بهترین کفی طبی برای درمان پا و دیسک کمر + ارزان قیمت

بهترین کفی طبی در ایران

بهترین کفی طبی، را باید از ارتوپد فنی هایی تهیه کرد که در حوزه ساخت کفی، تخصص و مهارت کافی دارند. کفش های طبی باید بتوانند شرایط خوبی برای پا ایجاد کرده و به فرد کمک کنند تا راحت و بی دغدغه راه برود. از نقش کفش های در سلامتی زندگی انسان ها، نمی توان چشم پوشی کرد و همین موضوع سبب اقدام بشر برای ساخت بهترین کفی طبی برای دیسک کمر شده است.

نه تنها افراد درگیر با یک مشکل جسمانی می بایست برای تهیه کفی طبی پا اقدام کنند، بلکه افراد سالم هم نیاز دارند کفش هایی طبی به پا کنند. ما در مقاله “کفش طبی دیابتی چیست” گروه دیگری از افراد را معرفی کرده ایم که باید کفشی طبی تهیه کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پایار، سازنده بهترین کفی طبی

کفی طبی چیست؟ آیا می دانستید این نوع کفی، انواع و اقسام مختلف دارد؟

فرقی نمی کند که یک انسان سالم هستید و یا از مشکل جسمانی در پایتان رنج می برید؛ در هر صورت، اگر در طی روز زیاد راه می روید و فشار زیادی بر پا می آورید، برایتان بهتر است که برای ساخت و تهیه کفی های طبی اقدام کنید. بهترین کفی طبی برای درمان پا استحکام زیادی دارد و تمام شوک ها و نیروهایی را که به پا وارد می شود، به خود جذب می کند.

بهترین کفی طبی (بهترین کفی طبی برای دیسک کمر) به دلیل فرایندی که در حین ساخت طی می کند، قادر است برخی مشکلات جسمانی پا را نیز درمان کند. اگر کف پا و قوزک پایتان انحراف دارد، این کفی ها می توانند به شما کمک کنند این مشکلات را بدون عمل جراحی درمان کنید. معمولا یکی از مواردی که باعث ایجاد فشار مازاد به پا می شود، فشار ناشی از وزن فرد است. این نوع کفی وزن فرد را در همه قسمت های کفی پخش کرده و به همین دلیل، یک نقطه از پا تحت فشار قرار نخواهد گرفت.

یکی از مهم ترین مزیت های بهترین کفی طبی، قابلیت ساخت کفی طبی در انواع مختلف است. برخی انواع کفی های طبی که افراد با داشتن مشکلات متفاوت می توانند خریداری کنند، به شرح زیر است:

 • کفی های طبی مخصوص بیماران آرتروزی
 • کفی طبی مخصوص افراد با داشتن قوس کف پا
 • کفی طبی پای صاف
 • کفی های طبی مناسب افراد با افتادگی قوس در پا
 • کفی های طبی مخصوص افراد درگیر با درد در قسمت جلویی پا
 • کفی طبی مخصوص کودکان با داشتن چرخش پا

بهترین کفی کفش، کفی است که بتواند مشکلات جسمانی پا را درمان، و به افراد کمک کند تا بدون انجام اعمال جراحی و درمان های پیچیده، زندگی نرمال و بدون دردسری را تجربه کنند. اگر می خواهید زندگی روی خوش خود را به شما نشان دهد، برای اطلاع از قیمت کفی طبی و اقدام برای ساخت آن، مراکز ارتوپدی فنی مطرح را انتخاب کنید.

پایار برترین بهترین کفی طبی

قیمت بهترین کفی طبی چقدر است؟

کفی های طبی به دنیا آمده اند تا ما بتوانیم راحت تر و بی دردسرتر راه برویم. کسانی که در طول روز، پیاده روی های طولانی مدت دارند، یکی از کسانی هستند که می بایست برای تهیه و ساخت بهترین کفی طبی برای درمان پا اقدام کنند. این کفی ها به افراد کمک می کنند تا بتوانند بدون احساس درد در ناحیه کمر و پا، راه بروند.

به دلیل مزیت های بی شماری که در این کفی ها وجود دارد، قیمت آنها کم نیست و نمی توانید توقع داشته باشید که قیمت بهترین کفی طبی با قیمت کفی های معمولی موجود در بازار یکسان باشد.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده قیمت این کفی ها، بالا تعیین شود، درمان برخی بیماری هاست. کسانی که به دیسک کمر مبتلا هستند، می بایست برای تهیه یک نوع کفی خاص که موسوم به بهترین کفی طبی برای دیسک کمر است، اقدام کنند. این کفی ها ساختار مخصوص به خود را داشته و به افرادی که دیسک کمر دارند، کمک می کنند تا دچار کمر درد نشوند. قیمت کفی هایی که برای درمان بیماری ها ساخته می شوند بالا در نظر گرفته می شود؛ زیرا در ساخت آنها، نیازها و توقعات فرد لحاظ شده است. برای دریافت قیمت کفی های طبی، به یک کلینیک ارتوپدی فنی معتبر در کشور مراجعه کنید.

آیا بهترین کفی طبی پیاده روی از بروز دیسک کمر جلوگیری می کند؟

پیاده روی با کفش ها و کفی های نامناسب و غیر استاندارد باعث می شود که فرد به مرور زمان، با مشکلاتی در ناحیه پا و کمر درگیر شود. همه کسانی که به هر دلیلی در طی روز، زیاد پیاده روی می کنند، می بایست در جهت تهیه و خرید کفی طبی پیاده روی برآیند. این کفی ها از وارد آوردن فشارهای آسیب زننده به بدن جلوگیری می کنند. ما کفی را بهترین کفی طبی برای پیاده روی می خوانیم که مشخصات زیر را داشته باشد:

 • این کفی ها قابلیت شستشو دارند و هر زمان که بخواهید می توانید آنها را از کفش خارج کنید و بشویید.
 • در ساخت این کفی ها، یک لایه تنفس به کار برده شده است. این لایه از عرق کردن و بوگرفتن پا جلوگیری می کند.
 • کفی های مخصوص پیاده روی در سایزها و اندازه های گوناگون موجودند.
 • نرم بودن و راحت بودن از دیگر مزیت های این کفی به شمار می رود.
 • در کفش هایی که این کفی به کار برده می شود، فرد اصلا احساس ناراحتی و اذیت نخواهد کرد.
 • این کفی ها برای کسانی که زانو درد دارند، بسیار مناسب اند.
قیمت بهترین کفی طبی چند است

آیا در مورد ویژگی های بهترین کفی طبی چیزی شنیده اید؟

بهترین کفی طبی برای درمان پا باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتواند ایده آل ترین شرایط را در پا فراهم کند. برخی از ویژگی های شگفت انگیز و بسیار متفاوت کفی های طبی به شرح زیر است:

1- کفی های طبی را از بهترین متریال ها می سازند

یکی از مواردی که باعث شده کفی های طبی آثار خوب و رضایت بخشی از خود به جای بگذارند، ساخته شدن آنها از بهترین متریال هاست. در ساخت بهترین کفی طبی برای دیسک کمر از متریال هایی مانند فیبرکربنی، فایبرگلاس، ترموپلاستیک استفاده می کنند. کفی های ساخته شده از فیبر کربنی نازک و سبک و کفی های جنس فایبرگلاس محکم و با دوام هستند.کفی ساخته شده از ترموپلاستیک نیز توان بالایی در جذب شوک های وارده به پا دارد.

2- این کفی ها، پاشنه نرمی دارند

بهترین کفی طبی به دلیل داشتن پاشنه نرم و راحت، شراط خوبی برای قرارگیری ایجاد می کند. بر خلاف آنچه که ممکن است اکثر مردم فکر کنند، کفی های طبی پاشنه نرمی دارند. در ساخت این نوع کفی از یک لایه نرم فومی استفاده می شود. این لایه نرمی از قوس پا حمایت کرده و به فرد کمک می کند راحت تر راه برود.

3- کفی های طبی پاشنه ضخیمی دارند

هر چه پاشنه یک کفی ضخیم تر باشد، این کفی در جذب نیروهای وارده، قدرتمندتر عمل می کند. پس هر زمانی که خواستید برای خرید کفی طبی اقدام کنید، حتما به این موضوع بسیار مهم توجه و دقت داشته باشید.

4- این کفی ها با کیفیت هستند؛

از دیگر مشخصه هایی که می توان در مورد بهترین کفی طبی بیان کرد، این است که این کفی ها کیفیت بالایی دارند. آنها، هم با دوام هستند و هم انعطاف پذیری بالایی دارند. علاوه بر اینها، استحکام قابل قبولی را نیز می توان از آنها انتظار داشت. کسانی که این کفی ها را پوشیده و با آنها راه می روند راحتی زیادی را تجربه می کنند. اگر می خواهید یک کفی با کیفیت داشته باشید بهتر است به مراکز معتبر ارتوپدی فنی در کشور، همچون پایار مراجعه کنید.

5- کفی های طبی، حمایت خوبی از پا به عمل می آورند؛

از دیگر امتیازاتی که می توان در مورد بهترین کفی طبی عنوان کرد، این است این کفی ها می توانند خیلی خوب از پاهای ما حمایت و پشتیبانی به عمل آورند. این موضوع به دلیل متناسب بودن ساختار این کفی ها با ساختار کف پای فرد اتفاق می افتد و به همین سبب است که خیلی ها وقت کفی طبی استاندارد را در کفش خود قرار می دهند، عنوان می کنند که خیلی راحت هستند. در ضمن، کفی های طبی استاندارد می توانند از قوس کف پا نیز حمایت کنند و شرایط ایده آلی در زمان راه رفتن برای پا به وجود آورند.

پاسخ آیا در مورد ویژگی های بهترین کفی طبی چیزی شنیده اید؟

بهترین کفی طبی را باید از کجا تهیه کرد؟

بهترین کفی طبی در صورتی بهترین خواهد بود که توسط مجموعه های حرفه ای ساخته شود. اگر می خواهید شرایط خوبی در هنگام راه رفتن فراهم کنید، باید تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوایند بهترین کفی کفش را تهیه کنید. این کفی، ایده ال ترین شرایط را برای پا فراهم خواهد آورد.

اگر می خواهید کفی های طبی استانداردی داشته باشید، باید به مجموعه هایی چون کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این مجموعه، به دلیل بهره بردن از کارشناسان خبره و ماهر، قادر است بهترین نوع کفی طبی را در اختیار شما قرار دهد.

قیمت کفی طبی سیلیکونی چقدر است

کفی طبی کفش برای دیسک کمر (بهترین کفی طبی) برای چه گروه های دیگری مناسب است؟

برخی افراد وقتی عبارت کفی طبی کفش برای دیسک کمر به گوششان می خورد تصور می کنند که تنها افرادی که می بایست از این کفی ها استفاده کنند، همان کسانی اند که دیسک کمر دارند. به خاطر استانداردهایی که در ساخت این کفی ها رعایت شده است، از کفی های مخصوص دیسک به عنوان بهترین کفی طبی یاد می کنند. افراد دیگری که می توانند از این کفی ها استفاده کنند، در ادامه لیست شده اند:

 • ورزشکاران یکی از کسانی اند که می توانند برای ساخت بهترین کفی طبی برای درمان پا اقدام کنند. این کفی ها ضربه گیر دارند و مانع از وارد آمدن فشار زیاد به عضلات و مفاصل می شوند.
 • کسانی که شاغل بوده و شغلشان به گونه ای است که می بایست مدت زمان زیادی را سر پا بایستند، دیگر افرادی اند که می توانند از مزیت های این کفی ها به نحو احسن استفاده کنند.

افرادی که وزن بالایی دارند نیز خوب است از مزیت های بهترین کفی طبی برای دیسک کمر بهره ببرند. این کفی ها باعث پخش فشار در کل پا می شوند و از ایجاد درد در نواحی زانو، کمر و پا جلوگیری می کنند

قیمت کفی کفش ژله ای بالاتر است یا قیمت بهترین کفی طبی؟

برای آنکه مقایسه ای بین قیمت بهترین کفی طبی و قیمت کفی کفش ژله ای انجام دهیم، اول باید مشخص کنیم که این کفی ژله ای به چه شکل قرار است به دست ما برسد. اگر کفی ژله ای، به صورت آماده در بازار موجود است، معمولا قیمت بالایی نداشته و افرادی که به آن نیاز دارند می توانند با پرداخت هزینه ای معقول و مناسب برای خرید آن اقدام کنند.

اگر برای ساخت این کفی ژله ای مجبور شده اید به مراکز ساخت کفش ها و کفی های طبی در کشور مراجعه کنید، خوب است بدانید که هزینه بالاتری برای تهیه این نوع کفی باید بپردازید؛ این افزایش قیمت به دلیل اختصاصی بودن کفی طبی و متناسب بودن آن با شرایط پای شماست.

در مورد قیمت کفی های طبی نیز شرایط به همین منوال است. به این معنا که اگر شما برای ساخت و تهیه این کفی ها به فروشگاه های لوازم پزشکی مراجعه کنید، قیمت مناسب تری پرداخت خواهید کرد، در مقایسه با زمانی که این کفی ها به صورت کاملا اختصاصی و شخصی برای شما ساخته می شوند. کفی های سفارشی، قیمت بالاتری نسبت به کفی های طبی آماده موجود در بازار دارند. پس در یک کلام، می توانیم این گونه بیان کنیم که هم کفی های طبی ژله ای سفارشی و هم کفی های طبی غیر ژله ای سفارشی، قیمت بالاتری دارند.

کفی طبی کفش برای دیسک کمر (بهترین کفی طبی) برای چه گروه های دیگری مناسب است؟

در مراکز فروش کفی طبی کفش از چه موادی برای ساخت بهترین کفی طبی استفاده میشود؟

در مراکز فروش کفی طبی کفش، وقتی می خواهند کفی طبی را بسازند از مواد مختلف استفاده می کنند. ما در این جا می خواهیم برخی از این متریال ها را به شما معرفی کنیم:

1- فیبر کربن

یکی از بهترین مواد اولیه برای ساخت بهترین کفی طبی، فیبر کربن است. کفی هایی که از این ماده ساخته شده اند، قوی تر هستند و ساختار نازک تر و سبک تری نسبت به سایر کفی های طبی دارند. این کفی ها خیلی انعطاف پذیر نیستند و به دلیل داشتن سختی زیاد، گزینه های خوبی برای استفاده در زمان ورزش به شمار نمی روند.

2- فایبرگلاس

دیگر ماده ای که برای ساخت کفی های طبی به کار برده می شود، فایبر گلاس است. کفی ساخته شده با این ماده نیز به دلیل سختی زیادی که دارد، برای کسانی که فعالیت های ورزشی انجام می دهند مناسب نیست.

3- ترموپلاستیک

در جاهایی که فرد به دلیل نوع فعالیتی که انجام می دهد، شوک زیادی به پای او وارد می شود، کفی ساخته شده از ترموپلاستیک می تواند گزینه خوبی برای جذب این شوک ها باشد. کفی های ساخته شده با ترموپلاستیک، تراکم پذیری پایینی داشته و خیلی خوب می توانند ضربه ها و فشارهای ناگهانی را که به پا وارد می شود جذب کنند. این کفی ها برای فعالیت های ورزشی بسیار مناسب اند.

قیمت کفی طبی سیلیکونی چقدر است؟

کفی ها انواع و اقسام متفاوت دارند که یکی از انواع آن، کفی طبی سلیکونی است. اگر می خواهید قیمت کفی طبی سلیکونی را به صورت دقیق بدانید، باید به کلینیک های ساخت کفی طبی مراجعه کنید. در این مراکز، بهترین کفی طبی برای دیسک کمر ساخته شده و در اختیار فرد قرار داده می شود.

معمولا کفی هایی که در فروشگاه های لوازم پزشکی به عنوان یک کفی طبی ارائه می شوند، بهترین کفی طبی برای درمان پا نیستند؛ علت این مساله، عدم تناسب کفی با کف پای فرد است. کفی های طبی واقعی، با دستگاه های اسکن سه بعدی ساخته شده و در اختیار افراد قرار داده می شوند. کفی ساخته شده با این دستگاه، بسیار دقیق است و می تواند بسیاری از مشکلات جسمانی پا را درمان کند. شاید به همین جهت باشد که امروزه، ساخت کفی های طبی، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

به خاطر داشته باشید، اگر قرار باشد یک کفی، مشخصات دیگری نیز داشته باشد، قیمت آن افزایش پیدا می کند. برخی افراد، برای آنکه مشکلات جسمانی پای خود را درمان کنند، نیاز دارند کفی های خاصی به پا کنند. ساخت این کفی ها با قیمت بالایی صورت خواهد گرفت. از این کفی ها می توان به بهترین کفی طبی یاد کرد.

با بهترین کفی طبی برای کف پای صاف و درمان آن آشنا شوید!؟

کدام یک از انواع کفی، بهترین کفی طبی به شمار می رود؟

برای آنکه بتوانیم از بین انواع کفی های طبی، بهترین کفی طبی را شناسایی کنیم اول می بایست با انواع و اقسام کفی ها آشنایی پیدا کنیم. انواع کفی های طبی موجود در بازار به این شرح است:

1-کفی های طبی نرم؛

یکی از انواع کفی های طبی، کفی طبی نرم است. از این نوع کفی برای حفاظت از قوس پا استفاده شده و آن را از یک نوع ژل نرم می سازند. از جمله مزیت های این نوع می توان به نرم بودن، راحت بودن در زمان استفاده، محافظت از مفصل ها حتی در کسانی که آرتروز دارند و مناسب بودن جهت قرار دادن در کفش های مجلسی اشاره کرد.

2-کفی های طبی نیمه سفت؛

از دیگر انواع کفی های طبی می توان به کفی های طبی نیمه سفت اشاره کرد. کسانی که نیاز به حفظ تعادل و پایداری داشته و می خواهند از قوس های پای خود به نحو موثری محافظت کنند، بهتر است برای ساخت این کفی اقدام کنند. اگر یک ناهنجاری جسمانی دارید و مجبورید کفی های اختصاصی نصب کنید، بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که هم در حوزه ساخت کفی های طبی و هم در حوزه ساخت پروتز زیر زانو فعالیت می کنند.

کدام یک از انواع کفی، بهترین کفی طبی به شمار می رود؟

با بهترین کفی طبی برای کف پای صاف و درمان آن آشنا شوید!؟

کف پای افراد معمولی، قوس هایی دیده می شود. کسانی که تعداد کمتری از این قوس ها را می بینند و یا کسانی که هیچ قوسی در کف پای آنها مشاهده نمی شود، از جمله افرادی اند که کف پای آنها صاف است. شاید فکر کنید که این قوس ها هیچ تاثیری در زندگی ما ندارند و ما بدون این قوس ها نیز می توانیم خیلی راحت تر راه برویم؛ این تفکر، کاملا اشتباه است. کف پای صاف، مشکلاتی مانند خستگی در پاها، درد در پاها، بروز درد در زانو، ران، کمر و ساق پا و چرخش پا به بیرون را ایجاد می کند. یکی از راهکارهای مناسب برای درمان این عارضه، استفاده از بهترین کفی طبی است. این کفی ها، مزیت های زیر را دارند:

 • کفی های مخصوص پای صاف، از کف پای شما به خوبی محافظت و پشتیبانی می کنند.
 • این کفی ها، پاشنه پا را تثبیت می کنند.
 • کفی های طبی، شرایطی بسیار ایده آل و راحت برای راه رفتن فرد به وجود می آورند.
 • پخش یکنواخت نیروهای خارجی وارد شده به پا از دیگر مزیت های کفی های طبی مخصوص پای صاف است.

اگر کف پای شما صاف است، بهتر است هر چه سریع تر برای درمان آن اقدام کنید. این عارضه، عارضه ای نیست که در صورت رها شدن، خود به خود درمان شود.

بهترین کفی طبی کفش و بهترین کفی برای خار پاشنه چگونه ساخته می شود؟

بهترین کفی طبی کفش و  بهترین کفی برای خار پاشنه چگونه ساخته می شود؟

یکی از بدترین عوارضی که ممکن است برای افراد ایجاد شود، خار پاشنه است. در این حالت، یک عارضه خار مانند در قسمت پاشنه پا ایجاد می شود و فرد به دلیل دردی که این خار ایجاد نمی کند،  نمی تواند به خوبی راه برود.در این مواقع بهترین کاری که می توان انجام داد اقدام برای ساخت بهترین کفی برای خار پاشنه است.

برای ساخت کفی برای خار پاشنه ابتدا به ساکن باید به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه شود. در این کلینیک ها، پزشکان با کمک اسکنرهای پا، یک تصویر سه بعدی از پا تهیه کرده و معاینه و ارزیابی کامل از آن به عمل می آورند. از جمله ارزیابی های به عمل آمده می توان به شکل راه رفتن، شکل حرکت پاها، باسن و مچ پا اشاره کرد. در مراکز حرفه ای ساخت کفی، از اسکن کف پا برای ساخت کفی استفاده می کنند.

دیگر روش قالب گیری برای ساخت بهترین کفی طبی، قالب گیری گچی است. در این حالت، یک قالب گچی از پای فرد آماده می کنند و آن را به آزمایشگاه می فرستند. در آزمایشگاه نیز موادی را داخل قالب گچی می ریزند و پس بعد از سفت شدن آن، یک کفی مناسب با پای بیماری می سازند و در اختیار او قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *