قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران ⭐ پایین آمد؟!

بررسی قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران

قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران به واسطه فعالیت برخی کلینیک های ارتوپدی فنی، با قیمتی نسبتا مناسب ارائه می شود. در همه جای دنیا قیمت پروتز مچ دست که با فناوری هوشمند ساخته شده است، پایین نیست و شاید همه افراد امکان تهیه آن را نداشته باشند.

اگر می خواهید در مورد پروتز هوشمند اطلاعات کافی به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید تا این نوع پروتز  را بیشتر به شما بشناسانیم. توصیه می کنیم مقاله ” جدیدترین پروتز دست در ایران” را مطالعه کنید؛ این دو مقاله در کنار هم اطلاعات شما را افزایش خواهند داد

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت دست مصنوعی هوشمند با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ارزان ترین قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران

دست مصنوعی هوشمند چیست؟ چرا مورد توجه معلولان قرار گرفته است؟

کسانی که دستشان قطع می‌‌ شود، گزینه های زیادی برای جایگزین کردن نقص عضو دارند. یکی از راه هایی که پیش روی این افراد قرار دارد، دست مصنوعی هوشمند است. پروتزهای هوشمند، کارایی زیادی داشته و کاربران می توانند به کمک آنها به بسیاری از مشکلات خود پایان دهند. به همین دلیل قیمت دست مصنوعی هوشمند بالاست.

دست مصنوعی هوشمند، با بروزترین و جدیدترین متریال ها ساخته شده است. کاربران این پروتز، بهترین فرصت را برای خود به وجود آورده اند تا بتوانند زندگی شان را به روزهای بدون مشکل گذشته بازگردانند. شاید این پروتز نتواند کارایی دست خود انسان را داشته باشد، اما آن نیز در نوع خود قادر است کارهای زیادی را انجام دهد. این پروتزها به دلیل داشتن قابلیت های فراوان، بسیار منعطف ظاهر شده اند و افراد به کمک آنها می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی به کارهای روزانه خود رسیدگی کنند.

درست است که قیمت دست مصنوعی هوشمند  بالاست، اما به نظر اکثریت افراد درگیر با قطع عضو، صرف این هزینه ارزش دارد. کسانی که برای ساخت پروتز مچ دست هوشمند اقدام می کنند، هم به مشکلات و کمبودهای جسمانی خود پایان می دهند و هم می توانند روحیه خود را تجدید کرده و به مانند یک انسان عادی در اجتماع حاضر شوند.

چه ویژگی هایی باعث بالا بودن قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران شده است؟

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده، علیرغم بالا بودن قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران، این نوع پروتز دست، محبوبیت زیادی داشته باشد، ویژگی هایی است که در این نوع لحاظ شده است. برخی از این ویژگی ها را ما در ادامه ذکر کرده ایم:

  • یکی از مهم ترین مزیت هایی که باعث افزایش قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران شده است، سنسورهایی است که در این نوع پروتز به کار برده شده است. این سنسورها، می توانند دما را اندازه گیری کرده و به کاربر کمک کنند تا متوجه دمای محیط و اجسام اطراف خود شود.
  • از دیگر موضوعاتی که باعث شده قیمت انواع پروتز هوشمند مانند قیمت پای هوشمند مصنوعی بالا باشد، فناوری ارتباط با ذهن در این نوع پروتز است. برخی پروتزهای هوشمند و بروز توانسته اند اطلاعات دریافتی را به مغز ارسال کنند و به فرد کمک کنند تا حسی جدید از داشتن پروتز مصنوعی تجربه کند.
  • پروتزهای هوشمند امروزی، می توانند اطلاعات دریافت شده از محیط را ثبت کنند. این امکان، درست مانند آن است که فرد دست طبیعی اش را دارد و می تواند به کمک آن اجسام را لمس کند. برای داشتن یک پروتز بهتر و کاراتر این قابلیت ها باید وجود داشته باشند.
بهترین قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران

مزیت های دست مصنوعی هوشمند چیست؟

از زمانی که دست مصنوعی هوشمند به بازار ایران وارد شد با اینکه قیمت آن بالا بود، اما به دلیل مزیت های زیادی که داشت، کاربران ایرانی استقبال خوبی از آن به عمل آوردند. برخی از مزیت های این نوع پروتز به شرح زیر بودند:

1- زندگی آسوده تر شد

پروتزهای هوشمند، توسط کلینیک های ساخت پروتز وارد بازار شده اند تا بتوانند نیازهای کاربر خویش را به راحتی برآورده کنند. این پروتزها، بسیار کار راه انداز هستند؛ این یکی از مهم ترین دلایلی است که باعث افزایش قیمت دست مصنوعی هوشمند شده است.

2- تنوع در انجام حرکت به وجود آمد

این پروتزها به دلیل ساختار هوشمند و مدرنی که دارند، به کاربر امکان داده اند تا طیف وسیعی از حرکت ها و فعالیت ها را در طی روز انجام دهد. این نیز از دیگر دلایل قطعی افزایش قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران است.

3- حرکت ها طبیعی تر شدند

موضوع دیگری که حتما می توان آن را در پروتزهای هوشمند دست مشاهده کرد، طبیعی جلوه کردن حرکت دست است. برای مثال وقتی با کمک این دست مصنوعی به پشت افراد می زنید، انگشتان دست پروتزهای مصنوعی به صورت طبیعی خم می شوند.

قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران چقدر است؟ آیا اطلاع دارید؟

قیمت دست مصنوعی (قیمت دست مصنوعی هوشمند) در ایران چقدر است؟

با توجه به ویژگی هایی که در مورد پروتزهای هوشمند گفتیم، بالا بودن قیمت دست مصنوعی در ایران، خصوصا وقتی پروتز از نوع هوشمند است، اصلا دور از انتظار نخواهد بود. فردی که دستش قطع شده است، احساس کمبود و نقصان زیادی در زندگی تجربه خواهد کرد. این پروتزها کمترین کاری است که افراد درگیر با قطع عضو می توانند برای بازگردان به روزهای گذشته انجام دهند.

اگر می خواهید از قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران مطلع شوید، بهتر است کلینیک ارتوپد فنی را انتخاب کنید که در کار خود خبره و ماهر ظاهر شده است. ساخت این پروتزها کار هر کسی نیست و پیچیدگی های زیادی دارد. رعایت و توجه به همین پیچیدگی هاست که باعث شده این پروتز در برآورده کردن نیازهای کاربر خود، کارا و قدرتمند ظاهر شود. اگر واقعا به دنبال داشتن پروتزی هستید که بتواند به شما در رفع نیازهایتان کمک کند، بهتر است به فکر ساخت و نصب اندام مصنوعی هوشمند باشید و در مورد قیمت این نوع پروتز نگرانی به دل راه ندهید.

دست مصنوعی هوشمند با قیمت مناسب را از کجا بخریم؟

درست است که قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران بالاست، اما این پروتز، قدرتمند و کارا ظاهر شده است. در کشور ما، ارتوپد فنی های زیادی وجود دارد که در حوزه ساخت انواع پروتز فعالیت می کنند، اما هیچ یک از آنها قادر نیستند پروتزهای مصنوعی بسازند؛ زیرا همانطوری که اشاره کردیم، ساخت این پروتز پیچیدگی های خاصی داشته و سازنده آن باید به فناوری های روز دنیا اشراف و تسلط داشته باشید.

اگر نگرانی از بابت قیمت دست مصنوعی در ایران ندارید، با کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شما بتوانید با داشتن یک پروتز هوشمند، به غم ها و مشکلات خود پایان دهید.

 

قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران، از قیمت دست سیلیکونی، بالاتر است

چرا برای دریافت قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران به پایار مراجعه کنیم؟

در این مقاله به شما پیشنهاد کردیم که برای ساخت و دریافت قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران به کلینیک پایار مراجعه کنید. این پیشنهاد ما به دلایل زیر است:

1- سال ها دانش و تجربه

دست های مصنوعی باید بتوانند نیازهای یک فرد را به خوبی برآورده کنند. در صورتی که چنین موردی لحاظ نشود فرد نمی تواند با دست مصنوعی اش به راحتی کار کند. یک فرد درگیر با قطع عضو برای آنکه دست مصنوعی کاربردی داشته باشد باید به کلینیک هایی مراجعه کند که دانش و تخصص لازم برای انجام کار خود را دارند. کارشناسان و سازندگان پروتز در پایار تجربه زیادی در طی سال های کار و فعالیت به دست آورده اند و می توانند یک دست مصنوعی کاملا کاربردی برای فرد بسازند و در اختیار او قرار دهند.

2- ساخت پروتز با کمک قطعات با کیفیت

از دیگر مواردی که باعث می شود ما به شما توصیه کنیم برای ساخت پروتز به کلینیک معتبری همچون پایار بروید، استفاده از قطعات با کیفیت برای ساخت پروتز است. گرچه یافتن قطعات با کیفیت در شرایطی که کشور ما تحریم شده، کار سختی است اما کسانی که در این کلینیک کار می کنند از هیچ تلاشی برای یافتن و استفاده از قطعات با کیفیت فروگذار نکرده و سعی می کنند بهترین نوع پروتز را برای متقاضیان بسازند.

چرا برای دریافت قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران به پایار مراجعه کنیم

چرا قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران از قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت بالاتر است؟

برخی از مهم ترین دلایلی که باعث شده قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران از قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت بالاتر باشد، به شرح زیر است:

  • پروتزهای ثابت همان طوری که از نامشان نیز مشخص است، ثابت بوده و متحرک نیستند و نمی توانند کارایی خاصی داشته باشند. این پروتزها در مقایسه با دست های هوشمند با محدودیت های بیشتری همراه بوده و نمی توانند به فرد کمک کنند تا کارهای خود را به کمک آن انجام دهد.
  • دیگر موضوعی که سبب شده، قیمت دست مصنوعی هوشمند از قیمت دست های مصنوعی ثابت بالاتر باشد، به دلیل جزئیات و ریزه های کاری پیشرفته و مدرن دست های هوشمند است. به واسطه همین قطعات است که دست های هوشمند، کاربردی تر از دست های ثابت ظاهر شده اند.
  • هزینه دلار نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار روی قیمت دست های هوشمند است. برخی از قطعات مورد نیاز برای ساخت این پروتزها باید از خارج کشور وارد شود؛ به همین دلیل با افزایش قیمت دلار در کشور، قیمت پروتزهای هوشمند نیز افزایش پیدا می کند. اگر برای ساخت پروتزهای ثابت نیازی به قطعات وارداتی نباشد، با قیمت مناسب تری برای فرد ساخته شده و در اختیار او قرار داده می شوند.
چرا قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران از قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت بالاتر است؟

قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران بالاتر است یا قیمت دست سیلیکونی!؟

اگر به یک کلینیک ارتوپدی فنی مراجعه کرده باشید، متوجه شده اید که پروتزها انواع و اقسام متفاوت دارند. همانطوری که اشاره کردیم، یکی از انواع پروتزهای دست، پروتز مصنوعی هوشمند و دیگر پروتز، دست مصنوعی سیلیکونی است. خوب است بدانید، قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران، از قیمت دست سیلیکونی، بالاتر است و این نیز به دلیل پیچیدگی ها و قابلیت های زیادی استکه در دست های هوشمند به کار برده شده است. در دست های مصنوعی هوشمند، حسگرها و ریزپردازنده هایی قرار داده شده است که به فرد کمک می کنند با هوشمندی بیشتری دست خود را تکان دهد.

دیگر علتی که باعث شده قیمت دست مصنوعی هوشمند، از پروتزهای سیلیکونی بالاتر باشد، متریال به کار برده شده در ساخت آنهاست. پروتزهای هوشمند از موادی مقاوم و مستحکم ساخته می شوند. این پروتزها در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند. در مقابل، پروتزهای سیلیکونی از ماده ای به نام سیلیکون ساخته می شوند. سیلیکون یک ماده انعطاف پذیر است و کارشناسان ساخت پروتز به کمک آن می توانند اندام های مصنوعی کاملا شبیه به بدن انسان بسازند. کسانی که نمی خواهند پروتزهای هوشمند و کاربردی داشته باشند، می توانند از وجود این پروتزها نهایت استفاده را ببرند.

پیوند دست مصنوعی چیست؟ تفاوت قیمت آن با قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران چقدر است؟

پیوند دست مصنوعی چیست؟ تفاوت قیمت آن با قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران چقدر است؟

پروتزها انواع و اقسام متفاوت دارند. در بین انواع گوناگون دست های مصنوعی، می توان دست های مصنوعی را مثال زد که به بدن فرد پیوند زده می شوند. به این دست های مصنوعی، پروتز ایمپلنت گفته می شود و بدون هیچ گونه اغراقی این نوع را یکی از جدیدترین انواع پروتز می دانند. پروتزهای ایمپلنت طی یک عمل جراحی به بدن فرد پیوند زده می شوند. این پروتزها مزیت های زیادی دارند که از آن جمله می توان به این موارد اشاره داشت:

  • با کمک این پروتز می توان اشیاء و اجسام را بلند کرده و جا به جا کرد.
  • دیگر مزیت این نوع، انجام طیف وسیعی از کارها به کمک آن است.
  • ثابت بودن پروتز در جای خود از دیگر مزیت هایی است که می توان در خصوص این نوع اشاره داشت.

با توجه به اینکه این نوع پروتز به بدن فرد متصل می شود و برای انجام آن نیاز است که فرد تحت عمل جراحی قرار گیرد، به همین دلیل قیمت آن نیز به مانند قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران نباید پایین باشد. برای آنکه متوجه شوید این پروتز با چه قیمتی برای شما نصب می شود می توانید با پزشک خود مشورت کنید. طی مشورت با پزشک، متوجه خواهید شد که شما کاندیدای مناسبی برای دریافت دست مصنوعی پیوندی هستید یا بهتر است دست های مصنوعی هوشمند را نصب کنید. کلینیک هایی که در حوزه ساخت پروتز پا بالای زانو فعالیت می کنند می توانند اطلاعات کاملی در خصوصی قیمت پروتزها به شما بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *