پروتز انگشت دست در اصفهان💚(مراکز پروتز انگشت دست در اصفهان)

پروتز انگشت دست در اصفهان

پروتز انگشت دست در اصفهان و معرفی بهترین مرکز ساخت پروتز در این شهر، موضوع صحبت ما در این مقاله است. شما در هر جای کشور که حضور داشته باشید، چنانچه دچار قطع عضو شده و مجبور شوید پروتز انگشت نصب کنید، باید به دنبال ساخت و سفارش پروتز در بهترین و ایده آل ترین شرایط باشید.

پروتز انگشت به مانند پروتز مچ دست، به فرد کمک می کند از حضور در اجتماع وحشت نداشته باشد و با اعتماد به نفس به وظایف اجتماعی و شخصی خود بپردازد. در ادامه با ما همراه باشید تا با خصوصیات بهترین مراکز تولید پروتز در اصفهان آشنایتان کنیم. مطالعه مقاله معرفی بهترین مرکز پروتز انگشت دست ممکن است برایتان جالب باشد. اگر می خواهید با مراکز ارتوپدی فنی واقع در تهران که خدمات اختصاصی پروتز دست می دهند، آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید و در صورت تمایل مقاله پروتز دست در تهران را نیز مطالعه کنید.

با مراکزی ارتوپدی فنی در اصفهان آشنا شوید

آشنایی با مراکز ارتوپدی فنی در اصفهان به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای ساخت پروتز به معتربرترین ها مراجعه کنید. نام برخی از این مراکز به شرح زیر است:

1- توسعه نوین

توسعه نوین یک مرکز ارتوپدی در اصفهان است و در خیابان شمس آبادی، رو به روی بیمارستان عیسی ابن مریم قرار گرفته است. شماره تماس این مجموعه 09195152318 است.

2- رسالت

رسالت، دیگر مرکز ارتوپدی فنی در اصفهان است. این مجموعه در خیابان ارتش، جنب خانه معلم واقع شده و شماره تماس آن نیز 09195152318 است.

3-حامی
حامی یکی دیگر از مراکز اصفهان است. این مرکز در دروازه دولت، ابتدای خیابان طیب قرار دارد و شماره تماس آن 09195152318 است. برای ساخت هر نوع پروتز با این شماره در تماس باشید.

4-حلال احمر
حلال احمر دیگر مرکز فعال در اصفهان است. این مرکز در خیابان سعادت آباد، روبروی کارخانه نان قرار دارد و شماره تماس آن 09195152318 است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز و ارتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

نحوه ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان

5- پویا

پویا دیگر مرکز ارتوپدی در اصفهان است و در خیابان هشت بهشت شرقی، جنب اتحادیه اتومبیل فروشان قرار گرفته است. شماره این مجموعه 09195152318 است.

6- پایار

کلینیک ارتوپدی پایار، یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه هایی است که در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت می کند. این مجموعه سابقا در اصفهان فعالیت داشت، اما از زمانی که دید با نقل مکان به تهران می تواند خدمات بیشتری به مردم ارائه کند، تمام فعالیت های خود را به شهر تهران انتقال داده است.

تمام کسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، تنها دغدغه و هدفشان را بر کاهش درد و رنج افراد درگیر با قطع عضو قرار داده اند. پروتز و ارتزی که توسط پایار ساخته می شود، کارایی و کیفیت بالایی دارد.

در حال حاضر، تنها شعبه فعال پایار در تهران فعال است. کسانی که می خواهند پروتز و ارتز مورد نیازشان توسط یک کلینیک مطرح و معتبر در کشور ساخته شود، می توانند به آدرس این مجموعه در تهران مراجعه کنند. شماره تماس کلینیک فنی پایار 09195152318 است. اگر درد، امانتان را بریده است، وقت را تلف  نکرده و با این مجموعه حرفه ای در تماس باشید.

مراحل ساخت پروتز انگشت دست در اصفهان

8 ویژگی پایار؛ بهترین مرکز پروتز انگشت دست در اصفهان

برای آنکه بدانید چرا پایار بهترین و مطرح ترین مرکز پروتز انگشت دست در اصفهان است، ویژگی های آن را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

  • پایار را می توان بهترین مرکز پروتز انگشت می دانند؛ زیرا در ساخت پروتز به شرایط جسمی بیمار، وضعیت او، انتظارات او و غیره توجه می کند.
  • در این مرکز حرفه ای ساخت پروتز، نیازهای بیمار و اهداف او از به کار بردن پروتز در نظر گرفته می شود.
  • به کار بردن بهترین متریال ها در ساخت پروتز، مورد دیگری است که بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان، پایار به آن توجه می کند.
  • به کارگیری آخرین و جدیدترین متدها در ساخت پروتز، دیگر ویژگی این کلینیک حرفه ای سازنده پروتز انگشت دست است.
  • طراحی پروتز با توجه به فعالیت های خاصی که بیمار نسبت به انجام آنها مبادرت می ورزد دیگر ویژگی این یک کلینیک با تجربه و قابل اعتماد در ساخت پروتز است.
  • این کلینیک به عنوان یکی از مراکز مطرح در حوزه ساخت پروتز شناخته می شود و با ارائه مشاوره رایگان، به راهنمایی هر چه بهتر بیماران در خصوص انتخاب پروتز انگشت دست در اصفهان می پردازد. شما می توانید قبل از سفارش و ساخت پروتز دست با متخصصین این مرکز مشاوره نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

  • در ارتوپدی فنی پایار که یک مرکز تخصصی ساخت پروتز انگشت دست است، همه ی مراحل، از ساخت پروتز اولیه گرفته تا مراقبت های پس از دریافت عضو مصنوعی، زیر نظر متخصصان خبره این مرکز صورت می گیرد تا در نهایت، بیمار بهترین نتیجه را دریافت کند.

  • پایار به تجهیزات روز دنیا مجهز شده و توسط متخصصان حرفه ای و دارنده پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی اداره می شود. این افراد برای ساخت انواع پروتز و ارتز تخصص بالایی دارند.

جمع بندی

معرفی بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان موضوعی بود که ما در این متن به آن اشاره کردیم. نکته ای که ما در این متن روی آن تاکید ویژه ای داشتیم، مُحول کردن ساخت پروتز به مراکزی است که به جدیدترین متدهای روز دنیا توجه کرده و سعی می کنند پروتزهایی با کارایی و عملکرد بالا در اختیار متقاضیان قرار دهند؛ از جمله موسسه هایی که از این ویژگی برخوردار است، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. این کلینیک انواع پروتز را با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا می سازد و این خبر خوبی برای تمامی کسانی است که می خواهند زندگی جدیدی را بعد از قطع عضو از سر بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.