هزینه پروتز مچ پا ⭐ در سال 1401 تصویب شد؟!

ساخت و هزینه پروتز مچ-پا در پایار

هزینه پروتز مچ پا تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. اگر می خواهید در مورد عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز مخصوص مچ پا اطلاعاتی به دست آورید و اگر می خواهید ساخت پروتز مچ پا با مناسب ترین قیمت برایتان تمام شود، در ادامه متن با ما همراه باشید و مقاله ” افتادگی پا چیست؟” را نیز مطالعه کنید. مطالعه این دو متن در کنار هم به شما کمک می کند تا اطلاعات کاملی در مورد پروتز مچ پا و افتادگی پا به دست آورید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز مچ پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پایار و هزینه پروتز مچ پا

هزینه پروتز مچ پا چقدر تمام می شود؟

پروتزها تنوع عجیب و غریبی پیدا کرده اند و این نیز به دلیل پیشرفت هایی است که در این حوزه روی داده است. اگر به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه کرده باشید، گزینه های متفاوتی برای ساخت پروتز مچ پا به شما معرفی می کنند و این شمایید که باید با توجه به توصیه پزشک، فعالیت های روزانه تان و نیازهایی که دارید یکی از انواع پروتز را انتخاب کرده و نصب کنید.

یکی از عواملی که روی هزینه پروتز مچ پا تاثیر زیادی دارد، طراحی پروتز است. پروتزهایی که طراحی ساده ای دارند از پروتزهایی که طراحی های آنها پیشرفته و مطابق با آخرین فناوری روز دنیاست، ارزان تر هستند. هر چه یک پروتز پیشرفته تر بوده و امکانات و قابلیت های بیشتری در آن لحاظ شده باشد، قیمت بالاتری دارد.

قابلیت هایی که در یک پروتز به کار برده شده، عامل دیگری است که باعث تغییر قیمت آن می شود. پروتزهایی که قابلیت های بیشتری دارند؛ پروتزهایی که به فرد کمک می کنند راحت تر راه برود و پروتزهایی که باعث می شوند فرد رنگ و بوی زمان سلامت خود را دو مرتبه حس کند، اندام های مصنوعی هستند که با قیمت بالاتری ساخته می شود.

نوع پروتز نیز تاثیر مستقیم بر هزینه پروتز مچ پا دارد. یکی از انواع پروتزهای مخصوص مچ پا، پروتز مچ پای ثابت با زبانه نرم و غیر فعال است. این نوع پروتز قیمت بالایی نداشته و از انواع ساده پروتز به شمار می رود. پروتز دیگری که برای مچ پا ساخته می شود، پروتز پای چند محوره است. این نوع پروتز به کاربر اجازه می دهد حرکات متفاوتی از جمله، ایستادن روی پنجه، حرکت کردن و غیره را انجام دهد. حرکت کردن روی سطوح ناهموار با این نوع پروتز، راحت تر است. قیمت پروتز مچ پا چند محوره بالا است.

انواع و هزینه پروتز مچ پا

آیا بیمه هزینه پروتز مچ پا را پرداخت می کند؟

یکی از نگرانی های بجای کسانی که پایشان از مچ قطع شده است، هزینه پروتز مچ پا است. متاسفانه برخی کسانی که با این مشکل در حال دست و پنجه نرم کردن هستند، توان مالی بالایی برای تهیه این نوع پروتز ندارند و این درد بزرگی است که ما در کشورمان با آن مواجه هستیم. این عده برای آنکه نخواهند هزینه بالایی برای ساخت پروتز مچ پا پرداخت کنند، تصمیم می گیرند با نقص به وجود آمده کنار آیند و باقیمانده عمر خود را با این فقدان عضو سر کنند.

متاسفانه از آنجایی که بیمه های دولتی کشورمان، هیچ هزینه ای برای ساخت انواع پروتز پرداخت نمی کنند، این گروه مجبورند یک نقص دائمی را برای همیشه تحمل کرده و با رنج ها و سختی ها آن کنار آیند.

البته راه دیگری که برای کاهش هزینه ساخت انواع پروتز می توان پیشنهاد داد، مراجعه کردن به شرکت های بیمه خصوصی و استفاده از خدماتی است که آنها ارائه می کنند. چند سالی است که بیمه های خصوصی در کشور فعالیت خود شروع کرده و خدمات خوبی به افراد تحت پوشش ارائه می دهند. این بیمه ها، با شما یک قرارداد بسته و حق بیمه ای را دریافت می کنند. با توجه به میزان حق بیمه و با توجه به مفاد قرارداد، این شرکت ها هزینه های درمانی ساخت پروتز را می پردازند. اگر فکر می کنید که ممکن است مشکل قطع عضو برای شما نیز پیش آید، هر چه سریع تر اقدام کنید و خود را تحت پوشش این بیمه ها ببرید.

برای خرید ارزان ترین پروتز مچ پا به کجا برویم؟

هزینه پروتز مچ پا موضوعی نگران کننده برای کسانی است که پایشان از مچ قطع شده است. این گروه برای آنکه به مشکلات ناشی از این قطع عضو پایان دهند، می بایست برای ساخت و نصب این نوع اندام مصنوعی اقدام کنند.

اگر نمی دانید ارزان ترین نوع پروتز را از کجا می توان تهیه کرد، اصلا نگران نباشید؛ ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. پیشنهاد ویژه ما، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. این کلینیک ارتوپد فنی و کارشناسانی که در آن مشغولند، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا شما بتوانید زندگی عادی و نرمال خود را از سر بگیرید و به مانند گذشته به فعالیت های روزانه تان رسیدگی کنید. ما در این کلینیک از حضور بهترین و زبده ترین کارشناسان و متخصصان بهره می بریم و سعی می کنیم علاوه بر ساخت پروتزی با قیمت مناسب، یک اندام مصنوعی کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.