قیمت پروتز انگشت سیلیکونی⭐هر آنچه باید در این رابطه بدانید

پایار و قیمت پروتز انگشت سیلیکونی

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی بستگی به این دارد که شما برای ساخت و سفارش آن به چه کلینیکی مراجعه کنید. ما در کشورمان، کلینیک های زیادی را داریم که در این حوزه فعالیت می کنند، اما به نظر شما آیا می توان به همه آنها اعتماد کرد؟ آیا هر کلینیکی قادر است با کیفیت ترین انواع پروتز از جمله پروتز مچ دست، پروتز مچ پا و حتی پروتز دست بالای زانو را بسازد؟

این سوالی است که ذهن اغلب افراد درگیر با قطع عضو را به خود درگیر می کند و باعث ایجاد اضطراب و نگرانی در آنها می شود. معمولا روزهای بعد از قطع عضو روزهایی است پر از نگرانی، و اطرافیان یک فرد آسیب دیده باید به روش های مختلف به او کمک کنند تا نگرانی اش کمک شود. ما نیز به سهم خود تصمیم گرفته ایم با معرفی یک کلینیک برتر در حوزه ساخت پروتز انگشت سیلیکونی به شما کمک کنیم از نگرانی هایتان کاسته شود؛ پس با ما همراه باشید. پروتز سیلیکونی ساق پا چیست را نیز مطالعه کنید؛ به دردتان می خورد.

آیا بین عملکرد پروتز سیلیکونی و قیمت آن رابطه ای وجود دارد؟

خوب است قبل از آنکه به ارتباط بین قیمت پروتز انگشت سیلیکونی و عملکرد آن بپردازیم، در مورد این موضوع صحبت کنیم که سیلیکون چیست و چرا استفاده از آن در ساخت پروتز در حال افزایش است.

سیلیکون یکی از انعطاف پذیرترین متریال ها برای ساخت پروتز انگشت دست و پا به شمار می رود. نرمی این ماده، باعث شده کلینیک های ارتوپدی امکان لازم برای ساخت پروتز هایی شبیه انگشتان طبیعی انسان (پروتز انگشت سیلیکونی) را داشته باشند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز سیلیکونی انگشت با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ساختار و قیمت پروتز انگشت سیلیکونی

موضوع مهم دیگر وجود ارتباط بین قیمت پروتز انگشت سیلیکونی و عملکرد آن است. این پروتز عملکردهای متفاوتی دارد که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

 • افرادی که از ناحیه انگشتان دست دچار قطعی عضو شده اند، چنانچه برای ساخت انگشت دست اقدام کنند، قادرند اشیاء را با دست خود چنگ زده و آنها در دست نگه دارند.
 • با کمک این پروتز می توان به راحتی گوشی موبایل را در دست گرفت و یا کلیدهای روی کیبورد کامپیوتر را فشار داد.
 • طبیعی بودن و شباهت زیاد آن به انگشتان طبیعی بدن، از دیگر کاربردهای شگفت انگیز پروتز انگشت سیلیکونی است.
 • ظاهر بیرونی و درونی این نوع پروتز، طبیعی به نظر می رسد.

بدون اینکه نیاز باشد هزینه بالایی برای ساخت انگشت پا صرف کنید، از عملکرد این پروتز به نحو احسن استفاده کنید و با کمک آن، زندگی تان را از نظر کیفی بهبود بدهید.

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی و دوام آن چه ارتباطی با هم دارند؟

پروتز انگشت سیلیکونی از جمله پروتز هایی است که قدمت و دوام بالایی دارد. در تولید این متریال ترکیبات خاصی به کار برده شده است و به همین دلیل است که یکی از خصوصیات منحصر به فرد و انحصاری آن، بالا بودن دوام و ماندگاری است.

هر قدر سیلیکون تولید شده کیفیت بالاتری داشته باشد، پروتزی که در اختیار فرد قرار داده می شود نیز با دوام تر و ماندگارتر ظاهر خواهد شد. از آنجایی که کلینیک های حرفه ای به موضوع کیفیت و تناسب آن با قیمت توجه زیادی می کنند، توصیه می کنیم برای سفارش و ساخت پروتز های سیلیکونی مراجعی را انتخاب کنید که به این دو نکته بسیار مهم توجه و دقت داشته باشند.

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی با دوام، بالاست؛ این نوع پروتز شباهت زیادی به انگشتان طبیعی فرد دارد و فرد تا مدت زمان طولانی می تواند از آن استفاده کند.

ساخت و قیمت پروتز انگشت سیلیکونی

پروتز انگشت سیلیکونی چگونه ساخته‌ می‌شود؟ 

برای افزایش تطابق پروتز انگشت دست،  از انگشتان دست سالم قالب گرفته می شود. قیمت پروتز انگشت سیلیکونی از پروتزهای هوشمند، پایین تر است و این یکی مزیت های این نوع پروتز به شمار می رود.

انگشت و یا دست پروتزی (مصنوعی) سیلیکونی، دارای یک لاستیک شفاف و انعطاف‌ پذیر است. پروتز انگشت دست سیلیکونی، با توجه به پراکندگی که در رنگ‌ سیلیکون ها وجود دارد و متناسب با رنگ و ظاهر پوست فرد ساخته می شود. این ترفند، باعث ایجاد ظاهر و بافتی طبیعی در پروتز می شود. انگشت و یا دست مصنوعی به کمک یک مکش در جای خود حفظ می شود. انعطاف‌پذیری که در سیلیکون ها وجود دارد باعث شده تا دامنه حرکتی خوبی برای بخش‌های باقی‌مانده از بدن فراهم شود.

ساختار پروتز انگشت سیلیکونی امکان داشتن ناخن را نیز فراهم کرده است. می ‌توان ناخن‌ها را قبل از قرار دادن بر روی انگشتان، متناسب با وضعیت فرد، رنگ زد تا بیشترین هماهنگی و تطابق را با ظاهر طبیعی دست داشته باشند.

چنانچه از پروتزهای سیلیکونی به خوبی مراقبت نمایید، آن‌ها ۳ تا ۵ سال کارآیی دارند. به طور کلی قیمت پروتز انگشت دست سیلیکونی با توجه به نوع انگشت محاسبه می شود.

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی در ارتوپدی فنی پایار

نکات مهم در خصوص مراقبت از پروتز انگشت سیلیکونی که باید بدانید!؟

شاید قیمت پروتز انگشت سیلیکونی از برخی انواع پروتزهای هوشمند انگشت دست، پایین تر باشد، اما بهرحال، شما برای تهیه آن نیز هزینه ای پرداخت کرده اید و خوب است، برای آنکه مجبور نشوید مجددا در آینده، هزینه دیگری برای تهیه آن متحمل شوید، به نکات مراقبتی که در خصوص این نوع پروتز مطرح می شود، توجه کنید. برخی از این نکات مراقبتی به شرح زیر است:

 • بدون پروتز انگشت سیلیکونی به رختخواب بروید.
 • وقتی می خواهید این پروتز را تمیز کنید، حتما یک ظرف آب که در آن مقداری صابون ریخته اید، آماده کرده و سپس، قسمت خارجی پروتز را به کمک آن تمیز کنید. یادتان باشد، pH این محلول نباید اسیدی یا قلیایی باشد.
 • یک بار در سال، پروتز را نزد یک متخصص ببرید تا آن را کنترل کند.
 • خانم ها و یا دخترانی که علاقه شدیدی به زدن لاک دارند، باید مواظب باشند تا این مواد به پروتز برخورد نکند.
 • هر 6 هفته یک بار، پروتز را در آب جوش قرار دهید تا ضدعفونی شود.
 • اگر نمی خواهید پروتزی که دارید به راحتی رنگ بگیرد، از سازنده پروتز بخواهید تا برای ساخت آن از سیلیکون با کیفیت استفاده کند. این اقدام، قیمت پروتز انگشت سیلیکونی را افزایش می دهد، اما ماندگاری و دوام آن نیز به همین نسبت بیشتر خواهد شد.
قیمت پروتز انگشت سیلیکونی در کلینیک پایار

قیمت پروتز انگشت پا بالاتر است یا قیمت پروتز انگشت سیلیکونی دست؟

قطع عضو در نواحی بالاتنه و پایین تنه ی هر فردی ممکن است به وجود آید و در این شرایط، تنها راهکاری که می تواند کمک کند تا فرد، فقدان اندام طبیعی اش را تحمل کند، اندام های مصنوعی یا پروتزها هستند. به دلیل بالا بودن حضور انگشتان دست در اغلب فعالیت هایمان، قطعی این قسمت، بیش از بقیه اندام ها اتفاق می افتد. در این شرایط، پروتز انگشت سیلیکونی می تواند مشکل قطعی عضو را به خوبی حل کند.

البته، قطع انگشت در ناحیه پا نیز ممکن است اتفاق بیفتد. افتادن اشیاء تیز و سنگین روی پا، دو مورد از شایع ترین دلایلی هستند که باعث می شوند، انگشتان پای فرد قطع شود. در این مواقع نیز حضور پروتزهای سیلیکونی راهکار خوبی برای پر کردن جای خالی اندام قطع شده به شمار می رود.

موضوعی که می خواهیم در اینجا به آن اشاره کنیم مقایسه قیمت پروتز انگشت سیلیکونی دست و پا است. این تصور را نداشته باشید که چون انگشتان دست، بیشترین نقش را در زندگی ما دارند، پس قیمت پروتز مخصوص انگشت دست بالاست. قیمت پروتز مخصوص انگشتان دست و پا، با توجه به کیفیت ماده به کار برده شده در ساخت آنها و همین طور، میزان گستردگی قطع عضو تعیین می شود و نمی توان بدون این برآوردها مقایسه قیمتی دقیقی بین آنها انجام داد.

 

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی در پایار

قیمت بند انگشت مصنوعی بیشتر است یا قیمت پروتز انگشت سیلیکونی؟

همیشه قطع انگشت دست به صورت کامل اتفاق نمی افتد و گاهی اوقات نیز ممکن است که فرد، قسمت یا یک بند از انگشت خود را از دست بدهد. در این مواقع، بهترین کاری که می توان انجام داد تا نقص عضو ایجاد شده را جبران کرد، اقدام برای ساخت بند انگشت مصنوعی است. از آنجایی که در قطع عضو از ناحیه بند انگشت، قطعی عضو زیاد نیست به همین دلیل نیازی نخواهد بود که فرد هزینه بالایی از بابت قیمت بند انگشت مصنوعی پرداخت کند. پس می توانیم بگوییم که قیمت بند انگشت های مصنوعی از قیمت پروتز انگشت سیلیکونی کمتر است.

یکی از دلایل کم بودن قیمت، این است که در ساخت بند انگشت مصنوعی متریال کمتری استفاده می شود، اما زمانی که یک انگشت فرد به صورت کامل قطع می شود، متریال بیشتری برای ساخت انگشت مصنوعی به کار برده می شود. البته، گاهی نیز خود فرد نیازی نمی بیند که برای ساخت پروتز انگشت یا بند انگشت اقدام کند. اگر خود فرد از اینکه یک یا چند بند انگشت یا انگشتانش قطع شده، ابراز ناراحتی نمی کند این نوع قطع عضو باعث بروز مشکل دیگری نخواهد شد.

 

قیمت بند انگشت مصنوعی بیشتر است یا قیمت پروتز انگشت سیلیکونی؟

چرا این روزها قیمت پروتز انگشت سیلیکونی پایار خبرساز شده است؟

موضوعی که ممکن است ذهن برخی افراد درگیر با قطع عضو را به خود درگیر کرده باشد، این است که چرا این روزها قیمت پروتز انگشت سیلیکونی کلینیک پایار، خبرساز شده است. جوابی که می توانیم در پاسخ به این سوال بدهیم، چیز عجیب و غریب و پیچیده ای نیست.

کلینیک ارتوپدی فنی پایار یکی از کلینیک های فنی ارتوپدی فعال در کشور بوده و در طی مدت فعالیت خود توانسته به دستاوردهای خوبی برسد. یکی از تخصص های این موسسه ساخت پروتز های کاربردی و با کیفیت برای قسمت های متفاوت بدن است. علاوه بر این، به کارگیری متریال های با کیفیت و با دوام از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی ممتاز این موسسه است.

پروتز انگشت سیلیکونی ساخته توسط پایار به افراد درگیر با قطع عضو، نوید سفید بودن پایان شب سیاه را می دهد. اگر می خواهید کیفیت زندگی تان تحت تاثیر قطع عضو قرار نگیرد، با کارشناسان این مجموعه صحبت کرده و اطلاعات لازم را از آنها دریافت کنید.

پروتز انگشت دست تهران یا شهرستان ها؟ قیمت پروتز انگشت سیلیکونی در کدام شهر از همه ارزان تر است؟

پروتز انگشت دست تهران یا شهرستان ها؟ قیمت پروتز انگشت سیلیکونی در کدام شهر از همه ارزان تر است؟

افرادی که در جایی به غیر از شهر تهران زندگی می کنند، برای داشتن پروتز انگشت سیلیکونی مجبورند به مراکز ساخت پروتز در شهر محل اقامت خود مراجعه کنند. در مراجعه به این مراکز، مشکلات متفاوتی وجود دارد که برخی آنها به این شرح است:

 • بالا بودن قیمت پروتز انگشت سیلیکونی
 • عدم توجه به جزئیات
 • عدم استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • طول کشیدن ساخت پروتز
 • کاربردی نبودن پروتز
 • عدم وجود ظاهری طبیعی در پروتز انگشت دست

با توجه به همه نکاتی که در بالا اشاره کردیم، بهتر است برای ساخت پروتز انگشت دست تهران اقدام کنید؛ زیرا این انتخاب، هم از نظر اقتصادی برای شما به صرفه تر است و هم پروتزی کاربردی برای شما ساخته می شود. کلینیک هایی که در تهران هستند، به مواد اولیه با کیفیت، دسترسی راحت تری دارند و به دلیل بالا بودن مراجعه کنندگان، از مهارت و تجربه بیشتری در ساخت پروتزهای کاربردی برخوردارند.

البته توصیه و پیشنهاد ما برای رفتن به مراکز ساخت پروتز تهران، مخصوص کسانی است که می خواهند با ساخت پروتز انگشت مصنوعی، در میان جمع افراد خانواده، دوستان و همکاران، با اعتماد به نفس ظاهر شوند.

هزینه پروتز انگشت دست نی نی سایت چقدر است؟

هزینه پروتز انگشت دست نی نی سایت چقدر است؟

یکی از راه هایی که برخی افراد برای دریافت قیمت پروتز انگشت سیلیکونی انتخاب می کنند مراجعه کردن به سایت هایی است که می توان در آنها سوال پرسید و جواب سوال را دریافت کرد. از جمله این سایت ها می توانیم به نی نی سایت اشاره کنیم. برخی خانم ها سوالاتی که دارند در این سایت مطرح می کنند. کسانی که نمی دانند برای دریافت قیمت پروتز انگشت دست و به صورت کلی، قیمت پروتز انگشت باید به کجا مراجعه کنند تصور می کنند که دریافت اطلاعات در مورد هزینه پروتز انگشت دست نی نی سایت، کار درستی است.

درست است که این سایت محبوبیتی نزد خانم ها دارد، اما وقتی شما سوالی را در این سایت مطرح می کنید می توانید مطمئن باشید که متخصصان همان حوزه به شما پاسخ بگویند؟ پس سعی کنید نه تنها برای دریافت قیمت پروتز انگشت سیلیکونی، بلکه برای کسب اطلاعات در هر حوزه ای به متخصصان مراجعه کرده و دانش و آگاهی مورد نیاز را از آنها کسب کنید. پس، از شما می خواهیم برای دریافت قیمت انواع پروتز، مانند قیمت ساخت پروتز مچ دست به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح و معتبر در کشور، همچون پایار مراجعه کنید. کارشناسان این کلینیک، شایسته ترین افراد برای ارائه قیمت پروتز به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *