پروتز انگشت دست در اصفهان⭐مراکز پروتز انگشت دست در اصفهان

پروتز انگشت دست در اصفهان

پروتز انگشت دست در اصفهان و معرفی بهترین مرکز ساخت پروتز در این شهر، موضوع صحبت ما در این مقاله است. شما در هر جای کشور که حضور داشته باشید، چنانچه دچار قطع عضو شده و مجبور شوید پروتز انگشت نصب کنید، باید به دنبال ساخت و سفارش پروتز در بهترین و ایده آل ترین شرایط باشید.

پروتز انگشت به مانند پروتز مچ دست مصنوعی به فرد کمک می کند از حضور در اجتماع وحشت نداشته باشد و با اعتماد به نفس به وظایف اجتماعی و شخصی خود بپردازد. در ادامه با ما همراه باشید تا با خصوصیات بهترین مراکز تولید پروتز در اصفهان آشنایتان کنیم. مطالعه مقاله معرفی بهترین مرکز پروتز انگشت دست مصنوعی ممکن است برایتان جالب باشد. 

اگر می خواهید با مراکز ارتوپدی فنی واقع در تهران که خدمات اختصاصی پروتز دست می دهند، آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید و در صورت تمایل مقاله پروتز دست در تهران را نیز مطالعه کنید.

 

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز انگشت دست با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

نحوه ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان

چه عواملی بر ساخت بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان تاثیرگذار است؛ آیا می دانید؟

نیازی به توضیح نیست که بدانید، پروتزها اندام های مصنوعی هستند و برای آن به دنیا آمده اند تا مشکلات افراد درگیر با قطع عضو را حل و فصل نمایند. البته، هر پروتز انگشتی نمی تواند این ویژگی را داشته باشد؛ مگر آنهایی که به دست متخصصان ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان ساخته می شوند. این متخصص ها، در کلینیک های ارتوپدی مشغول به کار هستند و همه آنها از تجهیزات و دانش لازم برای ساخت بهترین و با کیفیت ترین نوع پروتز  برخوردارند.

البته باید دقت داشت که علاوه بر تجهیزات و متریال های مادی، حضور تجربه نیز برای داشتن بهترین پروتز انگشت لازم است. درست است که پروتزها باید از بهترین متریال ها ساخته شوند، اما زمانی آنها را می توان بهترین نامید که پروتوزیست ها، در ساخت آن تجربه و مهارتی که در طی سالیان به دست آورده اند، لحاظ کنند. پروتزهایی که با در نظر گرفتن این شرایط ساخته می شوند، بهترین و کاربردی ترین انواع پروتز به شمار می روند. اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و می خواهید با داشتن یک پروتز مخصوص انگشت دست، به مشکلاتتان پایان دهید؛ کلینیک های حرفه ای ساخت پروتز را شناسایی کنید.

مراحل ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان

8 ویژگی پایار؛ بهترین مرکز پروتز انگشت دست 

کلینیک ارتوپدی پایار، یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه هایی است که در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت می کند. این مجموعه سابقا در اصفهان فعالیت داشت، اما از زمانی که دید با نقل مکان به تهران می تواند خدمات بیشتری به مردم ارائه کند، تمام فعالیت های خود را به شهر تهران انتقال داده است.

تمام کسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، تنها دغدغه و هدفشان را بر کاهش درد و رنج افراد درگیر با قطع عضو قرار داده اند. پروتز و ارتزی که توسط پایار ساخته می شود، کارایی و کیفیت بالایی دارد.

در حال حاضر، تنها شعبه فعال پایار در تهران فعال است. کسانی که می خواهند پروتز و ارتز مورد نیازشان توسط یک کلینیک مطرح و معتبر در کشور ساخته شود، می توانند به آدرس این مجموعه در تهران مراجعه کنند. شماره تماس کلینیک فنی پایار 09195152318 است. اگر درد، امانتان را بریده است، وقت را تلف  نکرده و با این مجموعه حرفه ای در تماس باشید و در مورد قیمت پروتز انگشت دست اطلاعات خود را کامل کنید.

برای آنکه بدانید چرا پایار بهترین و مطرح ترین مرکز پروتز انگشت دست در اصفهان است، ویژگی های آن را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

 • در ارتوپدی فنی پایار که یک مرکز تخصصی ساخت پروتز انگشت دست است، همه ی مراحل، از ساخت پروتز اولیه گرفته تا مراقبت های پس از دریافت عضو مصنوعی، زیر نظر متخصصان خبره این مرکز صورت می گیرد تا در نهایت، بیمار بهترین نتیجه را دریافت کند.
 • پایار را می توان بهترین مرکز پروتز انگشت می دانند؛ زیرا در ساخت پروتز به شرایط جسمی بیمار، وضعیت او، انتظارات او و غیره توجه می کند.
 • در این مرکز حرفه ای ساخت پروتز، نیازهای بیمار و اهداف او از به کار بردن پروتز در نظر گرفته می شود.
 • به کار بردن بهترین متریال ها در ساخت پروتز، مورد دیگری است که بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان، پایار به آن توجه می کند.
 • به کارگیری آخرین و جدیدترین متدها در ساخت پروتز، دیگر ویژگی این کلینیک حرفه ای سازنده پروتز انگشت دست مصنوعی است.
 • طراحی پروتز با توجه به فعالیت های خاصی که بیمار نسبت به انجام آنها مبادرت می ورزد دیگر ویژگی این یک کلینیک با تجربه و قابل اعتماد در ساخت پروتز است.
 • این کلینیک به عنوان یکی از مراکز مطرح در حوزه ساخت پروتز شناخته می شود و با ارائه مشاوره رایگان، به راهنمایی هر چه بهتر بیماران در خصوص انتخاب پروتز انگشت دست در اصفهان می پردازد. شما می توانید قبل از سفارش و ساخت پروتز دست با متخصصین این مرکز مشاوره نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 • پایار به تجهیزات روز دنیا مجهز شده و توسط متخصصان حرفه ای و دارنده پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی اداره می شود. این افراد برای ساخت انواع پروتز و ارتز تخصص بالایی دارند.

بهترین قیمت پروتز انگشت دست در اصفهان

هزینه ی پروتز انگشت دست در اصفهان چقدر است؟

هزینه ی پروتز انگشت دست در اصفهان را همان عوامل موثر بر قیمت پروتز مخصوص انگشت دست در تهران تعیین می کند. وقتی به یک مرکز ارتوپد فنی مراجعه می کنید، ابتدا، وضعیت و شرایط شما تحت بررسی قرار خواهد گرفت. طی ارزیابی هایی که کارشناسان انجام می دهند، یک نوع پروتز برای شما ساخته شده و در اختیارتان قرار داده خواهد شد. برخی از پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت این نوع پروتز به شرح زیر است:

 • میزان و حجم قطع عضو، یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت پروتز است. اگر چندین انگشت دست شما قطع شده باشد، در مقایسه با کسی که قسمتی از انگشت یا فقط یک انگشت خود را از دست داده است، می بایست هزینه بیشتری بپردازید.
 • ماده ای که در ساخت پروتز به کار برده می شود، دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز مخصوص انگشت دست است. هر قدر متریال به کار برده شده در ساخت پروتز با کیفیت تر باشد، قیمت پروتز مخصوص انگشت نیز بالاتر خواهد رفت.
 • پروتزهای مخصوص انگشت دست، انواع و اقسام متفاوت دارند. نوع پروتزی که با توجه به نظر و صلاحدید پزشک تعیین می شود، روی قیمت این اندام مصنوعی تاثیر دارد.
قیمت پروتز انگشت دست در اصفهان چقدر است

برای ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان چه کنیم؟ آیا مراجعه به مراکز ارتوپدی فنی در اصفهان کمک کننده است؟

کسانی که در اصفهان ساکن بوده و دچار قطع انگشت دست شده اند، برای آنکه بتوانند مشکلات ناشی از قطع عضو را کاهش دهند، می بایست برای ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان اقدام کنند. این افراد، روش های مختلفی را برای حل این مشکل پیش روی خواهند داشت. یکی از این روش ها مراجعه به مراکز ارتوپدی فنی اصفهان است. این مراکز، با توجه به تجهیزاتی که دارند، ممکن است بتوانند برای ساخت پروتز انگشت دست به شما کمک کنند.

دیگر روشی که می توانیم برای اصفهانی های درگیر با قطع عضو از ناحیه انگشت پیشنهاد کنیم، مراجعه به کلینیک های ارتوپدی فنی در تهران است. این مراکز، بنا به خیلی دلایل، نسبت به مراکز ساخت پروتزهای مصنوعی در اصفهان، برتری و ارجحیت دارند.

یک برتری کلینیک های تهرانی، در نظر گرفتن یک قیمت مناسب برای ساخت پروتزهای مخصوص انگشت دست است. دیگر برتری این مراکز، بهره گیری از کارشناسان زبده و با تجربه در ساخت پروتز است. پروتز مخصوص انگشت دست، باید با رعایت جزئیات ساخته شود و این کار نیز از عهده کسانی بر می آید که تجربه و مهارت زیادی در ساخت پروتزها دارند.

برای ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان چه کنیم؟ آیا مراجعه به مراکز ارتوپدی فنی در اصفهان کمک کننده است؟

کارشناسان ساخت پروتز انگشت دست تهران و پروتز انگشت دست در اصفهان در مورد نگهداری از انگشت مصنوعی چه میگویند؟

فرقی نمی کند که برای پروتز انگشت دست تهران اقدام کرده باشید یا به مراکز ساخت و نصب پروتز انگشت دست در اصفهان رفته باشید؛ در هر صورت، کارشناسان این مراکز از شما می خواهند که برای نگهداری از اندام مصنوعی تان کارهای زیر را انجام دهید:

 • برای پوست قسمت باقیمانده انگشت دست، دچار مشکل نشود بهتر است محل قطع شده هر روز بررسی شده و ماساژ داده شود.
 • اگر پروتز را می توانید جدا کنید، قبل از آنکه به رختخواب بروید انگشت مصنوعی را بردارید و بدون آن بخوابید.
 • اگر پزشکتان از شما خواسته است که تمرین خاصی را انجام دهید بهتر است در تکرار و انجام این تمرینات، کوتاهی نکنید و همه را مو به مو انجام دهید.
 • تمیز کردن انگشت مصنوعی از دیگر کارهای مهمی است که باید انجام دهید. استفاده از مواد شوینده ای که هیچ آسیبی به آن وارد نمی کنند یکی از بهترین راه ها برای تمیز کردن آن به شمار می رود.
 • از تماس انگشت مصنوعی با مواد خورنده مانند اسیدها اجتناب کنید. این مواد ممکن است باعث آسیب دیدن پروتز شوند و شما را مجبور کنند مجددا برای ساخت انگشت مصنوعی اقدام کنید.
نکات مهم برای مراقبت از پروتز انگشت دست در اصفهان

جمع بندی

معرفی بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان موضوعی بود که ما در این متن به آن اشاره کردیم. نکته ای که ما در این متن روی آن تاکید ویژه ای داشتیم، مُحول کردن ساخت پروتز به مراکزی است که به جدیدترین متدهای روز دنیا توجه کرده و سعی می کنند پروتزهایی با کارایی و عملکرد بالا در اختیار متقاضیان قرار دهند؛ از جمله موسسه هایی که از این ویژگی برخوردار است، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. این کلینیک انواع پروتز را با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا می سازد و این خبر خوبی برای تمامی کسانی است که می خواهند زندگی جدیدی را بعد از قطع عضو از سر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *