بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران⭐کدام مرکز از همه بهتر عمل میکند

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم و پایار

شناسایی بهترین مرکز ساخت پروتز چشم، به تمامی کسانی که مجبور شده اند برای تخلیه چشم خود اقدام کنند، کمک می کند تا چشمشان به حالت طبیعی خود باز گردد. برای تحقق این هدف، باید مراکزی را انتخاب کنید که از بهترین و بروزترین متدها بهره می برند. اگر اطلاعات زیادی در مورد پروتز چشم ندارید و می خواهید یک مرکز ساخت پروتز چشم معتبر برای ساخت آن بیابید، در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله نحوه “مراقبت از چشم مصنوعی” را نیز حتما مطالعه کنید؛ این دو مقاله در کنار هم، اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار می دهد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز چشم  با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم و ساخت آن

در مورد پروتز چشم چه می دانید؟

در شرایطی که فرد چشم خود را از دست داده و پزشک مجبور است چشم او را تخلیه کنند، پروتزهای چشم یا چشم های مصنوعی اولین گزینه ای هستند که به نظر می رسند. این نوع پروتز یک ترفند و راهکار موثر برای ترمیم وضعیت چشم است. اگر کُل چشم از دست رفته باشد، پروتز از گسترش کاسه چشم جلوگیری کرده و فضای خالی شده در چشم را به خوبی پر می کند.

موضوع بسیار مهمی که باید در مورد این پروتز گوشزد کنیم، عدم توانایی این اندام مصنوعی در بهبود بینایی فرد است. فردی که چشمش به صورت کامل تخلیه شده است، حتی اگر از خدمات بهترین مرکز ساخت پروتز چشم نیز بهره برده باشد، باز هم نمی تواند با کمک این پروتز مصنوعی، بینایی خود را مجددا به دست آورد.

وقتی جراح، چشم آسیب‌دیده فرد را تخلیه می کند، یک ایمپلنت داخل چشم قرار می دهد. این ایمپلنت یک دستگاه گِرد و سفت است و داخل کاسه چشم قرار داده می شود. چشم مصنوعی روی این ایمپلنت قرار داده می شود. به یاد داشته باشید، بعد از تخلیه چشم، پروتز به سرعت نصب نمی شود؛ معمولا بین 2 تا 4 هفته طول می کشد تا پروتز در جای خود قرار داده شود.

پروتز چشمِ ساخته شده در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم (بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران) هم به منظور حفظ شکل و ساختار طبیعی چشم مورد استفاده قرار می گیرد و هم برای آنکه بهداشت ناحیه چشم به خوبی حفظ شود، نصب می گردد. اگر پروتز چشم نصب نشود، حفره چشم با گذشت زمان کوچک شده و این مساله ممکن است چهره فرد را دچار تغییر ناخوشایندی کند.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم و قیمت

در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم، از چه موادی برای ساخت پروتز استفاده می کنند؟

درمرکز ساخت پروتز چشم از متریال های متفاوتی برای ساخت این اندام مصنوعی استفاده می کنند. هر یک از این متریال ها، خصوصیت منحصر به فرد خود را داشته و واجد برخی ویژگی ها و خصوصیات ذاتی است. در ادامه به دو مورد از رایج ترین موادی که در این مراکز به کار برده می شود، اشاره خواهیم کرد:

1- شیشه مخصوص

ابداع پروتز چشم شیشه ای، قدمت طولانی دارد و بدون آنکه هیچ مشکلی برای فرد دریافت کننده پروتز ایجاد کند، نصب می شود. روی این نوع پروتز یک پارچه آهاردار می کشند؛ این پارچه تحت دما بالا تولید می شود. قیمت مناسب این نوع پروتز و وجود ترکیباتی که در سطح این چشم مصنوعی قرار گرفته، یکی از دلایل محبوبیت آن در سال های متمادی بوده است.

2- شیشه کرایولت

یکی از بهترین متریال هایی که در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم مورد استفاده قرار می گیرد، شیشه کرایولت است. این ماده مزیت های زیادی دارد و به محبوبیت غیر قابل وصفی خصوصا در سال های اخیر دست پیدا کرده است. سطح چشم مصنوعی ساخته شده با این ماده، کاملا صاف است و ظاهر زیباتر و طبیعی تری را در چشم مصنوعی ایجاد می کند.

موضوع دیگری که آن نیز در افزایش محبوبیت این متریال برای ساخت چشم مصنوعی بی تاثیر نبوده است، براقیت آن است. براق بودن سطح این نوع پروتز باعث شده چشم مصنوعی ساخته شده در مرکز ساخت پروتز چشم، شباهت زیادی به چشم طبیعی داشته باشد. با این نوع پروتز، کمتر فردی می تواند متوجه شود که شما از پروتز مصنوعی استفاده کرده اید.

درست است که عملکرد این نوع پروتز با عملکرد سایر پروتزهای مصنوعی بدن مانند پروتز دست یا پروتز انگشتان مچ پا تفاوت دارد، اما بهر جهت، این چشم مصنوعی خلق شده است تا مشکلات فرد را کاهش دهد و در افزایش کیفیت زندگی او کمک کننده باشد. برای دریافت قیمت پروتز مخصوص چشم به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران مراجعه کنید.

آیا می دانید بهترین مرکز ساخت پروتز چشم کجاست

آیا در مورد نکات مراقبتی از پروتز چشم چیزی شنیده اید؟

اگر با مراجعه به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم (بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران) پروتز چشمی دریافت کرده و آن را نصب کرده اید، وظیفه دارید نکات مراقبتی پروتز چشم را نیز رعایت کنید. برخی از این نکات مراقبتی ساخت چشم مصنوعی به شرح زیر است:

 • تنها یک بار در ماه، پروتز را از جای خود خارج کرده و آن را با آب و صابون تمیز کنید. حتما قبل از قرار دادن پروتز در جای خود، آن را خشک کنید.
 • در هنگام خواب، پروتز را از چشم خارج نکنید؛ مگر اینکه پزشک شما دستوری غیر از این بدهد.
 • برای آنکه سطح پروتز خشک نشود و شما را اذیت نکند، از قطره های چشمی که پزشک حاضر در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم توصیه می کند، استفاده کنید.
 • هر سال، به پزشک حاضر در مرکز ساخت پروتز چشم مراجعه کنید و از او بخواهید تا چشم مصنوعی تان را با ابزارهای مخصوصی که در اختیار دارد، جلا دهد.
 • بهتر است هر 5 سال یک بار برای تعویض پروتز چشم اقدام کنید.
 • با کمک ابزاری که برای قرار دادن این پروتز ساخته شده است، چشم مصنوعی تان را در جای خود بگذارید.
پایار، برترین و بهترین مرکز ساخت پروتز چشم

آیا راهی برای پیشگیری از نصب پروتز چشمی وجود دارد؟

درست است که مراجعه به مرکز ساخت پروتز چشم، اقدام برای ساخت پروتز چشم و نصب آن به نفع فرد است و به او کمک می کند تا با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کند، اما آیا همه تمام مشکلات فردی که چشم خود را از دست داده، کمبود اعتماد به نفس و ترس از حضور در اجتماع است؟

فردی که در اثر یک حادثه، بیماری و یا به صورت مادرزادی چشم خود را از دست داده است، قادر به دیدن محیط اطراف با چشم معیوب نیست. این عدم تسلط به محیط، به عنوان یکی از بزرگ ترین مشکلات کسانی مطرح است که مجبورند برای دریافت قیمت پروتز چشم به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور مراجعه کنند.

از برخی دلایلی که باعث نابینایی چشم و تخلیه آن می شود، نمی توان جلوگیری کرد. بیماری های مادرزادی نیز دست انسان نیست و نمی توان برای جلوگیری از وقوع آن کاری انجام داد. با توجه به اینکه تصادف های رانندگی یکی از مهم ترین دلایل نابینایی چشم و نصب پروتز چشم است، بهترین کاری که در موقع تصادف می توانید انجام دهید، محافظت از قسمت صورت و چشمهاست. سعی کنید خودروهایی برای رانندگی خریداری کنید که از نظر امنیت در سطح بالایی قرار داشته باشند. البته این راه حل مناسب کسانی است که دوست ندارند به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران مراجعه کرده و برای ساخت چشم مصنوعی اقدام کنند.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم، کلینیک ارتوپدی فنی پایار

در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران، قیمت چشم مصنوعی مخصوص دیدن چقدر است؟

ساخت انواع پروتز چشم مصنوعی با تحولات زیادی رو به رو شده است. هر روز که می گذرد، انقلابی در این حوزه رخ داده و بخشی از مشکلات افراد نابینا حل می شود. جدیدترین و مدرن ترین نوع پروتز چشم مصنوعی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است، پروتز چشم مصنوعی مخصوص دیدن است.

برای دریافت قیمت این پروتز می بایست، بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران را یافته و با کارشناسان آنها در تماس باشید. ساخت این پروتز، باید با توجه به آخرین فناوری های روز دنیا صورت گیرد و به همین دلیل است که با قیمت بالایی ارائه می شود.

موضوع دیگری که باعث افزایش قیمت این نوع پروتز شده، ساختار و عملکرد پیچیده پروتزهای موجود در مرکز ساخت پروتز چشم است. این پروتز چشم مصنوعی از یک عینک و تراشه تشکیل شده است. افراد، عینک را روی چشم خود زده و به کمک آن می توانند محیط اطراف خود را به راحتی مشاهده کنند. با خواندن مقاله چشم مصنوعی با قابلیت دیدن اطلاعاتتان را در این خصوص افزایش دهید و با نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا شوید.

 

کلینیک ارتوپدی پایار، بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران

بهترین پروتز چشم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؛ بدانید و آگاه باشید!؟

وقتی به یک مرکز ساخت پروتز چشم (بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران) مراجعه می کنید، کارشناسان و پزشکانی که در آنجا مشغول به کار هستند، سعی می کنند بهترین نوع پروتز چشم را برای شما بسازند. البته این، یکی از ویژگی های بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران است. در این مراکز، با توجه به پارامترهای زیر، یک نوع چشم مصنوعی ساخته شده و در اختیار بیمار قرار داده می شود:

 • یک چشم مصنوعی باید سبک باشد و وزن زیادی نداشته باشد. پروتزهای سنگین، فرد را در بدترین و آزار دهنده ترین شرایط ممکن قرار می دهند. در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران، به این موضوع بهای زیادی داده می شود.
 • از دیگر مشخصاتی که یک پروتز چشم مصنوعی باید داشته باشد، ظاهری طبیعی است. پروتزهای مخصوص چشم، از جمله پروتزهای زیبایی به شمار می روند و به همین دلیل، بسیار مهم است که ظاهری طبیعی و کاملا شبیه به چشم داشته باشند.
 • بهترین نوع پروتز مخصوص چشم، پروتزی است که هیچ گونه حساسیت و آلرژی در بدن بیمار ایجاد نمی کند. پروتز چشم مصنوعی، به صورت مستقیم، در تماس با چشم قرار دارد و به همین جهت، انتخاب متریال در ساخت آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

ساخت چشم مصنوعی در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران

بهترین چشم مصنوعی چیست؟ آیا چشم مصنوعی با پروتز چشم تفاوت دارد؟ 

موضوعی که قبل از مراجعه به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران باید بدانید، این است که پروتز چشم با چشم مصنوعی هیچ تفاوتی نداشته و هر دو آنها به یک چیز اشاره می کنند.

موضوع دیگری که خوب است در مورد آن نیز صحبت کنیم، ویژگی هایی است که بهترین نوع چشم مصنوعی باید داشته باشد. ما در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

 • وقتی قرار است یک جسم خارجی، مانند پروتز چشم ساخته شده و در داخل چشم قرار گیرد، فرد باید با آن احساس راحتی داشته باشد.
 • مورد دیگری که در یک مرکز ساخت پروتز چشم حتما به آن توجه می شود، شبیه بودن چشم مصنوعی با چشم طبیعی بیمار است. این دو باید بیشترین شباهت را به هم داشته باشند.
 • پارامتر بسیار مهم دیگری که در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران مورد توجه قرار می گیرد، ظریف بودن و استاندارد بودن آن است. چشم، یکی از حساس ترین نواحی بدن است و به همین سبب نباید پروتزی که در داخل آن قرار داده می شود، بیش از حد ضخیم باشد. ضخامت بیش از حد، فقط باعث آزار و اذیت فردی می شود که این پروتز را نصب کرده است.
آیا نام بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران را میدانید

آیا برای دریافت لیست قیمت پروتز چشم مصنوعی، باید به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم مراجعه کرد؟

پیشرفت هایی که در حوزه ساخت انواع پروتز چشم به وجود آمده، باعث ایجاد تفاوت در قیمت این نوع پروتز شده است. کسانی که به هر دلیل، مجبورند برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنند، خوب است از قبل، برای دریافت و تهیه لیست قیمت پروتز چشم مصنوعی اقداماتی انجام دهند.

یکی از بهترین جاهایی که می توان برای دریافت این لیست قیمت به آنجا مراجعه کرد، کلینیک ارتوپدی فنی یا بهترین مرکز ساخت پروتز چشم است. بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران توان، تخصص و مهارت لازم برای ساخت پروتزهای چشم را داشته و با رعایت موارد زیر، یک پروتز چشم مصنوعی برای کاربر می سازند:

 • استفاده از متریال های با کیفیت
 • رعایت آخرین متدهای روز دنیا در ساخت پروتز
 • ایجاد فرم و ساختاری کاملا طبیعی در پروتز چشمی

کلینیک هایی که با توجه به موارد، و گزینه های بالا برای ساخت یک پروتز مخصوص چشم اقدام می کنند، بهترین گزینه ها برای مراجعه، دریافت لیست قیمت پروتز و سفارش آن هستند. نام یک مرکز ساخت پروتز چشم که در کار خود، حرفه ای عمل می کند، در ادامه آورده ایم؛ نامش را به خاطر بسپارید.

قیمت پروتز چشم در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز در اولویت است یا بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در تهران؟

کسانی که در شیراز ساکن هستند و نیاز دارند برای ساخت پروتزهای مخصوص چشم اقدام کنند، اولین راهی که پیش روی خود می بینند، مراجعه کردن به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز است. درست است که برای رفتن به این مراکز نیازی نیست فاصله ی زیادی طی شود، اما آیا این روش تنها راه موجود برای ساخت چشم های مصنوعی در شهر شیراز است؟ آیا راه دیگری وجود ندارد؟

دیگر راهی که می توانیم برای ساخت چشم های مصنوعی پیشنهاد کنیم، مراجعه به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در تهران است. به جرات می توانیم بگوییم مراکزی که در تهران در حال فعالیت هستند و پروتز چشم می سازند نسبت به مراکزی که در دیگر شهرهای کشورمان قرار گرفته اند، در اولویت قرار دارند. کارشناسان این مراکز سابقه و تجربه بیشتری داشته و در ساخت پروتزهایی شبیه به چشم انسان مهارت و تخصص بالاتری دارند. علاوه بر تجربه و تخصص، دسترسی به مواد اولیه با کیفیت برای ساخت پروتز های مخصوص چشم از دیگر برتری های مراکز ساخت چشم های مصنوعی در تهران است.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران کجاست؟ آیا نام آن را می دانید؟

به نظرتان چگونه می توان بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور را شناسایی کرد؟ آیا هر مجموعه ای که اظهار کرد من جزء بهترین ها هستم، قابل اعتماد است؟ مسلما، خیر. شما برای شناسایی بهترین مراکز ساخت پروتز در کشور باید به ویژگی های زیادی توجه و دقت داشته باشید. اگر خدای ناکرده مجبور شُدید برای ساخت یکی از انواع پروتز مانند پروتز دست، پروتز پا بالای زانو و غیره اقدام کنید، به کلینیک ارتوپدی فنی پایار بروید؛ متخصصان و پزشکان این مرکز ساخت پروتز چشم با جان و دل در خدمت شما هستند تا بهترین نوع پروتز برایتان ساخته شود.

مرکز فروش چشم مصنوعی در کشور کجاست

مرکز فروش چشم مصنوعی در کشور کجاست؟

کسانی که در مورد بهترین مرکز ساخت پروتز چشم (بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در ایران) تحقیق می کنند و می خواهند اطلاعات خوبی در این رابطه به دست آورند، خوب است در مورد مراکز فروش چشم مصنوعی در کشور نیز نکاتی را بدانند. متقاضیان ساخت چشم مصنوعی باید به خاطر داشته باشند، چیزی تحت عنوان مرکز فروش چشم های مصنوعی در کشور وجود ندارد، و این گونه نیست که شما به یک فروشگاه لوازم پزشکی و فروش چشم مصنوعی بروید و از فروشنده بخواهید که یکی از پروتزهای چشمی که دارد به شما بفروشد.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم که در آن پروتزهای چشم ساخته می شود، بهترین منبع و مرجع برای تهیه و ساخت این نوع پروتز به شمار می رود. کسانی که در این مراکز مشغول به کارند، از بهترین متریال ها و مواد اولیه استفاده کرده و سعی می کنند بهترین نوع پروتز را به صورت کاملا اختصاصی، برای فرد بسازند. پروتزهایی که در این کلینیک ها (مرکز ساخت پروتز چشم) ساخته می شود، قابلیت های زیادی دارد که تنها یکی از آنها، عدم بروز عوارض ناشی از نصب چشم مصنوعی است. پروتزهای استاندارد، هیچ حساسیتی را در بدن فرد ایجاد نمی کنند و باعث آزار و ناراحتی فردی که این نوع پروتز را نصب کرده است، نمی شوند.

(02) دیدگاه

 1. ناصر
  12 آبان 1401

  ساخت پروتز چشم چقدر طول میکشه و چه میزان هزینه داره؟

  پاسخ
  • aref
   13 آبان 1401

   سلام ناصر عزیز
   بابت این موارد لطفا با شماره های موجود تماس بگیرید، همکاران ما شما رو راهنمایی خواهند کرد

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *