بهترین پای مصنوعی در جهان چیست؟ + عکس

بهترین پای مصنوعی در جهان

اندام های مصنوعی، برای کسانی ساخته می شوند که دست و پای آنها قطع شده است. برخی پاهای مصنوعی، ویژگی های زیادی دارند و می توانند نیازهای کاربر را به خوبی برآورده کنند و به همین سبب به آنها بهترین اندام های مصنوعی در دنیا گفته می شود. اگر می خواهید بدانید که بهترین پاهای مصنوعی چه مزیت ها و ویژگی هایی دارند در ادامه این مقاله کلینیک ارتوپدی فنی پایار با ما همراه باشید.

بهترین پای مصنوعی در جهان چه ویژگی هایی دارد؟

وقتی که گفته می شود یک پای مصنوعی، بهترین در جهان است حتما مزیت ها و ویژگی های خاصی در آن به چشم می خورد که به آن صفت بهترین را داده اند. این ویژگی ها و مزیت ها به این شرح است:

1- راحت تر کردن حرکت

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین ویژگی هایی که می توان در خصوص بهترین پاهای مصنوعی در دنیا بیان کرد، این است که آنها می توانند به فرد کمک کنند تا راحت تر راه برود. این ویژگی که در بهترین پای مصنوعی پیشرفته نیز به چشم می خورد، به دلیل پیشرفته بودن آن اتفاق افتاده است. افرادی که این نوع پا مصنوعی را نصب می کنند می توانند خیلی راحت تر وزن خود را روی آن بیندازند. این مزیت، به فرد کمک می کند تا بتواند راحت تر راه برود و به آن تکیه دهد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پای مصنوعی و قیمت پروتز پا زیر زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

بهترین پای مصنوعی در جهان چه مزیت هایی دارد

2- برآورده کردن نیازهای فرد

از دیگر ویژگی ها و مزیت هایی که در بهترین پای مصنوعی در جهان دیده می شود برآورده کردن نیازهای فرد است برای مثال، اگر فرد بخواهد سریع حرکت کند این پا مصنوعی به او می کند تا بتواند سریع تر راه برود و یا به فرد این امکان را می دهد که بتواند اندازه گام های خود را روی پله ها تنظیم کند. حتی گذر کردن از موانع، از دیگر مزیت هایی است که می توان در خصوص این پاهای مصنوعی بیان کرد. اگر شما نیز فکر می کنید که محل قطع عضو روی داشتن بهترین پا مصنوعی تاثیر دارد، توصیه می کنیم به صفحه قیمت پروتز پا زیر زانو بروید تا اطلاعات بیشتری در این رابطه کسب کنید.

3- داشتن حرکت های طبیعی

از دیگر مزیت هایی که می توانیم در خصوص بهترین پای مصنوعی در جهان بیان کنیم، این است که آنها به فرد امکان می دهند حرکات طبیعی داشته باشد. به دلیل مکانیزم خاصی که در این نوع پا مصنوعی به کار برده شده است، کسانی که آن را نصب می کنند می توانند تا حد زیادی، راه رفتن عادی و طبیعی را مجددا تجربه کنند و این یکی از مهم ترین مزیت هایی است که می توان در خصوص این پاهای مصنوعی بیان کرد. البته، دنیای اندام های مصنوعی تحتانی، فقط منحصر به این ها نیست و شما با رفتن به صفحه ساخت پروتز پا زیر زانو می توانید با سایر انواع آن آشنا شوید.

4- قابلیت حرکت روی سطوح مختلف

دیگر ویژگی و مزیتی که در بهترین پای مصنوعی در جهان دیده می شود، این است که فرد به کمک این نوع پا مصنوعی می تواند روی سطوح مختلف راه برود و هیچ مشکلی نیز پیدا نکند. طراحی این نوع پا مصنوعی به شکلی است که فرد به کمک آن می تواند می تواند روی سطوحی که ممکن است از نظر همواری و ناهمواری با هم تفاوت هایی داشته باشد، به راحتی راه برود.

5- راحت تر شدن جا به جایی تنه

از دیگر مزیت هایی که می توان در خصوص بهترین پای مصنوعی در جهان بیان کرد، حل کردن یکی از بزرگ ترین چالش های کسانی است که درگیر قطع عضو از ناحیه پایین تنه شده اند. کسانی که پای آنها قطع می شود به سختی می توانند اندام و تنه خود را حرکت دهند. این مشکل، به وسیله ابداع و طراحی بهترین پا مصنوعی در جهان حل شده است و افرادی که این اندام مصنوعی پیشرفته را نصب می کنند می توانند به راحتی حرکت کرده و تنه و اندام خود را جا به جا کنند. این گروه می توانند روی پا مصنوعی شان تکیه کرده و به کمک آن تنه شان را به جا به جا کنند.

در مورد مزیت های بهترین پای مصنوعی در جهان چه می دانید؟

آیا بهترین پای مصنوعی در جهان، هم قیمت پا مصنوعی هوشمند است؟

اغلب خصوصیاتی که در بالا اشاره کردیم خصوصیات و مزیت هایی است که در پاهای مصنوعی هوشمند به چشم می خورد. این پاهای مصنوعی اطلاعات را به مغز ارسال می کنند و قادرند که اطلاعات را از مغز نیز دریافت کنند. این مزیت و ویژگی که در این پاهای مصنوعی به چشم می خورد به دلیل ریزپردازنده ای است که در آن به کار برده شده است. این ریزپردازنده ها اطلاعات را دریافت و ارسال می کنند.

با توجه به مزیت ها و ویژگی هایی که پاهای مصنوعی هوشمند دارند می توانیم به جرات بگوییم که این اندام های مصنوعی، همان بهترین پای مصنوعی در جهان هستند و هیچ تفاوتی از نظر قیمت بین آنها وجود ندارد. نکته ای که باید در مورد پاهای مصنوعی هوشمند بدانید این است که تکنولوژی و فناوری ساخت این پاهای مصنوعی هنوز در بسیاری از کشور ها وجود ندارد و به همین علت شاید شما نتوانید برای ساخت آن در کشورمان  ایران اقدام کنید. هر چند که ساخت پاهای مصنوعی هوشمند در خارج از کشور نیز با هزینه های بالایی همراه است و هر کلینیک ارتوپدی فنی نمی تواند آن را بسازد و در اختیار کاربر قرار دهد.

چنانچه به دلیل بیماری و یا یک حادثه، پای شما قطع شده است و نیاز به ساخت پاهای مصنوعی دارید می توانید به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور، همچن پایار مراجعه کنید. در این کلینیک، انواع متفاوت پاهای مصنوعی ساخته شده و در اختیار کاربران قرار داده می شود.

قیمت پای مصنوعی (بهترین پای مصنوعی در جهان) به چه عواملی وابسته است؟

حالا که با بهترین پای مصنوعی در جهان آشنا شده و متوجه شده اید که چه مزیت ها و ویژگی هایی که در آن وجود دارد، می توانیم در مورد عوامل تاثیرگذار روی قیمت پای مصنوعی نیز نکاتی را با شما در میان بگذاریم. این عوامل تاثیرگذار به این شرح هستند:

1-نوع اندام مصنوعی

یکی از عواملی که روی قیمت پاهای مصنوعی تاثیر می گذارد، نوع آن است. انواعی از پاهای مصنوعی که فوق العاده پیشرفته هستند، مانند آنچه که در بالاتر اشاره کردیم، گران قیمت بوده و می بایست هزینه بالایی برای ساخت آنها پرداخت کرد. معمولا، اندام های مصنوعی که قابلیت های زیادی دارند با قیمت های بالاتری ساخته می شوند و پاهای مصنوعی که قابلیت خاصی از آنها انتظار نمی رود با قیمت مناسب تری ساخته می شوند.

2- کلینیک سازنده پا مصنوعی

شاید اندکی عجیب به نظر آید، اما واقعیت این است که کلینیک های ساخت پا مصنوعی نیز روی قیمت تاثیر می گذارند. هر کلینیک با توجه به مسائل و موارد متفاوت، قیمتی را برای ساخت اندام های مصنوعی تعیین می کند. بهتر است کلینیک هایی را برای ساخت پاهای مصنوعی انتخاب کنید که می توانند کاربردی ترین نوع پا مصنوعی را با مناسب ترین قیمت بسازند و در اختیار شما قرار دهند.

کلام آخر

بهترین پای مصنوعی در جهان و معرفی ویژگی ها و مزیت هایی که دارد موضوع صحبت ما در این مقاله بود. امیدواریم اطلاعاتی که در اختیار شما قرار دادیم در افزایش شناخت شما نسبت به این موضوع، تاثیرگذار بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *