ساخت و قیمت کفی طبی سفارشی⭐(بهترین قیمت کفی طبی سفارشی)

قیمت کفی طبی سفارشی بالاتر است یا قیمت کفی کفش معمولی؟

بررسی قیمت کفی طبی سفارشی از دیگر مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. اگر می خواهید در این رابطه و همین طور قیمت کفی طبی اطلاعات بیشتری به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.

توصیه می کنیم در کنار این مقاله، مقاله درصد موفقیت پیوند انگشت را نیز مطالعه کنید.

مزیت های کفی طبی سفارشی چیست؟ چه تفاوتی با کفی طبی خار پاشنه دارد؟

کفی های طبی بهترین و مناسب ترین کفی برای قرار دادن در کفش به شمار می روند. این کفی ها به دلیل مزیت هایی که دارند مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته اند. ویژگی های شاخص این نوع کفی به شرح زیر است:

 • این کفی برای رفع و درمان مشکلات جسمانی، مانند مشکلات ناحیه کمر و لگن کمک کننده است.
 • کسانی که از کفی های طبی در داخل کفش های خود استفاده می کنند، راحتی بیشتری را در مقایسه با کسانی احساس می کنند که این نوع کفی را در کفششان نمی گذارند.
 • کارشناسان برای ساخت کفی طبی از کف پا اسکن می گیرند. کفی که با توجه به اسکن گرفته شده از پا ساخته می شود، با پای بیمار کاملا متناسب است و به این شکل است که پای افراد با وجود این کفی، راحتی زیادی را تجربه می کند.
 • کسانی که به علت پوشیدن کفش هایی با کفی های معمولی، دردی را در ناحیه پای خود حس می کنند، می توانند برای کاهش درد خود کفی های طبی را جایگزین کفی های معمولی کنند.
 • کفی های طبی از قدرت خوبی برای حمایت از پاهای ما برخوردارند.

به دلیل مزیت هایی که در بالا اشاره کردیم، قیمت کفی طبی سفارشی از قیمت کفی های معمولی بالاتر است. خاطر نشان می کنیم، تنها کفی طبی موجود در بازار، کفی های طبی که عموم مردم می توانند استفاده کنند، نیست. کفی ها انواع و اقسام متفاوت دارند که یکی از آنها کفی طبی خار پاشنه است. کسانی که برای ساخت کفی طبی خار پاشنه اقدام می کنند، یک زائده استخوانی دردناک در کف پای خود دارند. این کفی ویژگی هایی دارد که به افراد کمک می کند مشکل خار پاشنه کف پای خود را درمان کنند.

آیا کفی طبی سفارشی، بهترین کفی طبی است؟ چرا قیمت کفی طبی سفارشی بالاست؟

یکی از کارهای که به انسان کمک می کند زندگی با کیفیت تری داشته و برای قلب دوم بدن خود، بهترین و ایده آل ترین شرایط را فراهم کند، اقدام برای ساخت کفی های طبی است. یادتان باشد از کفی های طبی سفارشی به عنوان بهترین کفی ها یاد می کنند. برخی از دلایل این انتخاب به شرح زیر است:

 • یکی از علت هایی که باعث افزایش قیمت کفی طبی سفارشی شده، متناسب بودن آن با ساختار و فرم کلی پا است. برای ساخت این کفی ها، یک اسکن از پا گرفته می شود و به همین دلیل این کفی های طبی، هماهنگی زیادی با پای ما دارند.
 • در ساخت این کفی ها، از پارچه هایی با کیفیت بالا استفاده می شود. این پارچه ها، از اینکه پای ما عرق کرده، بو بگیرد و پا را به بیماری های قارچی مبتلا کند، جلوگیری به عمل می آورد.
 • در کفش های پر شده با کفی های طبی، پا بی نهایت راحت است.
 • در کفش هایی با کفی های طبی سفارشی، کمترین میزان استرس به زانو وارد می شود.
 • ضرباتی که از محیط بیرون به پا وارد می شود توسط این کفی، جذب شده و به پا انتقال داده نمی شود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفش و کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

برای دریافت قیمت کفی طبی سفارشی چه کنیم؟ آیا مراکز فروش کفی طبی کفش می توانند در این رابطه کمکمان کنند؟

قیمت کفی طبی سفارشی بالاتر است یا قیمت کفی کفش معمولی؟

با توجه به همه مزیت هایی که در بالا اشاره کردیم، الان حتما متوجه شده اید که چرا قیمت کفی طبی سفارشی از قیمت کفی کفش معمولی بالاتر است. کفی هایی که در داخل کفش های معمولی قرار داده می شوند، طبی نیستند و نمی توانند به شما کمک کنند تا شرایط راحتی را در پای خود ایجاد کنید.

حتی کفی های طبی که سفارشی نیستند و به صورت آماده به فروش می روند، از قیمت کفی های معمولی بالاترند؛ چه برسد به کفی های طبی سفارشی که به صورت اختصاصی برای افراد ساخته می شوند.

برخی از دلایلی که باعث می شود کفی های طبی سفارشی گران تر از کفی های معمولی باشند، به شرح زیر است:

 • برای ساخت این کفی ها از کف پا اسکن می گیرند. دستگاهی که از کف پا اسکن تهیه می کند، دقت بالایی داشته و همه جزئیات کف پا را ثبت می کند.
 • از بهترین مواد اولیه برای ساخت کفی های سفارشی استفاده می شود.
 • متناسب بودن آنها با ساختار کف پا از دیگر عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت کفی های طبی به شمار می رود.

اگر واقعا می خواهید ایده آل ترین شرایط را برای پای خود فراهم کنید، توصیه می کنیم حتما برای ساخت کفی های طبی اقدام کنید. این کفی ها نه تنها باعث راحتی پا در هنگام راه رفتن می شوند، بلکه در درمان و اصلاح برخی ناهنجاری‌ها نیز کمک کننده هستند و باعث بهبود وضعیت پای شما می شوند.

برای دریافت قیمت کفی طبی سفارشی چه کنیم؟ آیا مراکز فروش کفی طبی کفش می توانند در این رابطه کمکمان کنند؟

حال که دانستید، قیمت کفی طبی سفارشی چقدر است و چه عواملی باعث بالا بودن قیمت این نوع کفی شده است، لازم می دانیم در مورد مرکزی که می تواند برای ساخت این کفی ها به شما کمک کند، نکاتی را بیان کنیم.

یکی از معتبرترین جاهایی که تجهیزات و دانش لازم برای ساخت کفی های طبی سفارشی را دارد، مراکز فروش کفی طبی کفش هستند. البته، دقت داشته باشید هر مرکز فروشی قادر نیست در این رابطه کمک کننده باشند. مراکزی را برای تهیه و ساخت کفی های طبی سفارشی انتخاب کنید که علاوه بر فروش، در حوزه ساخت کفی های طبی نیز فعالیت می کنند. در این مراکز دستگاه های اسکن پیشرفته ای برای آماده کردن یک تصویر دقیق و جزئی از کف پا وجود دارد. با توجه به این تصویر می توان یک کفی کاملا استاندارد و متناسب با شرایط پای فرد ساخت و در اختیار او قرار داد.

بهترین قیمت کفی طبی سفارشی

با انواع کفی کفش آشنا شوید؟

برای آنکه بتوانیم در مورد قیمت کفی طبی سفارشی به شکل کامل تری صحبت کنیم، لازم است با انواع کفی کفش آشنایی داشته باشیم. کفی های موجود در بازار به شرح زیرند:

1- کفی های پی یو

در ساخت این کفی ها از فوم پلی یورتان استفاده شده و به دلیل مقاومت در مقابل هر گونه سایش، کنترل بو، جذب شوک، مقاومت کششی خوب و انعطاف پذیری از جمله کفی های مطلوب به شمار می روند.

2- کفی مموری فوم

در ساخت این کفی نیز از پلی یورتان استفاده می کنند و از پاها حمایت خوبی به عمل می آورند. از جمله مزیت های این نوع کفی می توان به قالب شدن کفی با پا بعد از چند بار پوشیده شدن اشاره کرد.

3- کفی های طبی سفارشی

یکی از بهترین انواع کفی های موجود در بازار، کفی های طبی سفارشی هستند. قیمت کفی طبی سفارشی از قیمت کفی های آماده موجود در بازار بالاتر است و بهترین و ایده آل ترین شرایط را برای پا فراهم می کند. مراکزی که در حوزه ساخت کفی های طبی فعالیت می کنند این نوع کفی را با اسکن گرفته شده از پا می سازند. این مراکز در حوزه ارائه قیمت پروتز پا زیر زانو نیز می توانند کمک کننده باشند.

آیا قیمت کفی کفش دیجی کالا از قیمت کفی طبی سفارشی بالاتر است؟

آیا قیمت کفی کفش دیجی کالا از قیمت کفی طبی سفارشی بالاتر است؟

دیجی کالا یک سایت فروشگاهی است و کالاهای زیادی در آن به فروش می رود که یکی از آنها کفش های طبی است. نکته ای که باید به آن توجه و دقت داشت این است که قیمت کفی کفش دیجی کالا از قیمت کفی طبی سفارشی، ارزان تر است. به دلیل همین قیمت پایین، بسیاری کسانی که می خواهند کفی کفش داشته باشند سعی می کنند از این سایت خرید کنند. درست است که قیمت کفی های دیجی کالا پایین است، اما این، همه مزیتی نیست که کفی ها باید داشته باشند.

کفی هایی که به صورت آماده خریداری می شوند نمی توانند با کف پای فرد و شرایط آن، انطباق و هماهنگی داشته باشند. این کفی ها با کمک قالب های از پیش آماده شده ساخته می شوند و به همین دلیل نمی توانند آن تطابق و هماهنگی که ما مد نظرمان است فراهم کنند.  کفی های طبی سفارشی را با کمک اسکن هایی که از پای فرد می گیرند، می سازند. مزیت هایی که این کفی ها در اختیار قرار می دهند بیش از آن چیزی است که تصورش را کنید. این کفی ها، نقش درمانی نیز داشته و به افراد کمک می کند تا ناهنجاری های جسمی موجود در پای خود را درمان کنند.

با انواع کفی کفش آشنا شوید؟

عوامل موثر بر  قیمت کفی طبی سفارشی؟ بهترین کفی طبی را با چه قیمتی می سازند؟

قیمت کفی طبی سفارشی را نمی توان به صورت دقیق بیان کرد؛ زیرا عوامل و پارامترهای زیادی در این بین دخالت دارند که باعث می شوند این کفی قیمت ثابت و مشخصی نداشته باشد. از جمله پارامترهایی که روی قیمت این کفی ها تاثیر می گذارد در ادامه معرفی کرده ایم:

 • نوع ماده ای که در ساخت و تولید کفی طبی به کار برده شده است؛ متریال با کیفیت تر، موجب افزایش قیمت می شود؛
 • سایز پای فردی که قرار است کفی برای او ساخته شود نیز روی قیمت بهترین کفی طبی تاثیر دارد؛
 • وجود ناهنجاری ها در پا و تولید یک کفی متناسب با ناهنجاری نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت کفی های طبی سفارشی هستند؛

تنها راهی که برای دریافت قیمت دقیق این کفی ها می توان پیشنهاد کرد، مراجعه به مراکز ساخت کفی ها و کفش های طبی است. در این مراکز با توجه به مشخصات و خواسته هایی که فرد دارد، یک کفی برای او ساخته شده و قیمت دقیق نیز به او اعلام می شود. هر قدر کفی طبی، شخصی تر باشد، قطعا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

بهترین مرکز ساخت کفی طبی کجاست؟ قیمت کفی طبی سفارشی آن چقدر است؟

بهترین مرکز ساخت کفی طبی کجاست؟ قیمت کفی طبی سفارشی آن چقدر است؟

اگر می خواهید برای دریافت قیمت کفی طبی سفارشی  اقدام کنید توصیه می کنیم بهترین مرکز ساخت کفی طبی را که پایار نام دارد، انتخاب کنید. شما برای برقراری ارتباط با این مجموعه دو راه پیش روی خود دارید که در ادامه بیان کرده ایم:

1- یکی از راه هایی که می توانید به وسیله آن، در جریان قیمت کفی های طبی قرار بگیرید تماس گرفتن با شماره هایی است که در سایت این مجموعه درج شده است. وارد سایت شود، شماره ها را برداشته و با کارشناسان تماس بگیرد. آنها به همه سوالات شما پاسخ داده و هر گونه ابهامی که داشته باشید برطرف خواهند کرد.

2- دیگر روشی که می توان برای گرفتن ارتباط با کارشناسان پایار، سازنده بهترین کفی های طبی در کشور، معرفی کرد پر کردن فرم در سایت است. وارد سایت شوید، فرم مربوطه را پر کرده و آن را ارسال کنید. کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به شما کمک می کنند تا با داشتن یک کفی طبی مناسب، از شر همه مشکلات و عارضه های جسمانی که برای تان ایجاد شده است راحت شوید. امیدواریم که با پوشیدن این کفی ها زندگی تان با افزایش کیفیتی باورنکردنی همراه شود.

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد ساخت کفی های طبی سفارشی نکاتی را بیان کردیم. اگر می خواهید از دردهایی که در اثر پوشیدن کفش ها و کفی های نامناسب گریبان شما را گرفته است، خلاص شوید، هر چه سریع تر به مراکز ساخت کفی های طبی در کشور، همچون پایار مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *