بهترین مرکز فروش دست مصنوعی + تضمین کیفیت

پایار، مطرح ترین مرکز فروش دست مصنوعی

مرکز فروش دست مصنوعی، در واقع همان مرکز ارتوپدی فنی است که توسط یک متخصص پروتوزیست اداره می شود. در این مراکز، بهترین و خبره ترین کارشناسان حضور داشته و کاراترین نوع پروتز و اندام مصنوعی برای فرد ساخته می شود. به عنوان مثال، اگر فردی دستش از قسمت مچ قطع شده باشد و به یک کلینیک فروش دست مصنوعی مراجعه کند، می بایست برای ساخت پروتز مچ دست اقدام نماید. در این مراکز با توجه به شرایطی که فرد در آن قرار دارد، یک پروتز مخصوص مچ دست ساخته می شود.

با ما در ادامه همراه باشید تا در خصوص بهترین مرکز فروش پروتز مخصوص دست اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. اگر می خواهید دانش شما در مورد قیمت پروتز افزایش پیدا کند، مقاله قیمت پروتز دست مصنوعی را نیز مطالعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت دست مصنوعی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

برترین مرکز فروش دست مصنوعی

پروتز دست مصنوعی چیست؟ با انواع آن آشنا شوید

افرادی که در اثر یک حادثه و یا به صورت مادرزادی، دستشان قطع شده است، برای آنکه بتوانند بدون هیچ مشکلی به کارهای روزمره و فعالیت های خود رسیدگی کنند، دو راه در پیش رو دارند؛ این افراد یا باید تا آخر عمرشان با قطع عضو کنار آیند، و یا باید برای ساخت یکی از انواع پروتز دست اقدام کنند. با توجه به شرایطی که در آن قرار دارید و با توجه به میزان فعالیت هایتان در طول روز، می بایست یکی از انواع پروتز دست که در زیر نام برده ایم، نصب کنید:

  • پروتز مچ دست مصنوعی: این نوع پروتز برای کسانی ساخته می شود که دستشان از ناحیه مچ قطع شده است. قیمت پروتز مچ دست، از قیمت پروتزهایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، پایین تر است؛ البته به این شرط که پروتز، از نوع هوشمند نباشد.
  • پروتز زیر آرنج مصنوعی: کسانی می بایست برای ساخت پروتز زیر آرنج اقدام کنند که دستشان از ناحیه آرنج تا مچ دست قطع شده است.
  • پروتز بالای آرنج مصنوعی: یکی دیگر از انواع پروتزهای دست، پروتز بالای آرنج مصنوعی است. کسانی می بایست برای ساخت و نصب این نوع پروتز اقدام کنند، که دستشان از ناحیه بالای آرنج قطع شده است.

در مرکز فروش دست مصنوعی کدام یک از انواع پروتز ساخته می شود؟

اگر به یک مرکز فروش دست مصنوعی مراجعه کرده و یا با آنها تماس گرفته باشید، حتما به شما خواهند گفت که در این مجموعه چه نوع پروتزی ساخته می شود. معمولا مراکز فروش دست مصنوعی که به صورت حرفه ای کار می کنند و جزء یکی از مراکز معتبر به شمار می روند، توان و تجهیزات لازم برای ساخت انواع پروتز را دارند.

ما دوست نداریم اعضای بدن شما قطع شود، اما توصیه می کنیم اگر شما یا یکی از عزیزانتان درگیر این اتفاق تلخ شُدید، حتما برای ساخت پروتز، به کلینیک های معتبر و با تجربه مراجعه کنید. در این مراکز، علم و تجربه با هم ترکیب شده و شما می توانید پروتزی را نصب کنید که از همه نظر راضی کننده است و به همه نیازهایتان پاسخ می دهد.

پایار بهترین مرکز فروش دست مصنوعی

برای دریافت قیمت دست مصنوعی در ایران، به کجا مراجعه کنیم؟

یکی از سوالاتی که افراد درگیر با قطع عضو از ناحیه دست، زیاد می پرسند، این است که برای دریافت قیمت دست مصنوعی باید به کجا مراجعه کنیم. اگر بخواهیم خیلی و سرراست و بی حاشیه در مورد این موضوع نکاتی را بیان کنیم، باید بگوییم که مرکز فروش دست مصنوعی بهترین مرجع برای دریافت قیمت انواع پروتز دست است. در این مراکز که به آنها کلینیک ارتوپد فنی گفته می شود، با توجه به مسائل و پارامترهای متفاوت، قیمتی را ارائه می کنند.

موضوع مهمی که در هنگام انتخاب مرکز فروش دست مصنوعی باید مورد توجه قرار داد، کیفیت پروتزی است که در نهایت به کاربر تحویل داده می شود. اگر مجبورید بنا به هر دلیل، برای ساخت پروتز دست اقدام کنید، می بایست بهترین مرکز فروش دست مصنوعی را انتخاب کرده و وظیفه ساخت پروتز به آنها محول کنید. در این مراکز، با توجه به نیازهایی که فرد دارد و با توجه به فعالیت هایی که به شکل غالب در زندگی اش انجام می دهد، از بروزترین متدها و بهترین متریال های کمک گرفته شده و یک دست مصنوعی ساخته می شود. اگر متقاضی دریافت پروتز بتواند چنین مراکزی را بیابد، دست مصنوعی که در اختیار او قرار خواهد گرفت، کارایی بالایی خواهد داشت.

برترین مرکز فروش دست مصنوعی در ایران کجاست

چه زمانی باید به مراکز فروش پروتز دست مصنوعی مراجعه کرد؟

یکی از سوالاتی که در مورد ساخت پروتز دست، مانند ساخت پروتز بالای آرنج ممکن است پیش آید، این است که ما چه زمانی می بایست به یک مرکز فروش دست مصنوعی مراجعه کنیم.

اگر فردی به تازگی دچار عمل جراحی قطع عضو شده است، موظف است چند روزی را صبر کند تا همه زخم ها و تورم های موجود از بین رفته و ترمیم شوند. روز بعد از عمل جراحی، شرایط برای اندازه گیری و شروع ساخت پروتز مناسب نیست و معمولا کسانی که در کلینیک های  ارتوپدی فنی کار می کنند، به افراد توصیه می کنند تا زمان ترمیم کلیه زخم ها صبر کنند.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشت، پایدار ماندن وضعیت دست قطع شده است. تا زمانی که عضو قطع شده، در وضعیتی ثابت و پایدار قرار نگیرد، به هیچ عنوان نباید برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز بالای آرنج اقدام کرد. کارشناسان و پروتوزیست ها در کلینیک های حرفه ای به بیمار اجازه نمی دهند که روز بعد از عمل جراحی برای ساخت پروتز اقدام کنند.

 بهترین مرکز فروش دست مصنوعی در کشور کجاست؟

بهترین مرکز فروش دست مصنوعی در کشور، همان جایی است که پزشکان و متخصصان ساخت پروتز دست به دست هم داده و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا پروتزی کارآمد و استاندارد در اختیار کاربران قرار گیرد. پروتزهایی که چنین مشخصاتی داشته باشند، می توانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند و به کاربر کمک کنند تا مجددا بهترین روزهای زندگی اش را از سر گرفته و به مانند گذشته در اجتماع حضور پیدا کند.

یکی از مجموعه هایی که به صورت حرفه ای در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت دارد، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. این مجموعه از همکاری پزشکان حرفه ای بهره برده و به همین دلیل پروتزی با کیفیت و کاملا استاندارد در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. این مجموعه با تمام قوا، پروتزهایی را که می سازد تضمین می کند.

 

بهترین مرکز فروش دست مصنوعی در ایران

با جدیدترین پروتز دست ایران که در مرکز فروش دست مصنوعی ساخته می شود، آشنا شوید!؟

امروزه، برخی پروتزهای قدیمی کارایی شان کاهش پیدا کرده و افراد برای آنکه بتوانند نیازهای خود را به شکل بهتری پاسخ دهند می بایست برای ساخت جدیدترین پروتز دست ایران اقدام کنند. اگر به بهترین مرکز فروش دست مصنوعی مراجعه کنید، برخی از جدیدترین و مدرن ترین دست های منصوعی را به شما معرفی خواهند کرد. این دست های مصنوعی پیشرفته به این شرحند:

1- دست مصنوعی مکانیکی

دست مصنوعی مکانیکی یکی از جدیدترین دست های مصنوعی است و به شکل یک قلاب طراحی شده است. به دلیل کابلی که در این پروتز به کار برده شده است، مهار و کشش آن به راحتی صورت می گیرد. با کمک این نوع پروتز دست، حرکات پروتز، طبیعی تر به نظر می آیند. در ساخت دست مصنوعی مکانیکی از آلومینیوم استفاده می کنند. این آلیاژ از جمله مقاوم ترین متریال ها برای ساخت پروتز به شمار می رود.

2- دست مصنوعی مایوالکتریک

از دیگر دست های مصنوعی جدید می توان به دست مصنوعی مایوالکتریک اشاره کرد. در این نوع پروتز، سنسورهایی را روی اعصاب عضو باقی مانده فرد قرار می دهند و فرد به کمک آن می تواند پروتز را با عملکرد مغز حرکت دهد.

با جدیدترین پروتز دست ایران که در مرکز فروش دست مصنوعی ساخته می شود، آشنا شوید!؟

در مرکز فروش دست مصنوعی، قیمت دست مصنوعی هوشمند چقدر است؟

پروتزها، روز به روز در حال پیشرفت هستند و برخی از آنها با وجود قیمت بالایی که دارند، به یکی از محبوب ترین انواع پروتز در دنیا تبدیل شده اند. برای مثال، دست هوشمند را در نظر بگیرید؛ قیمت دست مصنوعی هوشمند، از قیمت پروتزهایی که کاربرد زیبایی دارند، و یا برای انجام کارهای ساده، ساخته می شوند، بیشتر است. این موضوع را اگر به بهترین مرکز فروش دست مصنوعی مراجعه کنید، به خوبی متوجه خواهید شد.

یکی از ابهاماتی که در اینجا ممکن است به وجود آید این است که چرا این نوع پروتز، از سایر پروتزها گران تر است. در مرکز فروش دست مصنوعی از نوع هوشمند، قطعات و اجزایی که در این پروتزها به کار برده می شود، پیچیدگی های زیادی داشته و افراد به کمک همین پیچیدگی هاست که می توانند طیف وسیعی از حرکات را انجام دهند. این پروتزها، به دلیل حسگرهایی که در آنها به کار برده شده است، قادرند اطلاعات را از محیط دریافت کرده و در اختیار مغز قرار دهند. مغز با این اطلاعات دریافتی می تواند پروتز را حرکت دهد و در انجام کارهای روزمره و یا انجام کارهای خاص به کاربر کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *