مراکز پروتز پا در تهران 💚 کدام مرکز ارتوپد فنی پروتز پا بهتری می سازد؟

قیمت پروتز در بهترین مراکز پروتز پا در تهران

مراکز پروتز پا در تهران بهترین انتخاب برای ساخت انواع پروتز هستند. پروتزها باید متناسب با نیاز اشخاص و اهداف آنها ساخته شوند و این مقوله فقط، به دست افراد متخصص و حرفه ای محقق خواهد شد.

ساخت پروتز، امر ساده ای نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد و زمانی فرد می تواند از نصب پروتز احساس رضایت کند که این اندام مصنوعی با شرایط فرد تناسب داشته باشد. ما در این متن چند مرکز ساخت پروتز در تهران را معرفی کرده و یکی از آنهایی که بهترین پروتز پا را می سازد، معرفی خواهیم کرد. برای کامل تر شدن اطلاعاتتان، توصیه می کنیم مقاله “بهترین مرکز فنی ارتوپدی در غرب تهران” را نیز مطالعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پروتز در برترین مراکز پروتز پا در تهران

آیا با مراکز ساخت پروتز پا در تهران آشنا هستید؟ نام چند تای آنها را می دانید؟

همانطوری که در فوق نیز اشاره کردیم، ساخت پروتز کار ساده ای نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد. تنها کسانی می توانند از عهده این پیچیدگی ها برآیند که در حوزه ساخت اندام مصنوعی، متخصص باشند. در یک ارتوپدی فنی مطرح در کشور تمامی مراحل، از ساخت پروتزهای اولیه گرفته تا ساخت و نصب اندام مصنوعی به عهده این مراکز است. برخی از بهترین مراکز ساخت اندام مصنوعی در تهران به شرح زیر است:

1- ندای سلامت

نام یکی از مراکز پروتز پا در تهران، ندای سلامت است. این مرکز در خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نرسیده به مترو شریعتی قرار گرفته و شماره تماس آن نیز 09195152318 است. برای ساخت هر نوع پروتز در تهران با این شماره تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنید.

2- مرکز مهرداد طاهری

مرکز مهرداد طاهری دیگر مرکز ساخت پروتز در تهران است. این مرکز در شهرک غرب واقع شده است و پروتز می سازد. اگر می خواهید از طریق این مرکز برای ساخت انواع پروتز اقدام کنید، با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

3- کریم کهبدی

مرکز کریم کهبدی، از دیگر مراکز پروتز پا در تهران است. این مرکز در میدان توحید، ابتدای ستارخان قرار گرفته است. اگر می خواهید در مورد ساخت انواع پروتز و قیمت آنها اطلاعات کافی به دست آورید، با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

4-ندای سلامت

مرکز ندای سلامت دیگر مرکزی است که در حوزه ساخت پروتز کار می کند و در تهران، خیابان دکتر شریعتی، بعد از میرداماد قرار گرفته است. اگر می خواهید برای ساخت یکی از انواع پروتز، مانند ساخت پروتز زیر زانو اقدام کنید، با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

5- شیرین

یکی دیگر از مراکز پروتز پا در تهران، شیرین است که در حوزه ساخت پروتز کار می کند. این مرکز در تهران، صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به خیابان جنت آباد قرار گرفته است. اگر می خواهید برای ساخت پروتز چشم مصنوعی اقدام کنید، با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

6- سلیمانی

دیگر مرکز تهران، سلیمانی نام دارد و در خیابان قائم مقام فراهانی، بین مطهری و بهشتی قرار گرفته است. برای اطلاع از قیمت پروتزهایی که توسط این مجموعه ساخته می شود با شماره 09195152318 تماس بگیرید.

7- کلینیک ارتوپد فنی پایار

یکی از مطرح ترین و معتبرترین مراکز پروتز پا در تهران که در ساخت انواع پروتز و ارتز، به صورت حرفه ای و تخصصی کار می کند، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. این مجموعه از حضور بهترین و با تجربه ترین کارشناسان و پروتوزیست ها بهره می برد و به همین دلیل است که اندام های مصنوعی ساخته شده توسط پایار در حل کردن مشکلات کاربر خود به خوبی ظاهر می شود.

اگر بنا به هر دلیل نیاز دارید از ارتز و یا پروتز استفاده کنید، بهتر است اولین کاری که می کنید تماس با پایار باشد. تمام توضیحاتی که نیاز است شما در جریان آنها باشید توسط کارشناسان این مجموعه بیان می شود. ساخت پروتز توسط پایار، تنها راهی است که پیش روی شما وجود دارد و شما به کمک آن می توانید از انبوه مشکلاتی که قطع عضو برایتان ایجاد کرده است، رهایی پیدا کنید.

قیمت پروتز در مراکز پروتز پا در تهران

آیا می دانید چرا پایار از معدود مجموعه های معتبر ساخت پروتز است؟

ما برای آنکه به شما ثابت کنیم پایار یکی از بهترین و معتبرترین مراکز پروتز پا در تهران است، دلایل منطقی و قانع کننده ای داریم؛ برخی از این دلایل به شرح زیرند:

1- پایار خود را ملزم می داند از مواد اولیه با کیفیت استفاده کند
افراد برای نصب پروتز اقدام می کنند تا مشکلاتی که در اثر قطع عضو برایشان پیش آمده است، کاهش پیدا کند و پروتزهایی با این خصوصیت، باید دارنده برخی ویژگی ها، مانند دوام و عمر طولانی باشند. معمولا پروتزی که با مواد اولیه با کیفیت ساخته می شود، می تواند در حل مشکلات، به مدت طولانی کمک کننده باشد. به همین دلیل است که ما در پایار، یکی از بهترین مراکز پروتز پا در تهران، از با کیفیت ترین متریال ها برای ساخت پروتز استفاده می کنیم.

2- پایار، پروتزها را تخصصی می سازد

موضوع دیگری که آن نیز در نوع خود از اهمیت زیادی برخوردار است، ساخت پروتز به صورت حرفه ای و تخصصی است. پروتزی که با توجه به این خصوصیت ساخته می شود، توانایی بیشتری در برآورده کردن نیازهای کاربر دارد.

3- در پایار، حرفه ای ها مشغول به کارند

پروتزها به وجود آمده اند تا اندکی از ناراحتی های روحی و جسمی افراد کم کنند، و تنها، پروتزهایی می توانند به این شکل عمل کنند که توسط اشخاص و کارشناسان حرفه ای ساخته شده باشند. در پایار، که یکی از بهترین مراکز پروتز پا در تهران است، کارشناسان حرفه ای، پروتزهایی بسیار کاربردی و تخصصی برای شما می سازند تا بتوانید شادی را به مانند گذشته در زندگی تان حس کنید.

آیا می دانید برای تهیه پروتز به کجا مراجعه کنید؟

یکی از بهترین مراکز پروتز پا در تهران که می توانید برای ساخت پروتز به آنجا مراجعه کنید، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. همانطوری که اشاره کردیم، این مرکز خود را به بهترین ها مجهز کرده است تا بتواند بهترین خدمات را به متقاضیان و افراد درگیر با قطع عضو ارائه دهد. اگر می خواهید در روزهای بعد از قطع عضو، با کمترین مشکلات دست و پنجه نرم کنید، با مجموعه هایی چون پایار در تماس بوده و از آنها برای ساخت یک پروتز حرفه ای کمک بخواهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.