ساخت پروتز دست مصنوعی 💚 با متد روز دنیا و ارزان ترین قیمت

ساخت پروتز دست مصنوعی در پایار

ساخت پروتز دست مصنوعی باید توسط حرفه ای ها صورت گیرد. ما با دست هایمان بسیاری از کارهایمان در طول روز را سروسامان می دهیم و به همین جهت، وقتی یک یا هر دو دست فرد قطع می شود، خلاء جبران ناپذیری در زندگی او پدید می آید. البته این خلاء و فقدان، برای گذشته بود؛ زیرا هیچ جایگزین مناسبی برای اندام قطع شده وجود نداشت.

امروزه، با توجه به پیشرفت های قابل توجهی که در حوزه ساخت پروتز صورت گرفته است، انواع پروتز در کشور با متد روز دنیا ساخته شده و با ارزان ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. پیشنهاد می کنیم تا این انتهای این مقاله را مطالعه کنید و مقاله دیگر ما که در مورد “جدیدترین پروتز دست در ایران” است، از دست ندهید؛ قطعا اطلاعات خوبی از این دو به دست خواهید آورد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ساخت پروتز دست مصنوعی و عملکرد آن

دست مصنوعی چیست؟ آنچه که باید در این رابطه بدانید

قطع عضو ممکن است در اثر تصادف و یا هر اتفاق دیگری رخ دهد. اگر هیچ راه دیگری برای جبران این فقدان وجود نداشته باشد، باید برای ساخت پروتز اقدام کرد. انواع پروتز دست ساخته می شود تا مشکلاتی که فرد در اثر قطع دست برایش پیش آمده است، کاهش پیدا کند و زندگی به روال عادی و طبیعی خود برگردد. اگر پروتز توسط یک ارتوپد فنی معتبر و مطرح در کشور ساخته شود، عملکردی که از آن انتظار می رود، تحقق یافته و فرد می تواند به بسیاری از مشکلات قطع عضوش پایان دهد.

موضوعی که می بایست در مورد ساخت پروتز دست مصنوعی مورد توجه قرار داد، این است که پروتز دست باید بتواند جایگزین خوبی برای اندام قطع شده باشد. فردی که پروتز را نصب می کند، انتظارات و اهدافی دارد و می خواهد به کمک آن بخشی از مشکلاتش را حل کند. اگر دچار قطع عضو هستید، باید توقعات خود را با پروتوزیست در میان بگذارید تا پروتزی که برای شما ساخته می شود، عملکرد خوبی داشته باشد و سبک زندگی تان را به روزهای قبل از قطع از عضو بازگرداند.

اگر به یک کلینیک ارتوپدی فنی مطرح در کشور مراجعه کرده باشید، ساخت پروتز دست مصنوعی توسط افراد حرفه ای صورت می گیرد. در این کلینیک ها، ساخت پروتز با توجه به آخرین متدها صورت می گیرد و به همین دلیل است که این پروتزها کارایی بالایی دارند و در رفع مشکلات، کمک کننده ظاهر خواهند شد. برای دریافت قیمت پروتز مچ دست، فقط با مجموعه های مرتبط در تماس باشید.

آیا می دانستید، پروسه ساخت پروتز دست مصنوعی به این شکل است؟

مراحلی که برای ساخت پروتز دست مصنوعی طی می شود، اهمیت زیادی در کارایی پروتز دارد. امروزه، پروتزها را با توجه به آخرین متدهای روز دنیا می سازند و به همین جهت است که افراد نیازمند به پروتز ترجیح می دهند پروتزهایی را نصب کنند که پیشرفته تر هستند و عملکردشان شباهت زیادی به عملکرد دست طبیعی دارد. در کلینیک های ارتوپد فنی فوق پیشرفته و معتبر، از جدیدترین متریال ها برای ساخت پروتز استفاده می کنند و همین موضوع در افزایش کاربرد اندام مصنوعی تاثیر زیادی داشته است.

در مراکز ساخت پروتز دست مصنوعی، از اندام باقیمانده فرد، قالب تهیه شده و با توجه به آن یک پروتز برای فرد می سازند. این پروتز باید شباهت زیادی به بدن داشته باشد تا فرد از داشتن آن احساس خجالت نکرده و بتواند به مانند روزهای گذشته به انجام کارهای شخصی خود بپردازد. فرایندی که به این شکل طی می شود و پروتزی که به این صورت ساخته می شود، از نظر جزئیات، بسیار شبیه به دست طبیعی و واقعی است.

معمولا کسانی که برای ساخت یکی از انواع پروتز دست، مانند ساخت پروتز مچ دست اقدام می کنند، ممکن است به پروتزهای سیلیکونی هم نیاز پیدا کنند. این پروتزها شباهت زیادی به اندام طبیعی دارند و فرد از نصب آنها اصلا احساس خجالت نمی کند. انعطاف پذیری بالای این ماده باعث افزایش دامنه حرکتی آن می شود. سیلیکون ها از جمله متریال هایی هستند که در برابر لک شدن مقاومت زیادی دارند و توسط جوهر و یا سایر مواد رنگی، رنگ به خود نمی گیرند.

بهترین مراکز ساخت کفی طبی در غرب تهران

آیا بعد از ساخت پروتز، توجه به نکات مراقبتی اهمیت دارد؟

بعد از ساخت پروتز دست مصنوعی توجه به نکات مراقبتی، در اولویت قرار دارد. رعایت نکات زیر باعث می شود، شما در مدت زمان طولانی تری از پروتز و اندام مصنوعی خود استفاده کنید:

  • سعی کنید در زمان خواب، پروتز را برداشته و بدون آن به رختخواب بروید.
  • وقتی پروتز را بر می دارید، اندام خود را خوب وارسی کنید تا تاول یا زخم روی آن ایجاد نشده باشد.
  • پروتز را در یک محل امن قرار دهید؛ به این شکل از آن به خوبی محافظت خواهید کرد.
  • در روزهای اول نصب پروتز، باید در جلسات آموزشی شرکت کرده و نحوه کار کردن با آن را آموزش ببینید.
  • سعی کنید برای آنکه در ادامه با پروتزتان مشکلی پیدا نکنید، اضافه وزن و یا کاهش وزن پیدا نکنید.
  • در فواصل زمانی معین، پروتز خود را به کمک آب و صابون تمیز کنید. وقتی تمیز کاری تان تمام شد، پروتز را خوب خشک کنید و سپس در جای خود قرار دهید.
  • هر زمانی که پروتز را از خود خارج می کنید، با لوسیون های مرطوب کننده، اندامتان را مرطوب کنید تا هیچ مشکلی برای پوست دست ایجاد نشود.
  • هیچگاه خودتان برای تنظیم کردن پروتز اقدام نکنید و انجام این کار را به دست افراد خبره بسپارید.

برای سفارش و ساخت پروتز دست مصنوعی به کجا مراجعه کنیم؟

مراکزی که به صورت حرفه ای در حوزه ساخت پروتز دست مصنوعی فعالیت می کنند، بهترین و قابل اعتماد ترین گزینه ها برای ساخت انواع پروتز به شمار می روند. نمونه ای از این کلینیک ها، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است.

این مجموعه به دلیل همکاری با کارشناسان با تجربه و ماهر، قادر است جدیدترین و با کیفیت ترین نوع پروتز را ساخته و در اختیار کاربران و متقاضیان قرار دهد. اگر شما نیز به دلیل حادثه ای که برایتان پیش آمده است، مجبورید برای ساخت پروتز اقدام کنید، پایار انتخاب خوبی است و در کاهش مشکلات شما بسیار کمک کننده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.