پروتز گونه چیست؟⭐معرفی و بررسی انواع پروتز گونه

     
در مورد انواع پروتز گونه، چه می دانید

انواع پروتز گونه، به منظور زیبایی به کار برده می شود و هدف ساخت این نوع پروتز، با هدف ساخت پروتزهای مخصوص قطع عضو، مانند ساخت پروتز مچ پا، تفاوت اساسی و بنیادی دارد. برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد پروتز گونه، ادامه این مقاله را همراه ما باشید و علاوه بر آن، مقاله پروتز صورت چیست را نیز مطالعه کنید.

پروتز گونه چیست؟ در مورد انواع پروتز گونه، چه می دانید؟

پروتزهای گونه، نوعی پروتز زیبایی صورت هستند و به افراد کمک می کنند تا حجم گونه هایشان را افزایش دهند. برای برخی افرادی که گونه های افتاده ای دارند و می خواهند این قسمت صورت خود را برجسته تر و پُر تر نشان دهند، این نوع پروتز، کمک خوبی است. معمولا افراد در پی افزایش سن، دچار افتادگی و کاهش برجستگی گونه ها می شوند. با کمک عمل جراحی گونه، گونه ها به شکلی طبیعی، برجسته می شوند و مشکل افتادگی به صورت کامل حل می شود.

نکته ی دیگری که خوب است در مورد پروتزهای گونه ذکر شود، ماده ای است که در ساخت پروتز گونه استفاده می شود. این ماده، سیلیکون نام دارد و از جمله موادی است که بدن انسان در برابر آن، هیچ گونه حساسیتی از خود نشان نمی دهد. ایمنی که در گونه گذاری با سیلیکون مشاهده می شود، از سایر روش ها بیشتر بوده و پزشکان متخصص و با تجربه، از این روش برای گونه گذاری استفاده می کنند.

برای پر کردن صورت روش های دیگری مانند، تزریق ژل یا چربی نیز وجود دارد که از اساس و بنیاد با پروتزهای گونه تفاوت دارند. به یاد داشته باشید، قیمت پروتز گونه به دلیل تفاوتی عملکردی واضحی که با پروتزهای قطع عضو دارند، اصلا قابل مقایسه با سایر پروتزها، مانند قیمت پروتز مچ پا نیست.

در ادامه صحبت در خصوص پروتز گونه چیست؛ خوب است در مورد انواع پروتز گونه نیز نکاتی را بیان کنیم؛ سه دسته کلی پروتز گونه وجود دارد که به شرح زیرند:

  • پروتز ساب مالار: این نوع پروتز، در قسمت پایینی گونه قرار داده می شود و باعث کاهش میزان فرورفتگی ها خواهد شد.
  • پروتز مالار: این نوع پروتز را روی استخوان گونه قرار می دهد و به کمک آن، صورت فرد جوان تر دیده می شود.
  • پروتز ترکیبی: این نوع، از ترکیب دو پروتز بالایی ایجاد شده است و هم گونه و هم قسمت زیرین گونه ها را شامل می شود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز صورت، پروز بینی و پروتز گوش با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

شاید خواندن مطالب زیر هم برای شما مفید باشد :

ساخت پروتز صورت

پروتز اعضای بدن

انواع پروتز گوش

پروتز بینی چیست؟

ماندگاری پروتز گونه (انواع پروتز گونه) چقدر است

ماندگاری پروتز گونه (انواع پروتز گونه) چقدر است؟

موضوع بسیار مهمی که در پاسخ به سوال پروتز گونه چیست، می بایست جواب دهیم، ماندگاری آن است. یکی از مواردی که باعث شده محبوبیت پروتزهای گونه افزایش پیدا کند، ماندگاری و دوام آنهاست. همان طوری که در بالاتر نیز اشاره کردیم، برای برجسته تر کردن گونه ها از روش های مختلفی استفاده می کنند. تزریق چربی و فیلر، ماندگاری و دوام کمتری داشته و اگر توسط پزشکان و افراد غیر حرفه ای، و با موادی بی کیفیت صورت گیرد، دوام آنها حتی از چیزی که معمولا بیان می کنند، کمتر خواهد بود.

پروتز مخصوص گونه، به دلیل متریال خاصی که در تولید آن به کار برده می شود، نسبت به سایر روش ها، دوام و ماندگاری بالاتری داشته و افراد می توانند با نصب این پروتز در ناحیه گونه، از برجستگی دائمی این قسمت لذت ببرند. چربی و فیلر، غیر دائمی هستند و بعد از یک مدت، ممکن است عوارض و خطراتی را برای فرد به دنبال داشته باشند و حتی سلامت او و زیبایی صورت او را به خطر اندازند. پس کسانی که نمی خواهند دائما، عمل جراحی برجسته سازی گونه ها را انجام دهند و یا افرادی که می خواهند در سنین پیری، گونه های زیبایی داشته باشند، بهتر است برای پر کردن صورت خود برای نصب پروتزهای گونه بهره ببرند.

هزینه پروتز گونه در سال 1400- 1401 چقدر است؟

پروتز گونه چیست را در خطوط بالایی معرفی کردیم و حال وقت آن است که در مورد قیمت این نوع پروتز نیز نکاتی را بیان کنیم. هر فرد می بایست، هزینه متفاوتی را برای عمل جراحی نصب پروتز گونه پرداخت کند. برای مثال، فردی که پروتز گونه شرکت های برند و معروف را نصب می کند، هزینه بالاتری می پردازد، در مقایسه با فردی که برای خرید پروتز گونه شرکت های رده پایین اقدام می کند. علاوه بر این موضوع، مقدار مصرف پروتز نیز روی هزینه پروتز گونه سال 1400-1401 تاثیر بسزایی دارد؛ هر قدر میزان پروتز به کار برده شده، بیشتر باشد، فرد هزینه بالاتری برای آن پرداخت می کند.

انواع پروتز گونه نیز روی قیمت تاثیر دارد. همان طوری که در بالاتر اشاره کردیم، انواع مختلفی از این پروتز برای برجسته سازی گونه ها به کار برده شده، و هر کدام با قیمت متفاوتی ارائه می شوند.

هزینه پروتز گونه در سال 1400 1401 چقدر است؟

هزینه پروتز گونه در شیراز چقدر است؟ برای گونه گذاری، تهران بهتر است یا شیراز؟

موضوعی که دانستن آن در مورد پروتز گونه چیست، لازم و واجب به نظر می رسد، متفاوت بودن هزینه پروتز گونه در مناطق مختلف کشور است. اگر قیمت نصب پروتز را در شهرهای مختلف کشور با هم مقایسه کرده باشید، متوجه این تفاوت قیمت شده اید. برای مثال، هزینه پروتز گونه در شیراز با هزینه ای که برای نصب این پروتز در تهران دریافت می کنند، فرق می کند. روی این تفاوت قیمت، فاکتورهای متفاوتی تاثیر دارد.

یکی از مسائلی که روی قیمت هزینه های مربوط به نصب پروتز گونه تاثیر دارد، تجربه و مهارت پزشک است. اغلب پزشکانی که در تهران مشغول به کارند، از تجربه و تخصص بالاتری در حوزه نصب پروتز برخوردار بوده، و نتایج بهتر و موفقیت آمیزتری را برای متقاضیان رقم می زنند؛ این پارامتر باعث افزایش قیمت می شود. در ضمن، دسترسی به مواد اولیه ی با کیفیت، با قیمت بهتری در تهران امکان پذیر است.

حال که فهمیدید پروتز گونه چیست؛ در صورتی که شرایط نصب آن را دارید، می توانید به پزشکان و کلینیک های زیبایی در تهران مراجعه کرده و به این شکل، برای برجسته سازی گونه های خود، با اطمینان بیشتری قدم بردارید.

هزینه پروتز گونه در شیراز چقدر است؟ برای گونه گذاری، تهران بهتر است یا شیراز؟

کلام آخر

مقاله ی پروتز گونه چیست، توسط کارشناسان کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده است. این کلینیک، در حوزه ساخت پروتزهای مخصوص قطع عضو، مانند پروتز لگن، پروتز زیر زانو، پروتز چشم، ساخت کفش و کفی طبی فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *