معرفی 10 ⭐ بیمارستان تخصصی پیوند انگشت

با چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران آشنا شوید!؟

در مواقع قطع عضو، اولین کاری که می بایست انجام داد، مراجعه به بیمارستان تخصصی پیوند انگشت است. کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار، نام چند بیمارستان مطرح در حوزه پیوند را به شما معرفی خواهند کرد؛ پس در ادامه با ما همراه باشید و برای دریافت قیمت پروتز انگشت دست با مراکز ساخت پروتز در کشور مشورت کنید.

با چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران آشنا شوید!؟

اولین و مهم ترین کار برای افزایش درصد موفقیت پیوند انگشت دست، مراجعه به بیمارستان های تخصصی پیوند است. برخی از بیمارستان های تخصصی پیوند دست در تهران در ادامه آورده شده است:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست، پروتز انگشت دست  با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

درصد موفقیت پیوند انگشتان دست در بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران (بیمارستان تخصصی پیوند انگشت) چقدر است؟

1- بیمارستان فوق تخصصی ترمیم و جراحی پلاستیک حضرت فاطمه (س) تهران

بیمارستان فوق تخصصی حضرت فاطمه (س)، یکی از چند بیمارستان فوق تخصصی پیوند دست در تهران است. این بیمارستان در شهر تهران، خیابان ولیعصر، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان 21 و در مجاورت پارک شفق قرار گرفته است. هر سوالی که در مورد عمل های زیبایی و یا پیوند دارید می توانید با شماره 02188717272 تماس بگیرید.

بیمارستان فوق تخصصی حضرت فاطمه، یک مرکز آموزشی و درمانی بوده و به دانشگاه علوم پزشکی ایران وابسته است. در این بیمارستان، عمل های جراحی و ترمیمی انجام می شود و حدود 143 تختخواب دارد. جراحی ترمیم دست، جراحی پلاستیک ترمیمی، سوانح و سوختگی و جراحی فک و ناحیه صورت از جمله عمل های جراحی است که در این مرکز انجام می شود.

درست است که مراجعه به این بیمارستان تخصصی پیوند انگشت می تواند به افراد درگیر با قطع عضو از ناحیه دست کمک کند، اما فراموش نکنید که پیوند، اولین و آخرین راه حل نیست. کسانی که در اثر حادثه انگشت دستشان قطع شده است، می توانند برای ساخت پروتز انگشت دست نیز اقدام کنند. این پروتزها به فرد کمک خواهند کرد تا بتواند قسمت عمده ای از مشکلات ناشی از قطع عضو خود را حل کند.

2- بیمارستان 15 خرداد تهران

دیگر بیمارستان تخصصی پیوند در تهران، بیمارستان 15 خرداد تهران است. این مرکز در تهران، خیابان کریم خان زند، اول خیابان آبان جنوبی یا شهید دکتر عضدی قرار گرفته است. برای برقراری ارتباط با این مرکز می توانید با شماره های 02188943434 و 02188902155 تماس بگیرید.

این بیمارستان یکی از مراکز درمانی قدیمی در تهران بوده و در سال های قبل از 1320 تاسیس شده است. بیمارستان 15 خرداد تهران، یک مرکز درمانی و آموزشی بوده و به دانشگاه علوم پزشکی وابسته است. یکی از موارد شاخصی که در این بیمارستان می توان مشاهده کرد، بالا بودن تعداد عمل های پیوند انگشت دست است.

بیمارستان 15 خرداد در حوزه های سوختگی، جراحی دست، ترمیم، جراحی صورت و فک و همین طور جراحی ترمیمی و پلاستیک به متقاضیان، خدمات ارائه می کند. کسانی که انگشت دستشان قطع شده است، می توانند به این بیمارستان مراجعه کرده و از تخصص پزشکان آن برای انجام عمل پیوند انگشت دست استفاده کنند.

درست است که پیوندهای موفقیت آمیز زیادی در بیمارستان 15 خرداد انجام شده، اما تعداد عمل هایی که به شکست ختم شده اند را نیز نمی توان فراموش کرد. افرادی که با مساله قطع انگشت دست درگیر هستند، نباید فراموش کنند که پیوند انگشت، آخرین راه نیست و این افراد می توانند به جبران انگشت قطع شده، برای ساخت انگشت مصنوعی اقدام کنند.

درصد موفقیت پیوند انگشتان دست در بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران (بیمارستان تخصصی پیوند انگشت) چقدر است؟

از بیمارستان 15 خرداد به عنوان بهترین بیمارستان پیوند انگشت تهران یاد می کنند. علت این انتخاب نیز هیچ چیزی به جز بالا بودن درصد موفقیت عمل پیوند نیست. آمار دریافتی در یک بازه ی زمانی مشخص، در این بیمارستان نشان می دهد که از 97 عمل پیوند انگشت انجام شده، 57 مورد با موفقیت به پایان رسیده است. این اعداد و ارقام نشان می دهد که این بیمارستان تخصصی پیوند انگشت، تجربه و مهارت بالایی در حوزه پیوند انگشت دارد.

در مواقعی که انگشت دست، له شده و یا خیلی دیر به مرکز درمان انتقال داده می شود، احتمال انجام این عمل یا اصلا وجود ندارد و یا درصد موفقیت آن به شدت کاهش پیدا می کند. از آنجایی که در انجام اغلب کارها انگشتان دست نقش مهمی دارند، فرد نباید تصور کند، حالا که امکان انجام عمل پیوند انگشت دست وجود ندارد، همه چیز به پایان رسیده و او مجبور است تا آخر عمر خود این ضایعه و نقص عضو را تحمل کند.

در بالاتر نیز اشاره کردیم، اگر فرد به هر دلیلی گزینه ی مناسبی برای انجام این پیوند نیست، می تواند برای ساخت پروتزهای انگشت دست اقدام کند. برخی از این پروتزها هوشمند و توانمندی لازم را دارند و به فرد کمک می کنند تا کارهای روزمره اش را سروسامان دهد.

در بیمارستان تخصصی پیوند انگشت چه نکاتی در خصوص تغذیه بعد از پیوند انگشت ذکر می شود؟

در بیمارستان تخصصی پیوند انگشت، هزینه پیوند انگشت دست چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در مورد پیوند مطرح می شود این است که هزینه پیوند انگشت دست در بیمارستان تخصصی پیوند انگشت چقدر است. در خصوص اینکه هزینه عمل پیوند چقدر تمام می شود، نمی توان اظهار نظر قطعی داشت؛ چرا که پارامترهای متفاوتی وجود دارند که روی آن تاثیر می گذارند.

یکی از عواملی که روی هزینه عمل پیوند انگشت تاثیر می گذارد، بیمارستانی است که برای انجام عمل به آنجا مراجعه می شود. اگر بیمارستان مورد نظر، یک بیمارستان خصوصی باشد قطعا این عمل با هزینه بسیار بالایی همراه خواهد بود. البته، برخی از بیمه های تکمیلی این هزینه را جبران می کنند و به همین دلیل، نیازی نیست که از بابت آن نگرانی خاصی داشت.

پزشکی که عمل جراحی پیوند را انجام می دهند نیز روی هزینه پیوند تاثیر می گذارد. جراحانی که در حوزه کاری خود یک متخصص هستند، قطعا هزینه بالاتری دریافت می کنند.

تعداد شب هایی که بیمار در بیمارستان بستری می شود نیز روی هزینه عمل تاثیر دارد که البته، این مورد هم تحت تاثیر خصوصی بودن و یا دولتی بودن بیمارستان و اینکه آیا فرد تحت پوشش بیمه های تکمیلی قرار دارد یا خیر، قرار دارد.

 

آشنایی با بیمارستان تخصصی پیوند انگشت

مهم ترین اقدامات، قبل از انتقال انگشت قطع شده به بیمارستان تخصصی پیوند انگشت چیست؟

اگر در یک حادثه رانندگی، فردی دچار قطع عضو از ناحیه انگشت شده است به غیر از آنکه می بایست انگشت قطع شده را به بیمارستان تخصصی پیوند انگشت رساند، کارهای دیگری نیز باید انجام شود که آنها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

یکی از مهم ترین کارهایی که می بایست انجام داد، کنترل و مدیریت خونریزی است. درست است که در قطع یک انگشت، خونریزی خیلی زیاد نیست اما اگر به آن بی توجهی شود ممکن است مشکلات بیشتری برای فرد ایجاد کند. چنانچه فرد، چندین انگشتش قطع شده است می بایست هر چه سریع تر اقداماتی موثر جهت کنترل و مدیریت خونریزی انجام داد. در صورت داشتن گاز استریل، می توان چند لایه از آن را روی قسمت آسیب دیده قرار داد و به این ترتیب، خونریزی را کنترل کرد. در صورت نداشتن گاز استریل می توان از پارچه ای تمیز استفاده کرد. بعد از این کار می بایست بیمار را به اولین مرکز درمانی انتقال داد تا درمان تکمیلی در این مراکز صورت گیرد.

در مواقعی که میزان و شدت آسیب ها زیاد است و به جمجمه و قفسه سینه فرد آسیب وارد شده است، می بایست تا زمانی که امدادگرها برسند از حرکت دادن بیمار اجتناب کرد. هر گونه حرکت دادن فرد ممکن است آسیب های بیشتر را به او وارد کند.

در بیمارستان تخصصی پیوند انگشت چه نکاتی در خصوص تغذیه بعد از پیوند انگشت ذکر می شود؟

بیمارانی که تحت عمل جراحی پیوند قرار گرفته اند باید بیش از هر کس دیگری به رژیم غذایی خود توجه و دقت داشته باشند. این مورد به خصوص برای کسانی که به بیماری های مختلف نیز دچار هستند، اهمیت بیشتری پیدا می کند. برای مثال، کسانی که به بیماری های کلیوی دچار بوده و یا کبد آنها دچار اختلال است، باید از خوردن غذاهایی که شور و یا چرب هستند به شدت خودداری کنند. این گروه از بیماران، بهتر است غذاهایی همچون، کله پاچه، فست فودها، سوسیس و کالباس را کمتر مصرف کنند.

در بیمارستان تخصصی پیوند انگشت، برای آنکه عمل پیوند با درصد موفقیت بالایی همراه باشد، برخی داروهای ضعیف کننده سیستم ایمنی را به فرد تزریق می کنند. به علت مصرف این داروها، افرادی که عمل پیوند انگشت دست انجام داده اند در معرض ابتلا به بیماری های عفونی  هستند. این موضوع نیز باعث می شود که ما تاکید بیشتری به این گروه داشته باشیم تا یک رژیم غذایی درست و سالم را در پیش گرفته و به آن عمل کنند.

نکته مهم دیگری که این گروه از افراد باید به آن توجه داشته باشید، عدم مصرف غذاهای بدون پوست است. بهتر است تا زمانی که پزشکان توصیه می کنند، از مصرف سبزی هایی که نمی توان پوست آنها را جدا کرد، مانند انواع سبزی های خوردن، کلم و کاهو اجتناب کرد و سبزی هایی که پوست آنها قابلیت جدا شدن را دارد، مصرف کرد.

مهم ترین اقدامات، قبل از انتقال انگشت قطع شده به بیمارستان تخصصی پیوند انگشت چیست؟

کلام آخر

معرفی چند بیمارستان تخصصی پیوند انگشت موضوع صحبت ما در این مقاله بود. توصیه می کنیم برای ساخت انگشت مصنوعی دست به کلینیک های معتبر در کشور، همچون پایار مراجعه کنید. این مجموعه در حوزه ساخت پروتز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *