قیمت پروتز انگشت شست پا⭐عوامل تاثیرگذار بر آن را بشناسید

متریال و قیمت پروتز انگشت شست پا

قیمت پروتز انگشت شست پا از عوامل متفاوتی تاثیر می پذیرد. شاید در نگاه اول این عوامل اهمیت چندانی نداشته باشند، اما وقتی وارد پروسه ساخت و سفارش انواع پروتز پا از جمله پروتز مچ پا می شوید، به اهمیت این عوامل پی خواهید برد.
در ساخت پروتز انگشت پای مصنوعی از مواد و متریال های مدرن و بروز استفاده شده و سعی می شود این نوع پروتز شباهت زیادی به انگشتان طبیعی فرد داشته باشد. چنانچه می خواهید با یک مرجع معتبر که در حوزه پروتز انگشت شست پا فعالیت می کند، آشنا شوید و اطلاعاتتان را در مورد قیمت این نوع پروتز تکمیل کنید، با ما در ادامه همراه باشید. مقاله “انواع پای مصنوعی” نیز به افزایش اطلاعات شما کمک زیادی خواهد کرد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز انگشت شست پا و ارتز پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

عملکرد و قیمت پروتز انگشت شست پا

عوامل تعیین کننده قیمت پروتز انگشت شست پا چیست؟

لزوم ساخت پروتز انگشت شست پا ممکن است در اثر عواملی مانند-اختلالات مادرزادی و ژنتیکی، قطع انگشتان به دلیل بیماری هایی چون سرطان، حوادثی مانند سوختگی و یا جراحی- ایجاد شود. اینکه چه حادثه ای باعث قطع عضو فرد شده است، بر قیمت پروتز انگشت شست در پا هیچ تاثیری ندارد؛ در واقع، مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این نوع پروتز مواردی است که در زیر عنوان کرده ایم:
1- ماده به کار برده شده در ساخت پروتز
یکی از رایج ترین و معروف ترین موادی که برای ساخت پروتز به کار می برند، سیلیکون نام دارد. سیلیکون از جمله متریال های با انعطاف پذیری بالاست و کلینیک های سازنده پروتز با استفاده از این ماده، پروتزهایی شبیه به انگشتان طبیعی می سازند. سیلیکون، سبک است و انعطاف پذیری خوبی دارد؛ به همین دلیل است که از آن برای ساخت پروتز انگشتان پا استفاده می کنند.
2- طراحی ناخن در پروتز پا
مورد دیگری که آن نیز بر قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد، طراحی و ساخت ناخن است. پروتز هایی که قرار است طراحی و ساخت ناخن در آنها صورت گیرد، گران تر هستند.
3- میزان قطع عضو
قطع انگشتان پا، به خصوص قطع انگشت شست پا، تاثیر بدی بر نحوه راه رفتن فرد می گذارد. کسی که حتی یکی از انگشتان پای خود را از دست داده است، نمی تواند تعادل خود را در هنگام راه رفتن حفظ کند و به بد شکلی در راه رفتن مبتلا می شود. این موضوع ممکن است باعث ایجاد عوارضی چون زانو درد، درد در ناحیه پا و ران شود.
باید بدانید، هر قدر میزان آمپوتاسیون یا قطع عضو در فرد بیشتر باشد، قیمت پروتز انگشت شست پا بالاتر بوده و فردبا مشکلات بیشتری درگیر است. ساخت پروتز، متناسب با میزان قطع عضو، صورت می گیرد. افرادی که درصد کمی از انگشتان پای خود و یا حتی درصد کمی از یک انگشت خود را از دست داده اند نیازی نیست هزینه های بالایی برای ساخت پروتز پرداخت کنند.

4- استفاده از فناوری های روز دنیا
پروتز هایی که با توجه، و رعایت فناوری های روز دنیا ساخته می شوند، از جمله گران ترین و ارزشمندترین انواع پروتز در کشور به شمار می روند. افرادی که می خواهند زندگی شان تحت تاثیر این اتفاق تلخ – قطعی عضو- قرار نگیرد، لازم است برای ساخت پروتز به کاربردی بودن آن و هوشمند بودنش توجه داشته باشند. نه تنها پروتز انگشت شست پا، بلکه پروتز مچ دست ساخته شده با این فناوری، بسیاری از مشکلات کاربران را حل کرده است.

5-کلینیک مرجع برای ساخت پروتز

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز انگشت شست پا، کلینیکی است که برای ساخت پروتز انتخاب می کنید. در کلینیک هایی که به صورت حرفه ای در حوزه ساخت پروتز انگشت پا فعالیت می کنند، از تجربه ماهرترین و زبده ترین کارشناسان بهره برده می شود. پروتزی که توسط این مجموعه ها ارائه می شود، کارایی بالایی دارد و همین مورد، خیال فرد درگیر با قطع عضو را از بابت داشتن اندام مصنوعی قدرتمند راحت خواهد کرد.

دلسوزانه تاکید می کنیم، برای ساخت پروتز مراجعی را انتخاب کنید که کارشناسان آنها تخصص کافی دارند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا اندام مصنوعی ساخته شده، بدون هیچ مشکلی وظیفه خود را به انجام برساند.

جراحی انگشت شست و قیمت پروتز انگشت شست پا

قیمت پروتز انگشت شست در کدام کلینیک، ارزان تر است؟

قیمت پروتز انگشت شست پا ملاک کاربردی بودن و یا کاربردی نبودن یک پروتز نیست. درست است که پروتز های هوشمند با قیمت بالایی در اختیار افراد دچار عضو قرار داده می شوند، اما این به معنا نیست که سایر پروتز ها، کارایی خاصی نداشته و به درد نخور محسوب می شوند.

در هنگام سفارش و ساخت پروتز انگشت شست پا، علاوه بر قیمت، به کارا بودن پروتز نیز دقت داشته باشید. اگر یک فعالیت خاص را در طول روز انجام می دهید، باید در ساخت پروتز لحاظ شود. مثلا اگر شغلتان به شکلی است که در طول روز باید مسافت زیادی را پیاده روی کنید، بهتر است برای تهیه و سفارش پروتز، کیفیت را به جای قیمت پروتز انگشت شست پا در اولویت قرار دهید و تنها به فکر خرید ارزان ترین نوع پروتز نباشید.

برخی کلینیک های ارتوپدی فنی در کشورمان به شما کمک می کنند، پروتز انگشت شست را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

مراجعه به این کلینیک ها به شما امکان می دهد تا بودجه و هزینه تان را در مسیری درست به کار بگیرید و از ساخت و نصب پروتز احساس پشیمانی نکنید. لازم است برای انتخاب یک کلینیک حرفه ای و زبده، تحقیقات مفصلی انجام دهید و از کنار این مساله عجولانه و بی دقت عبور نکنید.

اگر می خواهید اطلاعات درستی در مورد قیمت پروتز انگشت شست پا به دست آورید، حتما با کلینیک انتخابی تان تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را از آنها دریافت کنید. نام یکی از این مراکز خوش نام و خوش سابقه در کشورمان را در زیر آورده ایم.

 

ساخت و قیمت پروتز انگشت شست پا در پایار

آیا می دانستید نوع پروتز روی قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد؟

سوالی که برای برخی افراد ممکن است به وجود آید، این است که آیا نوع پروتز روی قیمت پروتز انگشت شست پا تاثیر دارد یا خیر. در جواب به این سوال باید بگوییم که بله؛ تاثیر دارد. انواع متفاوت پروتز روی قیمت پروتز انگشت پا تاثیر دارد و این یک مساله کاملا بدیهی و واضح است. برخی انواع پروتزهای انگشت پا را در ادامه معرفی کرده ایم:

1- پروتزهای سیلیکونی

یکی از انواع پروتزهایی که برای انگشت پا ساخته می شود، پروتز سیلیکونی نام دارد. این پروتزها برای کسانی که پوست حساسی دارند و یا برای کسانی که می خواهند جای خالی اندام قطع شده شان با یک پروتز با ظاهر طبیعی پر شود، ساخته می شوند. عموما به این نوع پروتز انگشت شست پا، پروتز زیبایی گفته می شود؛ زیرا به خوبی قادر است ظاهر طبیعی پا را حفظ کند.

2- پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی

نوع دیگری از پروتزهای مناسب برای انگشتان پا، پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی است. در این نوع، فشارهایی که روی اندام باقی مانده وارد می شود، کاهش پیدا می کند. در پروتزهای سیلیکونی با فیبر کربنی، برای آنکه فرد راحت تر آن را از پای خود در آورد و بپوشد، یک عدد زیپ در قسمت پشتی قرار داده شده است.

هزینه ساخت پروتز انگشت شست پا در پایار

قیمت پروتز انگشتان پا چقدر است؟

قیمت پروتز انگشت شست پا یا قیمت پروتز انگشتان پا، به موارد متفاوتی بستگی دارد. وقتی شما به یک کلینیک ارتوپدی فنی مراجعه می کنید، کارشناسانی که در این مراکز حضور دارند، با در نظر گرفتن تمامی عواملی که در این مقاله ذکر کردیم، تشخیص می دهند که کدام یک از انواع پروتز برای شما از همه مناسب تر است. البته، نیازها و توقعاتی که شما دارید نیز در این بین سهیم بوده و به کارشناسان کمک می کند تا بتوانند بهترین نوع پروتز را بسازند و در اختیار شما قرار دهند.

موضوعی که باید همیشه آن را در خاطر داشته باشید، این است که قیمت پروتز انگشت شست پا و یا سایر انگشت های پا از یک عدد ثابت و مشخص پیروی نمی کند. عوامل و پارامترهای متفاوت که به آنها اشاره شد، تاثیر مستقیمی بر قیمت ساخت پروتز انگشت های پا دارند.

سعی کنید علاوه بر هزینه ساخت پروتز انگشت شست پا به دیگر عوامل، از جمله، کیفیت و دوام پروتز نیز توجه و دقت داشته باشید. اگر خدای ناکرده در اثر یک اتفاق و یا به صورت مادرزادی انگشت های پای خود را از دست داده اید، به کلینیک هایی مراجعه کنید که تضمین می کنند بهترین نوع پروتز را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهند.

 

عوامل موثر بر قیمت پروتز انگشت شست پا

یک سوال مهم؛ پروتز انگشت شست پا چقدر دوام دارد؟

یکی از تصورات اشتباهی که برخی افراد در مورد پروتز انگشت شست پا دارند، این است که وقتی برای اولین هزینه و قیمت پروتز انگشت شست پا را پرداخت کردند، بعدها نیازی نیست دو مرتبه برای ساخت آن اقدامی انجام دهند؛ این تصور، اصلا درست نیست. کسانی که بنا به هر دلیلی، مانند حادثه و یا به صورت مادرزاد، انگشت شست پا ندارند، می بایست در صورت آسیب دیدگی پروتز، به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کرده و یک پروتز انگشت شست جدید دریافت کنند.

کیفیت ماده به کار برده شده در ساخت پروتز و میزان استفاده فرد از پروتز، دو مورد از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر دوام پروتز مخصوص انگشت پا هستند. کسانی که به صورت روزانه این پروتز را نصب می کنند، می بایست 12تا 18 ماه بعد، مجددا به یک کلینیک ارتوپدی مراجعه کنند و درخواست ساخت آن را بدهند. کسانی که روزانه این پروتز را نصب نمی کنند، 1 تا 3 سال بعد از نصب پروتز قدیمی، می بایست برای ساخت یک پروتز جدید اقدام کنند. به یاد داشته باشید، نحوه نگهداری و مراقبت از پروتز، از دیگر عوامل تاثیرگذار بر افزایش یا کاهش طول عمر مفید پروتز خواهد بود.

قیمت پروتز انگشت شست پا در پایار

پروتز انگشت شست پلاستیکی چیست؟ قیمت آن چقدر است؟

کسانی که بنا به دلایل مختلف، عضوی از بدن خود، مانند انگشت دست و پایشان قطع شده است، ممکن است نام پروتز انگشت پلاستیکی را زیاد شنیده باشند. پروتز پلاستیکی، در واقع همان پروتز ساخته شده از سیلیکون است و از آنجایی که سیلیکون، نوعی پلاستیک به شمار می رود، پروتزهای ساخته شده از سیلیکون را پروتز پلاستیکی می خوانند.

هر زمانی که نیاز داشتید برای دریافت قیمت پروتز انگشت شست پا پلاستیکی اقدام کنید، با کلینیک های معتبر و مطرح در کشور تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را از آنها بخواهید. کارشناسان این مجموعه ها با توجه به تمام عواملی که ما در این متن اشاره کردیم، پروتز پا مصنوعی را برای شما ساخته و به شما کمک می کنند تا در روزهای بعد از قطع عضو، زندگی راحت تری داشته باشید.

موضوع دیگری که باید به آن توجه و دقت داشت، این است که پروتز انگشت شست پا پلاستیکی در مقایسه با سایر پروتزهایی که امروزه از آنها به عنوان یک پروتز هوشمند یاد می کنند، قیمت مناسب تری داشته و اغلب افراد درگیر با قطع عضو توان پرداخت هزینه آن را دارند. در مقاله پای مصنوعی هوشمند در مورد این نوع پروتز، بیشتر صحبت کرده ایم.

قیمت پروتز انگشت شست پا در ارتوپدی فنی پایار

برای ساخت و خرید پروتز انگشت شست پا به کجا مراجعه کنم؟

در این متن که به همت کارشناسان پایار آماده و تدوین شده است، برخی از مهم ترین و تعیین کننده ترین عوامل بر قیمت پروتز انگشت شست پا مورد بررسی قرار گرفت. افزایش اطلاعات شما در خصوص قیمت می تواند در انتخاب بهترین و کاراترین نوع پروتز کمک کننده باشد.

خوب است بدانید که پایار یکی از مجموعه‌ های فعال در حوزه ساخت انواع پروتز در کشور است. کارشناسان کلینیک ارتوپدی فنی پایار، در ساخت پروتز انگشتان پا و خصوصا پروتز انگشت شست، بهترین و با کیفیت ترین متریال ها را با آخرین فنّاوری ساخت پروتز ادغام کرده و یک پروتز منحصر به فرد در اختیارتان قرار خواهند داد. پایار در تلاش است کیفیت زندگی تان به شکل بارزی تحت تاثیر قرار گیرد و قطع عضو اختلالی در زندگی تان ایجاد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *