معرفی 10 ⭐ بیمارستان تخصصی پیوند انگشت

با چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران آشنا شوید!؟

در مواقع قطع عضو، اولین کاری که می بایست انجام داد، مراجعه به بیمارستان تخصصی پیوند انگشت است. کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار، نام چند بیمارستان مطرح در حوزه پیوند را به شما معرفی خواهند کرد؛ پس در ادامه با ما همراه باشید و برای دریافت قیمت پروتز انگشت دست با مراکز ساخت پروتز در کشور مشورت کنید.

با چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران آشنا شوید!؟

اولین و مهم ترین کار برای افزایش درصد موفقیت پیوند انگشت دست، مراجعه به بیمارستان های تخصصی پیوند است. برخی از بیمارستان های تخصصی پیوند دست در تهران در ادامه آورده شده است:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست، پروتز انگشت دست  با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

درصد موفقیت پیوند انگشتان دست در بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران (بیمارستان تخصصی پیوند انگشت) چقدر است؟

1- بیمارستان فوق تخصصی ترمیم و جراحی پلاستیک حضرت فاطمه (س) تهران

بیمارستان فوق تخصصی حضرت فاطمه (س)، یکی از چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران است. این بیمارستان در شهر تهران، خیابان ولیعصر، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان 21 و در مجاورت پارک شفق قرار گرفته است. هر سوالی که در مورد عمل های زیبایی و یا پیوند دارید می توانید با شماره 02188717272 تماس بگیرید.

بیمارستان فوق تخصصی حضرت فاطمه، یک مرکز آموزشی و درمانی بوده و به دانشگاه علوم پزشکی ایران وابسته است. در این بیمارستان، عمل های جراحی و ترمیمی انجام می شود و حدود 143 تختخواب دارد. جراحی ترمیم دست، جراحی پلاستیک ترمیمی، سوانح و سوختگی و جراحی فک و ناحیه صورت از جمله عمل های جراحی است که در این مرکز انجام می شود.

درست است که مراجعه به این بیمارستان تخصصی پیوند انگشت می تواند به افراد درگیر با قطع عضو از ناحیه دست کمک کند، اما فراموش نکنید که پیوند، اولین و آخرین راه حل نیست. کسانی که در اثر حادثه انگشت دستشان قطع شده است، می توانند برای ساخت پروتز انگشت دست نیز اقدام کنند. این پروتزها به فرد کمک خواهند کرد تا بتواند قسمت عمده ای از مشکلات ناشی از قطع عضو خود را حل کند.

2- بیمارستان 15 خرداد تهران

دیگر بیمارستان تخصصی پیوند در تهران، بیمارستان 15 خرداد تهران است. این مرکز در تهران، خیابان کریم خان زند، اول خیابان آبان جنوبی یا شهید دکتر عضدی قرار گرفته است. برای برقراری ارتباط با این مرکز می توانید با شماره های 02188943434 و 02188902155 تماس بگیرید.

این بیمارستان یکی از مراکز درمانی قدیمی در تهران بوده و در سال های قبل از 1320 تاسیس شده است. بیمارستان 15 خرداد تهران، یک مرکز درمانی و آموزشی بوده و به دانشگاه علوم پزشکی وابسته است. یکی از موارد شاخصی که در این بیمارستان می توان مشاهده کرد، بالا بودن تعداد عمل های پیوند انگشت دست است.

بیمارستان 15 خرداد در حوزه های سوختگی، جراحی دست، ترمیم، جراحی صورت و فک و همین طور جراحی ترمیمی و پلاستیک به متقاضیان، خدمات ارائه می کند. کسانی که انگشت دستشان قطع شده است، می توانند به این بیمارستان مراجعه کرده و از تخصص پزشکان آن برای انجام عمل پیوند انگشت دست استفاده کنند.

درست است که پیوندهای موفقیت آمیز زیادی در بیمارستان 15 خرداد انجام شده، اما تعداد عمل هایی که به شکست ختم شده اند را نیز نمی توان فراموش کرد. افرادی که با مساله قطع انگشت دست درگیر هستند، نباید فراموش کنند که پیوند انگشت، آخرین راه نیست و این افراد می توانند به جبران انگشت قطع شده، برای ساخت انگشت مصنوعی اقدام کنند.

درصد موفقیت پیوند انگشتان دست در بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران (بیمارستان تخصصی پیوند انگشت) چقدر است؟

از بیمارستان 15 خرداد به عنوان بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران یاد می کنند. علت این انتخاب نیز هیچ چیزی به جز بالا بودن درصد موفقیت عمل پیوند نیست. آمار دریافتی در یک بازه ی زمانی مشخص، در این بیمارستان نشان می دهد که از 97 عمل پیوند انگشت انجام شده، 57 مورد با موفقیت به پایان رسیده است. این اعداد و ارقام نشان می دهد که این بیمارستان تخصصی پیوند انگشت، تجربه و مهارت بالایی در حوزه پیوند انگشت دارد.

در مواقعی که انگشت دست، له شده و یا خیلی دیر به مرکز درمان انتقال داده می شود، احتمال انجام این عمل یا اصلا وجود ندارد و یا درصد موفقیت آن به شدت کاهش پیدا می کند. از آنجایی که در انجام اغلب کارها انگشتان دست نقش مهمی دارند، فرد نباید تصور کند، حالا که امکان انجام عمل پیوند انگشت دست وجود ندارد، همه چیز به پایان رسیده و او مجبور است تا آخر عمر خود این ضایعه و نقص عضو را تحمل کند.

در بالاتر نیز اشاره کردیم، اگر فرد به هر دلیلی گزینه ی مناسبی برای انجام این پیوند نیست، می تواند برای ساخت پروتزهای انگشت دست اقدام کند. برخی از این پروتزها هوشمند و توانمندی لازم را دارند و به فرد کمک می کنند تا کارهای روزمره اش را سروسامان دهد.

کلام آخر

معرفی چند بیمارستان تخصصی پیوند انگشت موضوع صحبت ما در این مقاله بود. توصیه می کنیم برای ساخت انگشت مصنوعی دست به کلینیک های معتبر در کشور، همچون پایار مراجعه کنید. این مجموعه در حوزه ساخت پروتز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *