قیمت پروتز انگشت شست پا💚عوامل تاثیرگذار بر آن را بشناسید

متریال و قیمت پروتز انگشت شست پا

قیمت پروتز انگشت شست پا از عوامل متفاوتی تاثیر می پذیرد. شاید در نگاه اول این عوامل اهمیت چندانی نداشته باشند، اما وقتی وارد پروسه ساخت و سفارش انواع پروتز پا از جمله پروتز مچ پا می شوید، به اهمیت این عوامل پی خواهید برد.
در ساخت پروتز انگشت پای مصنوعی از مواد و متریال های مدرن و بروز استفاده شده و سعی می شود این نوع پروتز شباهت زیادی به انگشتان طبیعی فرد داشته باشد. چنانچه می خواهید با یک مرجع معتبر که در حوزه ساخت پروتز فعالیت می کند، آشنا شوید و اطلاعاتتان را در مورد قیمت این نوع پروتز تکمیل کنید، با ما در ادامه همراه باشید. مقاله “انواع پای مصنوعی” نیز به افزایش اطلاعات شما کمک زیادی خواهد کرد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز انگشت شست پا و ارتز پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

عملکرد و قیمت پروتز انگشت شست پا

عوامل تعیین کننده قیمت پروتز انگشت شست پا چیست؟

لزوم ساخت پروتز انگشت پای مصنوعی ممکن است در اثر عواملی مانند-اختلالات مادرزادی و ژنتیکی، قطع انگشتان به دلیل بیماری هایی چون سرطان، حوادثی مانند سوختگی و یا جراحی- ایجاد شود. اینکه چه حادثه ای باعث قطع عضو فرد شده است، بر قیمت پروتز انگشت شست در پا هیچ تاثیری ندارد؛ در واقع، مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این نوع پروتز مواردی است که در زیر عنوان کرده ایم:
1- ماده به کار برده شده در ساخت پروتز
یکی از رایج ترین و معروف ترین موادی که برای ساخت پروتز به کار می برند، سیلیکون نام دارد. سیلیکون از جمله متریال های با انعطاف پذیری بالاست و کلینیک های سازنده پروتز با استفاده از این ماده، پروتزهایی شبیه به انگشتان طبیعی می سازند. سیلیکون، سبک است و انعطاف پذیری خوبی دارد؛ به همین دلیل است که از آن برای ساخت پروتز انگشتان پا استفاده می کنند.
2- طراحی ناخن در پروتز پا
مورد دیگری که آن نیز بر قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد، طراحی و ساخت ناخن است. پروتز هایی که قرار است طراحی و ساخت ناخن در آنها صورت گیرد، گران تر هستند.
3- میزان قطع عضو
قطع انگشتان پا، به خصوص قطع انگشت شست پا، تاثیر بدی بر نحوه راه رفتن فرد می گذارد. کسی که حتی یکی از انگشتان پای خود را از دست داده است، نمی تواند تعادل خود را در هنگام راه رفتن حفظ کند و به بد شکلی در راه رفتن مبتلا می شود. این موضوع ممکن است باعث ایجاد عوارضی چون زانو درد، درد در ناحیه پا و ران شود.
باید بدانید، هر قدر میزان آمپوتاسیون یا قطع عضو در فرد بیشتر باشد، قیمت پروتز انگشت شست پا و وی با مشکلات بیشتری درگیر است. ساخت پروتز، متناسب با میزان قطع عضو، صورت می گیرد. افرادی که درصد کمی از انگشتان پای خود و یا حتی درصد کمی از یک انگشت خود را از دست داده اند نیازی نیست هزینه های بالایی برای ساخت پروتز پرداخت کنند.
4- استفاده از فناوری های روز دنیا
پروتز هایی که با توجه، و رعایت فناوری های روز دنیا ساخته می شوند، از جمله گران ترین و ارزشمندترین انواع پروتز در کشور به شمار می روند. افرادی که می خواهند زندگی شان تحت تاثیر این اتفاق تلخ – قطعی عضو- قرار نگیرد، لازم است برای ساخت پروتز به کاربردی بودن آن و هوشمند بودنش توجه داشته باشند. نه تنها پروتز پا، بلکه پروتز مچ دست ساخته شده با این فناوری، بسیاری از مشکلات کاربران را حل کرده است.

5-کلینیک مرجع برای ساخت پروتز

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز انگشت شست پا، کلینیکی است که برای ساخت پروتز انتخاب می کنید. در کلینیک هایی که به صورت حرفه ای در حوزه ساخت پروتز انگشت پا فعالیت می کنند، از تجربه ماهرترین و زبده ترین کارشناسان بهره برده می شود. پروتزی که توسط این مجموعه ها ارائه می شود، کارایی بالایی دارد و همین مورد، خیال فرد درگیر با قطع عضو را از بابت داشتن اندام مصنوعی قدرتمند راحت خواهد کرد.

دلسوزانه تاکید می کنیم، برای ساخت پروتز مراجعی را انتخاب کنید که کارشناسان آنها تخصص کافی دارند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا اندام مصنوعی ساخته شده، بدون هیچ مشکلی وظیفه خود را به انجام برساند.

جراحی انگشت شست و قیمت پروتز انگشت شست پا

قیمت پروتز انگشت شست در کدام کلینیک ارزان تر است؟

قیمت پروتز انگشت شست پا ملاک کاربردی بودن و یا کاربردی نبودن یک پروتز نیست. درست است که پروتز های هوشمند با قیمت بالایی در اختیار افراد دچار عضو قرار داده می شوند، اما این به معنا نیست که سایر پروتز ها، کارایی خاصی نداشته و به درد نخور محسوب می شوند.

در هنگام سفارش و ساخت پروتز، علاوه بر قیمت، به کارا بودن پروتز نیز دقت داشته باشید. اگر یک فعالیت خاص را در طول روز انجام می دهید، باید در ساخت پروتز لحاظ شود. مثلا اگر شغلتان به شکلی است که در طول روز باید مسافت زیادی را پیاده روی کنید، بهتر است برای تهیه و سفارش پروتز، کیفیت را به جای قیمت پروتز انگشت شست پا در اولویت قرار دهید و تنها به فکر خرید ارزان ترین نوع پروتز نباشید.

برخی کلینیک های ارتوپدی فنی در کشورمان به شما کمک می کنند، پروتز انگشت شست را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

مراجعه به این کلینیک ها به شما امکان می دهد تا بودجه و هزینه تان را در مسیری درست به کار بگیرید و از ساخت و نصب پروتز احساس پشیمانی نکنید. لازم است برای انتخاب یک کلینیک حرفه ای و زبده، تحقیقات مفصلی انجام دهید و از کنار این مساله عجولانه و بی دقت عبور نکنید.

اگر می خواهید اطلاعات درستی در مورد قیمت پروتز انگشت شست پا به دست آورید، حتما با کلینیک انتخابی تان تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را از آنها دریافت کنید. نام یکی از این مراکز خوش نام و خوش سابقه در کشورمان را در زیر آورده ایم.

آیا می دانستید نوع پروتز روی قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد؟

سوالی که برای برخی افراد ممکن است به وجود آید، این است که آیا نوع پروتز روی قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد یا خیر. در جواب به این سوال باید بگوییم که بله؛ تاثیر دارد. انواع متفاوت پروتز روی قیمت پروتز انگشت پا تاثیر دارد و این یک مساله کاملا بدیهی و واضح است. برخی انواع پروتزهای انگشت پا را در ادامه معرفی کرده ایم:

1- پروتزهای سیلیکونی

یکی از انواع پروتزهایی که برای انگشت پا ساخته می شود، پروتز سیلیکونی نام دارد. این پروتزها برای کسانی که پوست حساسی دارند و یا برای کسانی که می خواهند جای خالی اندام قطع شده شان با یک پروتز با ظاهر طبیعی پر شود، ساخته می شوند. عموما به این نوع پروتز، پروتز زیبایی گفته می شود؛ زیرا به خوبی قادر است ظاهر طبیعی پا را حفظ کند.

2- پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی

نوع دیگری از پروتزهای مناسب برای انگشتان پا، پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی است. در این نوع، فشارهایی که روی اندام باقی مانده وارد می شود، کاهش پیدا می کند. در پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی، برای آنکه فرد راحت تر آن را از پای خود در آورد و بپوشد، یک عدد زیپ در قسمت پشتی قرار داده شده است.

برای ساخت و خرید پروتز انگشت شست پا به کجا مراجعه کنم؟

در این متن که به همت کارشناسان پایار آماده و تدوین شده است، برخی از مهم ترین و تعیین کننده ترین عوامل بر قیمت پروتز انگشت شست پا مورد بررسی قرار گرفت. افزایش اطلاعات شما در خصوص قیمت می تواند در انتخاب بهترین و کاراترین نوع پروتز کمک کننده باشد.

خوب است بدانید که پایار یکی از مجموعه‌ های فعال در حوزه ساخت انواع پروتز در کشور است. کارشناسان کلینیک ارتوپدی فنی پایار، در ساخت پروتز انگشتان پا و خصوصا پروتز انگشت شست، بهترین و با کیفیت ترین متریال ها را با آخرین فنّاوری ساخت پروتز ادغام کرده و یک پروتز منحصر به فرد در اختیارتان قرار خواهند داد. پایار در تلاش است کیفیت زندگی تان به شکل بارزی تحت تاثیر قرار گیرد و قطع عضو اختلالی در زندگی تان ایجاد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.