طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی⭐لا انگشتی سیلیکونی پا

لا انگشتی سیلیکونی یا پد لا انگشتی ژله ای چیست؟

طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی موضوع صحبت ما در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. اگر به کجی انگشتان پا مبتلا هستید و می خواهید از این لا انگشتی استفاده کنید، توصیه می کنیم همراهی ما را در ادامه مقاله از دست ندهید و برای جلوگیری از ابتلا به چنین مشکلاتی برای ساخت کفش و کفی طبی اقدام کنید.

توصیه می کنیم مقاله چگونه انگشتان کج پا را صاف کنیم را نیز مطالعه کنید؛ در تکمیل اطلاعات تان کمک کننده خواهد بود.

لا انگشتی سیلیکونی یا پد لا انگشتی ژله ای چیست؟

یکی از عوارضی که این روزها شیوع زیادی پیدا کرده است، کج شدن انگشتان پا است. به این عارضه، اصطلاحا هالوکس والگوس گفته می شود. در هالوکس والگوس، انگشت شست پا دچار بیرون زدگی می شود. این عارضه یکی از عوارض متداول بین خانم هایی است که دوست دارند کفش هایی با پنجه های تنگ به پا کنند. در همین جا توصیه می کنیم، اگر نمی خواهید این مشکل برای شما نیز پیش آید، حتما برای ساخت و پرداخت قیمت کفش و کفی طبی اقدام کنید.

علاوه بر ساخت کفش های طبی، روش های دیگری را نیز برای درمان این بیماری توصیه می کنند که یکی از آنها پد لا انگشتی ژله ای پا است. این لا انگشتی از یک ماده نرم و انعطاف پذیری ساخته شده و بین انگشتان پا قرار داده می شود. این لا انگشتی، فشاری را بر خلاف جهتی که انگشتان قرار گرفته اند به آنها وارد کرده و به انگشتان پا کمک می کند تا به مرور زمان حالتشان تغییر کند و صاف شوند. بیمارانی که طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی را می دانند به خود کمک می کنند تا هر چه زودتر عارضه هالوکس والگوس، بدون آنکه نیاز به عمل جراحی داشته باشند، درمان شود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفش و کفی طبی دیابتی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

مزیت های استفاده از لا انگشتی پا چیست؟

مزیت های استفاده از لا انگشتی پا چیست؟

قبل از آنکه در مورد طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی نکاتی را بیان کنیم، خوب است در مورد مزیت های لا انگشتی پا صحبت کنیم. برخی از مهم ترین مزیت های این محصول به شرح زیر است:

 • این لا انگشتی، فشار ملایمی به انگشت شست پا وارد کرده و به مرور آن را در جای خود قرار می دهد و صاف می کند.
 • این محصول از سوار شدن انگشت اول و دوم روی هم جلوگیری می کند.
 • برآمدگی های قسمت داخل شست پا را درمان می کند.
 • راحت است و بیمار در حین استفاده از آن احساس اذیت کننده ای نخواهد داشت.
 • لا انگشتی های سیلیکونی هیچ عارضه ای نداشته و باعث ایجاد حساسیت های پوستی در فرد نخواهند شد.
 • این محصول را می توان حتی در زمانی که پا در داخل کفش هم قرار دارد، به کار برد.
 • دوام خیلی خوبی را می توان از این محصول انتظار داشت.
 • استفاده از این لا انگشتی از کج شدن انگشتان پا جلوگیری می کند.
 • از دیگر مزیت هایی که می توان در مورد این محصول بیان کرد، داشتن قابلیت شستشو است. هر زمان که فکر کردید این لا انگشتی سیلیکونی کثیف شده است، می توانید آن تمیز بشویید و مجددا مورد استفاده قرار دهید.
 • کسانی که مجبور شده اند برای درمان بیماری هالوکس والگوس، تحت عمل جراحی قرار گیرند می توانند حتی بعد از انجام عمل نیز این وسیله را بین انگشتان پای خود قرار دهند.

نکته ای که خوب است در مورد این محصول به خاطر داشته باشید این است که لاانگشتی های مخصوص پا به صورت تک سایز بوده و انعطاف پذیری بالایی دارند.

ویژگی های انواع لا انگشتی پا چیست؟

برای آنکه با طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی بهتر آشنا شوید، می بایست اطلاعاتی در مورد ویژگی های این لا انگشتی نیز داشته باشید. انواع لا انگشتی پا سیلیکونی ویژگی هایی به این شرح دارند:

 • در تولید این لا انگشتی ها از سیلیکون استفاده می کنند. سیلیکون، ماده ای نرم و انعطاف پذیر است و به همین دلیل، فرد در هنگام استفاده از آن احساس اذیت نمی کند.
 • در این لا انگشتی، ماده ای برای کاهش تعرق پا به کار برده شده است.
 • از این لا انگشتی می توان در کفش و یا به تنهایی نیز استفاده کرد. استفاده از آن به تنهایی این حس که یک جسم خارجی بین انگشتانتان قرار دارد، به شما نخواهد داد.
 • کسانی که انحراف انگشت شست پا دارند، می توانند از این وسیله استفاده کرده و این مشکل را حل کنند.
 • این لا انگشتی ها تک سایز هستند.
 • نکته مهمی که در خصوص طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی خوب است بدانید، این است که از این لا انگشتی می توان برای هر دو پا نیز استفاده کرد.
 • این لا انگشتی به صورت جفتی به فروش می رود و در صورت گم کردن یکی می توان از دیگر لا انگشتی استفاده کرد.
آموزش طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی

طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی چگونه است؟

در مورد مزیت های لاانگشتی نکاتی را بیان کردیم، خوب است به طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی نیز اشاراتی داشته باشیم و نکاتی را در این خصوص بیان کنیم.

همان طوری که در بالاتر نیز اشاره کردیم، این محصول هیچ گونه حساسیتی را در پوست پا ایجاد نکرده و افراد خیلی راحت می توانند آن را به کار ببرند. برای آنکه این محصول بتواند نتیجه ی خوبی از خود نشان دهد، تنها کاری که می بایست انجام داد، قرار دادن آن بین انگشتان پا است. وقتی این لا انگشتی را می خرید آن را از بسته بندی اش خارج کرده و بین انگشت شست و انگشت دوم خود قرار دهید.

در مورد استفاده از این پد در طی روز، محدودیتی وجود ندارد. چنانچه پزشک شما تشخیص داد که به کارگیری این پد به صورت 24 ساعته اثرگذاری بیشتری دارد، شما می توانید در طی خواب نیز آن را از بین انگشتان تان خارج نکنید و با این پد به خواب بروید.

محدودیت های طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی (پد لا انگشتی پا) چیست؟

درست است که پدها یا لاانگشتی ها مزیت های زیادی دارند، اما برخی افراد وقتی می خواهند از آن استفاده کنند باید مراقب بوده و تنها با مشورت پزشک متخصص از این پدها استفاده کنند. یکی از کسانی که در مورد طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی باید به شدت مراقب باشند کسانی اند که بیماری آرتروز انگشتان پا دارند. این گروه نباید به انگشتان پای خود فشار آورده و باعث ایجاد آسیب بیشتر در آنها شوند.

کسانی که به بیماری هایی چون آتروز، روماتوئید و غیره مبتلا هستند، باید بدانند که این لا انگشتی ها ممکن است باعث تشدید بیماری و درد در آنها شود. پس اگر به یکی از بیماری هایی که در اینجا نام بردیم مبتلایید، حتما پزشک را در جریان قرار داده و از او بخواهید تا برای رفع مشکل کجی انگشتان پای تان، روش و راهکار دیگری را تجویز کند.

قرار است لاانگشتی را مورد استفاده قرار دهید تا یکی از مشکلات و عارضه های جسمانی بدن شما کاهش پیدا کند؛ قرار نیست مشکلی به مشکلات قبلی اضافه شده و درد شما بیشتر شود. قطعا روش های خوبی برای صاف کردن انگشت پایتان وجود دارد که اجازه ندهد شما آسیب بیشتری ببینید.

طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی چگونه است؟

آیا می دانید مدت زمان استفاده از پد لا انگشتی چقدر است؟

یکی از سوالاتی که در خصوص طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی ممکن است پیش آید این است که مدت زمان استفاده از پد لا انگشتی چقدر است. در مورد اینکه مدت زمانی استفاده از این لاانگشتی چقدر است باید چند نکته را خاطر نشان کنیم؛ این نکات به این شرح هستند:

 • اگر پزشک از شما خواسته است که این لا انگشتی را استفاده کنید در مورد مدت زمان استفاده نیز حتما با او مشورت کرده و هر چه که پزشک توصیه کرده است، اعمال کنید. سعی کنید برای آنکه ناهنجاری به وجود آمده خیلی سریع درمان شود همه جزئیات ذکر شده برای استفاده از این لا انگشتی را مد نظر قرار دهید و مو به مو به آن عمل کنید.
 • برای آنکه این لا انگشتی بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد بهتر است روزها حتما استفاده شود. ممکن است در روزهای ابتداییِ استفاده، احساس خوبی نداشته باشید و فکر کنید که یک جسم اضافی بین انگشت های شما قرار دارد، اما بعد از گذشت زمان این مشکل نیز حل شده و به آن عادت خواهید کرد.
 • در دستور العمل ذکر شده در طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی، استفاده از آن در شب ها نیز توصیه می شود.

 

مدت زمان استفاده از پد لا انگشتی و طرز استفاده از-لا انگشتی سیلیکونی

نکته مهم در طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی!؟

در مورد طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی نکاتی را بیان کردیم و گفتیم که استفاده از این ابزار اصلا کار سختی نیست و شما برای آنکه زودتر نتیجه بگیرید و بهبودی را مشاهده کنید، باید آن را به صورت روزانه مورد استفاده قرار دهید.

نکته ی بسیار مهمی که در مورد این لاانگشتی باید مورد توجه قرار داد، رعایت بهداشت روزانه است. از آنجایی که این وسیله در تماس مستقیم با پوست پای شما قرار دارد، می بایست در مورد نگهداری و تمیز کردن آن دقت و وسواس زیادی به خرج دهید.

برای آنکه عوارضی مانند قارچ بین انگشتان شما ایجاد نشود، بهتر است هر روز آن را شستشو داده و تمیز کنید. برای شستن این لاانگشتی می توانید از آب و صابون استفاده کنید. بعد از آنکه شستشو به پایان رسید، آن را کامل خشک کرده و سپس بین انگستان پای تان قرار دهید.

برای آنکه این محصول، تمیز باقی مانده و در اثر راه رفتن شما آلوده نشود، بهتر است هر زمان که آن را به پا می کنید، جوراب نخی هم بپوشید؛ به این شکل هم از افتادن آن جلوگیری کرده و هم اجازه نمی دهید که آلودگی های مختلف با آن در تماس باشد.

آشنایی با طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی

برای خرید لا انگشتی سیلیکونی چه کنیم؟

اگر پزشک طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی را به شما آموزش داده است، اولین کاری که می بایست انجام دهید، خرید لا انگشتی سیلیکونی است. برای خرید این لا انگشتی ها کار سختی در پیش روی شما قرار ندارد. شما می توانید به فروشگاه هایی که لوازم پزشکی می فروشند مراجعه کرده و از آنها بخواهید تا این لا انگشتی را در اختیار شما بدهند. این روش برای مواقعی کاربرد دارد که شما عجله دارید و قیمت هم خیلی برایتان مهم نیست؛ مواقعی که زمان دارید و می توانید صبر کنید، خرید به صورت اینترنتی نیز می تواند به شما کمک کند تا این لا انگشتی را تهیه کنید.

فروشگاه های زیادی در موتورهای جستجو در حال فعالیت هستند که علاوه بر آموزش طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی، این وسیله کمک درمانی را با قیمت مناسبی به شما می فروشند. البته، خرید کردن به این شکل، مسائل و مشکلات خود را دارد. مثلا، شما از لحظه ای که پول را پرداخت می کند تا زمانی که لاانگشتی به دست شما برسد، چند روزی طول می کشد و به این شکل ممکن است پروسه درمان افزایش پیدا کند. البته، خرید با قیمت مناسب را می توان یکی از مزیت های خرید آنلاین عنوان کرد.

طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی

کلام آخر

طرز استفاده از لا انگشتی سیلیکونی موضوع صحبت ما در این مقاله بود. کسانی که نمی خواهند عوارض و مشکلات ناشی از کجی انگشت شست پا زندگی شان را مختل کند، بهتر است برای ساخت کفش ها و طبی های طبی اقدام کنند. یکی از بهترین مراکز ساخت کفش ها و کفی های طبی در کشور، کلینیک پایار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *