قیمت پروتز پا بالای زانو💚هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید

ساخت و قیمت پروتز بالای زانو در پایار

قیمت پروتز بالای زانو تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. اگر شما به یک کلینیک ارتوپدی فنی مراجعه کنید، با اعداد و ارقام متفاوتی رو به رو خواهید شد.
نه تنها در مورد پروتز بالای زانو، بلکه ساخت سایر انواع پروتز مانند ساخت پروتز لگن، ساخت پروتز انگشت پا، ساخت پروتز مچ پا و غیره، به صورت سفارشی انجام می شود. چنانچه نیاز دارید در مورد پروتز بالای زانو اطلاعات بیشتری به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.
مقاله ” قیمت پای مصنوعی کربنی بالای زانو و عوامل تاثیرگذار بر آن” را نیز مطالعه کنید. این نوع پروتز یکی از مدرن ترین و بروزترین انواع پروتز در کشور است و در رفع نیازهایتان کمک فراوانی خواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا بالای زانو و ساخت آن با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

مقاومت و قیمت پروتز بالای زانو

قیمت پروتز بالای زانو با بیمه چقدر تمام می شود؟

قیمت پروتز بالا زانو  (قیمت پروتز پا بالای زانو) بستگی به نوع بیمه ای دارد که شما تحت پوشش آن قرار دارید. اغلب ایرانی ها تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند. اگر در اثر یک اتفاق و حادثه، پایتان از بالای زانو قطع شده است، چنانچه بخواهید در مورد پرداخت هزینه توسط این بیمه، اطلاعات بیشتری کسب کنید، می بایست به شعبات تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

بیمه های تکمیلی در کشورمان، چند سالی است که فعالیت خوبی را شروع کرده اند. این بیمه ها، جدای از بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی کار کرده و با دریافت حق بیمه بیشتر، خدمات بیمه ای گوناگون و متنوعی را به بیمه شدگان ارائه می کنند.

معمولا کسانی که به خاطر نوع کار و فعالیتشان، احتمال قطع عضو را می دهند، می بایست در هنگام تنظیم قرارداد بیمه های تکمیلی، به این مورد توجه کرده و حق بیمه پرداخت مربوط به آن را کنند. بیمه های تکمیلی حمایت های خوبی از بیمه شدگان خود به عمل می آورند و قدرت کافی برای پرداخت قسمتی از قیمت پروتز زیر زانو و بالای زانو را دارند.

چه عواملی بر قیمت پروتز بالای زانو بیشترین تاثیر را دارد؟

قیمت پروتز بالای زانو در صورتی که پروتز مورد نظر برخی قابلیت های خاص داشته باشد، افزایش پیدا می کند؛ این یکی از مهم ترین عواملی است که باعث تغییر قیمت می شود. از پروتز ها به عنوان یک جایگزین برای اندام قطع شده یاد می کنند. پروتز مصنوعی باید بتواند جای اندام قطع شده را پر کرده و خلل ایجاد شده را به خوبی تحت پوشش قرار دهد.

زمانی می توان از یک پروتز انتظارات زیادی داشت، که برخی قابلیت ها در هنگام ساخت آن در نظر گرفته شده باشد. برای مثال، فردی که به یک فعالیت خاص مانند کوهنوردی، شنا و یا دو می پردازد، باید نوع خاصی از پروتز را سفارش داده و نصب کند. این اشخاص  مجبورند هزینه بالایی برای ساخت پروتز بپردازند.

مناسب ترین قیمت پروتز بالای زانو

آیا نوع پروتز می تواند باعث افزایش هزینه پروتز بالای زانو شود؟

قیمت پروتز بالای زانو تحت تاثیر نوع پروتز نیز قرار داد. انواع و اقسام پروتز زیر زانو توسط کلینیک های ارتوپدی فنی ساخته می شود؛ نام برخی از آنها به شرح زیر است:

  • یکی از انواع پروتز بالای زانو، پروتز از نوع قفل دستی است. این مدل یکی از پایدارترین انواع پروتز به شمار رفته و برای کسانی که نمی توانند زانوی خود را کنترل کنند، گزینه مناسبی است.
  • از دیگر انواع پروتز بالای زانو، پروتز زانوی تک محوری است. این نوع، قابلیت تنظیم چرخش داشته و به یک لولای ساده مجهز است.
  • پروتز زیر زانو از نوع کنترل ایستایش، از دیگر انواع پروتزی است که برای افراد دچار قطع عضو از بالای زانو ساخته می شود. افراد مسن درگیر با قطع عضو و یا کسانی که تحرک زیادی ندارند، خوب است از این نوع استفاده کنند.

موضوع صحبت ما در این متن، معرفی انواع پروتز مخصوص بالای زانو نیست. با معرفی انواع این اندام مصنوعی خواستیم به شما اثبات کنیم که اقسام پروتز، ویژگی های خاصی داشته و به همین دلیل فرد مجبور است برای داشتن هر یک از آنها، هزینه متفاوتی را پرداخت کند.

جمع بندی

قیمت و ساخت پروتز بالای زانو را با توجه به نوع آن تعیین می کنند. فردی که به فعالیت خاصی مشغول است، باید نوع خاصی از پروتز را نصب کند؛ همین موضوع تاثیری مستقیم بر قیمت پروتز دارد.

البته کیفیت ساخت پروتز نیز می تواند بر قیمت انواع پروتز تاثیر بگذارد. برخی کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور، همچون پایار، انواع پروتز را با قیمتی مناسب ساخته و در اختیار متقاضیان قرار می دهند. کلینیک ارتوپدی فنی پایار در حوزه ساخت انواع پروتز و ارتز فعالیت کرده و در تلاش است تا کیفیت زندگی افراد دچار قطع عضو را به شکل موثری بهبود دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.