معرفی بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران-⭐کدام مرکز بهتر است؟

معرفی بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران با اختلاف

آشنایی با نام چندین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران به شما کمک خواهد کرد تا برای دریافت خدمات پروتز به نزدیک ترین مرکز مراجعه کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید و در اثر یک اتفاق یا حادثه دچار قطع عضو شده اید، توصیه می کنیم به بهترین کلینیکی که در این منطقه در حال ساخت انواع پروتز، مانند پروتز زیر زانو، پروتز بالای زانو، پروتز مچ پا، ارتز شانه، ارتز ستون فقرات و غیره است، مراجعه کنید. ما قصد داریم چند مرکزی را که در این قسمت واقع شده است، معرفی کنیم.

اسامی چند مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران که باید بدانید

نام چند مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران را در این قسمت اشاره خواهیم کرد. این آشنایی می تواند باعث کاهش مدت زمان رفت و آمد شما به مراکز ارتوپدی شود.

1- کلینیک مهر

کلینیک مهر یکی از چند مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران است و در خیابان ستارخان، خیابان باقر خان غربی قرار گرفته است. شماره تماس این موسسه ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ است.

2- کلینیک مهر آریا

کلینیک هر آریا نام یک مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران است. این مرکز که مسئول فنی آن دکتر عاطفه ابوترابی است، در حوزه تولید ارتز و پروتز فعالیت می کند. مهر آریا در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی خیابان خواجه عبدالله انصاری قرار گرفته است. شماره تماس این مرکز ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ است.

3- کلینیک بیات

از دیگر مراکزی که در حوزه ساخت پروتز و ارتز فعالیت می کند، کلینیک بیات است. این ارتوپدی در محله نارمک، بزرگراه سلیمانی، تقاطع خیابان فرجام و آیت شمالی، پایین تر از بانک صادرات قرار گرفته است. شماره تماس مربوط به این مجموعه نیز ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ است.

4-فنی و سلامت
مرکز فنی و سلامت در حوزه ساخت پروتز کار می کند و در خیابان پیروزی، خیابان پرستار قرار گرفته است. برای تماس با آن تنها و تنها با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ تماس بگیرید.

5- سجاد اسماعیلیان جاوید
سجاد اسماعیلیان جاوید دیگر مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران است. این مرکز در رسالت، نارمک قرار گرفته است. اگر می خواهید سفارش ارتر و یا پروتز بدهید، تنها با این شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ در تماس باشید.

6-دریا
مرکز دریا در رسالت نارمک قرار گرفته است. اگر می خواهید ساخت پروتز شما توسط این مجموعه انجام شود، فقط با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۵۶۰۶ تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

7-کهن

کهن، یک مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران است. این مرکز در ستارخان قرار گرفته است. اگر می خواهید برای ساخت یکی از انواع پروتز اقدام کنید، فقط و فقط با شماره 09195152318 تماس بگیرید؛ به این شکل، اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

8- کلینیک ارتوپد فنی پایار

پایار یکی دیگر از کلینیک هایی است که در حوزه ساخت پروتز و ارتز فعالیت می کند. این کلینیک توسط مجرب ترین پزشکان حوزه ساخت پروتز و ارتز فعالیت کرده و در این حوزه کاری به یک برند مطرح و معتبر تبدیل شده است.

اگر ساکن شرق تهران هستید و می خواهید پروتزی مقاوم داشته باشید، توصیه می کنیم به پایار بروید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا پایار از بقیه کلینیک های فعال در این حوزه، معتبرتر بوده و محبوبیت بیشتری به دست آورده است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز و ارتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

معرفی بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران و ایران

آیا دلایل برتری کلینیک ارتوپدی فنی پایار را می دانید؟

همان طوری که در فوق نیز اشاره کردیم، پایار را می توان مطرح ترین و شناخته شده ترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران دانست. این برتری بی دلیل اتفاق نیفتاده است. دلایل زیر از جمله دلایلی است که می توانیم در اثبات این قضیه بیان کنیم.

1- استفاده از با کیفیت ترین متریال ها

یکی از موضوعات مهمی که در مورد ساخت پروتز باید همواره مورد توجه سازندگان ارتز و پروتوزیست ها قرار داشته باشد، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها است.

هر قدر ماده اولیه به کار برده شده در تولید پروتز دوام بیشتری داشته باشد، پروتزی که در نهایت ساخته و نصب می شود، دوام بالاتری خواهد داشت. این امر، امری بسیار خوشایند برای کسانی است که نمی خواهند برای داشتن پروتز، چندین بار هزینه کنند.

2- رعایت آخرین متدهای روز دنیا

موضوع دیگری که در پایار، بهترین و مطرح ترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران، مورد توجه قرار داده می شود، توجه به آخرین متدهای روز دنیا است.

پروتزهایی که با توجه و رعایت این موضوع ساخته می شوند، قابلیت ها و کاربردهای زیادی داشته و کاربر به بهترین شکل ممکن می تواند از آنها استفاده کند. این نوع پروتز که در کلینیک پایار نیز ساخته می شود، قادر است اغلب نیازهای روزانه فرد دچار قطع عضو را پاسخ دهند.

3- قیمت پروتز

شاید برای همه افراد، قیمت پروتز و یا ارتز اهمیت نداشته باشد، اما این موضوع برای کسانی که درآمد زیادی ندارند، موضوع بسیار مهمی به شمار می رود.

متاسفانه، بیمه های دولتی کشور ما از هزینه های ساخت پروتز پشتیبانی و حمایت به عمل نمی آورند و این یکی از مشکلات مهم و اساسی است که در مورد ساخت اندام های مصنوعی وجود دارد.

پایار که از آن به عنوان معتبرترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران یاد کردیم، تمام سعی و تلاش خود را بر آن قرار داده تا اندام مصنوعی با کیفیتی را با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار دهد.

4- نظارت مستقیم یک پزشک
پایار، بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران است. از دیگر دلایلی که در برتری این مجموعه باید نام برده شود، نظارت مستقیم یک پزشک متخصص و فوق حرفه ای بر پروسه ساخت پروتز است. پروتزهایی که زیر نظر یک پزشک ساخته می شوند، کمترین دردسرها و مشکلات را برای افراد ایجاد می کنند. این پروتزها کارایی بالایی داشته و بسیاری از مشکلات فرد را از بین می برند. بعد از نصب این پروتز است که زندگی روی آرام و خوش خود را به به افراد درگیر با قطع عضو نشان می دهد.

5- ترکیب علم و تجربه

بارها و بارها تاکید کرده ایم، ساخت پروتز یکی از تخصصی ترین کارهایی است که در حوزه پزشکی می توان به آن اشاره کرد. وقتی اندام مصنوعی نصب می شود، فرد باید به کمک آن بتواند به راحتی به کارهای روزمره خود رسیدگی کند و بدون هیچ مشکلی به زندگی عادی باز گردد. بدون شک، هر پروتزی نمی تواند به این شکل ظاهر شود و تنها پروتزهایی می توانند واجد این ویژگی ها باشند که توسط کلینیک های حرفه ای و مطرح، چون ارتوپد فنی پایار ساخته شده باشند.

این مجموعه برای آنکه بتواند پروتزهایی با عملکرد بالا در اختیار کاربران و متقاضیان قرار دهد، علم و تجربه را با هم ترکیب، و در قالب یک اندام مصنوعی ارائه می کند. تجربه و علم دو مورد از مهم ترین پارامترهایی هستند که بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران از آنها استفاده کرده و خدمات خوبی و ارزنده ای به افراد درگیر با قطع عضو ارائه می کند.

معرفی بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران

چرا برای ساخت پروتز باید بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران را شناسایی کرد؟

وقتی فردی، یکی از اندام های بدن خود را از دست می دهد، زندگی اش با چالش ها و فراز و فرودهای زیادی مواجه می شود. این چالش ها برای آنکه کیفیت زندگی فرد را روی سرازیری انداخته و انگیزه ادامه مسیر را از او بگیرند، کافی به نظر می رسند. افرادی که نمی خواهند چنین اتفاقی روی زندگی شان تاثیر منفی داشته باشد، باید برای ساخت پروتز مچ دست و به صورت کلی برای ساخت انواع پروتز، بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران را شناسایی کنند.

اگر برای ساخت پروتز به یک کلینیک ارتوپد فنی مطرح و معتبر مراجعه کنید، به خود این فرصت را می دهید تا اندام مصنوعی کاربردی در اختیارتان قرار گیرد. شاید این اندام مصنوعی قادر نباشد همه کمبودهایتان را در روزهای بعد از قطع عضو جبران کند، اما بهرحال، در حد و اندازه ای که برایش تعریف شده است، در برطرف کردن برخی نیازها کارآمد ظاهر می شود. البته این کارآمدی در صورتی اتفاق خواهد افتاد که شما به برترین های حوزه ساخت پروتز مراجعه کرده باشید. اگر دلتان برای بازگشت به روزهای قبل از قطع عضو تنگ شده است، از سازندگان حرفه ای پروتز بخواهید تا یک جایگزین شایسته برای عضو قطع شده بیابند.

کلام آخر

ما در این متن چند مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران را معرفی کردیم و گفتیم که پایار یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که می توانید برای دریافت خدمات ارتز و پروتز به آن مراجعه کنید.

تمامی کسانی که در این مجموعه در حال ارائه خدمات هستند، کمر همت بسته اند تا به شمایی که دچار قطعی عضو شده اید، کمک کنند. کلینیک ارتوپدی فنی پایار در تلاش است قسمت عمده ای از مشکلاتی که با آن درگیر هستید، کاهش پیدا کند. برای داشتن یک زندگی شاد و با کمترین مشکل، با کارشناسان ما در پایار در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.