قیمت پنجه کربنی چقدر است؟ ⭐ ارزان ترین قیمت

قیمت پنجه کربنی

قیمت پنجه کربنی موضوعی بسیار مهم، برای آن دسته از کاربرانی است که می خواهند برای ساخت پروتز زیر زانو (پروتز پنجه پا) کربنی اقدام کنند. این نوع پروتز مزیت های زیادی دارد و با قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

ما در این مقاله قصد داریم در مورد قیمت این نوع پروتز نکاتی را با شما در میان بگذاریم؛ پس ما در ادامه همراه باشید و دیگر مقاله ما را که در خصوص ” بهترین مرکز کفش طبی در تهران” مطالعه کنید؛ این مقاله به شما کمک می کند تا برای داشتن یک کفش راحت و استاندارد، قدم موثری بردارید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پنجه کربنی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پنجه کربنی در کلینیک پایار

پروتز پنجه کربنی چیست؟ هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

یکی از پیشرفت هایی که در حوزه ساخت انواع پروتز روی داده، ساخت پروتز پنجه کربنی است. در ساخت این نوع پروتز، از کربن که ماده ای مقاوم به ضربه است، استفاده می کنند. این ماده، مزیت های زیادی دارد و به همین دلیل است که امروزه، به یکی از متریال های محبوب سازندگان پروتز تبدیل شده است.

از وقتی که کربن ها به دست بشر اختراع شدند، تحول باورنکردنی و شگفت انگیزی در ساخت پروتزها ایجاد شد. فیبر کربن، خاصیت ارتجاعی بالایی دارد. معمولا کسانی که برای ساخت این نوع پروتز اقدام کرده و حاضرند هزینه خوبی برای قیمت پروتز زیر زانو (پروتز پنجه پا) کربنی را پرداخت کنند، کسانی هستند که ورزش می کنند. این پروتزها کمک خوبی برای ورزشکاران به شمار می روند تا بدون هیچ مشکلی در فعالیت های ورزشی شرکت کنند.

قیمت پنجه کربنی در مقایسه با برخی پروتزهای ساده، بالاتر است و این نیز به دلیل به کار بردن الیاف کربن در ساخت این پروتزها اتفاق افتاده است. پروتز مخصوص پنجه پا که با کربن ساخته می شود، به فرد کمک می کند تا راحت تر راه برود.

به یاد داشته باشید، فیبر کربن که در ساخت پروتزها استفاده می شود، می تواند ظاهری زیبا در پروتز ایجاد کرده و کمک کنند تا پروتز، کاربردی تر ظاهر شود. امروزه، پروتزهای مخصوص پنجه ای وارد بازار شده اند که افراد به کمک آن قادر خواهند بود مشکلات ناشی از قطع عضو خود را کاهش دهند و روال زندگی شان را به روزهای قبل از قطع عضو باز گردانند. زمانی که به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه می کنید، در مورد قیمت پروتز پنجه کربنی سوال کنید و آن اطلاعات کافی به دست آورید.

قیمت پنجه کربنی چقدر است؟ آیا انواع پروتز پنجه کربنی روی قیمت آن تاثیری دارد؟

برای صحبت در خصوص قیمت پنجه کربنی نمی توان یک عدد ثابت و واحد بیان کرد. در مراجعه به کلینیک هایی که در این حوزه کار می کنند، با قیمت های متفاوتی رو به رو خواهید شد و این نباید باعث تعجب شما شود.

یکی از موضوعاتی که در مورد قیمت پنجه کربنی باید مورد توجه قرار گیرد، انواع آن است. انواع پنجه کربنی توسط سازندگان پروتز ساخته می شود و همین موضوع یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت به شمار می رود. در ادامه، برخی از انواع این اندام مصنوعی را آورده ایم:

  • پروتز پنجه کربنی مخصوص ورزش
  • پروتزهای پنجه کربنی j شکل
  • پنجه کربنی اپیروس
  • پروتز پنجه کربنی تریون
  • پنجه کربنی های c شکل
  • پنجه کربنی سلسوس
  • پنجه کربنی هاریزون اچ دی

به دلیل شکل خاصی که هر پروتز دارد، نمی توان برای آن یک قیمت ثابت و مشخص بیان کرد. هر یک از انواع پروتزی که در بالا ذکر کردیم، با توجه به شکل خاصشان، برای گروه مشخصی از افراد درگیر با قطع عضو ساخته می شوند.

قیمت پنجه کربنی در پایار

قیمت پروتز پنجه کربنی، کاهش پیدا کرد؛ آیا این خبر درست است؟

قیمت پنجه کربنی به الیافی که برای تولید این پروتز به کار برده می شود، وابستگی دارد. تا زمانی که قادر نبودیم این متریال را در کشور تولید کنیم، قیمت این نوع پروتز، بالا بود. وقتی کشورمان به مرحله تولید این ماده رسید، سازندگان پروتز با آسودگی خاطر بیشتری توانستند این پروتز را بسازند و به کاربران، این اندام مصنوعی را پیشنهاد دهند.

با این وجود هنوز هم، قیمت پروتز پنجه کربنی بالا است و نمی توان انتظار داشت که برای تهیه آن هزینه و بودجه کمی اختصاص پیدا کند. کربن مزیت های زیادی داشته و به دلیل سبک بودن و مقاومت در برابر ضربه و خط و خش، یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت پروتز محسوب می شود. اگر فعالیت زیادی در طول روز دارید، پنجه کربنی پا بهترین گزینه برای برآورده کردن نیازهای شما به شمار می رود.

کلام آخر

قیمت پنجه کربنی موضوع صحبت ما در این متن بود. جدای از مزیت های بیشماری که این نوع پروتز در اختیار کاربر خویش قرار می دهد، بهتر است برای تهیه آن، مجموعه ای انتخاب شود که علاوه بر ارائه اندام های مصنوعی با قیمت مناسب، به کاربردی بودن آن نیز توجه می کند. از جمله این مجموعه ها می توان به کلینیک ارتوپدی فنی پایار اشاره کرد. پایار، سازنده انواع پروتز، ارتز، کفش و کفی طبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *