ساخت انواع پروتز مچ دست با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا

ساختار دست انسان دارای عملکرد بسیار پیچیده ای می باشد. این باعث شده است که طراحی پروتز دست و پروتز مچ دست (ساخت پروتز مچ دست) کار آسانی نباشد. در فرآیند عملکرد دست فشار های متفاوت هنگام گرفتن اشیاء اعمال می شود. به مدت چندین دهه ی متوالی مچ مصنوعی پیشرفت چندانی نداشت. در اکثر موارد حتی الان هم از دستگاه های مکانیکی استفاده می کنند. دستگاه های مکانیکی دارای چنگک و یا قلاب هستند و از آن ها به منظور بلند کردن اشیا و یا نگهداشتن اجسام سنگین در دست استفاده می کنند. با استفاده از دستگاه های مکانیکی فرد قادر خواهد بود که فعالیت های ساده ی روزمره ی خود را انجام دهد. همچنین شایان ذکر است که این دستگاه ها از ظاهری معمولی برخوردار هستند. به همین دلیل قیمت پروتز مچ دست مکانیکی از پروتزهای ساده بالاتراست.

استفاده از خدمات پروتز های مچ دست پایار کلینیک

با عرض سلام و احترام !

کلینیک ارتوپد فنی پایار، در راستای توانبخشی به عزیزانی که نقص عضو دارند خدماتی با کیفیت و با قیمت منصفانه ای ارائه می دهد که در صورت تمایل میتوانید از دو راه زیر ، وقت ملاقات خود را با جناب آقا محمد کفیلی تنظیم کنید. 

پذیرش تماس تلفنی

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پذیرش آنلاین

برای پذیرش آنلاین رو عکس کلیک کنید 

و در ادامه اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید😊

پذیرش پروتز مچ دست
ساخت پروتز مچ دست با کیفیت عالی

پروتز مچ دست چیست؟

پروتز مچ دست به عنوان یکی از حائز اهمیت ترین انواع پروتز دست در انجام فعالیت های روزانه شناخته شده است. با استفاده از این پروتز فرد می تواند اجسام را در دست پروتزی نگه دارد. از دیگر فواید ساخت پروتز مچ دست می توان به کار با تلفن همراه و کار با لپ تاپ اشاره کرد. مچ مصنوعی دست علاوه بر کارکرد بالایی که دارد از زیبایی چشمگیری هم برخوردار می باشد. پروتز مچ مخصوص دست شامل دو بخش درونی و بیرونی می باشد. بخش بیرونی مچ مصنوعی مانند دست واقعی طراحی شده و دارای جزئیات ریز مانند رنگ پوست طبیعی مختص به بیمار، شکل، مو و ناخن دست می باشد.مچ مصنوعی دست به قدری به دست واقعی شباهت دارد که در نگاه اول مصنوعی بودن آن برای سایر افراد قابل تشخیص نخواهد بود.

شما می توانید ضمن مراجعه به پزشک متخصص و مشورت با او در خصوص بهترین نوع پروتز مچ دست،قیمت پروتز مچ دست و امکانات آن صحبت کنید.

توجه داشته باشید: پروتز مچ دست و پروتز انگشت دست ، پروتز آرنج (زیر آرنج، بالای آرنج) جزو پروتز های اندام فوقانی و پروتز هایی مانند: پروتز بالای زانو ، پروتز زیر زانو (روی زانو) ، پروتز انگشت پا ، پروتز مچ پا ، پروتز لگن جزو پروتز های اندام تحتانی می باشند.

چه مصدومیت هایی باعث قطع مچ دست می شوند؟

به طور کلی آسیب های وارد شده بر دست و مچ دست را می توان به 2 دسته تقسیم کرد. دسته ی اول به نقص های مادر زادی باز می گردد و دسته ی دوم را حوادثی همچون قرار گرفتن دست زیر اجسام سنگین یا برنده در بر می گیرند. در چنین حالتی پزشکان قادر نخواهند بود که بافت دست را حفظ کنند. در هنگام قطع مچ دست فرد 3 بخش اساسی دست خود را که شامل انگشت، کف دست و مچ دست از دست می دهد. پزشکان برای جبران این نقص ناخوشایند سعی می کنند به بیمار کمک کرده و استفاده از پروتز مچ دست (ساخت پروتز مچ دست) را به او توصیه می کنند. پروتز مچ دست (پروتز دست) به نحوی ساخته می شود که با ساختار کلی دست بیمار مثل بازو او هماهنگی داشته و موجب می شود که فرد بتواند انجام فعالیت های روزمره ی خود را مجددا از سر بگیرد. هنگامی که مچ دست قطع می شود پزشک تمامی بافت های صدمه دیده و مرده را حذف می کند. بعد از آن است که فرد می تواند برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز مچ دست اقدم کند.

قیمت پروتز مچ دست

پادکست شماره 2 (در خصوص پروتز مچ دست – ساخت پروتز مچ دست)

نحوه ی عملکرد پروتز مچ دست به چه صورت می باشد؟

برخی از انواع پروتز دست را می توان با کمک مهار به شانه وصل کرد. پزشکان با انجام این کار سعی می کنند پروتز را به بهترین صورت مهار کنند و پروتز را به درستی روی دست نصب کنند. این کار باعث می شود که عملکرد پروتز مچ دست، و همین طور قیمت پروتز مچ دست افزایش یابد.

برخی از افراد ترجیح می دهند که از پروتز های خود تعلیقی استفاده کنند. پروتز های خود تعلیقی را می توان بدون کمک گرفتن از اطرافیان به خوبی در محل مناسبش وصل کرد. متد ساخت پروتز مچ دست به صورت خود تعلیقی است. با این وجود چون وزن پروتز های ساعد زیاد است به منظور مهار پروتز مچ دست مقداری انرژی بیشتر لازم است.

از پروتز های معروفی که در گرفتن و نگهداشتن اشیاء به فرد کمک می کند می توان به پروتز پنجه دست اشاره کرد. با وجود اینکه پروتز پنجه دست به فرد کمک می کند تا اجسام را نگه دارد اما از ظاهر زیبایی برخوردار نیست.

پروتز مچ دست (با منصفانه ترین قیمت ساخت پروتز مچ دست)

انواع پروتز مچ دست (پروتز دست) کدامند؟

پروتز مچ دست از طیف تنوع بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از این پروتز برای اکثر بیماران بهترین و آسان ترین گزینه ی درمانی به شمار می رود. به طور کلی مچ مصنوعی دست را به چند گروه کلی تقسیم می کنند که عبارتند از:

پروتز غیر فعال: این پروتز صرفا از جنبه ی زیبایی برخوردار می باشد. کسانی که نمی خواهند با کمک دست پروتزی خود اجسام را حمل کنند، برای ساخت پروتز مچ دست غیر فعال اقدام می کنند.

پروتز سنتی و یا پروتز مکانیکی: این نوع پروتز مچ دست در گروه پروتز های پرطرفدار جای دارد. این پروتز را می توان به کمک حرکات بدن کنترل کرد.

پروتز الکتریکی: پروتز مچ دست الکتریکی از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشند. به کمک موتورهای الکتریکی که در این نوع پروتز تعبیه شده است بیمار می توان دست خود را باز و یا بسته کند. بیمار همچنین می تواند به کمک پروتز الکتریکی آرنج خود را خم و راست کند. این قبیل پروتز ها موجب می شوند فرد به قدر قابل توجهی کنترل اوضاع را مجددا در دست بگیرد. قیمت پروتز مچ دست از برخی مچ های مصنوعی بالاتر است.

پروتز مایو الکتریک: پروتز مچ دست مایو الکتریک از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. فرد می تواند به پروتز را با استفاده از انقباضات عضلانی باقیمانده اندام قطع شده کنترل کند. ضمن انجام این کار سیگنال هایی توسط موتور موجود در آرنج یا دست ایجاد شده و باعث فعال شدن پروتز می شوند. این قبیل پروتز ها از زیبایی بالایی برخوردار بوده و عملکرد بهتری هم دارند. استفاده ار پروتز مایوالکتریک آسان است چرا که مهار این پروتز های کوچک انرژی کمتری می خواهد.

پروتز هایبریدی: پروتز مچ دست هایبریدی از ترکیب پروتز های مکانیکی و الکتریکی ساخته می شود. پروتز های هایبریدی این امکان را به فرد می دهند که بتواند به صورت همزمان از دست و آرنج خود استفاده کند. این ویژگی موجب افزایش قدرت بازتوانبخشی فرد، و همین طور قیمت پروتز مچ دست می شود.

پروتز انطباقی: پروتز دست (پروتز مچ دست) انطباقی را به صورت ویژه برای کسانی می سازند که فعالیت های ورزشی مثل ماهیگیری، بسکتبال، شنا و بیسبال را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. همچنین عکاسان هم می توانند برای ساخت پروتز مچ دست انطباقی اقدام کنند.

توجه داشته باشید ، شما می توانید مقاله ” جدیدترین پروتز دست در ایران ” را مطالعه کنید. 

جدیدترین پروتز مچ دست مصنوعی

ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) با توجه به چه عواملی صورت می گیرد؟

پروتز زیبایی مچ دست باید برای فردی که دچار نقص عضو شده، کاملا مناسب باشد. تناسب بین جسم فرد و پروتز مچ دست کمک می کند که این اندام مصنوعی کارایی بالاتری داشته باشند. مجموعه هایی که در این حوزه کار می کنند، با در نظر گرفتن عوامل زیر، پروتزهای فوقانی و تحتانی تولید می نمایند:

 • بررسی بدن بیمار یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده نوع پروتز است. وضعیت سلامتی بیمار، میزان باقی مانده از اندام فرد و برخی عوامل دیگر، اطلاعاتی هستند که با ارزیابی بدن بیمار به دست می آیند.
 • شغل و نوع فعالیت غالب در زندگی فرد، عامل مهم دیگری در تعیین نوع پروتز و قیمت پروتز مچ دست  است. سازندگان پروتز با توجه به اینکه شغل فرد چیست و در طی روز به چه کاری مشغول است، پروتز مچ دست متناسب را ساخته و در اختیار بیمار قرار می دهند.
 • هزینه ای که بیمار می خواهد برای سفارش این اندام مصنوعی صرف کند، یکی دیگر از عواملی است که بر ساخت پروتز مچ دست تاثیر می گذارد.
قیمت پروتز مچ دست در کلینیک پایار

ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) چقدر زمان می برد؟

ساخت پروتز مچ دست یکی از فرآیندهای پیچیده درمانی بوده و فردی که دچار نقص عضو شده، مجبور است تا زمان آماده شدن پروتز مچ دست صبر کند. افرادی که به تازگی عضو خود را از دست داده اند، باید تا زمانی که تمام زخم های آنها خوب شود، صبر کنند. درست است که زندگی بدون یکی از اندام های بدن، سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد، اما باید صبر کرد تا ورم هایی که در اثر جراحی به وجود آمده اند، کاهش پیدا کنند و زخم ها نیز ترمیم شوند.

موضوع دیگری که خوب است به آن توجه داشته باشید، این است که برخی اجزای یک نوع پروتز در داخل کشور یافت نمی شود و باید صبر کرد تا قطعه مورد نیاز به دست سازنده پروتز برسد؛ همین موضوع نیز باعث طولانی تر شدن فرآیند ساخت پروتز و افزایش قیمت پروتز مچ دست می گردد. اگر همه اجزای مورد نیاز برای ساخت پروتز آماده باشد، از زمانی که فرد برای قالب گیری مراجعه می کند تا زمانی که آموزش های نهایی کار با پروتز را فرا بگیرد و بتواند به خوبی با آن کار کند، حدود یک تا دو ماه طول می کشد. این مدت زمان برای آنکه یک پروتز مچ دست با کیفیت و با عملکرد بالا در اختیار فرد قرار داده شود، کافی به نظر می رسد.

ساخت پروتز مچ دست در کلینیک پایار با کیفیت عالی

آیا در مورد ساخت پروتز مچ دست مصنوعی الکترونیکی در ایران چیزی شنیده اید؟

پروتز دست (پروتز مچ دست) روز به روز در حال پیشرفت است. این پیشرفت، باعث شده افراد درگیر با قطع عضو، زندگی نرمال و با کیفت تری را تجربه کنند. این نوع پروتزها، به دلیل قابلیت های زیادی که در خود دارند، می توانند به بهترین شکل ممکن به نیازهای افراد پاسخ دهند. کسانی که از زندگی فعلی خود راضی نیستند و نمی توانند آن طور که باید و شاید به انجام کارهای روزانه خود برسند، بهتر است در مورد این نوع پروتز مچ دست اطلاعات کافی به دست آورند.

جدیدترین پروتز مچ دست مصنوعی چقدر کارایی دارد؟

در حوزه ساخت پروتز مچ دست، تحولات زیادی روی داده و با ورود تکنولوژی، بسیاری از مشکلات کسانی که اندام خود را از دست داده اند، حل شده است. از جمله جدیدترین انواع پروتز مچ دست می توان به پروتز دست بیونیک و یا پروتز رباتیک اشاره داشت. پروتز دست بیونیک با کمک سیگنال مغز کنترل می شود و از طریق متصل شدن به دست، این اندام مصنوعی قادر است به راحتی از مغز فرمان دریافت کند. این نوع پروتز با سیگنال هایی که توسط مغز صادر می شود، واکنش نشان می دهد. قیمت پروتز مچ دست بیونیک و رباتیک از سایر پروتزهای موجود در بازار، بالاتر است.

ساخت پروتز مچ دست در کلینیک پایار توسط دکتر کفیلی

دوام پروتز مچ دست چقدر می باشد؟

طول عمر مفید ساخت پروتز مچ دست (پروتز دست) به مواردی همچون نحوه ی مراقبت از پروتز، مدت زمان استفاده از پروتز مچ دست و استحکام پروتز بستگی دارد. به طور معمول و طبق گفته ی پزشکان متخصص ساخت پروتز مچ مخصوص دست اگر از مواد خوب تهیه شده باشد و خوب از آن نگهداری شود 5 سال دوام می آورد. اما پس از گذشت 5 سال به علت رشد اندام های بدن فرد مجبور می شود که نزد پزشک رفته، پروتز خود را تعویض کند و مجددا، مبلغی را از بابت قیمت پروتز مچ دست بپردازد.

نحوه مراقبت از پروتز مچ دست

برای نگهداری و مراقبت از پروتز مچ دست ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید. او به شما نکات ریز و کلیدی را خواهد گفت که لازم الاجرا خواهند بود. برخی از نکاتی که بایستی ضمن نگهداری از مچ دست مصنوعی به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

 • تمیز نگهداشتن پروتز مچ دست
 • استفاده از صابون خنثی و آب برای تمیز کردن پروتز
 • انجام حرکات ورزشی ای که پزشک به شما یاد داده است در خانه
 • تمیز کردن عضو قطع شده در شب ها یکی از مهم نکات مراقبتی بعد از ساخت پروتز مچ دست است.
 • جلوگیری از تماس آب با پروتز

ما در یک مقاله جامع ” مراقبت از پروتز دست و پا ” ، نحوه مراقبت از پروتز ها را به طور کامل توضیح داده ایم. برای مطالعه روی لینک کلیک کنید.

قیمت پروتز مچ دست ارتوپدی

هزینه پروتز مچ دست ( قیمت پروتز مچ دست ) چقدر می باشد؟

در تعیین هزینه پروتز مچ دست ( قیمت پروتز مچ دست ) عوامل بسیار زیادی دخیل اند. عواملی همچون  مواد به کار رفته در ساخت پروتز دست، موتور حرکتی پروتز مچ دست، میزان عضو قطع شده، فعال بودن و غیرفعال بودن پروتز مچ دست از این قبیل  موارد اند. به همچین دلیل توصیه می شود قبل از آن که نسبت به ساخت پروتز مچ دست اقدام کنید با یک متخصص کاربلد در این حوزه صحبت کنید. او به شما در مورد هزینه پروتز مچ دست، نحوه ی عملکرد انواع پروتز، مواد به کار رفته در هر نوع پروتز و ویژگی های خاص انواع پروتز توضیحاتی را ارائه خواهد داد. این کار باعث می شود تا با دید باز تری پروتز مچ دست را انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت و ساخت پروتز ناحیه مچ دست بر روی لینک های رو به رو کلیک کنید: ” قیمت پروتز انگشت دست ”   ” ساخت پروتز انگشت دست “

برای ساخت پروتز دست در تهران (ساخت پروتز مچ دست) چه کنیم؟

برای ساخت پروتز دست در تهران (ساخت پروتز مچ دست) چه کنیم؟

یکی از سوالاتی که برای افراد درگیر با قطع عضو در تهران پیش می آید، این است که برای ساخت انواع پروتز دست، از جمله پروتز مچ دست در تهران چه باید کرد و اینکه، کدام یک از مجموعه های فعال در کشور، در حوزه ساخت پروتز می توانند کمک کننده باشند؟

برخی مجموعه های مرتبط با زیر شاخه های پزشکی در کشور هستند که در آنها تجهیزات، تجربه و تخصص مورد نیاز برای ساخت اندام های مصنوعی وجود دارد. به این کلینیک ها، کلینیک های ارتوپدی فنی گفته می شود. مشخصه ی بارزی که می توان در خصوص این مجموعه ها عنوان کرد، با تجربه بودن و متخصص بودن آنها در حوزه ساخت پروتز است.

علاوه بر تمامی این ها، استفاده و به کار گیری مواد اولیه ی با کیفیت نیز دیگر امتیازی است که در کلینیک های ارتوپدی فنی به چشم می خورد. این مجموعه ها، بهترین منبع برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز به شمار می روند. مچ دست مصنوعی که توسط این مجموعه ها ساخته می شود، بالاترین کیفیت را داشته و فرد تا چندین سال، نیازی به اقدام برای ساخت یک پروتز جدید نخواهد داشت؛ زیرا همان طوری که می دانید، افراد درگیر با قطع عضو مجبورند هر چند سال یک بار، یک پروتز جدید بسازند و از آن استفاده کنند.

سعی کنید مجموعه هایی را برای ساخت و تهیه پروتزهای فوقانی انتخاب کنید که همه اصول و استانداردهای ساخت اندام های مصنوعی در آنها رعایت می شود.

ساخت پروتز مچ دست کلینیک پایار

ارزان ترین یا گران ترین؛ شما کدام مراکز ساخت پروتز مچ دست را انتخاب می کنید؟

شناخت ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت پروتز مچ دست در تهران میانبری برای کاهش مشکلات مچ دست مصنوعی  است. فرقی نمی کند که شما در حین کار و یک حادثه مچ دستتان قطع شده است و یا به صورت مادرزاد این قسمت از بدن را ندارید؛ در هر صورت، وقتی می خواهید برای ایجاد یک از بین بردن نواقص در بدن به صورت مصنوعی اقدام کنید، می بایست ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت و تهیه پروتز مچ دست در تهران را شناسایی کنید.

تعیین قیمت پروتز مچ دست (پروتز دست) یک موضوع انتخابی و شخصی نیست و عوامل زیادی روی آن تاثیر دارد. در دنیای امروز، هر قدر پروتز با فناوری های روز دنیا تطابق بیشتری داشته باشد و هر قدر ماده به کار برده شده، کیفیت برتر و بالاتری داشته باشد، قیمت پروتز مچ نیز افزایش پیدا می کند.

انتخاب ارزان ترین و گران ترین مراکز ساخت پروتز مچ دست به خود فرد بستگی دارد. کسانی که می توانند از عهده قیمت پروتز مچ دست هوشمند برآیند، باید بدانند که این مورد بهترین گزینه برای آنها به شمار می رود. کسانی که توان پرداخت هزینه بالای پروتز مچ دست هوشمند را ندارند، می توانند برای ساخت پروتزهای ساده تر مانند پروتزهای مکانیکی و یا پروتزهای فعال با کمک نیروی دست اقدام کنند.

قیمت پروتز مچ دست در تهران

مرکز فروش دست مصنوعی در کشور کجاست؟ آیا پروتز مچ دست در این مراکز ساخته می شود؟

همان طوری که در این مقاله نیز اشاره کردیم، یکی از انواع پروتزهای اندام فوقانی پروتز مچ دست است. کسانی که مچ دستشان قطع شده است می بایست برای ساخت این پروتز اقدام کنند. نکته مهمی که در مورد این پروتز باید مورد توجه قرار داده شود، مرکزی است که این پروتز را می سازد. کسانی که نیاز به مچ مصنوعی دارند می بایست در اولین قدم به مراکزی مراجعه کنند که این پروتزها را می سازند.

مرکز فروش دست مصنوعی دقیقا همان جایی است که مچ های مصنوعی را برای افراد می سازد. در این مراکز، کارشناسانی ماهر حضور دارد که از عضو باقیمانده فرد قالب گیری می کنند. کارشناسان با توجه به اهدافی که بیمار دارد، با توجه به فعالیت هایی که او قرار است در طی روز انجام دهد و با توجه به میزان قطعی عضو، و البته با در نظر گرفتن بودجه ای که فرد برای ساخت مچ مصنوعی در نظر گرفته است، یک پروتز کاملا کاربردی می سازند و در اختیار او قرار می دهند.

در مراکز فروش و ساخت دست های مصنوعی، نه تنها کارشناسان می توانند کار خود را به خوبی انجام دهند، بلکه تجهیزات و ابزار لازم برای نیز برای ساخت انواع اندام های مصنوعی وجود دارد. از جمله تجهیزات لازم می توانیم به مواد اولیه با کیفیت و همین طور دستگاه های اسکن پیشرفته و مدرن اشاره کنیم.

پاسخ به سوالات متداول شما

فردی که دستش از مچ قطع شده است، نمی تواند روز بعد از آن برای تهیه ی پروتز مچ دست اقدام خاصی انجام دهد. این افراد باید صبر کنند، تا کلیه ورم هایی که در اثر عمل جراحی روی محل زخم دیده می شود، از بین بروند و همه زخم ها التیام پیدا کنند. سپس وقتی تمامی زخم ها خوب شدند و تورم ها از بین رفتند، فرد اجازه دارد به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه کرده و در مورد قیمت پروتز مچ دست اطلاعاتی را کسب کرده و سپس برای ساخت پروتز مچ دست اقدام کند.

قیمت پروتز مچ دست، پایین نیست و کسانی که می خواهند این نوع اندام مصنوعی را نصب کنند، باید حواسشان به مسائلی باشد که باعث کاهش دوام پروتز مچ دست می شوند. از جمله عوامل تاثیر گذار بر کاهش عمر مفید این پروتز، می توان به پایین بودن کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت پروتز مچ دست اشاره کرد. پروتزهایی که فاقد این مشخصه هستند، عمر بالایی ندارند و فرد خیلی زود مجبور خواهد شد برای تعویض آن اقدام کند. نحوه استفاده و نگهداری از پروتز عامل دیگری است که باعث افزایش دوام پروتز مچ دست مصنوعی خواهد شد.

آیا دستتان از ناحیه مچ دست قطع شده است؟ خجالت می کشید در جامعه حضور پیدا کنید؟ نمی توانید کارهایتان را به مانند قبل سروسامان دهید؟ اگر این سوالات، در مورد شما صادق است، اصلا جای نگرانی نیست. پروتز مچ دست سیلیکونی برای این ساخته می شود تا شما بتوانید با داشتن یک اندام مصنوعی کاملا شبیه به دست انسان، در میان دوستان و همکاران خود حضور پیدا کنید. سیلیکون یک ماده انعطاف پذیر است؛ استفاده از این ماده در ساخت پروتز مچ دست باعث شده افراد بتوانند به کمک آن کیفیت زندگی شان را ارتقاء ببخشند. شما می توانید با مراجعه به مرکز فروش دست مصنوعی، خود را برای داشتن یک زنده جدید و بدون مشکل آماده کنید. این مراکز بهترین منابع برای دریافت قیمت پروتز مچ دست هستند.

یکی از انواع پروتزهای مچ دست، که افراد زیادی تمایل دارند آن را نصب کنند، پروتزهای تعلیقی نام دارند. یکی از مواردی که باعث شده این نوع پروتز، کاربرد و محبوبیت زیادی پیدا کند، استقلال فرد در نصب آن است. در سایر انواع پروتز، شما وقتی می خواهید پروتز مچ دست را نصب کنید، مجبورید از بقیه کمک بگیرید؛ اما در این نوع، شما می توانید خودتان به تنهایی نیز آن را نصب کنید. توجه کنید، قیمت پروتز مچ دست از نوع تعلیقی از پروتزهایی که کارایی خاصی ندارند و تنها برای زیبایی نصب می شوند، بالاتر است.  کلینیک های ارتوپدی فنی بهترین مرجع ساخت پروتز مچ دست خود تعلیقی هستند.

(09) دیدگاه

 1. اسماعیل مکری
  5 شهریور 1401

  من سال گذشته برای ساخت پروتز مچ دست به این کلینیک مراجعه کردم با توصیه ی که بهم دادند تا الان خوبه و خیلی به اعتماد نفس من کمک کرده

  پاسخ
  • aref
   7 شهریور 1401

   سلام اسماعیل عزیز
   ممنون بابت ثبت نظرتون ، خوشحالیم که از پروتزی که برایتان ساخته ایم راضی بودید.

   پاسخ
 2. فاطمه سادات
  5 شهریور 1401

  سلام کسی برای ساخت پروتز مچ دست اقدام کرده که بگه چقدر طول میکشه؟ تو این مطلب خوندم 2 الی 3 ماه پس از رفع عفونت زخم ها
  درسته؟. ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. علی درویش
  20 شهریور 1401

  میشه بگید که قیمت پروتز مچ دست با بیمه چقدر میشه
  اصلا بیمه هم پرداخت میکنه هزینه ها؟

  پاسخ
  • aref
   20 شهریور 1401

   سلام علی عزیز
   بعضی از شرکت های بیمه هزینه پروتز را پرداخت می کنند ولی بابت قیمت پروتز مچ دست باید حضوری مراجعه کنید و وقت قبلی بگیرید

   پاسخ
 4. mahdis
  3 مهر 1401

  سلام چطوری می تونم با شما در خصوص ساخت پروتز مشاوره داشته باشم؟

  پاسخ
  • aref
   6 مهر 1401

   سلام مهدیس عزیز
   شما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید. همکاران ما بی وقفه برای راهنمایی شما در خدمتتان هستند.
   02188775606
   09195152318

   پاسخ
 5. حیدر علی جمالی
  15 مهر 1401

  سلام باید حضوری نوبت بگیریم یا تلفنی هم میشه نوبت گرفت؟

  پاسخ
  • aref
   17 مهر 1401

   سلام عرض ادب
   فرقی نمیکنه دوست عزیز ، حضوری یا با تماس تلفنی میتونید نوبت بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *