قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن⭐برای اولین بار در ایران

قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن

آیا می دانید چشم مصنوعی با قابلیت دیدن چیست؟ قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن چقدر است؟ چه کسی آن را برای اولین بار اختراع کرد؟ آیا این چشم مصنوعی می تواند به مانند چشم طبیعی انسان محیط اطراف را مشاهده کند؟ آیا در ایران چنین پروتزی وجود دارد؟ اینها بخشی از سوالاتی هستند که در مورد پروتز چشمی مصنوعی با قابلیت دیدن مطرح می شود. اگر می خواهید شما نیز به جواب این سوالات پی ببرید، با ما همراه باشد و در کنار آن مقاله”قیمت پروتز چشم در تهران” را مطالعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز چشم  با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

چشم مصنوعی با قابلیت دیدن و قیمت آن در پایار

چشم مصنوعی با قابلیت دیدن چیست؟ آیا خبر اختراع این پروتز حقیقت دارد؟

طبق آماری که سازمان بهداشت جهانی منتشر کرده است، متاسفانه بیش از 40 میلیون نفر در جهان نابینا، و 130 میلیون نفر دیگر نیز با مشکل کم بینایی هستند. بالا بودن آمار کسانی که از مشکل نابینایی رنج می برند، فعالان و متخصصان حوزه ساخت پروتز چشم را بر آن داشت تا چشم مصنوعی را اختراع کنند. پروتزهای چشمی که در گذشته تولید می شدند، موجب بهبود وضعیت بینایی فرد نمی شدند، اما امروزه، خبر می رسد که انواع پیشرفته ای از این نوع پروتز اختراع شده است.

یکی از پیشرفت هایی که در حوزه پروتز چشمی صورت گرفته است، اضافه شدن قابلیت دیدن به آن است. این می تواند خبر خوب و خوشحال کننده ای برای تمام کسانی باشد که یا نابینا هستند و یا کم بینا. اولین سعی و تلاش جدی که برای ساخت این نوع پروتز صورت گرفت، در سال 2012 به وقوع پیوست. در این سال، یک شرکت استرالیایی قدم های ابتدایی برای ساخت این پروتز با قابلیت دیدن را برداشت.

قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن بالاست و علت آن هم به ساختار فوق پیشرفته ای بر می گردد که در آن به کار برده شده است. این پروتز مانند یک عینک است. این عینک، امواج و نورهای ساطع شده از اجسام را دریافت می کند و به یک تراشه که در داخل شبکیه چشم قرار داده شده است، ارسال می کند. این تراشه امواج دریافت شده را به پیام های عصبی تبدیل می کند و آنها را به اعصاب چشم می رساند. افراد با کمک این پروتز فوق پیشرفته می توانند شاهد بهبود وضعیت بینایی چشمشان باشند. قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن بالاست و این نیز به دلیل ویژگی منحصر به فردی است که به آن اضافه شده است.

قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن در ایران چقدر است؟

قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن پایین نیست. این چشم مصنوعی به افراد نابینا و کم بینا کمک می کند تا بتوانند ببینند و از رنجی که تا مدت ها با آن درگیر بوده اند، رهایی پیدا کنند.

نکته ای که خوب است در مورد ساخت پروتز چشم مصنوعی ذکر شود، این است که این پروتز قادر نیست بینایی صد در صدی را برای افراد ایجاد کند. این نوع اندام مصنوعی زیبایی، در مراحل اولیه تولید قرار دارد و وضعیت بینایی فرد را به مقدار کمی بهبود می دهد. پس اگر به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه کردید و برای ساخت این نوع پروتز اقدام جدی انجام دادید، تصور نکنید که بعد از نصب این پروتز مدرن می توانید همه چیز را به صورت واضح ببینید.

خبر خوبی که برایتان داریم این است که برخی کلینیک های مطرح در کشورمان، به تازگی وارد فاز ساخت پروتزهای چشمی هوشمند با قابلیت دیدن شده اند. اگر یک یا هر دو چشم شما کم بینا و نابینا است، می توانید به این کلینیک ها مراجعه کنید. در این مجموعه ها، آخرین متد مربوط به ساخت پروتز چشمی به کار گرفته شده و یک اندام مصنوعی شایسته و با قابلیت های فراوان در اختیار کاربر قرار داده می شود. قیمت پروتز چشم ارائه شده توسط این مجموعه ها، بسیار مناسب و معقول تعیین شده است.

چشم مصنوعی با قابلیت دیدن و نحوه عملکرد

مناسب ترین قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن را از کجا می توان تهیه کرد؟

اگر می خواهید در مورد قیمت چشم مصنوعی با قابلیت دیدن اطلاعات کامل و معتبری دریافت کنید، باید به کلینیک هایی که در این حوزه فعالیت می کنند مراجعه نمایید. این کلینیک ها بهترین و معتمدترین منابع برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این پروتز خاص و ویژه به شمار می روند. از آنجایی که ساخت این نوع پروتز به تکنولوژی و فناوری بالایی نیاز دارد، همه مراکز ارتوپدی فنی در کشور قادر نیستند چشم مصنوعی با قابلیت دیدن را برای شما بسازند.

از جمله مجموعه هایی که به خوبی در این حوزه ورود پیدا کرده و به افراد نابینا و کم بینا این فرصت را داده تا بینایی از دست رفته شان را احیا کنند، کلینیک ارتوپد فنی پایار است. کارشناسان و پروتوزیست هایی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، از حرفه ای های ساخت انواع پروتز در کشور به شمار می روند. اگر خدای ناکرده خود شما یا یکی از کسانی که در اطرافتان زندگی می کند، با چنین مشکلی در حال دست و پنجه نرم کردن هستید، با این مجموعه در تماس باشید و هر سوال و هر ابهامی دارید با آنها در میان بگذارید.

 

چشم مصنوعی با قابلیت دیدن به عنوان بهترین چشم مصنوعی

آیا می توان از چشم مصنوعی با قابلیت دیدن به عنوان بهترین چشم مصنوعی یاد کرد؟

یکی از بزرگ ترین آرزوهای کسانی که چشم خود را از دست داده اند، اختراع چشم مصنوعی با قابلیت دیدن است. همان طوری که می دانید، بدن ما قابلیت ترمیم دارد، اما در برخی از قسمت ها، از این ترمیم و خود درمانی خبری نیست. چشم ها یکی از قسمت هایی هستند که در صورت آسیب، نمی توان امیدی به بهبود آنها و بازگشت به شرایط قبلی شان را داشت و به همین دلیل است که امروزه، افرادی که به صورت مادرزادی نابینا هستند و یا کسانی که در اثر حادثه، چشم یا چشمان خود را از دست داده اند، امید دارند که چشم مصنوعی با قابلیت دیدن ساخته شود.

اگر پروتز مصنوعی چشم با قابلیت دیدن اختراع شده بود، ما می توانستیم، به جرات از آن به عنوان بهترین چشم مصنوعی یاد کنیم، اما، چنین امکانی فعلا وجود ندارد. در شرایط حاضر، بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کرد که می توانند بهترین نوع پروتز مصنوعی چشم را در اختیار متقاضیان قرار دهند. از جمله ویژگی هایی که این پروتزهای بدون قابلیت دیدن دارند، می توان به سبک بودن، طبیعی بودن و شبیه بودن رنگ آن به رنگ چشم، و عدم ایجاد حساسیت در چشم اشاره کرد. این پروتزها، قابلیت دیدن ندارند، اما در نوع خود می توانند برخی نیازهای و توقعات افراد را تحت پوشش قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *