جدیدترین پای مصنوعی در ایران⭐با جدیدترین متد دنیا

مشخصات جدیدترین پای مصنوعی در ایران

جدیدترین پای مصنوعی در ایران، انتخاب و گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی است که در طول روز فعالیت های زیادی دارند. ساخت پروتز، به پیشرفت های خوبی در سال های گذشته دست پیدا کرده است و بسیاری از کاربران و متقاضیان به کمک این پیشرفت می توانند به بسیاری از مشکلات خود پایان دهند.

اگر می خواهید در مورد این نوع پای مصنوعی اطلاعات بیشتری به دست آورید، این مقاله، و دیگر مقاله ما که در مورد هزینه پروتز پا با بیمه چقدر است، مطالعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت جدیدترین پروتز پای مصنوعی در ایران با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ساخت جدیدترین پای مصنوعی در ایران

پروتز پا یا پای مصنوعی چیست؟ در چه زمان هایی ساخته می شود؟

قبل از آنکه به سراغ مبحث اصلی مان، یعنی شناخت و معرفی جدیدترین پا مصنوعی در ایران برویم، لازم می دانیم که توضیح مختصری در خصوص پروتز پا یا پای مصنوعی ارائه کنیم. پروتز پا، یک اندام مصنوعی است و برای کسانی ساخته می شود که پای خود را به هر علتی از دست داده اند.

نکته مهمی که باید در مورد پای مصنوعی بدانید، متفاوت بودن انواع آن است. در ساخت پروتز، هر کسی باید با توجه به محل قطع عضو، برای ساخت آن، اقدام کند. برای مثال، کسی که پای او از ناحیه زیر زانو قطع شده، می بایست برای ساخت پروتز زیر زانو، و کسی که پای خود را از ناحیه لگن از دست داده است، می بایست برای ساخت و نصب پروتز مخصوص لگن اقدام کند.

نکته دیگری که باید آن را خوب به ذهن بسپارید، این است که هر قدر وسعت قطع شدگی در پا بیشتر باشد، فرد باید هزینه بیشتری برای ساخت پروتز پرداخت کند. برای مثال، قیمت پروتز زیر زانو از قیمت ساخت پروتزهای مخصوص لگن پایین تر است؛ البته این در صورتی است که در ساخت هر دو نوع پروتز، از یک ماده اولیه استفاده شود.

همانطوری که اشاره کردیم، جدیدترین پای مصنوعی در ایران یا همان پروتز مصنوعی پا از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است. این قسمت ها اگر هماهنگ با هم کار نکنند، پروتز، هیچ کاربردی نخواهد داشت. علاوه بر این مورد، پای مصنوعی طراحی شده باید با فرم بدن فردی که قرار است آن را نصب کند، هماهنگی و تناسب داشته باشد. به خاطر بسپارید، پروتزهایی که وزن زیادی دارند، کاربردی نبوده و  کاربر را با مشکلات زیادی مواجه می کنند.

جدیدترین پای مصنوعی در ایران چه مزیت هایی دارد؟

جدیدترین پای مصنوعی در ایران به دلیل ویژگی هایی که در ساخت آن رعایت شده است، توانسته به یکی از محبوب ترین انواع پروتز پا در ایران تبدیل شود. این ویژگی ها به شرح زیر است:

1- استفاده از متدهای هوشمندسازی

یکی از ویژگی هایی که برخی پروتزهای جدید در ایران دارند، هوشمندی است. پاهای مصنوعی هوشمند خدمات زیادی به کاربر خود ارائه می دهند و به او کمک می کنند تا بتواند روی سطوح مختلف راه برود؛ بدون آنکه مشکل و سختی زیادی را در حین راه رفتن تجربه کند.

2- استفاده از متریال های با دوام

پاهای مصنوعی که با متریال های مدرن، بروز و مقاوم ساخته می شوند، دوام زیادی داشته و به راحتی، و در اثر استفاده های طولانی مدت، دچار آسیب نمی شوند. برای ساخت پروتزهایی با این مشخصات باید به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح و معتبر در کشور مراجعه کرد.

3- استفاده از فناوری های روز دنیا

در ساخت پروتزهای جدید و مدرن، از آخرین فناوری های روز دنیا استفاده می کنند. این پروتزها، قادرند بسیاری از نیازهای کاربر خویش را برآورده کنند و به او کمک کنند تا بتواند با داشتن یک پای مصنوعی، به روال عادی زندگی اش برگردد.

قیمت جدیدترین پای مصنوعی در ایران در کلینیک پایار

آیا می توان از ایمپلنت پای مصنوعی، به عنوان جدیدترین پای مصنوعی در ایران یاد کرد؟

پاهای مصنوعی در ایران، در مسیر رو به پیشرفتی قرار گرفته اند و می توانند به افراد درگیر با قطع عضو کمک کنند تا با کمترین مشکل به زندگی شان ادامه دهند. جدیدترین پای مصنوعی در ایران که شاید بسیاری مشکلات پاهای مصنوعی را نداشته باشد، امیلپنت پای مصنوعی است. این نوع، یک پروتز مصنوعی است و فرد برای نصب آن باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. این نوع پروتز، از میزان نیروهای وارده به پای فرد کم می کند و او با مشکلاتی مانند عرق کردن، گرم شدن درون پروتز و ساییده شدن پوست درگیر نخواهد شد.

در این نوع، سوکت ایمپلنت، طی یک عمل جراحی در داخل استخوان پا قرار داده می شود. بعد از مدتی، سوکت به استخوان، متصل شده و فرد به این شکل قادر خواهد بود وزن خود را روی پای پروتزی بیندازد.

نکته ای که باید به یاد داشته باشید، این است که نصب این نوع پروتز به دلیل ساختار و عملکرد خاصی که دارد و همین طور، انجام دو مرحله عمل جراحی، با قیمت بالایی انجام می شود و کسانی می توانند آن را انجام دهند که از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشند.

ایمپلنت پای مصنوعی، جدیدترین پای مصنوعی در ایران

قیمت جدیدترین پای مصنوعی در ایران چقدر است؟ چه عواملی روی آن تاثیر می گذارد؟

برای دریافت قیمت جدیدترین پای مصنوعی در ایران، راهی به جز مراجعه به کلینیک های ارتوپدی فنی که در این حوزه تخصص و مهارت لازم را دارند، وجود ندارد. در این کلینیک ها، کارشناسان خبره و ماهر با توجه به شرایطی که شما در آن هستید، برای ساخت یک نوع پروتز اقدام کرده و به شما کمک می کنند تا بهترین و کاربردی ترین نوع پروتز را دریافت کنید.

در مجموعه های حرفه ای سازنده پروتز، با توجه به میزان قطع عضو، نیازها و انتظارات کاربر و همین طور با توجه به متریال و متد به کار برده شده در ساخت پروتز، یک نوع پای مصنوعی برای فرد ساخته می شود. اگر می خواهید با قیمتی مناسب و منصفانه با مشکل قطع پای خود کنار آیید، بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کنید که می دانند از پس ساختن یک پروتز کاربردی بر می آیند.

 

پای مصنوعی، به عنوان جدیدترین پای مصنوعی در ایران

معیارهای انتخاب جدیدترین پای مصنوعی در ایران (بهترین پروتز پا در ایران) چیست؟

هر پروتزی نمی تواند برای فرد به عنوان بهترین پروتز مطرح باشد. انتخاب بهترین پروتز پا در ایران با توجه به برخی معیارهای خاص صورت می گیرد. یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب جدیدترین پای مصنوعی در ایران، بررسی این موضوع است که آیا پروتز می تواند نیازهای فرد را به خوبی پاسخ دهد یا خیر. اگر پروتز ساخته شده با اهداف فرد تناسب و سازگاری نداشته باشد، نمی توان از آن استفاده کرد.

از دیگر معیارهایی که به انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع پروتز کمک زیادی می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سن متقاضی ساخت پروتز
  • وزن فردی که می خواهد برای ساخت پروتز پا اقدام کند
  • وضعیت سلامت عمومی جسمی فرد متقاضی ساخت پروتز
  • فعالیت های غالبی که فرد در طی روز انجام می دهد
  • بودجه ای که متقاضی برای ساخت پروتز در نظر گرفته است

علاوه بر تمام مواردی که در فوق توضیح دادیم عامل اثرگذاری دیگری که می تواند افراد را راهنمایی کند تا بهترین نوع پروتز را در اختیار نصب کنند، محل قطع عضو است. کسانی که از ناحیه دست دچار قطع عضو شده اند می بایست برای ساخت پروتز بالا تنه و کسانی که از ناحیه پا دچار قطع عضو هستند می بایست برای پروتزهای مخصوص پایین تنه اقدام کنند.

برای دریافت قیمت پا مصنوعی هوشمند (جدیدترین پای مصنوعی در ایران) به کجا مراجعه کنیم؟

برای دریافت قیمت پا مصنوعی هوشمند (جدیدترین پای مصنوعی در ایران) به کجا مراجعه کنیم؟

برای آنکه در جریان قیمت قیمت پا مصنوعی هوشمند (جدیدترین پای مصنوعی در ایران) قرار بگیرید بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کنید که در حوزه ساخت انواع و اقسام اندام های مصنوعی، از جمله ساخت پروتز چشم فعالیت می کنند. این کلینیک ها به تجهیزات مدرن و پیشرفته ای مجهز بوده و علاوه بر آن، کارشناسان نیز تجربه، تخصص و دانش کافی برای ساخت اندام های مصنوعی را داشته و می توانند کاربردی ترین نوع پروتز را بسازند و در اختیار متقاضی قرار دهند.

از جمله کلینیک هایی که با توجه به شرایط فرد و بودجه ای که دارد، بهترین و کاربردی ترین نوع پروتز را می سازد، و به افراد درگیر با قطع عضو کمک می کند تا بتوانند با استفاده از پروتز به محدودیت ها و مشکلات خود پایان دهند، کلینیک پایار است. کارشناسانی که در این کلینیک فعالیت می کنند از هیچ تلاشی برای ساخت یک پروتز با عملکرد بالا دریغ نخواهند کرد. کسانی که به هر دلیلی عضوی از بدن آنها قطع شده و یا کسانی که به صورت مادرزادی با این مساله درگیر هستند، می توانند با خیالی راحت و اطمینان خاطر به این کلینیک مراجعه کنند.  

معیارهای انتخاب جدیدترین پای مصنوعی در ایران (بهترین پروتز پا در ایران) چیست؟

کلام آخر

جدیدترین پای مصنوعی در ایران موضوع صحبت ما در این متن بود. همان طوری که در بالاتر نیز پیشنهاد دادیم، بهتر است برای ساخت انواع پروتز، به کلینیک های حرفه ای و مطرح در کشور، همچون کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. در این کلینیک ها از همه تلاش، توان، تخصص و مهارت استفاده می شود تا پروتز پای ساخته شده بتواند قسمت اعظم مشکلات کاربر را حل کند و به او کمک کند تا یک زندگی راحت و بدون نگران و وابستگی را تجربه کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *