معرفی بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران 📢

بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران

مراجعه به مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران زمانی لزوم پیدا می کند که فرد، دچار قطعی عضو شده، و یا در یکی از اندام های خود مانند آرنج، زانو، شانه و غیره با دردی غیر قابل تحمل و آزاردهنده درگیر شده است. کارشناسان کلینیک های ارتوپدی، در حوزه ساخت انواع پروتز، مانند پروتز زیر زانو تجربه و مهارت کافی دارند. در مقاله قیمت پای مصنوعی زیر زانو، به صحبت در مورد قیمت این پروتز پرداخته ایم.

این مجموعه ها در تلاشند کیفیت زندگی افرادی که در فوق اشاره کردیم، به مقدار زیادی بهبود پیدا کرده و از میزان مشکلاتشان کاسته شود. ما در این متن قصد داریم چند مرکز ارتوپدی واقع در غرب تهران را معرفی کرده و یکی از معتبرترین آنها را به صورت مفصل به شما بشناسانیم.

نام چندین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران؛ حرفه ای ها را بشناسید

آشنایی با چند مرکز ارتوپدی فنی در غرب تهران می تواند به شما کمک کند تا نزدیک ترین کلینیک برای ساخت پروتز پنجه پا و ارتز را یافته و برای انجام ادامه فرآیند درمان به آن مراجعه کنید. برخی از کلینیک های فنی ارتوپدی قرار گرفته در غرب تهران به شرح زیر هستند:

1-  پایتخت

پایتخت یک مرکز ارتوپدی فنی در غرب تهران است. این مرکز در فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان کاظم اعتمادیان قرار گرفته است. شماره تلفن این مرکز نیز 09195152318 است.

2-لیلا زینالی

یکی از مراکز غرب تهران مرکز، لیلا زینالی است. این مجموعه در بزرگراه آیت الله کاشانی، نبش خیابان عقیل قرار گرفته است. اگر خواستید برای سفارش ارتز و یا پروتز از طریق این مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران اقدام کنید، فقط و فقط با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

3-نیما محسنی

مجموعه دیگری که آن نیز در حوزه ساخت پروتز کار می کند، مرکزی متعلق به نیما محسنی است. این مرکز، در خیابان سعادت آباد، انتهای بلوار سعادت آباد، قرار دارد. هر زمانی که خواستید برای ساخت پروتز اقدام کنید، با این شماره، 09195152318 در تماس باشید.

4-  امین طب

 امین طب نیز در غرب تهران واقع شده و مهندس امین شاهرخی ارتوزیست و پروتزیست این مجموعه است. کلینیک امین بالاتر از پارک ساعی، خیابان 32 قرار گرفته و شماره تماس آن نیز 09195152318 است.

5-مرضیه اکبری
یکی از کلینیک های تهران، متلعق به مرضیه اکبری است. این مجموعه در خیابان آریاشهر، ابتدای ستارخان قرار گرفته است و شماره تماس آن نیز 09195152318 است.

6- محمود موسوی
مرکز محمود موسوی دیگر مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران است. این مجموعه نیز در خیابان ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان قرار گرفته است. شماره تماس این مجموعه 09195152318 است. برای سفارش هر گونه ارتز یا پروتز با این شماره تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز و ارتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ساخت پروتز در بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران

7-مهدی موسوی راد
مرکز مهدی موسوی راد دیگر مجموعه در تهران است. این کلینیک در پونک، سردار جنگل، بین مخبری و میرزا بابایی قرار گرفته است. برای سفارش ارتز و پروتز تنها با این شماره 09195152318 تماس بگیرید. این مرکز دیگر مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران است.

8- تکنو فوت

تکنو فوت نام دیگر مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران است. این مجموعه در خیابان ستارخان، فلکه اول و دوم صادقیه، نبش بلوار شهداء قرار گرفته و شماره تماس آن، 09195152318  است.

9- کلینیک ارتوپدی پایار

مطرح ترین و معروف ترین مرکز ارتوپدی فنی در غرب تهران، پایار است. این کلینیک، در حوزه ساخت انواع و اقسام پروتز و ارتز فعالیت کرده و به افرادی که دچار قطع عضو هستند و یا کسانی که در اندام های خود احساس درد می کنند، کمک می کند تا زندگی راحت تری را در پیش بگیرند.

این کلینیک، رضایت همه جانبه کاربران را در صدر اهداف خود قرار داده است و با تمام قوا در تلاش است تا بتواند خاطرات روزهای سلامتی را مجددا برای افراد، زنده کند. پزشکان و متخصصان این مجموعه از جمله ماهرترین و مجرب ترین افراد بوده و در ساخت پروتز و ارتز سعی می کنند مهم ترین نکات را مورد توجه قرار دهند.

برترین کلینیک ارتوپدی فنی در غرب تهران چه نام دارد؟

آیا نام بهترین و مطرح ترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران را می دانید؟ آیا می دانید پایار، یکی از مطرح ترین و برترین کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور بوده و تمام فعالیت های خود را با توجه به متدهای روز دنیا انجام می دهد؟

اگر خدای ناکرده نیاز به نصب پروتز و یا ارتز پیدا کردید، با کارشناسان ماهر و با تجربه این کلینیک ارتوپدی فنی تماس گرفته و در مورد شرایط و نیازهایی که دارید با آنها صحبت کنید. پایار در تلاش است تا به شما کمک کند زندگی تان روالی رو به رشد پیدا کند و مشکلات و نقایص جسمانی، دردسرهای کمتری برایتان ایجاد کنند.

این مجموعه به دست با کفایت ترین و ماهرترین پزشکان ارتوپدی در کشور اداره می شود. تمامی روش هایی که در پایار برای ساخت پروتز به کار برده می شود، مطابق با آخرین متدهای روز دنیاست. علاوه بر این، پایار خود را موظف و متعهد می داند به شکلی عمل کند که افراد درگیر با قطع عضو، زندگی با کیفیت و شادی را تجربه کنند. دلسوزانه تقاضا داریم اگر می خواهید مشکلات شما از بابت قطع عضو کاهش پیدا کند، با کلینیک هایی در تماس باشید که می دانید در آنها راحتی شما در اولویت قرار دارد و نه هیچ چیز دیگر.

پایار، بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران

چه عواملی باعث برتری پایار شده است؟

یکی از ویژگی های برتر و ممتاز مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران، پایار، توسل و توجه آن به آخرین متدهای روز دنیا در ساخت پروتز و ارتز است. در این کلینیک از متدهای روز دنیا برای ساخت پروتز و ارتز استفاده می شود و این فرصتِ بسیار خوبی برای افراد درگیر با قطع عضو است تا به مشکلات جسمانی خود پایان خوشی دهند.

افرادی که عضوی از بدن خود را از دست داده اند، جدای از ناراحتی های روحی که برایشان ایجاد شده است، مجبورند تا آخر عمر با نقص جسمانی آزار دهنده ای دست و پنجه نرم کنند. حال، هر قدر پروتز ها پیشرفته تر باشند، مشکلات این گروه نیز کمرنگ تر شده و زندگی برایشان راحت تر خواهد شد.

نمونه فعالیت دیگری که در کلینیک ارتوپدی فنی پایار مشاهده می شود، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها در ساخت ارتز و پروتز است. امروزه، از متریال های زیادی برای ساخت پروتز استفاده می کنند؛ این تنوع در ماده اولیه مورد استفاده، باعث ایجاد انواع متفاوتی از پروتز و ارتز شده است.

دیگر عاملی که می توان در خصوص برتری پایار بیان کرد، ساخت انواع پروتز، مانند ساخت پروتز انگشت پا توسط کارشناسانی است که در این حوزه مهارت و تجربه زیادی دارند. ساخت پروتز یک موضوع ساده نیست و پیچیدگی های زیادی دارد و به همین دلیل است که این اندام مصنوعی توانسته بسیاری از مشکلات افراد درگیر با قطع عضو را حل کند.

در انتخاب ارتوپد فنی که قصد دارید وظیفه ساخت پروتز را به عهده آنها قرار دهید، دقت زیادی به کار برده و سعی کنید بهترین ها را برای ادای این وظیفه انتخاب کنید. در این بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران، از وجود کارشناسانی بهره برده می شود که در کار خود خبره هستند و تجربه زیادی دارند.

آیا در مورد شناسایی بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران چیزی می دانید؟

یکی از سوالات و ابهاماتی که در مورد شناسایی بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران ممکن است مطرح شود، این است که ما باید چه کار کنیم تا این مراکز را بشناسیم؟آیا راه حلی برای رفع این ابهام وجود دارد؟

ساخت انواع پروتز مانند ساخت پروتز پا بالای زانو، مساله بسیار مهمی است. فردی که قسمتی از اندام خود را از دست می دهد، با کمبود و فقدانی دائمی مواجه می شود و این کمبود، تاثیر بسیار ناخوشایندی روی زندگی او خواهد داشت. کسانی که نمی خواهند باقی عمر خود را در چنین شرایط ناراحت کننده ای سپری کنند، باید در جهت شناسایی ارتوپد فنی های حرفه ای و مطرح در کشور برآیند.

حوزه پزشکی و تمام زیرشاخه های آن، حساسیت بالایی داشته و برای ساخت پروتز نمی توان و نباید به هر مجموعه ای مراجعه کرد. مجموعه هایی که پزشکانی متخصص و کارآزموده دارند و از بهترین متریال ها و آخرین فناوری ها در ساخت پروتز استفاده می کنند، بهترین و شایسته ترین کلینیک ها برای مراجعه و حل بحران های ناشی از قطع عضو به شمار می‌ روند.

کلام آخر

ما در این متن چند مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران را ذکر کردیم و در مورد یکی از کلینیک های برجسته و معتبر در غرب تهران، یعنی پایار نیز نکاتی را با شما در میان گذاشتیم.

کلینیک ارتوپدی فنی پایار و تمام کسانی که در آن مشغول به ارائه خدمات هستند، مجدانه در تلاشند تا شما به مانند انسان های سالم به کارهای روزانه تان رسیدگی کرده و احساس نقص و یا کمبود نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.