پروتز زیبایی مچ پا چیست؟ ⭐ فرق آن با پروتز مچ پا

عملکرد پروتز زیبایی مچ پا

پروتز زیبایی مچ پا یک راه حل بسیار مناسب و زیبا برای کسانی است که مچ پایشان قطع شده است. وقتی فرد قسمتی از اندام خود را از دست می دهد، ناتوانی او در انجام برخی کارها در یک طرف ماجرا، و تغییری که در ظاهر او به وجود آمده است و باعث کاهش اعتماد به نفسش شده، در طرف دیگر قضیه قرار دارد.

پروتزهای زیبایی به دست پروتزیست ها ابداع شدند تا کسانی که با نقص عضو در حال دست و پنجه نرم کردن هستند، فقط یک مشکل داشته باشند و آن هم ناتوانی شان در انجام کارهای روزانه باشد. ما در این مقاله، در مورد پروتزهای زیبایی مچ صحبت خواهیم کرد. توصیه می کنیم مقاله ” قیمت پروتز انگشت شست پا” را نیز مطالعه کنید، اطلاعاتتان کامل تر می شود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زیبایی مچ پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

پروتز زیبایی مچ پا و قیمت آن در پایار

پروتزهای زیبایی مچ پا چیستند و به چه دردی می خورند؟

پروتزهای زیبایی مچ پا همان طوری که از نامشان پیداست، اندام های مصنوعی هستند که تنها برای افزایش زیبایی به کار برده می شوند. در ساخت این نوع پروتز متریال های خاصی به کار برده می شود. خاصیتی که در این متریال ها به چشم می خورد، به پروتزیست ها امکان داده تا اندام های مصنوعی کاملا شبیه به بدن انسان بسازند.

یکی از مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پروتز زیبایی مچ پا، سیلیکون است. سیلیکون یکی از بهترین و کاربردی ترین متریال هایی است که بشر تاکنون موفق به کشف آنها شده است. از جمله خواصی که باعث شده این ماده در تولید پروتز به وفور مورد استفاده قرار گیرد، بالا بودن انعطاف پذیری آن است. از این خاصیت برای ساخت انواع پروتز مانند ساخت پروتز مچ دست، انگشت پا، انگشت دست و غیره استفاده می کنند.

نکته ای که خوب است در مورد پروتزهای زیبایی ذکر شود، قیمت آنهاست. قیمت پروتز مچ پا که از سیلیکون در ساخت آن استفاده شده است، از برخی انواع پروتز هوشمند کمتر است. کسانی که به هر دلیلی نیازی ندارند، پروتزهای هوشمند نصب کنند، می توانند از خواص و مزیت های پروتزهای ساخته شده از سیلیکون بهره ببرند و کاری کنند که زندگی به روال قبل باز گردد.

قیمت پروتز زیبایی مچ پا چقدر است؟

قیمت پروتز زیبایی مچ پا مانند قیمت برخی کالاهای موجود در بازار نیست. پارامترهای زیادی در این بین دخالت دارند که باعث تغییر قیمت آن می شوند. برای مثال، وسعت اندام قطع شده، یکی از عواملی است که روی تغییر قیمت این نوع پروتز تاثیر مستقیم دارد.

دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز، ماده ای است که در ساخت آن به کار برده شده است. هر قدر متریال به کار برده شده در ساخت، کیفیت بالاتری داشته باشد و ظاهر آن طبیعی تر به نظر برسد، قیمت این نوع پروتز نیز افزایش پیدا می کند.

کلینیک ارتوپد فنی موضوع دیگری است که باعث تغییر قیمت می شود. اگر به نصب این پروتز نیاز داشته باشید و به کلینیک های مختلف مراجعه کنید، با قیمت های گوناگون مواجه خواهید شد. این تفاوت در قیمت ها، به دلیل تجربه و تخصص کارشناسان، متد قالب گیری و متد به کار برده شده در ساخت اتفاق می افتد. سعی کنید کلینیکی را برای ساخت این نوع پروتز انتخاب کنید که در تولید پروتز، کیفیت و مناسب بودن قیمت را لحاظ می کند.

قیمت پروتز زیبایی مچ پا

آیا بیمه قیمت پروتزهای زیبایی را پرداخت می کند؟

موضوع دیگری که ممکن است در مورد پروتز زیبایی مچ پا مطرح شود، پرداخت قیمت آن توسط بیمه است. ما در کشورمان چند بیمه دولتی داریم و آنها نیز خدمات متفاوتی را به بیمه شوندگان خود ارائه می کنند. این بیمه ها برخی هزینه های درمان را پرداخت نمی کنند و این یکی از مشکلاتی است که ما در کشورمان با آن مواجه هستیم.

بیمه های دولتی، هزینه پروتزهای زیبایی را پرداخت نمی کنند و این به عنوان یکی از نگرانی های افرادی مطرح است که پایشان از مچ قطع شده است. پاهای ما ستون های بدنمان هستند و یک نقص و کمبود در آنها می تواند خلل بزرگی در زندگی مان ایجاد کند. به همین دلیل، اغلب کسانی که دچار نقص عضو می شوند، ناچارند با وجود بالا بودن قیمت پروتزها، برای ساخت آنها اقدام کرده و مشکلاتشان را کاهش دهند. کسانی که نمی خواهند هزینه بالایی برای ساخت پروتز بپردازند، بهتر است از خدمات بیمه های خصوصی استفاده کنند.

برای ساخت پروتز زیبایی مچ پا به کجا باید مراجعه کرد؟

پروتز زیبایی مچ پا و حضورش می تواند دلگرمی برای کسانی باشد که ظاهر پایشان نازیبا شده است. این پروتز نقص به وجود آمده را به خوبی پنهان کرده و به فرد اجازه می دهد با اعتماد به نفس بیشتری در میان جمع خانواده و دوستان خود حاضر شود.

اگر خدای ناکرده، پایتان از ناحیه مچ قطع شده است، برای ساخت پروتز زیبایی مخصوص مچ پا به کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این کلینیک از وجود کارشناسان زبده و ماهر بهره می برد و زیباترین و کاربردی ترین نوع پروتز را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.