کفی طبی پای صاف + درمان صافی کف پا کودکان را جدی بگیرید؟!

ساخت کفی طبی پای صاف

کفی طبی پای صاف چیست؟ آیا تهیه این کفی لزومی دارد؟ کفی مخصوص پای صاف را از کجا تهیه کنیم؟ اگر نمی دانید کف پای کودک شما صاف است یا خیر و اگر هیچ روش درمانی برای آن سراغ ندارید، در ادامه با ما همراه باشید. ما به شما علائمی را معرفی خواهیم کرد که می توانید به کمک آنها تشخیص دهید آیا کودکتان به کف پای صاف مبتلا هستید یا خیر. مقاله “ساخت کفش طبی کودکان در تهران“را مطالعه کنید؛ شاید روزی به دردتان خورد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

کفی طبی پای صاف چیست؟ آیا در مورد آن اطلاعاتی دارید؟

به نظر شما ساخت کفی طبی به چه منظور صورت می گیرد؟ آیا دلیلی مهم تر از این وجود دارد که بخواهمیم فرزندانمان در بهترین شرایط راه بروند؟ یکی از مشکلاتی که در کودکان نوپا ممکن است مشاهده شود، صافی کف پا است. در این عارضه، قوس هایی که در پای افراد معمولی وجود دارد، به چشم نمی خورد و پای فرد در هنگام ایستادن، قوس طبیعی ندارد. در این افراد، بافت هایی که وظیفه دارند مفاصل پا را در کنار هم نگه دارند، شل هستند.

موضوعی که باید به آن توجه داشت، این است که صافی کف پا مساله ساده و بی اهمیتی نیست و مشکلات زیر را ممکن است برای فرد ایجاد کند:

  • ناحیه داخلی مچ پا در فردی که کف پایش صاف است، ورم می کند و این فرد در هنگام پوشیدن کفش ناراحتی های زیادی حس خواهد کرد. فردی که چنین مشکلی دارد، باید برای تهیه و خرید کفی طبی پای صاف اقدام کند.
  • یکی از مشکلاتی که صافی کف پا ممکن است ایجاد کند، درد کف پا و ناحیه های متفاوت در پا است.
  • بروز درد در ران، کمر، ساق پا، زانو و کفل از دیگر عوارضی است که صافی کف پا ممکن است با خود به همراه داشته باشد.
  • کسی که صافی کف پا دارد، پایش بیش از حد معمول به داخل چرخیده است. این افراد نیاز دارند کفی طبی پای صاف استفاده کنند.

کفی طبی برای کف پای صاف کودکان، تنها در مواردی که فرد احساس درد دارد، تجویز نمی شود. کودکانی که به این عارضه مبتلا هستند، دردی در ناحیه پا و ساق پا ندارند و به همین دلیل والدین باید مراقب دیگر نشانه ها باشند و به خوبی آنها را بشناسند. اگر کودک شما در هنگام راه رفتن، پایش به سمت داخل می چرخد، والدین باید به وجود صافی کف پا در کودکشان شک کنند. نکته بسیار مهمی که در مورد قیمت کفی طبی مخصوص صافی کف پا باید مورد توجه قرار داد، این است که قیمت این کفی از قیمت سایر کفی های طبی بالاتر است؛ زیرا برای یک مشکل خاص ساخته می شود.

مزیت های کفی طبی پای صاف

برای خرید کفی طبی برای کف پای صاف کودکان چقدر باید هزینه بدهیم؟

کفی طبی پای صاف تنها به یک منظور و آن هم برای زمانی که کف پای کودک صاف باشد، ساخته می شود. این نوع کفی، توسط مراکز ارتوپدی فنی ساخته می شود و می تواند مشکل صافی کف پا در کودکان را به خوبی درمان کند. اگر نگران فرزندتان هستید و دوست ندارید صافی کف پا در آینده برای او مشکل ساز شود، در صورت مشاهده یکی از علائم و نشانه های بالا، هر چه سریع تر برای ساخت این کفی ها اقدام کنید.

ساخت و تهیه کفی طبی برای کف پای صاف کودکان، امری تخصصی است و نیاز به مراجعه به افراد ماهر دارد. به دلیل متریال های خاص و روش های متفاوتی که در ساخت این کفی ها به کار برده شده، هزینه ای که از بابت ساختشان دریافت می شود، از کفی های طبی که افراد با پای نرمال می پوشند، بیشتر است. برای دریافت کفی طبی مخصوص صافی کف پا بهتر است با مجموعه هایی صحبت کنید که به صورت حرفه ای در این حوزه کار کرده و می توانند یک کفی با کیفیت و با دوام بالا در اختیار کودک شما قرار دهند.

برای ساخت کفی های طبی پای صاف در کودکان به کجا مراجعه کنیم؟

کفی طبی پای صاف برای پیشگیری از بروز عوارض جسمانی در آینده ساخته می شود. این کفی به کودکان کمک می کند تا مشکل صافی کف پایشان به خوبی درمان شود و در هنگام راه رفتن کمترین فشار را در ناحیه پا حس کنند. کفش هایی که به چنین کفی هایی مجهز هستند، بهترین و حمایت کننده ترین نوع کفش به شمار می روند. این کفی ها خیلی خوب می توانند از کف پای کودک حمایت کنند.

همان گونه که در فوق نیز اشاره کردیم، کفی طبی برای کف پای صاف کودکان باید توسط مراکز حرفه ای ساخته شود. از جمله این مراکز می توانیم به کلینیک ارتوپدی فنی پایار اشاره کنیم. کارشناسان این مجموعه، از هیچ تلاشی برای ساخت کفی های طبی مخصوص پای صاف در کودکان دریغ نکرده و سعی می کنند بهترین نوع کفی را در اختیار کاربران و متقاضیان قرار دهند.

 

بهترین کفی طبی کف پای صاف (بهترین کفی طبی پای صاف) چه مشخصاتی دارد

بهترین کفی طبی کف پای صاف (بهترین کفی طبی پای صاف) چه مشخصاتی دارد؟

بهترین کفی طبی کف پای صاف (بهترین کفی طبی پای صاف)، یک تکیه گاه بسیار قوی برای پا به شمار می رود. این کفی، از قوس های پا خوبی حمایت کرده و به فرد کمک می کند تا پاشنه پای خود را تثبیت کند. برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های این نوع کفی به شرح زیر است:

  • بهترین نوع کفی طبی مخصوص پای صاف، یک پد دارد. این پد، زیر استخوان پاشنه پا قرار می گیرد و به این شکل، شرایط ثابت تری برای پاشنه پا ایجاد می شود.
  • این کفی ها به دلیل ساختار و عملکرد خاصی که برایشان تعریف شده است، می توانند به عنوان یک تکیه گاه محکم برای پا به شمار روند.
  • کسانی که کف پای آنها صاف است، هر زمانی که کفش می پوشند، درد زیادی حس می کنند. این کفی به آنها کمک می کند تا این درد، تسکین پیدا کرده و راحت تر راه بروند.
  • در ساخت کفی های طبی، حتما از ساختار پا قالب گیری انجام می شود. به همین دلیل است که کفی های مخصوص پای صاف، کاملا اختصاصی هستند و کفی که برای یک فرد ساخته شده است فرد دیگری نمی تواند استفاده کند.
در ساخت کفی برای کف پای صاف، یا کفی طبی پای صاف از چه موادی استفاده می شود؟

در ساخت کفی برای کف پای صاف، یا کفی طبی پای صاف از چه موادی استفاده می شود؟

برای آنکه کفی طبی پای صاف بتواند خاصیت درمانی از خود نشان دهد، مواد اولیه ی خاصی در ساخت آن به کار برده می شود. برخی از متریال های مورد استفاده در ساخت کفی برای کف پای صاف به شرح زیر است:

1- فایبرگلاس

یکی از متریال های با کیفیت برای ساخت کفی های طبی، فایبرگلاس نام دارد. از جمله خصوصیات این ماده می توان به سبک بودن، محکم بودن و با دوام بودن آن اشاره کرد. کسانی که فعالیت های ورزشی انجام می دهند، بهتر است از کفی های ساخته شده از فایبرگلاس استفاده نکنند؛ زیرا این نوع کفی سختی زیادی دارد. معمولا در کفش هایی که فضای آزاد زیادی دارند، بهتر است از این نوع کفی استفاده شود.

2- فیبر کربن

فیبر کربن نیز در ساخت کفی های طبی به کار برده می شود. کفی ساخته شده با این ماده، سبک، نازک و قوی است؛ اما به یاد داشته باشید، این نوع کفی برای کسی که فعالیت های ورزشی زیادی دارد، مناسب نیست. امکان ترکیب فیبر کربن با پلیمر رزین اپوکسی، و ساخت یک کفی جدید و سبک نیز وجود دارد. حتی می توان کفی های ساخته شده با فیبر کربن را با ترموپلاستیک روکش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *