قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی⭐هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید

ساخت و قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی در پایار

قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. اگر شما به یک کلینیک ارتوپدی فنی مراجعه کنید، با اعداد و ارقام متفاوتی رو به رو خواهید شد.
نه تنها در مورد پروتز پا بالا زانو مصنوعی، بلکه ساخت سایر انواع پروتز مانند ، ساخت پروتز انگشت پا، ساخت پروتز مچ پا و غیره، به صورت سفارشی انجام می شود. چنانچه نیاز دارید در مورد پروتز مخصوص بالای زانو اطلاعات بیشتری به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.
مقاله ” قیمت پای مصنوعی کربنی بالای زانو و عوامل تاثیرگذار بر آن” را نیز مطالعه کنید. این نوع پروتز یکی از مدرن ترین و بروزترین انواع پروتز در کشور است و در رفع نیازهایتان کمک فراوانی خواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا بالای زانو و ساخت آن با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

مقاومت و قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی

قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی با بیمه چقدر تمام می شود؟

قیمت پروتز بالا زانو مصنوعی بستگی به نوع بیمه ای دارد که شما تحت پوشش آن قرار دارید. اغلب ایرانی ها تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند. اگر در اثر یک اتفاق و حادثه، پایتان از بالای زانو قطع شده است، چنانچه بخواهید در مورد پرداخت هزینه پروتز مخصوص زیر زانو توسط این بیمه، اطلاعات بیشتری کسب کنید، می بایست به شعبات تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

بیمه های تکمیلی در کشورمان، چند سالی است که فعالیت خوبی را شروع کرده اند. این بیمه ها، جدای از بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی کار کرده و با دریافت حق بیمه بیشتر، خدمات بیمه ای گوناگون و متنوعی را به بیمه شدگان ارائه می کنند.

معمولا کسانی که به خاطر نوع کار و فعالیتشان، احتمال قطع عضو را می دهند، می بایست در هنگام تنظیم قرارداد بیمه های تکمیلی، به این مورد توجه کرده و حق بیمه مربوط به آن را پرداخت کنند. بیمه های تکمیلی حمایت های خوبی از بیمه شدگان خود به عمل می آورند و قدرت کافی برای پرداخت قسمتی از قیمت پروتز زیر زانو مصنوعی و بالای زانو را دارند.

چه عواملی بر قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی بیشترین تاثیر را دارد؟

قیمت پروتز مخصوص بالای زانو مصنوعی در صورتی که پروتز مورد نظر برخی قابلیت های خاص داشته باشد، افزایش پیدا می کند؛ این یکی از مهم ترین عواملی است که باعث تغییر قیمت می شود. از پروتز ها به عنوان یک جایگزین برای اندام قطع شده یاد می کنند. پروتز مصنوعی باید بتواند جای اندام قطع شده را پر کرده و خلل ایجاد شده را به خوبی تحت پوشش قرار دهد.

زمانی می توان از ساخت پروتز بالای زانو انتظارات زیادی داشت، که برخی قابلیت ها در هنگام ساخت آن در نظر گرفته شده باشد. برای مثال، فردی که به یک فعالیت خاص مانند کوهنوردی، شنا و یا دو می پردازد، باید نوع خاصی از پروتز را سفارش داده و نصب کند. این اشخاص  مجبورند هزینه بالایی برای ساخت پروتز بپردازند.

مناسب ترین قیمت پروتز بالای زانو مصنوعی

آیا نوع پروتز می تواند باعث افزایش هزینه پروتز بالای زانو مصنوعی شود؟

قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی تحت تاثیر نوع پروتز نیز قرار داد. انواع و اقسام پروتز زیر زانو توسط کلینیک های ارتوپدی فنی ساخته می شود؛ نام برخی از آنها به شرح زیر است:

  • یکی از انواع پروتز بالای زانو مصنوعی، پروتز از نوع قفل دستی است. این مدل یکی از پایدارترین انواع پروتز به شمار رفته و برای کسانی که نمی توانند زانوی خود را کنترل کنند، گزینه مناسبی است.
  • از دیگر انواع پروتز بالای زانو مصنوعی، پروتز زانوی تک محوری است. این نوع، قابلیت تنظیم چرخش داشته و به یک لولای ساده مجهز است.
  • پروتز بالا زانو مصنوعی از نوع کنترل ایستایش، از دیگر انواع پروتزی است که برای افراد دچار قطع عضو از بالای زانو ساخته می شود. افراد مسن درگیر با قطع عضو و یا کسانی که تحرک زیادی ندارند، می بایست برای ساخت پروتز پا بالای زانو اقدام کنند.

موضوع صحبت ما در این متن، معرفی انواع پروتز مخصوص بالای زانو نیست. با معرفی انواع این اندام مصنوعی خواستیم به شما اثبات کنیم که اقسام پروتز، ویژگی های خاصی داشته و به همین دلیل فرد مجبور است برای داشتن هر یک از آنها، هزینه متفاوتی را پرداخت کند.

برای دریافت لیست قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی (لیست قیمت پای مصنوعی) به کجا مراجعه کنیم؟

اگر اطلاعات چندانی در مورد پروتزهای مختلف ندارید، لیست قیمت پای مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهترین و مناسب ترین نوع پروتز را انتخاب کنید. بهترین و کوتاه ترین مسیری که می توانیم برای دریافت لیست قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی معرفی کنیم، مراجعه به کلینیک های ارتوپدی فنی است. در این مراکز با توجه به هدف شما از ساخت پروتز، نیازهایی که دارید، میزان قطع عضو و سایر عواملی که در همین مقاله به آنها پرداختیم یک لیست قیمت به شما ارائه می کنند.

در این کلینیک ها، کارشناسان با تجربه و خبره ای حضور دارند و به شما کمک می کنند تا با مناسب ترین قیمت، صاحب یک پروتز کاربردی شوید. موضوعی که باید به خاطر داشته باشید این است که قیمت پروتزهای متفاوت، یکسان نیست و شما با توجه به بودجه ای که دارید می توانید برای ساخت یکی از انواع پروتزها اقدام کنید. چنانچه توان پرداخت هزینه پروتز را ندارید از خدماتی که بیمه های تکمیلی ارائه می کنند، بهره ببرید. این بیمه ها می توانند در جبران هزینه ی اندام های مصنوعی کمک خوبی باشند.

قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی با بیمه چقدر است

قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی با بیمه چقدر است؟

کسانی که می خواهند برای ساخت پروتز پای مصنوعی بالای زانو اقدام کنند، می بایست از قیمت آن نیز اطلاع داشته باشند. در مورد عوامل تاثیر گذار بر قیمت پروتز پا بالای زانو مصنوعی نکاتی را بیان کردیم و حال به خوبی می دانید که چرا این پروتز با قیمت های متفاوتی برای متقاضیان ساخته می شود. موضوع مهمی که در خصوص قیمت و هزینه این پروتز باید در جریان باشید، سهم بیمه ها در جبران هزینه های ساخت پروتز است.

در کشور ما، اغلب مردم زیر پوشش بیمه های دولتی هستند. این بیمه ها، خدمات متفاوتی را به مردم ارائه می کنند و به دلیل فعالیت این بیمه ها، مبلغی که برای درمان باید پرداخت شود، به شدت کاهش پیدا کرده است. البته، بیمه ها همه هزینه های درمان را پرداخت نمی کنند. یکی از جاهایی که شرکت های بیمه، وارد نمی شوند، پرداخت قیمت ساخت پروتز است. متاسفانه، کسانی که مجبورند برای ساخت و نصب پروتزها اقدم کنند، خودشان می بایست تمام هزینه مربوط به ساخت اندام های مصنوعی مخصوص قسمت تحتانی و فوقانی را پرداخت کنند. قرار گرفتن زیر پوشش بیمه های خصوصی، به متقاضیان نصب اندام مصنوعی کمک می کند تا بتوانند از پس پرداخت هزینه های مربوط به ساخت پروتزها برایند.

جمع بندی

قیمت پروتز پا بالای زانو را با توجه به نوع آن تعیین می کنند. فردی که به فعالیت خاصی مشغول است، باید نوع خاصی از پروتز را نصب کند؛ همین موضوع تاثیری مستقیم بر قیمت پروتز دارد.

البته کیفیت ساخت پروتز نیز می تواند بر قیمت انواع پروتز تاثیر بگذارد. برخی کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور، همچون پایار، انواع پروتز را با قیمتی مناسب ساخته و در اختیار متقاضیان قرار می دهند. کلینیک ارتوپدی فنی پایار در حوزه ساخت انواع پروتز و ارتز فعالیت کرده و در تلاش است تا کیفیت زندگی افراد دچار قطع عضو را به شکل موثری بهبود دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *