پروتز انگشت دست تهران⭐(پروتز انگشت دست در تهران)

با انواع پروتز انگشت دست تهران آشنا شوید!؟

معرفی انواع پروتز انگشت دست در تهران، قیمت و مراکز ساخت این پروتز در کشور موضوع صحبت ما در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. اگر می خواهید در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید در ادامه با ما همراه باشید و خواندن مقاله درصد موفقیت پیوند انگشت را از دست ندهید.

با انواع پروتز انگشت دست تهران آشنا شوید!؟

قبل از آنکه در مورد پروتز انگشت صحبت کنیم، لازم است اشاره کنیم که این نوع پروتز در زمان هایی که فرد انگشت دست ندارد، ساخته می شود. زمانی که متقاضی برای ساخت پروتز انگشت دست اقدام می کند، باید نوع پروتز تعیین شود. انواع پروتزهایی که برای انگشت دست ساخته می شود، به شرح زیر است:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز انگشت دست با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

1- پروتز های سیلیکونی

یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توان در مورد پروتز های سیلیکونی بیان کرد، پایین بودن قیمت آنها است. قیمت پروتز انگشت دست سیلکیونی از سایر انواع پروتز کمتر است؛ ظاهر آن به انگشت دست شباهت زیادی داشته و قابلیت ساخت و طراحی ناخن روی آن وجود دارد.

2- انگشت دست ایملپنت

یکی از جدیدترین انواع پروتز، کاشت انگشت مصنوعی دست به روش ایمپلنت است. در این روش، انگشت مصنوعی را به کمک یک عمل جراحی به استخوان  انگشت دست متصل می کنند. ثابت بودن پروتز در جای خود یکی از مهم ترین و شاخص ترین مزیت های این نوع به شمار می رود.

3- انگشت مصنوعی دست فعال

از دیگر انواع پروتز انگشت دست تهران می توان به انگشت مصنوعی فعال اشاره کرد. افرادی که برای دریافت این نوع پروتز اقدام می کنند باید بدانند که با کمک پروتز انگشت فعال نمی توانند اجسام را از روی زمین بلند کرده و جا به جا کنند.

4- پروتزهای فعال به کمک نیروی بدن

پروتزهای فعال به کمک نیروی بدن از دیگر انواع پروتز انگشت دست در تهران هستند. پروتز فعال به کمک نیروی بدن، سه نوع به نام های پروتز فعال به کمک مفصل، پروتز فعال به کمک کابل و پروتز فعال به کمک مچ دست دارد. شبیه بودن حرکات این پروتز به حرکات دست انسان یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت های پروتز فعال به کمک نیروی بدن است.

5- پروتز های الکتریکی

پروتز های الکتریکی جدیدترین پروتز انگشت دست تهران هستند. در داخل هر انگشت مصنوعی دست، یک موتور، قرار داده شده است؛ این موتورها به پروتز کمک می کنند تا بتواند به حرکت درآید. کنترل این موتورها به واسطه الکترودهای حسی صورت می گیرد که می توانند حرکت ماهیچه را در قسمت های باقیمانده دست تشخیص دهند. یکی از معایب پروتز های الکتریکی، عجیب بودن ظاهر آنهاست که به کمک پروتزهای زیبایی می توان این عیب را نیز از بین برد.

قابلیت هایی که در پروتزهای الکتریکی قرار داده شده است، قابل تغییر هستند و کسانی که انگشت یا انگشت های دستشان قطع شده است می توانند از میزان تنظیم قابلیت ها در این نوع پروتز به نحو احسن بهره ببرند. نکته دیگری که خوب است در خصوص این نوع پروتز بدانید این است که افراد با نیازهای متفاوت می توانند قابلیت هایی که در این نوع به کار برده شده است، تعیین کنند. خوب است برای ساخت و تهیه این نوع پروتز به معتبرترین و مطرح ترین مرکز ساخت و تهیه پروتز انگشت دست تهران مراجعه کنید و از کارشناسان آنها بخواهید تا انگشت مصنوعی با کیفیتی برای شما بسازند.

3- انگشت مصنوعی با کاربری خاص

برخی کسانی که در طی روز به فعالیت های خاصی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، وزنه برداری و کارهایی از این قبیل مشغول هستند می بایست برای ساخت انگشت مصنوعی با کاربری خاص اقدام کنند. این نوع پروتزها با قیمت بالایی در مقایسه با سایر انواع پروتز ساخته می شوند.

پروتزهایی که برای فعالیت های خاص ساخته می شوند تحول عجیبی را در دنیای انگشت های مصنوعی به وجود آورده اند. این پروتزها می توانند به همه کسانی که یک فعالیت های در زندگی شان انجام می دهند، کمک کنند. انجام کارهای تخصصی با ساخت این انگشت های مصنوعی امکان پذیر شده و خوب است بدانید که قیمت این نوع پروتز از برخی انواع پروتزها بالاتر عنوان شده است. اگر به برخی از معتبرترین مراکز ساخت و تهیه پروتز انگشت دست تهران مراجعه کنید ممکن است بتوانند انگشت های مصنوعی با چنین مزیتی برای شما بسازند.

مقدار قیمت پروتز انگشت دست تهران

قیمت پروتز انگشت قطع شده (پروتز انگشت دست تهران) چقدر است؟

در مورد قیمت پروتز انگشت دست تهران نمی توان یک نظر قطعی بیان کرد. قیمت این پروتز به عوامل متفاوتی وابسته است که از جمله مهم ترین آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • نوع پروتز یکی از مهم ترین، تاثیرگذارترین و اصلی ترین عواملی است که روی قیمت پروتز انگشت قطع شده تاثیر دارد. با توجه به ساختار پروتز، و ساده و پیچیده بودن آن، قیمت های متفاوتی را برای انگشت مصنوعی تعیین می کنند. هر قدر یک پروتز، مدرن تر و پیشرفته تر باشد با قیمت بالاتری ساخته می شود.
  • میزان و وسعت قطع عضو، دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز انگشت دست در تهران است. کسانی که حجم و گستردگی قطع عضوشان زیاد است، مجبورند هزینه ی بیشتری برای ساخت انگشت مصنوعی پرداخت کنند.
  • ماده به کار برده شده در ساخت پروتز نیز بر قیمت پروتز تاثیر می گذارد. امروزه از متریال های مختلف برای ساخت این اندام مصنوعی استفاده می کنند. سیلیکون یکی از ارزان ترین مواد اولیه ای است که برای ساخت پروتز به کار می برند.
  • شهری که برای ساخت پروتز به آن مراجعه می کنید نیز روی قیمت انگشت مصنوعی دست تاثیر دارد. در شهرهایی مانند تهران، به دلیل فعالیت گسترده ی کلینیک های ارتوپدی فنی می توانید مراکزی را بیابید که قادرند با مناسب ترین قیمت، کاربردی ترین نوع پروتز را بسازند و در اختیار شما قرار دهند.

قیمت پروتز انگشت دست تهران گران تر است یا  قیمت پروتز انگشت در اردبیل؟

برای آنکه بخواهیم قیمت پروتز انگشت در اردبیل را با قیمت پروتز انگشت دست تهران مقایسه کنیم، باید خیلی عوامل و پارامترها را در نظر داشته باشیم. در مورد عواملی که روی قیمت این پروتز تاثیر دارد، در بالاتر صحبت کردیم. موضوعی که جدای از قیمت باید به آن دقت داشته باشید، کاربردی بودن و رعایت همه ظرافت ها و اصول در ساخت پروتز انگشت دست یا انگشت مصنوعی دست است.

فرقی نمی کند در تهران هستید، و یا در اردبیل زندگی می کنید؛ در صورتی که دچار حادثه قطع عضو از ناحیه انگشت دست شدید، فقط و فقط مراکز ارتوپدی فنی معتبر در تهران یا اردبیل را برای ساخت پروتز انتخاب کنید. در این مراکز همه اصول و استانداردهای ساخت انگشت مصنوعی دست رعایت می شود و می توان با خیالی راحت به آنها اعتماد کرد و وظیفه ساخت پروتز را به آنها سپرد.

در کنار مسائل کیفی، قیمت در نظر گرفته شده برای ساخت پروتز نیز دیگر مزیت مراجعه به کلینیک های معتبر در کشور است. این مراکز تا جایی که بتوانند سعی می کنند برای ارائه خدمات خود مناسب ترین قیمت را در نظر بگیرند.

بهترین مرکز پروتز انگشت دست (پروتز انگشت دست تهران) در کشور کجاست؟

برای ساخت پروتز انگشت دست تهران به مراکز معتبر مراجعه کنید. این مراکز معتبر نشانه هایی دارند که ما در ادامه به آنها اشاره کرده ایم:

  • در بهترین مرکز پروتز انگشت دست، از با کیفیت ترین متریال ها و مواد اولیه در ساخت پروتز استفاده می شود. پروتزهایی که با رعایت این نکته ساخته می شوند، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دوام قابل توجهی را می توان از آنها انتظار داشت.
  • در مراکز ساخت و تهیه پروتز انگشت دست در تهران، اصول و متدهای روز دنیا رعایت می شود.
  • کلینیک های مطرح ساخت پروتز، با مناسب ترین قیمت، کاربردی ترین نوع پروتز را ساخته و در اختیار فرد قرار می دهند.
  • سابقه و تجربه بالای کارشناسان این کلینیک ها از دیگر موارد شاخصی است که می توان در مورد بهترین مراکز ساخت انگشت مصنوعی دست بیان کرد.
  • تجهیزات بروز و مدرن از دیگر خصوصیات کلینیک های معتبر فعال در حوزه ساخت انگشت مصنوعی دست به شمار می رود.

با توجه به نکاتی که در بالا بیان کردیم توصیه می کنیم کلینیک هایی را برای ساخت انگشت مصنوعی انتخاب کنید که همه ویژگی های ذکر شده در بالا را داشته باشد.

 

مزیت های ساخت پروتز انگشت دست تهران چیست؟

آیا برای ساخت پروتز انگشت دست تهران میتوان به مراکز ساخت پروتز دست در تهران رفت؟

یکی از سوالاتی که برای متقاضیان ساخت و تهیه پروتز انگشت دست تهران ممکن است به وجود آید این است که برای ساخت این پروتز باید به کجا مراجعه کنیم؟ آیا ممکن است مراکز ساخت پروتز دست در تهران بتوانند انگشت مصنوعی را برای ما بسازند؟

اصولا، مراکزی که در حوزه ساخت اندام های مصنوعی فعالیت می کند، چنانچه تجهیزات کاملی داشته، و اگر دانش و تخصص نیز در کنار این تجهیزات کامل وجود داشته باشد، می توانند طیف وسیعی از این اندام ها را ساخته و در اختیار متقاضیان قرار دهند. بنابراین اگر مرکزی را یافتید که در حوزه ساخت پروتز دست فعالیت می کند، می توانید برای ساخت انگشت مصنوعی نیز گزینه مناسبی به نظر می رسد.

قبل از هر گونه اقدامی، با مرکزی که می خواهید به آنجا مراجعه کنید تماس گرفته و از اینکه آنها می توانند یک انگشت مصنوعی کاربردی برای شما بسازند، اطمینان حاصل کنید. در طی این تماس می توانید اطلاعات مورد نیاز خود از جمله قیمت و سایر شرایط را نیز بپرسید. مراکز زیادی در تهران فعالیت می کنند که یکی از آنها مانند پایار، تمامی تلاش خود را به کار می برد تا پروتزی کاربردی در اختیارتان قرار داده شود.

ترمیم انگشت قطع شده در تهران به چه روش هایی صورت می گیرد؟

کسانی که انگشت دستشان قطع شده است، روش های متفاوتی را برای ترمیم پیش روی خود دارند. یکی از این روش ها، ساخت پروتز انگشت دست تهران است. در این روش، می بایست به کلینیک هایی مراجعه کرد که در حوزه ساخت پروتز چشم و سایر اندام های مصنوعی کار می کنند. در این کلینیک ها با در نظر گرفتن بسیاری پارامترهای مهم، یک نوع انگشت مصنوعی برای فرد می سازند و در اختیار او قرار می دهند.

علاوه بر ساخت پروتز انگشت دست تهران، روش دیگری نیز برای ترمیم انگشت های قطع شده وجود دارد و آن هم، پیوند است. معمولا در زمانی که انگشت فرد، مثلا به واسطه کار با دستگاه قطع می شود، در صورتی که بافت ها و اعصاب انگشت قطع شده، سالم بوده و هیچ له شدگی در انگشت به چشم نخورد، فرد می تواند خود را برای انجام عمل پیوند آماده کند و به این شکل، قدمی موثر برای ترمیم انگشت قطع شده دست بردارد.

به یاد داشته باشید، از زمانی که انگشت قطع می شود تا زمانی که انگشت قطع شده به مرکز درمانی منتخب برای انجام عمل پیوند انتقال پیدا می کند، نباید بیش از 12 ساعت بگذرد. بعد از گذشت این مدت زمان، امکان انجام پیوند وجود نخواهد داشت و نهایتا فرد مجبور است برای ساخت انگشت مصنوعی اقدام کند.

ترمیم انگشت قطع شده در تهران به چه روش هایی صورت می گیرد؟

ساخت پروتز انگشت دست در شیراز یا ساخت پروتز انگشت دست تهران؟

در هر شهری که ساکن هستید، اگر دچار قطع عضو از ناحیه انگشت دست شوید، راه های مختلفی برای جایگزینی اندام قطع شده تان وجود دارد. اگر در یکی از شهرستان های کشور، مانند شیرازید، می تواند برای ساخت پروتز انگشت دست در شیراز اقدام کنید. این شهر، قطب پزشکی در کشور محسوب شده و ممکن است کلینیک های ارتوپدی فنی در آن وجود داشته باشد که بتوانید وظیفه ساخت انگشت مصنوعی را به عهده آنها بگذارید.

اگر بنا به هر دلیلی نمی خواهید در این شهر برای ساخت انگشت مصنوعی اقدام کنید، بهتر است مراکز ساخت پروتز انگشت دست تهران را انتخاب کنید. برخی مجموعه های سازنده اندام مصنوعی در تهران، علم و تجهیزات کافی برای ساخت پروتز را داشته و می توانند به شما کمک کنند تا جای خالی انگشت قطع شده تان را با یک پروتز کاملا کاربردی و مناسب پُر کنید.

کلینیک های فعال در تهران نیز به مانند کلینیک های فعال در شهر شیراز تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرند تا انگشت مصنوعی، با به صرفه ترین قیمت و بالاترین کارایی در اختیار افراد قرار گیرد.

پروتز انگشت دست

کلام آخر

پروتز انگشت دست تهران موضوع صحبت ما در این مقاله بود. کسانی که شرایط لازم برای پیوند انگشت دست را ندارند، می بایست برای ساخت پروتز اقدام کنند. این پروتزها به افراد کمک می کنند تا بتوانند با مشکلاتی که قطع عضو برای شان ایجاد کرده است به خوبی کنار آیند و زندگی شان در اثر فقدان عضو، مختل نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *