پروتز دست در تهران💚( بهترین مرکز پروتز دست در شهر تهران)

ساخت پروتز دست در تهران

به نظر شما بهترین کلینیک ساخت پروتز دست در تهران کجاست؟ آیا شرایط جسمی بیمار و نیازهایی که او در طی روز دارد، در انتخاب نوع پروتز تعیین کننده هستند؟ قیمت پروتز دست و قیمت پروتز آرنج در معتبرترین مراکز ارتوپدی چقدر است؟ آیا با مراکز ارتوپدی فنی در تهران آشنایی دارید؟

اگر می خواهید با مراکز ارتوپدی فنی واقع در تهران آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید و در صورت تمایل مقاله بهترین مرکز ارتوپدی فنی غرب تهران را نیز مطالعه کنید. یا حتی بهترین مراکز ارتوپد فنی اصفهان مقاله پروتز انگشت دست در اصفهان را مطالعه کنید.

لیست مراکز پروتز دست در شهر تهران که خوب است آنها را بشناسید

شاید برایتان جالب باشد که بخواهید با برخی مراکز ارتوپدی فنی در تهران آشنا شوید. ما در ادامه نام برخی از آنها را ذکر خواهیم کرد.

1- طراوت

طراوت، یک مرکز ارتوپدی در تهران است و در تهرانسر، چهار راه صدف، جنب بانک صادرات، قرار گرفته است. برای تماس با این مجموعه می توانید با این شماره  09195152318 تماس بگیرید.

2- رامش

دیگر مرکز فعال در تهران، رامش نام دارد. این مرکز در میدان آرژانتین، خیابان الوند، کوچه آریا قرار گرفته و شماره تماس آن نیز 09195152318 است.

3- ونک
ونک نیز یک کلینیک در تهران است. این مرکز در خیابان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش قرار گرفته است و شماره تماس آن نیز 09195152318 است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز و ارتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پروتز دست در تهران

4- پایار

یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک های پروتز دست در تهران، کلینیک فنی ارتوپدی پایار است. بسیاری کسانی که به این مجموعه مراجعه کرده اند، از خدماتی که توسط این مرکز دریافت کرده، رضایت کامل داشته و توانسته اند به زندگی عادی خود بازگردند.

پایار از جمله مجموعه هایی که در حوزه تولید انواع پروتز و ارتز فعالیت کرده و پروتز را با توجه به آخرین و جدیدترین متد روز دنیا ساخته و در اختیار متقاضیان قرار می دهد. اگر بنا به هر دلیلی دچار نقص عضو شده اید و نگران انجام کارهای روزانه های خود هستید، باید بدانید که روزهای سخت به پایان رسیده است. پایار تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شما بتوانید تمام کارهای شخصی تان را به مانند گذشته انجام دهید.

چرا پایار را بهترین مرکز پروتز دست در تهران می دانند؟

یکی از دلایلی که باعث پایار را بهترین مرکز ارتوپدی در تهران بنامیم، اصولی است که در ساخت پروتز رعایت می کند. پایار، پروتزها را با توجه به مسائل زیر ساخته و در اختیار کاربران قرار می دهد.

1- شکل اندام بیمار

یکی از مهم ترین فاکتورهای اثر گذار بر ساخت پروتز، شکل اندام بیمار است. سازندگان پروتز در پایار، از اندام مورد نظر قالب گیری کرده و با توجه به آن یک پروتز با کارایی و عملکرد بالا می سازند.

2- فعالیت های روزانه فرد

کسانی که به انجام یک فعالیت حرفه ای اشتغال دارند، باید از پروتزهایی که برای اهداف خاص، طراحی و ساخته شده است، استفاده کنند. با وجود پیشرفت هایی که در حوزه ساخت پروتز دست در تهران به وقوع پیوسته، امروزه برای انواع و اقسام فعالیت ها از جمله شنا، رقص، نوازندگی، کوهنوردی و دیگر فعالیت ها، پروتزی با عملکرد ویژه ساخته می شود. متخصصان پایار به این مورد توجه ویژه ای نشان می دهند.

3- شغل بیمار

از دیگر فاکتورهای مهم در ساخت پروتز، شغل فرد است. فرقی نمی کند که فرد دچار قطعی عضو به انجام چه کاری مشغول است؛ در هر صورت، سازندگان پروتز در پایار، به هنگام طراحی دست مصنوعی شغل بیماری را نیز در نظر می گیرند.

بهترین کلینیک پروتز دست در تهران

هزینه ساخت پروتز در پایار، بهترین مرکز پروتز دست در تهران چقدر است؟

در بهترین و معتبرترین مرکز پروتز دست در تهران، پایار، هزینه ساخت اندام های مصنوعی با توجه به گستردگی قطع عضو و شدت آن تعیین می شود. علاوه بر این دو مورد، نوع پروتز نیز بر قیمت پروتز تاثیرگذار است. به خاطر داشته باشید، هر قدر تکنولوژی به کار برده شده در ساخت پروتز بیشتر باشد و هر قدر عملکرد و کارایی آن با دقت بالاتری همراه باشد، برای ساخت دست مصنوعی باید هزینه بالاتری پرداخت گردد.

متریال به کار برده شده در ساخت پروتز نیز روی قیمت و هزینه ساخت دست مصنوعی تاثیر دارد. برخی پروتز هایی که از سیلیکون ساخته شده اند، به دلیل سبکی و شبیه بودن به اندام طبیعی فرد، از سایر انواع پروتز گران تر هستند. خواندن مقاله انتخاب بهترین مرکز پروتز انگشت دست در خاورمیانه در سال 1400 میتواند برایتان کمک کننده باشد.

در موقع نصب پروتز دست، این نکته بسیار مهم را از یاد نبرید!؟

 قرار دادن پروتز دست یا انگشت کار بسیار راحتی است. سیلیکونی که برای ساخت پروتز دست در تهران استفاده می شود، انعطاف پذیری خوبی داشته و از نظر کشسانی نیز قابلیت بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید به ‌سادگی آن را روی عضو قطع شده قرار دهید.

پیشنهاد می شود جهت نصب راحت پروتز دست از ژل مخصوص استفاده نمایید و بدون مشورت با متخصص پروتز از مصرف هر نوع محصولی  خودداری نمایید؛ چرا که امکان دارد محتویات آن به پوست یا پروتز شما آسیب وارد کند. انسجام بسیار بالای سطح سیلیکون پروتز دست به شما این امکان را می دهد تا پروتز به طور دقیق به عضو باقیمانده متصل گردد.

تناسب خوبی که بین ساخت پروتز انگشت دست و عضو باقی مانده ایجاد می‌شود، کمک می‌کند فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهید. این پروتز به شما قدرت می دهد، اشیاء را بلند کنید، در دست نگه دارید و در مواقع لزوم آنها را جا به جا کنید.

طول عمر پروتز دست در تهران با توجه به سطح فعالیت افراد متفاوت است. از آنجا که رنگدانه‌های استفاده شده در پروتزها دائمی است بنابراین نباید نگران رنگ‌پریدگی و یا کمرنگ ‌شدن آنها باشید.

جمع بندی

ما در این مقاله در مورد بهترین مرکز پروتز دست در تهران، قیمت آن و عوامل تاثیرگذار روی قیمت صحبت کرده و سعی کردیم اطلاعاتی را به صورت اجمالی و مختصر بیان کنیم. انواع پروتز کاربردهای خاص خود را داشته و این پزشک است که تعیین می کند کدام نوع از پروتز برای شما مناسب تر است.

برای ساخت و سفارش پروتز به کلینیک های حرفه ای سازنده پروتز مانند پایار مراجعه کنید. کلینیک ارتوپدی فنی پایار، در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت داشته و با توسل به متدهای روز دنیا، سعی در ارائه بهترین و کاراترین اندام مصنوعی دارد. اگر قسمتی از دستتان قطع شده است، با کمک پروتزهای این کلینیک، مشکلات ناشی از قطع عضو را به دست فراموشی بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.