پروتز صورت چیست؟⭐قیمت پروتز صورت چقدر است؟

     
پروتز صورت چیست چه کسانی بهتر است برای نصب این پروتز اقدام کنند

پروتز صورت چه نوع پروتزی است؟ چه کسانی می بایست برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنند؟ آیا نصب آن، عوارض و خطراتی دارد؟ قیمت آن چقدر است؟ همه این سوالات را در این متن به بحث و بررسی خواهیم گذاشت؛ پس ما در ادامه همراه باشید و مقاله ی پروتز اعضای بدن را نیز مطالعه کنید.

پروتز صورت چیست؟ چه کسانی بهتر است برای نصب این پروتز اقدام کنند؟

یکی از انواع پروتزهای زیبایی، پروتز صورت است. معمولا از این نوع پروتز برای فرم دادن و پر کردن صورت استفاده می کنند. مهم ترین هدفی که نصب این پروتز محقق می کند، تغییر چهره فرد و افزایش زیبایی و جذابیت اوست. این نوع پروتز، از یک ماده جامد و کاملا سازگار با بدن ساخته شده است و معمولا کسانی که از آن استفاده می کنند، حساسیت خاصی به آن نشان نمی دهند. این پروتز، توسط یک پزشک متخصص و طی یک عمل جراحی، در قسمت های مختلف صورت نصب می شود.

موضوع دیگری که باید به آن توجه کرد، افراد مناسب برای جراحی پروتز صورت هستند. کسانی که گونه های آنها صاف و یا نامشخص است و یا افرادی که چانه کوچکی دارند، و این چانه کوچک ترکیب صورت آنها را به هم ریخته است، از جمله کسانی هستند که می بایست برای نصب پروتز صورت اقدم کنند. به خاطر داشته باشید، هدف از ساخت این پروتز با هدف پروتزهای مخصوص قطع عضو، مانند ساخت پروتز زیر زانو تفاوت های زیادی دارند. کسانی که دچار قطع عضو شده اند، مجبورند برای آنکه اختلالی در زندگی شان ایجاد نشود، برای ساخت و نصب پروتزهای قطع عضو اقدام کنند.

در ادامه ی پرداختن به سوال پروتز صورت چیست، باید بگوییم که این نوع پروتز، یک پروتز زیبایی است و حتی کسانی که عیب ظاهری ندارند، برای نصب آن اقدام می کنند. با تغییراتی که نصب پروتز صورت ایجاد می کند، صورت افراد، پرتر شده و تغییر چشمگیری به وجود خواهد آمد. به خاطر داشته باشید نوع عملکرد پروتزهای مخصوص قطع عضو، باعث افزایش قیمت این نوع پروتز و همین طور قیمت پروتز زیر زانو شده است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز  صورت و پروتز اعضای بدن با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

عوارض پروتز گونه یا پروتز صورت چیست

عوارض پروتز گونه یا پروتز صورت چیست؟ در مورد آن چه می دانید؟

پروتز صورت، انواع و اقسام متفاوت دارد و یکی از معروف ترین و مشهورترین آن، پروتز گونه است. کسانی که دوست دارند گونه های پُری داشته باشند و زیباتر به نظر آیند، این نوع پروتز را در طی یک عمل جراحی به صورت خود اضافه می کنند. عوارض پروتز گونه و به صورت کلی، عوارض پروتز صورت چیست، موضوعی است می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

کسانی که از پروتز گونه برای پر نشان دادن صورت خود بهره می برند، اگر به یک پزشک مختصص مراجعه کنند، عوارضی را مشاهده نخواهند کرد؛ اما کسانی که به پزشکان غیر متخصص و بی تجربه مراجعه می کنند تا قیمت پروتز صورت در به صرفه ترین حالت ممکن برایشان تمام شود، می بایست منتظر عوارض و پیامدهای آن نیز باشند. برخی از عوارض پروتز در ناحیه گونه به شرح زیر است:

  • بی حس شدن موقتی
  • کبود شدن
  • قرمز شدن پوست
  • ایجاد برآمدگی در محل تزریق
  • واکنش های حساسیتی مانند تورم و یا کهیر

در صورتی که هر یک از عوارض بالا را مشاهده کردید، یک کیسه یخ روی محل تزریق پروتز قرار دهید. اگر این علائم تا چند روز بهبود پیدا نکرد، هر چه سریع تر به پزشکان متخصص مراجعه کنید و اجازه ندهید که سلامتی تان به خطر بیفتد.

بررسی پروتز صورت

هزینه پروتز گونه در سال 1400 چقدر است؟

اولین موضوعی که خوب است در مورد هزینه پروتز گونه در سال 1400 یا قیمت پروتز صورت بگوییم، این است که عمل جراحی که برای قرار دادن این پروتز انجام می شود، یک نوع عمل جراحی درمانی نیست و بیمه ها برای آن هزینه ای را پرداخت نمی کنند. کسی که دوست دارد به شکل عملی بداند پروتز صورت چیست، باید کل هزینه این عمل را به شخصه پرداخت کند.

دیگر موردی که می بایست در مورد هزینه پروتز صورت بیان کنیم، عواملی است که بر قیمت نهایی این پروتز تاثیر می گذارند. مهم ترین عوامل تغییر دهنده قیمت پروتز در کلینیک های زیبایی به شرح زیر است:

  • هزینه ای که جراح برای جراحی دریافت می کند.
  • هزینه بیمارستان و بستری در آن
  • هزینه پروتز
  • هزینه آزمایش هایی که می بایست قبل از عمل انجام شود
  • هزینه داروهایی که بیمار به آنها نیاز پیدا می کند

برای دریافت قیمت دقیق این نوع پروتز، باید به پزشکانی که در این حوزه کار می کنند، مراجعه کنید. معمولا کلینیک های مختلف، هزینه های متفاوتی را از شما دریافت می کنند. سعی کنید علاوه بر آنکه قیمت نصب پروتز صورت برایتان در اولویت قرار دارد، حتما به تجربه و تخصص پزشک نیز توجه و دقت داشته باشید.

پروتز صورت آقایان چیست

پروتز صورت آقایان چیست؟ تفاوت آن با پروتز صورت چیست؟

این روزها زیبا سازی صورت، نه فقط مخصوص خانم هاست، بلکه آقایان نیز رو به سوی پروتزها آورده و می خواهند به کمک آنها صورت خود را برجسته تر نشان دهند. معمولا آقایان، برای نصب پروتز در قسمت چانه و فک خود اقدام می کنند. البته ناگفته نماند، گاهی اوقات نیز نصب این پروتز جنبه درمانی دارد و برای بهبود عملکرد استفاده می شود.

با توجه به توضیحی که در بالا اشاره کردیم، اگر بخواهیم به سوال تفاوت پروتز آقایان و پروتز صورت چیست، بپردازیم، باید بگوییم که  این دو نوع پروتز، هیچ تفاوتی با هم ندارند و همان پروتزی که خانم ها برای برجسته سازی صورت خود استفاده می کنند، در آقایان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جنس پروتز صورت در آقایان نیز از سیلیکون است و عمل نصب پروتز نیز در هر دو آنها به یک صورت انجام می شود.

موضوع مهمی که در مورد نصب پروتز آقایان باید مورد توجه قرار گیرد، انجام شدن عمل نصب پروتز صورت توسط پزشکان و متخصصان ماهر و با تجربه است. به دلیل تفاوت در آناتومی صورت خانم ها و آقایان، بهتر است برای برجسته سازی چانه و فک به پزشکانی مراجعه شود که از تجربه بالایی برخوردارند.

کلام آخر

این مقاله، توسط کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده و در آن به بررسی قیمت پروتز صورت و برخی مسائل مرتبط با آن پرداخته شده است. این کلینیک یکی از مطرح ترین کلینیک های ساخت پروتزهای مخصوص قطع عضو در کشور، مانند پروتز بالای زانو، پروتز لگن، پروتز انگشت پا و ساخت کفش و کفی طبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *