سالم باشد، قالب گیری انجام می شود. این نوع پروتز، تو خالی و بسیار سبک است.

تا جایی که امکان داشته باشد سعی می شود رنگ این پروتز نزدیک به رنگ بدن انسان باشد. برای دریافت قیمت پروتز مچ دست غیر فعال به کلینیک های ارتوپدی فعال در کشور که از اعتبار بالایی برخوردار هستند، مانند پایار مراجعه کنید.

پروتز غیر فعال و پروتز مچ دست

پروتز سنتی و یا پروتز مکانیکی: این نوع پروتز مچ دست در گروه پروتز های پرطرفدار جای دارد. این پروتز را می توان به کمک حرکات بدن کنترل کرد.

پروتز الکتریکی: پروتز مچ دست الکتریکی از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشند. به کمک موتورهای الکتریکی که در این نوع پروتز تعبیه شده است بیمار می توان دست خود را باز و یا بسته کند. بیمار همچنین می تواند به کمک پروتز الکتریکی آرنج خود را خم و راست کند. این قبیل پروتز ها موجب می شوند فرد به قدر قابل توجهی کنترل اوضاع را مجددا در دست بگیرد. قیمت پروتز مچ دست از برخی مچ های مصنوعی بالاتر است.

پروتز مایو الکتریک: پروتز مچ دست مایو الکتریک از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. فرد می تواند به پروتز را با استفاده از انقباضات عضلانی باقیمانده اندام قطع شده کنترل کند. ضمن انجام این کار سیگنال هایی توسط موتور موجود در آرنج یا دست ایجاد شده و باعث فعال شدن پروتز می شوند. این قبیل پروتز ها از زیبایی بالایی برخوردار بوده و عملکرد بهتری هم دارند. استفاده ار پروتز مایوالکتریک آسان است چرا که مهار این پروتز های کوچک انرژی کمتری می خواهد.

پروتز هایبریدی: پروتز مچ دست هایبریدی از ترکیب پروتز های مکانیکی و الکتریکی ساخته می شود. پروتز های هایبریدی این امکان را به فرد می دهند که بتواند به صورت همزمان از دست و آرنج خود استفاده کند. این ویژگی موجب افزایش قدرت بازتوانبخشی فرد، و همین طور قیمت پروتز مچ دست می شود.

پروتز انطباقی: پروتز دست (پروتز مچ دست) انطباقی را به صورت ویژه برای کسانی می سازند که فعالیت های ورزشی مثل ماهیگیری، بسکتبال، شنا و بیسبال را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. همچنین عکاسان هم می توانند برای ساخت پروتز مچ دست انطباقی اقدام کنند.

توجه داشته باشید ، شما می توانید مقاله ” جدیدترین پروتز دست در ایران ” را مطالعه کنید. 

قیمت دست مصنوعی هوشمند یا قیمت پروتز مچ دست هوشمند چقدر است؟

حتما اطلاع دارید، در حوزه ساخت پروتز، پیشرفت های زیادی روی داده که یکی از این پیشرفت ها باعث ساخت پروتز مچ دست هوشمند شده است. قیمت مچ های مصنوعی هوشمند، بسیار بالاست و یکی از دلایلی که باعث شده این نوع پروتز با قیمت بالایی در اختیار فرد قرار گیرد، طبیعی بودن حرکت ها و کنترل شدن آن توسط مغز است.

ساختار مچ های مصنوعی هوشمند به شکلی است که می تواند پیام های ارسالی از مغز را دریافت کرده و باعث حرکت پروتز شود. این عمل، به فرد کمک می کند تا کنترل بیشتری روی حرکت های پروتز داشته باشد.

البته این نوع پروتز نیز معایبی دارد؛ از جمله معایب این نوع می توان به بالا بودن قیمت آن، نیاز داشتن به شارژ باتری و طولانی بودن مدت زمان آشنایی و یادگیری با پروتز اشاره کرد.

با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت و ارائه پروتز مچ دست مصنوعی در کشورمان ایران وجود ندارد، بهتر است برای دریافت قیمت آن به کلینیک هایی مراجعه کنید که می توانند کامل ترین اطلاعات را در مورد این نوع پروتز به شما ارائه دهند. فرد با داشتن این نوع پروتز می تواند خیلی کارها را به تنهایی انجام دهد.

 

جدیدترین پروتز مچ دست مصنوعی

پادکست شماره 3 پروتز مچ دست (در خصوص ساخت و قیمت پروتز مچ دست)

با مچ دست قطع شده چه باید کرد؟

کسانی که مچ دستشان قطع شده است، سه راه پیش روی خود دارند تا بتوانند با این مساله کنار آیند. یکی از این اقدامات، اقدام برای ساخت پروتز مچ دست است. پروتزها اندام های مصنوعی هستند که به جای قسمت قطع شده قرار داده می شوند و فرد می تواند برخی کارهای خود را به کمک آن انجام دهد. این اندام های مصنوعی شباهت زیادی به دست انسان دارند و در صورتی که پیشرفته باشند می توانند کارایی و عملکرد بالایی از خود نشان دهند. قیمت پروتز مچ دست پیشرفته و هوشمند بالاست.

دیگر کاری که می توان برای مچ دست قطع شده انجام داد، پیوند است. اگر مچ قطع شده در شرایط خوبی باشد؛ برای مثال له نشده و اعصاب و بافت های آن از بین نرفته باشند و در صورتی که در شرایط سالم و مناسب به بیمارستان رسانده شود، احتمال آنکه بتوان دست را پیوند افزایش پیدا می کند.

دیگر کاری که افراد درگیر با قطع عضو از ناحیه مچ می توانند انجام دهند، کنار آمدن با این وضعیت و زندگی بدون داشتن دست و یا نصب پروتز مچ دست است. درست است که زندگی کردن در این شرایط، کار بسیار سختی است، اما این چیزی است که خود فرد خواسته و ما نمی توانیم به آن خرده بگیریم.

ساخت پروتز مچ دست،بهترین جایگزین برای دست قطع شده

ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) با توجه به چه عواملی صورت می گیرد؟

پروتز زیبایی مچ دست باید برای فردی که دچار نقص عضو شده، کاملا مناسب باشد. تناسب بین جسم فرد و پروتز مچ دست کمک می کند که این اندام مصنوعی کارایی بالاتری داشته باشند. مجموعه هایی که در این حوزه کار می کنند، با در نظر گرفتن عوامل زیر، پروتزهای فوقانی و تحتانی تولید می نمایند:

 • بررسی بدن بیمار یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده نوع پروتز است. وضعیت سلامتی بیمار، میزان باقی مانده از اندام فرد و برخی عوامل دیگر، اطلاعاتی هستند که با ارزیابی بدن بیمار به دست می آیند.
 • شغل و نوع فعالیت غالب در زندگی فرد، عامل مهم دیگری در تعیین نوع پروتز و قیمت پروتز مچ دست  است. سازندگان پروتز با توجه به اینکه شغل فرد چیست و در طی روز به چه کاری مشغول است، پروتز مچ دست متناسب را ساخته و در اختیار بیمار قرار می دهند.
 • هزینه ای که بیمار می خواهد برای سفارش این اندام مصنوعی صرف کند، یکی دیگر از عواملی است که بر ساخت پروتز مچ دست تاثیر می گذارد.

برای خرید دست مصنوعی (پروتز مچ دست) چه کنیم؟

یکی از واقعیت هایی که در مورد دست های مصنوعی و به صورت کلی، اندام های مصنوعی وجود دارد، این است که آنها به صورت از پیش ساخته موجود نیستند و به عنوان مثال، شما نمی توانید در زمان نیاز برای خرید دست مصنوعی اقدام کنید.

اولین، بهترین و تنها کاری که در زمان ساخت پروتز مچ دست می توان انجام داد، مراجعه به کلینیک هایی است که در حوزه ساخت اندام های مصنوعی فعالیت می کنند. از این کلینیک ها به کلینیک های ارتوپدی فنی یاد می شود و در آنجا، هم تجهیزات لازم برای ساخت دست های مصنوعی وجود دارد، و هم کارشناسان می توانند با توجه به تجربه و دانش مناسبی که در این حوزه دارند، یک مچ مصنوعی کاربردی برای متقاضی بسازند.

در این کلینیک ها با توجه به شرایطی که فرد در آن قرار دارد، و با توجه به همه فاکتورهایی که در ساخت مچ دست مصنوعی تاثیرگذار است، یک اندام مصنوعی برای فرد ساخته می شود. اندام های مصنوعی باید مطابق با شرایط بیمار ساخته شوند و به همین دلیل است که تناسب و هماهنگی زیادی با ساختار بدن فرد دارند. برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز می توانید به این کلینیک ها مراجعه کرده و از کارشناسان آنها درخواست کنید تا یک مچ مصنوعی برای شما بسازند.

قیمت پروتز مچ دست در کلینیک پایار

ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) چقدر زمان می برد؟

ساخت پروتز مچ دست یکی از فرآیندهای پیچیده درمانی بوده و فردی که دچار نقص عضو شده، مجبور است تا زمان آماده شدن پروتز مچ دست صبر کند. افرادی که به تازگی عضو خود را از دست داده اند، باید تا زمانی که تمام زخم های آنها خوب شود، صبر کنند. درست است که زندگی بدون یکی از اندام های بدن، سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد، اما باید صبر کرد تا ورم هایی که در اثر جراحی به وجود آمده اند، کاهش پیدا کنند و زخم ها نیز ترمیم شوند.

موضوع دیگری که خوب است به آن توجه داشته باشید، این است که برخی اجزای یک نوع پروتز در داخل کشور یافت نمی شود و باید صبر کرد تا قطعه مورد نیاز به دست سازنده پروتز برسد؛ همین موضوع نیز باعث طولانی تر شدن فرآیند ساخت پروتز و افزایش قیمت پروتز مچ دست می گردد. اگر همه اجزای مورد نیاز برای ساخت پروتز آماده باشد، از زمانی که فرد برای قالب گیری مراجعه می کند تا زمانی که آموزش های نهایی کار با پروتز را فرا بگیرد و بتواند به خوبی با آن کار کند، حدود یک تا دو ماه طول می کشد. این مدت زمان برای آنکه یک پروتز مچ دست با کیفیت و با عملکرد بالا در اختیار فرد قرار داده شود، کافی به نظر می رسد.

قیمت پروتز مچ دست مکانیکی یا قیمت دست مصنوعی مکانیکی چند است؟

یکی از انواع پروتزهایی که در کلینیک ساخت اندام های مصنوعی نیز ساخته می شود، مچ دست مصنوعی مکانیکی است. این نوع پروتز را مخصوص کسانی می سازند که دستشان از زیر آرنج قطع شده است. یکی از چیزهایی که باعث شده افراد درگیر با قطع عضو برای ساخت پروتز مچ دست مکانیکی اقدام کنند، قابلیت خم و راست کردن انگشتان در زاویه 90 درجه است. افرادی که این نوع پروتز را نصب می کنند، می توانند به شکل طبیعی تری دست مصنوعی خود را حرکت داده و احساس راحتی بیشتری با آن داشته باشند.

برای دریافت قیمت دست مصنوعی مکانیکی بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کنید که تجهیزات مورد نیاز برای ساخت این پروتز مچ دست را داشته باشند. اگر از خدمات بیمه های تکمیلی نیز بهره ببرید، شاید بتوانید صرفه جویی قابل ملاحظه ای از نظر مالی تجربه کنید. این بیمه ها با توجه به سقف تعهداتی که دارند، مقداری از هزینه ساخت اندام های مصنوعی را پرداخت می کنند. برای آنکه اطلاعات کامل تری را در این رابطه به دست آورید، بهتر است با شرکت بیمه ای که حق بیمه به آن پرداخت می کنید، صحبت کنید.

ساخت پروتز مچ دست در کلینیک پایار با کیفیت عالی

آیا در مورد ساخت پروتز مچ دست مصنوعی الکترونیکی در ایران چیزی شنیده اید؟

پروتز دست (پروتز مچ دست) روز به روز در حال پیشرفت است. این پیشرفت، باعث شده افراد درگیر با قطع عضو، زندگی نرمال و با کیفت تری را تجربه کنند. این نوع پروتزها، به دلیل قابلیت های زیادی که در خود دارند، می توانند به بهترین شکل ممکن به نیازهای افراد پاسخ دهند. کسانی که از زندگی فعلی خود راضی نیستند و نمی توانند آن طور که باید و شاید به انجام کارهای روزانه خود برسند، بهتر است در مورد این نوع پروتز مچ دست اطلاعات کافی به دست آورند.

پیشرفته ترین اندام مصنوعی یا پیشرفته ترین پروتز مچ دست چه ویژگی هایی دارد؟

افرادی که مچ دست آنها قطع شده است، برای جبران این نقص عضو نیاز دارند یک پروتز بسازند. پروتزها انواع و اقسام مختلف دارند. برخی از آنها پیشرفته هستند و توانایی انجام بسیاری از کارها را می توان از آنها داشت، اما برخی دیگر از آنها کارایی خاصی نداشته و فقط به عنوان یک پروتز زیبایی مطرح هستند.

افرادی که قصد دارند برای ساخت پروتز مچ دست پیشرفته یا پیشرفته ترین اندام مصنوعی اقدام کنند، می بایست هزینه بالایی از بابت آن بپردازند. علت اینکه این پروتزها قیمت بالایی دارند به شرح زیر است:

 • پروتزهای پیشرفته، خیلی طبیعی حرکت می کنند. شکل حرکت آنها شباهت زیادی به شکل حرکات دست انسان دارد.
 • آنها به کاربر خود امکان می دهند که بتواند طیف وسیعی از کارها را انجام دهد.
 • سرعت واکنش آنها نسبت به رویدادهایی که در اطراف در حال اتفاق افتادن است، زیاد است.

برای دریافت قیمت پروتز مچ دست از پیشرفته ترین اندام مصنوعی گرفته تا آنهایی که فقط به دلیل زیبایی نصب می شوند می توان به کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور مراجعه کرد. یکی از این کلینیک ها که پایار است، اندام های مصنوعی را با مناسب ترین قیمت برای شما می سازد. قیمت مناسب و کاربردی بودن پروتز دو تا از مهم ترین مشخصه های پروتزهای ساخته شده توسط این مجموعه است.

پیشرفته ترین اندام مصنوعی یا پیشرفته ترین پروتز مچ دست چه ویژگی هایی دارد؟

جدیدترین پروتز مچ دست مصنوعی چقدر کارایی دارد؟

در حوزه ساخت پروتز مچ دست، تحولات زیادی روی داده و با ورود تکنولوژی، بسیاری از مشکلات کسانی که اندام خود را از دست داده اند، حل شده است. از جمله جدیدترین انواع پروتز مچ دست می توان به پروتز دست بیونیک و یا پروتز رباتیک اشاره داشت. پروتز دست بیونیک با کمک سیگنال مغز کنترل می شود و از طریق متصل شدن به دست، این اندام مصنوعی قادر است به راحتی از مغز فرمان دریافت کند. این نوع پروتز با سیگنال هایی که توسط مغز صادر می شود، واکنش نشان می دهد. قیمت پروتز مچ دست بیونیک و رباتیک از سایر پروتزهای موجود در بازار، بالاتر است.

ساخت پروتز مچ دست در کلینیک پایار توسط دکتر کفیلی

دوام پروتز مچ دست چقدر می باشد؟

طول عمر مفید ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) به مواردی همچون نحوه ی مراقبت از پروتز، مدت زمان استفاده از پروتز مچ دست و استحکام پروتز بستگی دارد. به طور معمول و طبق گفته ی پزشکان متخصص ساخت پروتز مچ مخصوص دست اگر از مواد خوب تهیه شده باشد و خوب از آن نگهداری شود 5 سال دوام می آورد. اما پس از گذشت 5 سال به علت رشد اندام های بدن فرد مجبور می شود که نزد پزشک رفته، پروتز خود را تعویض کند و مجددا، مبلغی را از بابت قیمت پروتز مچ دست بپردازد.

نحوه مراقبت از پروتز مچ دست

برای نگهداری و مراقبت از پروتز مچ دست ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید. او به شما نکات ریز و کلیدی را خواهد گفت که لازم الاجرا خواهند بود. برخی از نکاتی که بایستی ضمن نگهداری از مچ دست مصنوعی به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

 • تمیز نگهداشتن پروتز مچ دست
 • استفاده از صابون خنثی و آب برای تمیز کردن پروتز
 • انجام حرکات ورزشی ای که پزشک به شما یاد داده است در خانه
 • تمیز کردن عضو قطع شده در شب ها یکی از مهم نکات مراقبتی بعد از ساخت پروتز مچ دست است.
 • جلوگیری از تماس آب با پروتز

ما در یک مقاله جامع ” مراقبت از پروتز دست و پا ” ، نحوه مراقبت از پروتز ها را به طور کامل توضیح داده ایم. برای مطالعه روی لینک کلیک کنید.

قیمت پروتز مچ دست ارتوپدی

هزینه پروتز مچ دست ( قیمت پروتز مچ دست ) چقدر می باشد؟

در تعیین هزینه پروتز مچ دست ( قیمت پروتز مچ دست ) عوامل بسیار زیادی دخیل اند. عواملی همچون  مواد به کار رفته در ساخت پروتز دست، موتور حرکتی پروتز مچ دست، میزان عضو قطع شده، فعال بودن و غیرفعال بودن پروتز مچ دست از این قبیل  موارد اند. به همچین دلیل توصیه می شود قبل از آن که نسبت به ساخت پروتز مچ دست اقدام کنید با یک متخصص کاربلد در این حوزه صحبت کنید. او به شما در مورد هزینه پروتز مچ دست، نحوه ی عملکرد انواع پروتز، مواد به کار رفته در هر نوع پروتز و ویژگی های خاص انواع پروتز توضیحاتی را ارائه خواهد داد. این کار باعث می شود تا با دید باز تری پروتز مچ دست را انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت و ساخت پروتز ناحیه مچ دست بر روی لینک های رو به رو کلیک کنید: ” قیمت پروتز انگشت دست ”   ” ساخت پروتز انگشت دست “

استفاده از خدمات پروتز های مچ دست پایار کلینیک

با عرض سلام و احترام !

کلینیک ارتوپد فنی پایار، در راستای توانبخشی به عزیزانی که نقص عضو دارند خدماتی با کیفیت و با قیمت منصفانه ای ارائه می دهد که در صورت تمایل میتوانید از دو راه زیر ، وقت ملاقات خود را با جناب آقا محمد کفیلی تنظیم کنید. 

پذیرش تماس تلفنی

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پذیرش آنلاین

برای پذیرش آنلاین رو عکس کلیک کنید 

و در ادامه اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید😊

آیا برای ساخت مچ دست می توان به کلینیک پروتز دست مراجعه کرد؟

قیمت دست سیلیکونی چقدر است؟ برای دریافت قیمت پروتز مچ دست سیلیکونی چه کنیم؟

یکی از انواع پروتزهایی که برای افراد ساخته می شود، پروتزهای سیلیکونی هستند. در ساخت این نوع پروتز از یک ماده انعطاف پذیر به نام سیلیکون استفاده می کنند. سیلیکون، نوعی پلیمر به شمار رفته و کارشناسان فعال در کلینیک های ارتوپدی فنی می توانند به کمک آن، یک پروتز مچ دست شبیه به مچ دست انسان بسازند. این نوع پروتز، یک نوع اندام مصنوعی زیبایی است و کسانی که ظاهر پروتزشان ممکن است باعث تعجب بقیه شود از این نوع پروتز استفاده می کنند.

نکته دیگری که در مورد ساخت پروتز مچ دست سیلیکونی باید اشاره شود، قیمت آن است. بهترین جایی که می تواند به شما بگوید قیمت دست سیلیکونی چقدر است، مراکز و یا کلینیک های ارتوپدی فنی هستند که در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت می کنند. در این مراکز، با توجه به کیفیت سیلیکون انتخابی برای ساخت مچ دست مصنوعی، قیمتی را به شما اعلام می کنند.

علاوه بر کیفیت ماده به کار برده شده در ساخت پروتز، کلینیکی که به آنجا مراجعه می کنید نیز روی قیمت، تاثیر گذار است. پس سعی کنید کلینیک هایی را برای ساخت مچ دست مصنوعی انتخاب کنید که هم این پروتز را با کیفیتی قابل توجه می سازند و هم آن را با قیمت مناسبی ارائه می کنند.

قیمت دست سیلیکونی چقدر است؟ برای دریافت قیمت پروتز مچ دست سیلیکونی چه کنیم؟

آیا برای ساخت مچ دست می توان به کلینیک پروتز دست مراجعه کرد؟

از آنجایی که دست ها نقش مهمی در انجام کارهای روزانه ما به عهده دارند، نبود آنها اشکال بزرگی در زندگی ایجاد می کند. به همین جهت، افرادی که دستشان قطع می شود اولین کاری که بعد از بهبودی زخم هایشان باید انجام دهند اقدام برای ساخت و نصب پروتز مچ دست است. برای این منظور نیز بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کرد که در آنها انواع و اقسام مچ های مصنوعی ساخته می شود.

ممکن است کلینیک هایی که اندام های مصنوعی را می سازند با نام کلینیک پروتز دست نیز خوانده شوند. تجهیزاتی که برای ساخت مچ های مصنوعی نیاز است در این مراکز وجود دارد. علاوه بر این، این کلینیک ها برای دریافت و اطلاع از قیمت پروتز مچ دست نیز می توانند به شما کمک کنند.

با در نظر گرفتن همه نیازهایی که کاربر دارد، یک نوع مچ مصنوعی برای فرد ساخته می شود و در اختیار او قرار می گیرد. برخی از این مراکز، به مانند پایار، آن قدر در کار خود حرفه ای هستند که می توانند با ساخت دست های مصنوعی کاربردی در حل مشکلاتی که دارید به شما یاری برسانند.

برای ساخت پروتز دست در تهران (ساخت پروتز مچ دست) چه کنیم؟

برای ساخت پروتز دست در تهران (ساخت پروتز مچ دست) چه کنیم؟

یکی از سوالاتی که برای افراد درگیر با قطع عضو در تهران پیش می آید، این است که برای ساخت انواع پروتز دست، از جمله پروتز مچ دست در تهران چه باید کرد و اینکه، کدام یک از مجموعه های فعال در کشور، در حوزه ساخت پروتز می توانند کمک کننده باشند؟

برخی مجموعه های مرتبط با زیر شاخه های پزشکی در کشور هستند که در آنها تجهیزات، تجربه و تخصص مورد نیاز برای ساخت اندام های مصنوعی وجود دارد. به این کلینیک ها، کلینیک های ارتوپدی فنی گفته می شود. مشخصه ی بارزی که می توان در خصوص این مجموعه ها عنوان کرد، با تجربه بودن و متخصص بودن آنها در حوزه ساخت پروتز است.

علاوه بر تمامی این ها، استفاده و به کار گیری مواد اولیه ی با کیفیت نیز دیگر امتیازی است که در کلینیک های ارتوپدی فنی به چشم می خورد. این مجموعه ها، بهترین منبع برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز به شمار می روند. مچ دست مصنوعی که توسط این مجموعه ها ساخته می شود، بالاترین کیفیت را داشته و فرد تا چندین سال، نیازی به اقدام برای ساخت یک پروتز جدید نخواهد داشت؛ زیرا همان طوری که می دانید، افراد درگیر با قطع عضو مجبورند هر چند سال یک بار، یک پروتز جدید بسازند و از آن استفاده کنند.

سعی کنید مجموعه هایی را برای ساخت و تهیه پروتزهای فوقانی انتخاب کنید که همه اصول و استانداردهای ساخت اندام های مصنوعی در آنها رعایت می شود.

ساخت پروتز مچ دست کلینیک پایار

جدیدترین پروتز دست در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

طی سال های اخیر، پیشرفت های خوبی در حوزه ساخت پروتز مچ دست اتفاق افتاده است. یکی از این پیشرفت ها که خود می تواند خبر خوبی برای متقاضیان نصب مچ دست مصنوعی باشد، ساخت یک پروتز است که محدودیت پروتزهای قبلی را ندارد و به فرد امکان می دهد تا بسیاری از کارها را به تنهایی انجام دهد.

مراحل طراحی و ساخت این پروتز چیزی در حدود 30 به طول انجامیده و از جمله مزیت های آن می توان به تقلید کردن حرکت مچ دست طبیعی انسان اشاره کرد. فناوری که در ساخت این پروتز مچ دست به کار برده شده، فرد را برای انجام کارهای متفاوت توانمند کرده است. از جمله فعالیت هایی که با پروتزهای قدیمی امکان انجام آنها وجود نداشت می توان به چکش زدن به میخ و یا پرتاب کردن توپ اشاره کرد.

این پروتزها از جمله پروتزهای هوشمند به شمار رفته و گران ترین انواع پروتز دست در کشور هستند. برای دریافت قیمت پروتز مچ دست هوشمند می توانید با کلینیک های ارتوپدی فعال در کشور تماس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص قیمت و مدت زمان ساخت را از کارشناسان این کلینیک ها بپرسید. سازندگان پروتز درصدد هستند تا بتوانند پروتزهایی را وارد بازار کنند که محدودیت های پروتزهای قبلی را نداشته باشند و استقلال از دست رفته کاربر را به او برگردانند.

ارزان ترین یا گران ترین؛ شما کدام مراکز ساخت پروتز مچ دست را انتخاب می کنید؟

شناخت ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت پروتز مچ دست در تهران میانبری برای کاهش مشکلات مچ دست مصنوعی  است. فرقی نمی کند که شما در حین کار و یک حادثه مچ دستتان قطع شده است و یا به صورت مادرزاد این قسمت از بدن را ندارید؛ در هر صورت، وقتی می خواهید برای از بین بردن نواقص در بدن به صورت مصنوعی اقدام کنید، می بایست ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت و تهیه پروتز مچ دست در تهران را شناسایی کنید.

تعیین قیمت پروتز مچ دست (پروتز دست) یک موضوع انتخابی و شخصی نیست و عوامل زیادی روی آن تاثیر دارد. در دنیای امروز، هر قدر پروتز با فناوری های روز دنیا تطابق بیشتری داشته باشد و هر قدر ماده به کار برده شده، کیفیت برتر و بالاتری داشته باشد، قیمت پروتز مچ نیز افزایش پیدا می کند.

انتخاب ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت پروتز مچ دست به خود فرد بستگی دارد. کسانی که می توانند از عهده قیمت پروتز مچ دست هوشمند برآیند، باید بدانند که این مورد بهترین گزینه برای آنها به شمار می رود. کسانی که توان پرداخت هزینه بالای پروتز مچ دست هوشمند را ندارند، می توانند برای ساخت پروتزهای ساده تر مانند پروتزهای مکانیکی و یا پروتزهای فعال با کمک نیروی دست اقدام کنند.

قیمت پروتز مچ دست در تهران

مرکز فروش دست مصنوعی در کشور کجاست؟ آیا پروتز مچ دست در این مراکز ساخته می شود؟

همان طوری که در این مقاله نیز اشاره کردیم، یکی از انواع پروتزهای اندام فوقانی پروتز مچ دست است. کسانی که مچ دستشان قطع شده است می بایست برای ساخت این پروتز اقدام کنند. نکته مهمی که در مورد این پروتز باید مورد توجه قرار داده شود، مرکزی است که این پروتز را می سازد. کسانی که نیاز به مچ مصنوعی دارند می بایست در اولین قدم به مراکزی مراجعه کنند که این پروتزها را می سازند.

مرکز فروش دست مصنوعی دقیقا همان جایی است که مچ های مصنوعی را برای افراد می سازد. در این مراکز، کارشناسانی ماهر حضور دارند که از عضو باقیمانده فرد قالب گیری می کنند. کارشناسان با توجه به اهدافی که بیمار دارد، با توجه به فعالیت هایی که او قرار است در طی روز انجام دهد و با توجه به میزان قطعی عضو، و البته با در نظر گرفتن بودجه ای که فرد برای ساخت مچ مصنوعی در نظر گرفته است، یک پروتز کاملا کاربردی می سازند و در اختیار او قرار می دهند.

در مراکز فروش و ساخت دست های مصنوعی، نه تنها کارشناسان می توانند کار خود را به خوبی انجام دهند، بلکه تجهیزات و ابزار لازم برای نیز برای ساخت انواع اندام های مصنوعی وجود دارد. از جمله تجهیزات لازم می توانیم به مواد اولیه با کیفیت و همین طور دستگاه های اسکن پیشرفته و مدرن اشاره کنیم.

ارتباط کیست گانگلیون مچ دست با ساخت پروتز مچ دست

آیا بهترین مرکز پروتز انگشت، پروتز مچ دست نیز می سازد؟

ساخت پروتزها یک عمل کاملا تخصصی و پیچیده است و تنها، کسانی از عهده آن بر می آیند که در این حوزه تخصص و مهارت کافی دارند. موضوعی که خوب است در مورد آن اطلاعات داشته باشید که معمولا سازندگان یک نوع پروتز مهارت لازم برای ساخت سایر انواع پروتز را نیز دارند. برای مثال، کارشناسی که در بهترین مرکز پروتز انگشت کار می کند و بر ساخت این نوع پروتز توانمند است، قطعا می تواند برای ساخت پروتز مچ دست نیز به شما کمک کند.

البته، برای آنکه مطمئن شوید کلینیک انتخابی شما می تواند مچ دست مصنوعی را نیز برایتان بسازد، قبل از آنکه به آنجا مراجعه کنید، حتما با شماره هایی که از مرکز منتخب خود دارید، تماس گرفته و از آنها بپرسید که آیا می توانند اندام مصنوعی مورد نظر شما را بسازند یا خیر.

به صورت معمول، کلینیک های ارتوپدی فنی باید بتوانند انواع متفاوت پروتز را بسازند؛ اما بعضی از آنها هستند که در حوزه ساخت یک نوع پروتز توانایی بیشتری داشته و به همین دلیل سعی می کنند در حیطه ای که در آن تخصص و تجربه کافی دارند به فعالیت مشغول شوند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما  قبل از مراجعه برای ساخت پروتز با کلینیک ها تماس بگیرید. در ضمنِ این تماس می توانید در مورد قیمت پروتز مچ دست نیز اطلاعاتی را به دست آورید.

در مورد پیوند دست مصنوعی چه میدانید؟ آیا پیوند پروتز مچ دست، حقیقت دارد؟

بهترین پروتز دست در ایران چه مشخصاتی دارد؟

وقتی که در مورد بهترین پروتز دست در ایران صحبت می شود این سوال پیش می آید که این پروتزها چه مشخصاتی دارند که به آنها بهترین گفته می شود. ما در اینجا می خواهیم در مورد بهترین پروتز دست با بهترین پروتز مچ دست صحبت کرده و اطلاعاتی را در مورد آن به شما بدهیم.

1- متناسب با نیازهاست

یکی از مهم ترین مشخصه هایی که می توان در خصوص بهترین مچ مصنوعی دست بیان کرد این است که آنها قادرند نیازهای فرد را به خوبی برآورده کنند. اینکه در یک پروتز چه امتیازات و قابلیت هایی دیده می شود، شاید خیلی مهم نباشد؛ موضوعی که در درجه اول اهمیت قرار دارد این است که هدف از ساخت پروتز مچ دست، برآورده کردن نیازهای فرد باشد.

این مورد را یک مثال، شرح می دهیم. فرض کنید که فردی دستش از مچ دست قطع شده و قصد ندارد که هزینه بالایی از بابت پروتزهای کاربردی بپردازد. برای چنین شخصی، ساخت پروتزهای سیلیکونی نیز معقول و مناسب به نظر می رسد. گرچه قیمت پروتز مچ دست سیلیکونی پایین است، اما از آنجایی که این نوع می تواند اصلی ترین و مهم ترین نیاز کاربر را برآورده کند، در نوع خود بهترین محسوب می شود. اما، فردی که می خواهد با دست خود به انجام فعالیت های متنوع مانند ورزش کردن و غیره بپردازد مجبور است که یک پروتز مچ دست کاربردی نصب کند.

ساخت پروتز مچ دست در ایران با توجه به نیازها

از مشکلات پروتز دست بچه یا پروتز مچ دست کودک چه می دانید؟

کودکان به دلیل اینکه سن کمی دارند، در شرایط خاصی به سر می برند و همین شرایط خاص باعث می شود که نصب کردن و ساخت پروتز نیز در آنها با مشکلات متفاوتی مواجه باشد. ما در اینجا می خواهیم برخی از محدودیت و مشکلات ساخت پروتز مچ دست برای کودکان را بیان کنیم؛ این محدودیت ها به این شرح هستند:

1- سن کودکان؛

پیش فرضی که در زمان ساخت پروتز ها وجود دارد، این است که آنها قرار است روی بدن یک بزرگسال نصب شوند. همین موضوع باعث می شود که کودکان نتوانند از برخی اندام های مصنوعی به خوبی استفاده کنند. این موضوع، محدودیت هایی را در مورد نصب و استفاده از آن ایجاد کرده و کودک را به چالش می اندازد.

2- اندازه ی پروتزها؛

دیگر محدودیت ساخت پروتز دست بچه اندازه آن است. در کلینیک هایی که مناسب ترین قیمت پروتز مچ دست برای کودکان ارائه می شود، ابتدا یک پروتز برزگسال ساخته شده و سپس با توجه به سایز و اندازه اندام کودک، پروتز، شخصی سازی شده و در اختیار او قرار داده می شود. تغییر سایز و اندازه پروتز، همواره یکی از چالش های این حوزه است و خوب است والدین آگاه و دانا برای ساخت پروتز دست کودک به مراکزی مراجعه کنند که تجربه بالایی برای ساخت پروتز مخصوص بچه ها دارند.

مشکلات پروتز دست بچه یا پروتز مچ دست کودک

3- رشد کودکان

از دیگر محدودیت های ساخت پروتز مچ دست، این است که کودکان در سن رشد قرار دارند. درست است که پروتزهای مخصوص بزرگسالان می تواند به کودک کمک کند تا با نقص عضو خود کنار آید، اما از آنجایی که کودکان در سن رشد هستند و استخوان های آنها، هم به صورت طولی و هم به صورت عرضی در حال رشد است، آنها نمی توانند پروتز مچ دست را تا سالیان متمادی استفاده کنند. این، یکی از مهم ترین دلایل تنظیم مجدد پروتز، همراه با رشد کودک است. از آنجایی که این امر، نیاز به صرفه هزینه دارد، باعث نگرانی برخی والدین و خانواده ها شده است.

4- مراقبت کردن از پروتز؛

برای آنکه خانواده ها مجبور نباشند بعد از گذشت یک مدت کوتاه، برای پرداخت مجدد قیمت پروتز مچ دست اقدام کنند، باید به کودکان خود نحوه مراقبت صحیح از پروتزها را آموزش دهند. والدین باید به کودک خود یاد دهند که مواظب اندام مصنوعی اش باشد و کاری نکند که پروتز آسیب ببیند. خوب است والدین به کودکان خود بگویند که در زمان خواب و استراحت پروتز را خارج کنند. در این مواقع، بهتر است والدین حضور داشته و اندام باقیمانده کودک را وارسی کنند تا در صورتی که هیچ علامتی از آسیب وجود نداشت، به عضو باقیمانده مرطوب کننده بزنند و آن را خوب تمیز کنند.

از مشکلات پروتز دست بچه یا پروتز مچ دست کودک چه می دانید؟

پروتز دست بیونیک چیست؟ تفاوت آن با سایر انواع پروتز مچ دست چیست؟

یکی از جدیدترین انواع پروتز دست در دنیا، پروتز دست از نوع بیونیک است. مهم ترین تفاوتی که بین این نوع پروتز و سایر انواع مچ های مصنوعی دست وجود دارد، نحوه عملکرد آن است. این نوع پروتز، قادر است سیگنال هایی که از مغز صادر می شود دریافت کرده و در پاسخ به آنها حرکت کند. ویژگی این نوع پروتز که باعث شده کاربردی تر و بهتر از سایر انواع پروتز کار کند، وجود حسگر است. این حسگرها هستند که به کاربر امکان می دهند پروتز خود را به شکل طبیعی تری حرکت دهد.

نکته ای که خوب است در مورد این نوع پروتز بدانید این است که قیمت آن از قیمت پروتز مچ دست از نوع معمولی بالاتر و بسیار گران تر است. کسانی می بایست برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنند که از نظر مالی در وضعیت خوبی به سر می برند.

اگر تصمیم گرفته اید برای ساخت پروتز مچ دست بیونیک اقدام کنید، بهتر است مقاله پروتز دست بیونیک را مطالعه کنید. ما در این مقاله، نکات خوبی در مورد این نوع پروتز و نحوه عملکرد آن بیان کرده ایم؛ امیدواریم خواندن آن اطلاعات شما را افزایش دهد.

 

آیا بعد از اقدام برای ساخت پروتز مچ دست، می توان رانندگی کرد؟

آیا بعد از اقدام برای ساخت پروتز مچ دست، می توان رانندگی کرد؟

یکی از نگرانی هایی که افراد درگیر با قطع دست دارند این است که آیا آنها بعد از قطع دست و نصب مچ دست های مصنوعی می توانند به کارهایی که قبلا انجام می دادند رسیدگی کنند؟ آیا آنها می توانند به مانند گذشته پشت فرمان ماشین قرار گرفته و رانندگی کنند؟ آیا نصب پروتز مچ دست محدودیتی برای آنها ایجاد نمی کند؟

افراد بعد از قطع مچ دست باز هم می توانند رانندگی کنند، اما باید به نوع پروتز، توجه و دقت داشت. با هر نوع مچ مصنوعی شاید نتوان رانندگی کرد. به همین علت، زمانی که فرد علاقه مند به رانندگی به کلینیک ارتوپدی فنی می رود، باید کارشناس ساخت پروتز را در جریان قرار داده و بگوید که دوست دارد بعد از نصب این مچ مصنوعی رانندگی کند. شاید لازم باشد که این گروه نوع خاصی از اندام مصنوعی را نصب کنند.

برای اطلاع کسانی که مچ دستشان قطع شده است و می خواهند با آن رانندگی نیز کنند، باید بگوییم، مچ های مصنوعی که برای قابلیت های خاص طراحی می شوند گران تر هستند و به دیگر، قیمت پروتز مچ دست که فرد می خواهد با کمک آن رانندگی کند بالاست.

بررسی پروتز مچ دست بیونیک

برای آنکه بدانید چرا برخی افراد برای ساخت پروتز مچ دست بیونیک اقدام می کنند، لازم می دانیم در مورد مزیت ها و امتیازات این نوع پروتز نکاتی را بیان کنیم. در ساخت این نوع، فناوری های پیشرفته و مدرنی به کار برده شده است. در بین قطعات به کار برده شده در ساخت این نوع اندام مصنوعی، حسگرهایی به چشم می خورد که فرد می تواند به کمک آنها بین مغز و پروتز ارتباط برقرار کند. به این شکل، فرد می تواند خیلی راحت تر و طبیعی تر مچ دست خود را حرکت دهد.

دیگر مزیتی که باعث شده افراد برای اطلاع از قیمت پروتز مچ دست بیونیک اقدام کنند، وزن کم آن است. برای افرادی که نمی توانند پروتزهایی با وزن زیاد را حمل کنند، پروتز نوع بیونیک به دلیل داشتن وزن کم و سبک بودن، گزینه بسیار مناسبی است و به کاهش مشکلات آنها کمک بیشتری می کند. شاید جالب باشد که بدانید پروتز مچ دست بیونیک را می توان از جای خود برداشت و دو مرتبه آن را نصب کرد. برای نصب این نوع پروتز، هیچ نیازی به انجام عمل جراحی نیست و تنها کاری که می بایست انجام دهید، مراجعه کردن به کلینیک های ارتوپدی فنی است.

پروتز زیبایی دست چیست؟ قیمت پروتز مچ دست از نوع زیبایی چقدر است؟

پروتز زیبایی دست چیست؟ قیمت پروتز مچ دست از نوع زیبایی چقدر است؟

پروتز ها انواع و اقسام متفاوت دارند؛ بعضی از آنها کاربردی بوده و فرد می تواند به کمک آنها به کارهای روزانه اش برسد، اما بعضی دیگر از انها کاربرد خاصی نداشته و از آن به عنوان پروتزهای زیبایی یاد می کنند. در ساخت این نوع پروتز های از یک ماده انعطاف پذیر به نام سیلیکون استفاده می کنند. یکی از مزیت هایی که می توان برای این پروتز مچ دست عنوان کرد، شبیه بودن آن به دست انسان طبیعی است. این نوع پروتزها به شکلی ساخته می شوند که هم از نظر شکل و رنگ و هم از نظر اندازه، با پوست فردی که قرار است این نوع پروتز را بپوشد، تناسب داشته باشد.

دیگر مزیتی که می توان برای این نوع پروتز بیان کرد، بازگرداندن اعتماد به نفس به فردی است که دستش از مچ قطع شده است. این افراد به دلیل قطع عضو، اعتماد به نفس کافی برای حضور در جامعه را نداشته و تنها چیزی که به آنها کمک می کند تا بتوانند بدون خجالت در میان جمع دوستان و غریبه ها وارد شوند، همین نوع پروتز است. برای ساخت پروتز مچ دست زیبایی می توانید به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور مراجعه کنید. کارشناسان این مراکز، با کیفیت ترین متریال ها را برای ساخت مچ دست مصنوعی به کار می برند.

پروتز دست بیونیک چیست؟ تفاوت آن با سایر انواع پروتز مچ دست چیست؟

آیا کیست گانگلیون مچ دست موجب قطع دست و ساخت پروتز مچ دست می شود؟

یکی از بیماری هایی که ممکن است برخی افراد به آن مبتلا شوند، کیست گانگلیون مچ دست است. این کیست در پشت مچ دست، جلوی مچ دست و خیلی کمتر هم در محلی نزدیک به مفاصل انگشتان دست ایجاد می شود. کیست گانگلیون، بزرگ و متورم است و هنوز علت واضح و قطعی برای بروز آن گزارش نشده، اما برخی متخصصان می گویند که به وجود آمدن این کیست می تواند رابطه مستقیمی با حرکت های پیوسته و مدام دست داشته باشد.

ممکن است برخی افراد با دیدن آن نگران شده و فکر کنند که در صورت عدم درمان، ممکن است مجبور به قطع عضو از ناحیه مچ دست شوند. این تصور اصلا درست نیست و حتی با انجام برخی کارها در خانه می توان برای درمان و از بین بردن آن اقدام کرد. پس همین جا به جرات می گوییم که در صورت مشاهده این کیست این فکر به ذهنتان خطور نکند که می بایست برای ساخت و نصب پروتز مچ دست اقدام کنید؛ زیرا این کیست شما را به این سمت هدایت نمی کند.

معمولا، کسانی که بیماری دارند و پزشک برای حفظ جان بیمار مجبور است دست را از ناحیه مچ قطع کند و یا کسانی که در اثر یک حادثه دستشان از مچ قطع شده است هیچ چاره ای به جز اقدام برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز مچ دست ندارند. این افراد می بایست به هر شکل ممکن، جای خالی اندام قطع شده خود را پر کنند.

حالا که خیالتان راحت شده کیست گانگلیون،  شما را به سمت ساخت پروتز مچ دست هدایت نمی کند، خوب است در مورد برخی روش های درمانی آن صحبت کرده و این بحث را تکمیل کنیم. از جمله روش های درمانی می توان به این موارد اشاره داشت:

 • یکی از بهترین کارها برای درمان این کیست، استفاده از مچ بندهای میله دار است. این مچ بندها به کاش درد کمک می کنند.
 • از دیگر روش های درمان، مصرف داروهای ضد التهاب است. البته، خاطر نشان می کنیم که این داروها درد را تسکین می دهند و باعث درمان نمی شوند.
 • عمل جراحی نیز دیگر روش بهبود و درمان این کیست به شمار می رود. بدون شک اگر برای این مورد به پزشکان متخصص مراجعه کنید، کیست، درمان شده و عود نمی کند. درست است که جراحی کردن بهترین روش است، اما معایبی نیز دارد که با مراجعه به پزشکان متخصص می توان درصد بروز عوارض آن را به شدت کاهش داد. خاطر نشان می کنیم این عمل با عمل جراحی قطع عضو و تهیه پروتز مچ دست تفاوت اساسی دارد.

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، فکر می کنیم الان مطمئن شده اید که بهترین راه برای درمان کیست گانگلیون مچ دست چیست. امیدواریم هر یک از این روش های درمانی بتواند به شما کمک کند تا این کیست را در سریع ترین زمان ممکن درمان کنید. اگر خدای ناکرده نیاز به نصب پروتز داشتید، برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز می توانید به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

آیا کیست گانگلیون مچ دست موجب قطع دست و ساخت پروتز مچ دست می شود؟

قیمت پروتز دست سیلیکونی (پروتز مچ دست سیلیکونی) چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای برخی افراد درگیر با قطع عضو از ناحیه مچ دست ممکن است ایجاد شود این است که قیمت پروتز دست سیلیکونی چقدر است و آیا قیمت پروتز مچ دست سیلیکونی بالاست یا نه. در پاسخ به این گروه باید بگوییم، دست های سیلیکونی را یکی از ارزان ترین دست های مصنوعی می دانند. در ساخت این نوع دست مصنوعی از ماده ای به نام سیلیکون استفاده می کنند و در ضمن، به دلیل کاربردی نبودن و عملگرا نبودن این دست های مصنوعی نمی توان گفت که قیمت ساخت پروتز مچ دست سیلیکونی بالاست.

خوب است بدانید که تنها دست مصنوعی موجود در کشور، دست های مصنوعی سیلیکونی نیست و افراد با توجه به بودجه ای که دارند می توانند برای تهیه انواع و اقسام متفاوت دست های مصنوعی اقدام کنند. برای آنکه بدانید اطلاعات بیشتر در مورد پروتز مچ دست به دست آورید خوب است با کلینیک هایی که در حوزه ساخت اندام های مصنوعی فعالیت می کنند صحبت کرده و در مورد اینکه این اندام های مصنوعی را با چه قیمت برای شما می سازند با کارشناسان آنها صحبت کنید و از آنها مشاوره دریافت کنید.

قیمت پروتز دست سیلیکونی (پروتز مچ دست سیلیکونی) چقدر است؟

در مورد  دست مصنوعي پيشرفته چه می دانید؟

در حوزه ساخت پروتز مچ دست نیز به مانند سایر حوزه های پزشکی، تحولات و پیشرفت های زیادی صورت گرفته است. یکی از این پیشرفت ها که توانسته محدودیت های پیش روی افراد درگیر با قطع عضو را تا حد زیادی از میان بردارد و به آنها کمک کند تا بتوانند با استقلال بیشتری به کارهای خود رسیدگی کنند، دست مصنوعي پيشرفته است.

نکته ای که باعث شده قیمت پروتز مچ دست پیشرفته، بالا در نظر گرفته شود قابلیت کنترل آن توسط ذهن است. به کمک قطعات پیشرفته ای که در آن به کار برده شده است، این پروتز می تواند با سیستم عصبی بیمار ارتباط برقرار کرده و فرد، آن را توسط ذهن خود کنترل کند. یکی از مزیت هایی که می توان برای این نوع پروتز مچ دست عنوان کرد، طبیعی حرکت کردن دست است. کسانی که این پروتز را نصب می کنند می توانند طبیعی تر از سایر انواع پروتز، دست پروتزی خود را حرکت دهند.

برای ساخت این نوع دست های مصنوعی می بایست به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر و مطرح در کشور مراجعه کرد. این کلینیک ها، می توانند برای ساخت این پروتز کمک های قابل توجهی به شما کنند.

قیمت و هزینه پروتز مچ دست مصنوعی در کشور

نکته ای که خوب است در مورد پروتز مچ دست هوشمند بدانید این است که آنها انواع و اقسام متفاوت دارند. هوشمندترین انواع پروتزهای مچ دست به شرح زیر است:

 • یکی از دست های منصوعی پیشرفته، پروتز مایو الکتریک است. این نوع پروتز به کمک فرمانی که از سوی مغز صادر شده، قابل کنترل است. این پروتز می تواند سیگنال های مغز را دریافت کند و به این شکل، کاربردی تر ظاهر شود. قیمت پروتز مچ دست مصنوعی از نوع مایوالکتریک از سایر پروتزهایی که کاربرد خاصی ندارند، بالاتر در نظر گرفته شده است. فرد می تواند این دست پروتزی را به راحتی حرکت دهد.
 • یکی دیگر از انواع دست های مصنوعی هوشمند، پروتزهای بیونیک هستند. این نوع نیز در رفع نیازها و خواسته های کاربر، بسیار کاربردی و موثر ظاهر می شود. پروتز بیونیک نیز قادر است سیگنال های صادر شده از سمت مغز را دریافت کرده و حرکت کند. پروتز بیونیک را مطابق با اصول ارگونومی می سازند و داشتن حرکت های طبیعی یکی از امتیازات آن به شمار می رود.

کلینیک هایی که در حوزه ساخت انواع و اقسام دست های مصنوعی و به صورت کلی، اندام های مصنوعی فعالیت می کنند می توانند با توجه به شرایط شما و نیازهایی که دارید یکی از انواع پروتز را بسازند و در اختیار شما قرار دهند.

با دست هوشمند با قابلیت کنترل از طریق ذهن آشنا شوید!؟

ساخت اندام های مصنوعی با پیشرفت های قابل توجهی در سال های گذشته همراه بوده است. امروزه، ما شاهد به بازار آمدن پروتزهایی هستیم که فرد می تواند به کمک ذهن خود آن را کنترل کند. با ساخت پروتز مچ دست با قابلیت کنترل از طریق ذهن، بسیاری مشکلاتی که قطع  عضو برای افراد به وجود آورده، حل شده و آنها می توانند به طبیعی ترین شکل ممکن دست پروتزی خود را حرکت دهند.

نکته جالبی که در مورد این پروتز مچ دست فوق پیشرفته وجود دارد این است که افراد می توانند حتی اشیاء را لمس کرده و متوجه حس ناشی از این تماس و لمس شوند. کاربرانی که این نوع پروتز را نصب کرده اند از نصب آن ابراز رضایت کرده و این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند با ساخت و نصب این نوع پروتز به مشکلات خود پایان دهند و زندگی مستقل تری را تجربه کنند.

چنانچه علاقه مند شدید که در مورد این پروتز اطلاعات بیشتری به دست آورید و در جریان قیمت پروتز مچ دست با قابلیت کنترل از طریق ذهن قرار بگیرید، با کلینیک های ارتوپدی فنی فعال و مطرح در کشور تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه ها می توانند اطلاعات خوبی در این رابطه در اختیار شما قرار دهند.

ارزان ترین قیمت پروتز مچ دست در کشور چقدر است؟

در مورد پیوند دست مصنوعی چه میدانید؟ آیا پیوند پروتز مچ دست، حقیقت دارد؟

کسانی که مچ دستشان قطع شده است، می توانند انواع متفاوت پروتز را نصب کنند. برخی از مچ های مصنوعی دست قابلیت جدا شدن دارند و برخی دیگر از آنها را نمی توان از جای خود جدا کرد؛ این پروتزها به کمک عمل پیوند دست مصنوعی به استخوان باقیمانده دست فرد متصل می شوند و مزیت های خاص خود را دارند.

فردی که می خواهد یک عدد پروتز پیوندی را نصب کند، می بایست هزینه بیشتری پرداخت کند، در مقایسه با کسی که قیمت پروتز مچ دست با قابلیت جدا شدن را پرداخته شده است. در عمل پیوند پروتز، فرد می بایست تحت عمل جراحی قرار گیرد؛ طی این عمل جراحی، ایمپلنت که یکی از لوازم پروتز است به استخوان دست متصل می شود. انجام این عمل های جراحی است که باعث می شود هزینه پروتزهای پیوندی افزایش پیدا کند.

کسانی که از پروتزهای پیوندی استفاده می کنند، بسیاری از محدودیت ها و مشکلات کسانی که اندام مصنوعی با قابلیت جداسازی را نصب کرده اند، ندارند. کسانی که توان پرداخت هزینه بالای ساخت پروتز مچ دست از نوع پیوندی را ندارند می توانند به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کرده و به این شکل، مشکل قطع عضو خود را با هزینه ای مناسب حل کنند.

پروتز مچ دست از نوع ایمپلنت، مزیت های زیادی دارد که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • یکی از مزیت هایی که باعث شده این نوع پروتز با استقبال زیادی از ناحیه متقاضیان رو به رو شود، طبیعی بودن حرکات پروتز است.
 • کسانی که دستشان قطع شده است، با نصب و ساخت پروتز مچ دست از نوع ایمپلنت می توانند به صورت 24 ساعته از آن استفاده کنند و به انجام کارهای روزانه خویش بپردازند.
 • طیف وسیعی از کارها را می توان با این نوع پروتز انجام داد. کسانی که قیمت پروتز مچ دست ایمپلنت را پرداخت می کنند قادرند کارهای زیادی را به کمک آن انجام دهند. افراد به کمک نصب این پروتز می توانند به زندگی عادی خود بازگشته و کارهای شان را دو مرتبه به صورت مستقل انجام دهند.
 • برخی کارهایی که قبلا فرد نمی توانست انجام دهد با وجود این پروتز امکان انجام آن به راحتی فراهم می شود.
 • حس ثبات و پایداری از دیگر احساساتی است که با نصب این پروتز فراهم می شود.
 • سرعت انجام کارها با کمک این نوع پروتز افزایش پیدا کرده است.
 • درست است که قیمت این نوع پروتز بالاست، اما ارزش صرف هزینه را دارد.

روند نصب این پروتز با روند برخی انواع مچ های مصنوعی دست تفاوت دارد؛ به همین منظور می بایست به متخصصان این حوزه مراجعه کنید. آنها راهنمایی های لازم در مورد سلسله مراتب کاشت دست مصنوعی را به شما می گویند.

نازلترین قیمت پروتز مچ دست

قیمت دست مصنوعی دیجی کالا (قیمت پروتز مچ دست) چقدر است؟

شاید با دیدن و خواندن دست مصنوعی دیجی کالا این تصور برای شما پیش آید که دیجی کالا در حوزه ساخت اندام های مصنوعی هم فعالیت می کند. دست مصنوعی که در این سایت برای فروش قرار داده شده است، آن دست مصنوعی نیست که شما تصور می کنید؛ این دست های مصنوعی از جنس پلاستیک هستند و کسانی که می خواهند کارهای زیبایی روی ناخن انجام دهند و در مراحل ابتدایی آموزش هستند، این دست های پلاستیک را تهیه کرده و از آن کمک می گیرند تا بتوانند کار آموزش را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. پس اینکه بخواهیم در مورد قیمت دست های مصنوعی این سایت صحبت کنیم، کار بیهوده ای است و به افراد درگیر با قطع عضو هیچ کمکی نمی کند.

پروتز مچ دست از جمله پروتزهای کاربردی و عملکردی است و به افراد کمک می کند که بتوانند به انجام کارهایی بپردازند که نداشتن عضو مانع به انجام رسیدن آنها شده بود. اساس ساخت پروتز مچ دست با اساس ساخت دست های مصنوعی که در دیجی کالا به فروش می رسد تفاوت دارد و دانستن این تفاوت ها ممکن است روزی به درد فرد بخورد تا بتواند بهترین ها را انتخاب کند.

پروتز ثابت دست یا پروتز مچ دست ثابت چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟

پروتز ثابت دست یا پروتز مچ دست ثابت چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟

کسانی که دست شان از مچ قطع شده است، گزینه های متفاوتی برای نصب دارند. یکی از انواع این پروتزها، پروتز ثابت دست است. این نوع پروتز، همان طوری که از نام آن مشخص است، ثابت بوده و هیچ حرکتی در آن به چشم نمی خورد. کسانی که کارهای زیادی برای انجام دادن در طی روز نداشته و فعالیت خاصی انجام نمی دهند، بهتر است برای ساخت این نوع دست مصنوعی اقدام کنند. قیمت پروتز مچ دست ثابت از قیمت پروتزهایی که حرکت می کنند و فرد می تواند به کمک آن، کارهای روزمره خود را انجام دهد، بالاتر است.

بزرگ ترین و مهم ترین هدف از ساخت پروتز مچ دست ثابت، زیبایی است؛ چرا که این نوع، بسیار شبیه به دست انسان بوده و کمتر کسی می تواند تشخیص دهد که این پروتز، یک دست مصنوعی بوده و واقعی نیست. خاطر نشان می کنیم این پروتز، کاملا هم بی استفاده نیست و شما می توانید کارهایی مانند بلند کردن اجسام از روی زمین و یا جا به جا کردن آنها را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پروتز می بایست به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح در کشور، مانند پایار مراجعه کنید.

با مراحل ساخت پروتز مچ دست آشنا شوید

با مراحل ساخت پروتز مچ دست آشنا شوید!؟

موضوع دیگری که لازم می دانیم در مورد آن، نکاتی را با شما در میان بگذاریم، مراحل ساخت و تولید مچ دست مصنوعی است. مراحل ساخت این پروتز به شرح زیر است:

1- ساختن قالب پروتز؛

اولین مرحله از مراحل ساخت پروتز، قالب گیری برای ساخت پروتز است. این مرحله با توجه به نوع پروتز انجام می شود. به همین سبب، لازم است که در ابتدا با کارشناسان ساخت دست مصنوعی، صحبت کنید تا آنها بتوانند با توجه به نیازهایی که دارید بهترین و کاربردی ترین پروتز مچ دست را بسازند و در اختیار شما قرار دهند.

بعد از مشورت کردن، قالب گیری انجام می شود. قالب گیری به دو روش گرفتن اسکن و یا قالب گیری به کمک گچ انجام می شود. درست است که گرفتن اسکن مزیت های زیادی از جمله افزایش سرعت قالب گیری و یا دقیق ترین بودن قالب تهیه شده را دارد، اما باید بدانید که گاهی اوقات قالب تهیه شده با اسکن به درد نمی خورد و کاربرد ندارد و کارشناس مجبور است با گچ برای قالب گیری از عضو باقیمانده فرد اقدام کنید. خاطر نشان می کنیم، برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز می توانید با کارشناسان فعال در ارتوپدی فنی ها صحبت کنید. آنها دقیق ترین قیمت را به شما می گویند.

2-فشرده سازی؛

از دیگر مراحل ساخت پروتز مچ دست باید به فشرده سازی اشاره کنیم. قبل از آنکه فرد پروتز موقت را نصب کند می بایست استامپ یا قسمت باقیمانده از بدن او فشرده شود. فشرده سازی، برای اطمینان از تناسب شفت پروتز بعدی با بدن انجام می شود و به این ترتیب، اندام را به شکل پایدار و نهایی در می آورند تا هیچ مشکلی برای نصب پروتز مچ دست به وجود نیاید. برای این کار، فرد مجبور است که کلاه فشاری و یا شفت فشاری نصب کند که آن نیز معمولا بین 2 تا 8 هفته ممکن است به طول بینجامد.

3- قرار دادن پروتز؛

یکی از آخرین مراحل از مراحل ساخت مچ دست مصنوعی، قرار دادن پروتز موقت و اصلاح کردن آن است. وقتی که فرد قیمت پروتز مچ دست را می پردازد، پروتز باید روی بدن فرد امتحان شود. این مرحله، هم برای بررسی و ارزیابی قطعات مختلف پروتز صورت می گیرد و هم اینکه پروتوزیست به این وسیله متوجه می شود که آیا آن می تواند نیازهای شخصی فرد را برآورده کند یا خیر. تغییرات روی پروتز موقت انجام می شود تا او بتواند پروتز نهایی را نصب کند و به زندگی عادی خود باز گردد.

ساخت پروتز مچ دست در تهران

قیمت پروتز مچ دست در تهران چه تفاوتی با قیمت پروتز انگشت دست در تهران دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای برخی ها به وجود آید این است که قیمت ساخت پروتز مچ دست و قیمت پروتز انگشت دست تهران چه تفاوتی با هم دارد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود این دو نوع پروتز با هم تفاوت قیمت داشته باشند، ماده ای است که برای ساخت آنها به کار برده می شود. اصولا، اگر قطع یک و یا دو انگشت دست اتفاق افتاده باشد، نیازی نیست که فرد برای ساخت پروتزهای پیشرفته تری اقدام کند و همین پروتزهای سیلیکونی می توانند کار او را راه بیندازند.

کسی که دست او از ناحیه مچ قطع شده، عملا با نقص عضو بزرگی مواجه شده و نمی تواند به راحتی به انجام کارهای خود بپردازد. این گروه می بایست برای ساخت پروتزهای کاربردی، همچون پروتز مچ دست کاربردی اقدام کنند. پروتزهایی که کاربردی هستند با قیمت بالاتری نسبت به پروتزهای غیر کاربردی و زیبایی ساخته می شوند.

البته، گاهی اوقات هم ممکن است مواردی که در بالا اشاره کردیم، اتفاق نیفتد و مچ دست مصنوعی با قیمت پایین تری نسبت به انگشت مصنوعی ساخته شود. این مساله، برای زمانی است که انگشت مصنوعی فرد از نوع پیشرفته بوده و مچ دست مصنوعی به صورت غیر کاربردی ساخته می شود. بهرحال، جهت دریافت قیمت این نوع پروتزها باید به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر و مطرح در کشور مراجعه کنید.

پاسخ به سوالات متداول شما

فردی که دستش از مچ قطع شده است، نمی تواند روز بعد از آن برای تهیه ی پروتز مچ دست اقدام خاصی انجام دهد. این افراد باید صبر کنند، تا کلیه ورم هایی که در اثر عمل جراحی روی محل زخم دیده می شود، از بین بروند و همه زخم ها التیام پیدا کنند. سپس وقتی تمامی زخم ها خوب شدند و تورم ها از بین رفتند، فرد اجازه دارد به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه کرده و در مورد قیمت پروتز مچ دست اطلاعاتی را کسب کرده و سپس برای ساخت پروتز مچ دست اقدام کند.

قیمت پروتز مچ دست، پایین نیست و کسانی که می خواهند این نوع اندام مصنوعی را نصب کنند، باید حواسشان به مسائلی باشد که باعث کاهش دوام پروتز مچ دست می شوند. از جمله عوامل تاثیر گذار بر کاهش عمر مفید این پروتز، می توان به پایین بودن کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت پروتز مچ دست اشاره کرد. پروتزهایی که فاقد این مشخصه هستند، عمر بالایی ندارند و فرد خیلی زود مجبور خواهد شد برای تعویض آن اقدام کند. نحوه استفاده و نگهداری از پروتز عامل دیگری است که باعث افزایش دوام پروتز مچ دست مصنوعی خواهد شد.

آیا دستتان از ناحیه مچ دست قطع شده است؟ خجالت می کشید در جامعه حضور پیدا کنید؟ نمی توانید کارهایتان را به مانند قبل سروسامان دهید؟ اگر این سوالات، در مورد شما صادق است، اصلا جای نگرانی نیست. پروتز مچ دست سیلیکونی برای این ساخته می شود تا شما بتوانید با داشتن یک اندام مصنوعی کاملا شبیه به دست انسان، در میان دوستان و همکاران خود حضور پیدا کنید. سیلیکون یک ماده انعطاف پذیر است؛ استفاده از این ماده در ساخت پروتز مچ دست باعث شده افراد بتوانند به کمک آن کیفیت زندگی شان را ارتقاء ببخشند. شما می توانید با مراجعه به مرکز فروش دست مصنوعی، خود را برای داشتن یک زنده جدید و بدون مشکل آماده کنید. این مراکز بهترین منابع برای دریافت قیمت پروتز مچ دست هستند.

یکی از انواع پروتزهای مچ دست، که افراد زیادی تمایل دارند آن را نصب کنند، پروتزهای تعلیقی نام دارند. یکی از مواردی که باعث شده این نوع پروتز، کاربرد و محبوبیت زیادی پیدا کند، استقلال فرد در نصب آن است. در سایر انواع پروتز، شما وقتی می خواهید پروتز مچ دست را نصب کنید، مجبورید از بقیه کمک بگیرید؛ اما در این نوع، شما می توانید خودتان به تنهایی نیز آن را نصب کنید. توجه کنید، قیمت پروتز مچ دست از نوع تعلیقی از پروتزهایی که کارایی خاصی ندارند و تنها برای زیبایی نصب می شوند، بالاتر است.  کلینیک های ارتوپدی فنی بهترین مرجع ساخت پروتز مچ دست خود تعلیقی هستند.

(09) دیدگاه

 1. اسماعیل مکری
  5 شهریور 1401

  من سال گذشته برای ساخت پروتز مچ دست به این کلینیک مراجعه کردم با توصیه ی که بهم دادند تا الان خوبه و خیلی به اعتماد نفس من کمک کرده

  پاسخ
  • aref
   7 شهریور 1401

   سلام اسماعیل عزیز
   ممنون بابت ثبت نظرتون ، خوشحالیم که از پروتزی که برایتان ساخته ایم راضی بودید.

   پاسخ
 2. فاطمه سادات
  5 شهریور 1401

  سلام کسی برای ساخت پروتز مچ دست اقدام کرده که بگه چقدر طول میکشه؟ تو این مطلب خوندم 2 الی 3 ماه پس از رفع عفونت زخم ها
  درسته؟. ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. علی درویش
  20 شهریور 1401

  میشه بگید که قیمت پروتز مچ دست با بیمه چقدر میشه
  اصلا بیمه هم پرداخت میکنه هزینه ها؟

  پاسخ
  • aref
   20 شهریور 1401

   سلام علی عزیز
   بعضی از شرکت های بیمه هزینه پروتز را پرداخت می کنند ولی بابت قیمت پروتز مچ دست باید حضوری مراجعه کنید و وقت قبلی بگیرید

   پاسخ
 4. mahdis
  3 مهر 1401

  سلام چطوری می تونم با شما در خصوص ساخت پروتز مشاوره داشته باشم؟

  پاسخ
  • aref
   6 مهر 1401

   سلام مهدیس عزیز
   شما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید. همکاران ما بی وقفه برای راهنمایی شما در خدمتتان هستند.
   02188775606
   09195152318

   پاسخ
 5. حیدر علی جمالی
  15 مهر 1401

  سلام باید حضوری نوبت بگیریم یا تلفنی هم میشه نوبت گرفت؟

  پاسخ
  • aref
   17 مهر 1401

   سلام عرض ادب
   فرقی نمیکنه دوست عزیز ، حضوری یا با تماس تلفنی میتونید نوبت بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *