پنجه کربنی پارس فلکس ⭐ (قیمت پنجه کربنی پارس فلکس)

ساخت پنجه کربنی پارس فلکس در پایار

پنجه کربنی پارس فلکس، به کمک کسانی آمده که پایشان از ناحیه پنجه پا قطع شده است. این نوع پروتز، مزیت های زیادی دارد و به همین دلیل است که از سوی متقاضیان ساخت پروتز مچ پا با استقبال مواجه شده است. ما در این مقاله، قصد داریم در مورد ویژگی ها و مزیت های این نوع پروتز و همین طور قیمت پنجه کربنی پارس فلکس اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

توصیه می کنیم، ” قیمت پنجه کربنی چقدر است؟ ” را نیز مطالعه کنید؛ در افزایش اطلاعاتتان کمک کننده است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پنجه کربنی پارس فلکس با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پنجه کربنی پارس فلکس

 انواع پنجه کربنی پارس فلکس که خوب است بشناسید!؟

قبل از آنکه در خصوص انواع پنجه های کربنی پارس فلکس توضیحاتی بدهیم، لازم است ابتدا به معرفی این نوع پروتز بپردازیم. پنجه های کربنی، در واقع پروتزهایی هستند که در ساخت آنها از الیاف کربن استفاده می شود. در ساخت این نوع پروتزها، آخرین متدها و فناوری های روز دنیا به کار گرفته شده و به همین دلیل است که قیمت پروتزهای پنجه کربنی (قیمت پروتز مچ پا) بالاست و نمی توان با مبالغی پایین برای تهیه و ساخت آن اقدام کرد.

پنجه های کربنی پارس فلکس ظرافت بی نظیری دارند و همین موضوع باعث شده کاربر در زمان نصب، مشکلات خاصی نداشته باشد و به راحتی آن را در پوشش خاص خود قرار دهد. کسانی که توانایی پرداخت قیمت پنجه کربنی پارس فلکس را دارند، می توانند از مزیت های این نوع به نحو احسن بهره ببرند.

در ادامه، می خواهیم انواع پنجه کربنی پارس فلکس را معرفی کنیم و اطلاعات بیشتری در این خصوص به شما بدهیم. انواع این نوع پروتز به شرح زیر است:

1- پنجه های کربنی اورجینال

در ساخت این نوع پروتز از کامپوزیت الیاف کربن استفاده شده است و به همین دلیل دوام و ماندگاری بالایی را می توان از آنها انتظار داشت. وزن این نوع، مناسب و معقول است و وزن آن برای کاربر، اذیت کننده نخواهد بود.

2- پنجه های کربنی پارس فلکس از نوع ال پی

کسانی که وزنشان در بازه وزنی 44 تا 130 کیلوگرم قرار دارد، می توانند برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنند. راه رفتن با این پروتز، حس راه رفتن با پای طبیعی را در کاربر ایجاد می کند.

3- پنجه های کربنی پارس فلکس از نوع سایم

پنجه های کربنی پارس فلکس از نوع سایم را حتی بدون کفش نیز می توان پوشید و کاربر از این جهت نیز احساس ناراحتی نخواهد کرد.

پنجه کربنی پارس فلکس

آیا پنجه کربنی پارس فلکس مزیتی بر سایر انواع پروتز پنجه پا دارد؟ اگر دارد، این مزیت ها چیست؟

یکی از موضوعاتی که باعث شده پنجه کربنی پارس فلکس محبوبیت زیادی به دست آورد، مزیت هایی است که در این نوع به چشم می خورد. درست است که وجود این مزیت ها باعث افزایش قیمت پنجه کربنی پارس فلکس شده است، اما خوب است به یاد داشته باشید، این نوع پروتز، شرایط بسیار راحت و بی دغدغه ای را برای کاربر فراهم می کند. برخی از مهم ترین مزیت های این نوع پروتز مخصوص پنجه پا به شرح زیر است:

  • افرادی که این نوع پروتز را برای ساخت انتخاب می کنند، باید بدانند که برداشتن گام با چنین اندام مصنوعی، با تقارن و یکنواختی بیشتری همراه است.
  • زمانی که کاربر در حال راه رفتن است، به شکل متعادل تری می تواند راه برود و پنجه پای خود را از روی زمین بردارد.
  • این نوع پروتز، دقیقا متناسب با وزن کاربر ساخته می شود و او نیازی به اعمال فشار بیشتر برای برای بلند کردن پا از روی زمین ندارد.
  • مچ پا در زمان راه رفتن، انعطاف پذیری بالایی از خود نشان می دهد و این، راه رفتن کاربر را به یک موضوع طبیعی و راحت تبدیل می کند.
  • کنترل فرد روی این اندام مصنوعی به شکل خارق العاده ای افزایش پیدا می کند.

قیمت پنجه کربنی پارس فلکس چقدر است؟ آیا خبر دارید؟

قیمت پنجه کربنی پارس فلکس با توجه به متریال ویژه ای که در ساخت آن به کار برده می شود، بالا در نظر گرفته شده است. اصولا کاربرانی که فعالیت های زیادی در طول روز دارند و یا ورزشکاران حرفه ای که نمی توانند دیگر انواع پروتز را نصب کنند، از جمله کسانی هستند که برای ساخت پنجه کربنی پارس فلکس، پیشقدم می شوند.

همان طوری که در بالا نیز اشاره کردیم، در تولید این نوع پروتز، از الیاف کربن استفاده می شود. به کار بردن این الیاف، باعث پدیدار شدن خصوصیاتی خواهد شد که در فوق نیز اشاره کردیم. به دلیل همین مزیت هاست که در مراجعه به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور، با قیمت بالای این نوع پروتز مواجه خواهید شد.

کلام آخر

پنجه کربنی پارس فلکس موضوع صحبت ما در این متن بود. برای ساخت این نوع پروتز که با مزیت های و خصوصیات قابل تامل زیادی همراه است، باید به کلنیک های ارتوپدی فنی مجهز و معتبر در کشور، مانند کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. در این کلینیک ها، توان و تجهیزات لازم برای ساخت چنین پروتزهایی وجود دارد. این بهترین راه برای جبران نقص عضو در کسانی است که پایشان از ناحیه پنجه پا قطع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *