پروتز انگشت دست در مشهد یا در تهران؟⭐به کجا مراجعه کنم؟

پروتز انگشت دست در مشهد

ما بیشتر کارهای خود را با انگشتان دست خود انجام می دهیم و به همین دلیل، این قسمت بیش از بقیه اعضای بدن در معرض خطر قطع شدگی قرار دارد. اگر در مشهد ساکن بوده و با مساله قطعی انگشتان دست خود درگیر هستید، این مقاله را بخوانید؛ ما در این مقاله قصد داریم در مورد ساخت پروتزهای انگشت دست در مشهد، نکاتی را بیان کنیم.

علاوه بر خواندن این مقاله، مقاله ی پروتز انگشت پا در مشهد را نیز مطالعه کنید.

آیا برای ساخت پروتز انگشت دست در مشهد باید به بهترین کلینیک ارتوپدی مشهد مراجعه کنیم؟

کسانی که با مساله قطع عضو از ناحیه انگشت دست درگیر بوده و در مشهد ساکنند، می بایست برای ساخت پروتز انگشت دست به کلینیک های ارتوپدی فنی فعال در این شهر مراجعه کنند. در این کلینیک ها، از اندام باقی مانده فرد، یک اسکن یا قالب گرفته شده و سپس با توجه به آن یک پروتز مخصوص انگشت دست برای فرد ساخته می شود.

قیمت پروتز انگشت دست با توجه به وسعت قطع عضو و نوع پروتزی که برای متقاضی ساخته شده، متفاوت است. برخی کسانی که نمی خواهند هزینه بالایی برای ساخت این نوع پروتز، به کلینیک ارتوپدی مشهد پرداخت کنند، می توانند برای ساخت پروتزهای سیلیکونی اقدام کنند؛ اما کسانی که توان پرداخت هزینه پروتزهای پیشرفته و هوشمند را دارند، می توانند برای ساخت پروتزهایی درخواست دهند که هوشمند هستند. افرادی که این نوع پروتزها را نصب می کنند، قادر خواهند بود کارهای مختلفی، از جمله بلند کردن اجسام و یا حتی نوشتن را انجام دهند.

با مراجعه به کلینیک های ارتوپدی فنی مشهد، می توانید برای ساخت پروتزهای سیلیکونی درخواست دهید. ممکن است این مراکز نتوانند پروتز انگشت دست در مشهد از نوع هوشمند را بسازند؛ زیرا ساخت این پروتزها به تجهیزات و دانش بالایی نیاز دارد و ممکن است که ارتوپدی فنی مشهد از داشتن این موارد، محروم باشد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست و پروتز انگشت دست با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

آیا برای ساخت پروتز انگشت دست در مشهد باید به بهترین کلینیک ارتوپدی مشهد مراجعه کنیم

هزینه پروتز انگشت دست در مشهد بالاتر است یا تهران؟

هزینه ساخت پروتز انگشت دست در مشهد با توجه به پارامترهای متفاوتی تعیین می شود. برای مثال، قطع عضو یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز به شمار می رود. موضوع دیگری که آن نیز روی قیمت پروتز اثر دارد، نوع پروتز است. همان طوری که در بالاتر نیز اشاره کردیم، پروتزها، انواع مختلف دارند و کارشناسان کلینیک های ساخت پروتز نیز با توجه به نیازهایی که بیمار دارد و با توجه به عمده فعالیت هایی که در طی روز انجام می دهد، مناسب ترین نوع پروتز را برای او می سازند. همه این عوامل هستند که باعث شده اند نتوانیم یک قیمت ثابت و مشخص برای پروتز انگشتان دست در مشهد بیان کنیم.

ناگفته نماند، عواملی که از آنها صحبت کردیم، روی قیمت پروتز انگشتان دست در تهران نیز تاثیر دارد، اما در تهران، دسترسی به مواد اولیه برای ساخت پروتز، راحت تر است و به همین دلیل، پروتز با قیمت مناسب تری در تهران ساخته می شود. حتی پروتزهای هوشمند و پیشرفته نیز با قیمت بهتری در تهران نسبت به مشهد ساخته می شوند.

کلینیک ساخت اعضای مصنوعی در مشهد یا تهران؟ کدام بهتر است؟

با توجه به نکته ای که در بالا درمورد تفاوت قیمت ساخت پروتز انگشت دست در مشهد و مقایسه آن با قیمت پروتز در تهران گفتیم، الان به خوبی می دانید که برای آنکه پروتزی با قیمت مناسب تر داشته باشید، بهتر است به کلینیک های ارتوپدی فنی در تهران مراجعه کنید.

جدای از بحث قیمت، موضوع دیگری که می بایست آن نیز مد نظر قرار داده شود، حساسیت بالای ساخت پروتز است. هم کسانی که می خواهند پروتزهای انگشت دست سیلیکونی داشته باشند و هم، کسانی که می خواهند پروتزهای انگشت دستشان پیشرفته باشد، به دنبال آنند که بهترین و با کیفیت ترین نوع پروتز را در اختیار بگیرند.

یکی از مهم ترین و با ارزش ترین امتیازاتی که کلینیک های فعال در حوزه ساخت پروتز های مخصوص انگشت دست در تهران از آن بهره مندند، همکاری با کارشناسانی زبده و با تجربه است. هر قدر کارشناسان ساخت پروتز، تجربه بیشتری داشته باشند، پروتز ساخته شده نیز با قدرت بیشتری می تواند نیازهای کاربر خود را برآورده کند.

در یک کلام، توصیه می کنیم اگر رفت و آمد تا شهر تهران برایتان سخت نیست، ساخت پروتز انگشتان دست را به عهده کلینیک های ارتوپد فنی شهر تهران بگذارید. در این کلینیک ها، هم یک پروتز کاربردی برای شما ساخته می شود و هم قیمتی که برای آن می بایست پرداخت کنید، در نهایت به صرفه تمام خواهد شد.

کلام آخر

پروتز انگشت دست در مشهد، مقایسه قیمت آن با پروتز در تهران و برخی مسائل دیگر در این مقاله بررسی شد. توصیه می کنیم برای آنکه پروتزی کاربردی و با قابلیت های فراوان داشته باشید، به کلینیک هایی چون کلینیک ارتوپدی فنی پایار که در تهران فعالند، مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *