کاشت ناخن برای انگشت قطع شده⭐با کیفیت بالا

کاشت ناخن انگشت قطع شده چیست؟

کاشت ناخن برای انگشت قطع شده از تخصصی ترین کارهایی است که انجام آن، در صورتِ ساخت پروتز انگشت دست الزام پیدا می کند. ما در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار می خواهیم در مورد کاشت ناخن انگشت قطع شده، نکاتی را با شما در میان بگذاریم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

توصیه می کنیم مقاله درصد موفقیت پیوند انگشت را نیز مطالعه کنید و اطلاعاتتان را در مورد این نوع پیوند افزایش دهید.

کاشت ناخن انگشت قطع شده چیست؟

افراد در اثر حوادث مختلف ممکن است انگشت شان قطع شود. در این مواقع، یکی از کارهایی که می توان برای جبران این نقص انجام داد، انجام عمل پیوند انگشت است. در صورتی که پزشکان تشخیص دهند امکان انجام این پیوند وجود دارد، فرد می بایست تحت عمل پیوند قرار گیرد. پزشکان جراح، انگشت قطع شده را در جای خود قرار داده و آن را پیوند می زنند.

در صورتی که امکان پیوند وجود نداشته باشد، پزشک مجبور است انگشت را قطع کند. در این مواقع افراد می بایست برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز انگشت دست اقدام کنند. این پروتز ها ابزارهای خوبی برای پر کردن جای خالی انگشتی هستند که قطع شده است.

یکی از نگرانی هایی که قطع انگشت و اقدام برای ساخت پروتزهای مخصوص انگشت ممکن است به وجود آورد، نبود طرح ناخن روی پروتز است. این نگرانی با کاشت ناخن برای انگشت قطع شده از بین می برد و خانم ها می توانند به کمک آن، انگشت مصنوعی شان را لاک بزنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

چه مواقعی می بایست برای کاشت ناخن برای انگشت قطع شده اقدام کرد؟

چه مواقعی می بایست برای کاشت ناخن برای انگشت قطع شده اقدام کرد؟

یکی از کسانی که می بایست برای ساخت و کاشت ناخن برای انگشت قطع شده اقدام کنند، کسانی اند که انگشت دستشان قطع شده است و امکان پیوند در آنها وجود ندارد. این افراد برای آنکه بتوانند کارهای روزمره خود را انجام دهند، می بایست برای ساخت پروتزهای مخصوص انگشت اقدام کنند.

در ساخت انگشت های دست، از ماده ای به نام سیلیکون استفاده می کنند. سیلیکون یک نوع پلیمر است و به دلیل خواص شگفت انگیزی که در آن وجود دارد، یک گزینه ی بسیار مناسب برای ساخت پروتزهای شبیه به اندام های بدن به شمار می رود. همین ماده به کارشناسان حوزه ساخت پروتز امکان داده تا بتوانند در زمان ساخت پروتز مخصوص انگشت دست و پا، طراحی ناخن انگشت دست و پا نیز انجام دهند.

نکته ای که مورد کاشت ناخن برای انگشت قطع شده باید مورد توجه قرار داد، عدم استفاده از برخی مواد آرایشی است. خانم هایی که می خواهند لاک استفاده کنند بهتر است از پولیش ژلی پرهیز کرده و برای از بین بردن و پاک کردن لاک نیز از لاک پاک کن های غیر استونی استفاده کنند. این مواد ممکن است به ساختار و بافت پروتز انگشت آسیب وارد کنند و تغییرات ناخوشایند و زشتی را در آن ایجاد کنند.

برای کاشت ناخن برای انگشت قطع شده با کیفیت بالا به کجا مراجعه کنیم؟

بعد از همه توضیحاتی که در مورد کاشت ناخن برای انگشت قطع شده بیان کردیم، لازم می دانیم مراکزی را معرفی کنیم که افراد می توانند برای ساخت و کاشت ناخن انگشت قطع شده شان به آنجا مراجعه کنند.

موضوع کاشت ناخن را هیچ گاه با مراحل کاشت ناخن که در آرایشگاه و سالن های آرایش زنانه انجام می شود، اشتباه نگیرید. کاشت و طراحی ناخن روی پروتزهای مخصوص انگشت، یک کار کاملا تخصصی است و تنها از عهده مراکزی بر می آید که در حوزه ساخت پروتز فعالیت می کنند.

برای کاشت ناخن روی پروتز انگشت دست، باید به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح در کشور مراجعه کنید. در این کلینیک ها کارشناسان از تجربه و مهارت لازم برای طراحی ناخن روی انگشت مصنوعی برخوردار بوده و می توانند نگرانی ها متقاضیان را از بابت طبیعی نبودن ظاهر پروتز کاهش دهند.

پس اگر زمانی خدای نکرده، دچار قطع عضو از ناحیه انگشت دست شدید، چنانچه می خواهید انگشت مصنوعی طبیعی داشته باشید معتبرترین و مطرح ترین مراکز ساخت پروتز در کشور را انتخاب کنید.

آشنایی با کاشت ناخن برای انگشت قطع شده

قیمت پروتز انگشت دست چند است؟ برای ساخت پروتز انگشت چه کنیم؟

حال که مشخص شد کاشت ناخن برای انگشت قطع شده تنها برای کسانی انجام می شود که انگشت مصنوعی نصب کرده اند، خوب است در مورد قیمت پروتز انگشت دست نیز نکاتی را مطرح کنیم. اولین و بهترین کاری که برای اطلاع از قیمت انگشت های مصنوعی باید انجام دهید، مراجعه کردن به کلینیک هایی است که در حوزه ساخت پروتزها فعالیت می کنند. در این کلینیک ها موارد متفاوتی بررسی شده و سپس قیمت انگشت مصنوعی به فرد اعلام می شود. از جمله عوامل تغییر دهنده قیمت انگشت های مصنوعی دست می توان به این موارد اشاره کرد:

  • وسعت قطع عضو، یکی از تاثیرگذارترین عوامل روی تعیین قیمت انگشت مصنوعی دست است.
  • ماده ای که در ساخت پروتز به کار برده می شود نیز باعث تغییر قیمت پروتزی می شود که جهت کاشت ناخن برای انگشت قطع شده انتخاب شده است. معمولا، هر قدر ماده به کار برده شده در ساخت پروتز، کیفیت بیشتری داشته باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
  • حتی کلینیک ها نیز روی قیمت تاثیر می گذارند. بهتر است کلینیک هایی را برای ساخت اندام های مصنوعی انتخاب کنید که می توانند کاربردی ترین نوع پروتز را با قیمتی مناسب بسازند.

کلینیک هایی که در حوزه ساخت اندام های مصنوعی، از جمله ساخت پروتز پا بالای زانو فعالیت می کنند، در کار خود، حرفه ای و درجه یک ظاهر شده و بسیار قابل اعتماد هستند.

برای کاشت ناخن برای انگشت قطع شده با کیفیت بالا به کجا مراجعه کنیم؟

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد کاشت ناخن برای انگشت قطع شده نکاتی را بیان کردیم. برخی مراکز ارتوپدی فنی در کشور، همانند کلینیک پایار این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا در صورت قطع انگشت بتوانید انگشتان مصنوعی که شباهت زیادی به انگشتان طبیعی بدن دارند، نصب کنید و با اعتماد به نفس کامل در جامعه حاضر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *