قیمت پروتز دست مصنوعی⭐ قیمت باور نکردنی

قیمت پروتز دست مصنوعی در ارتوپدی فنی پایار

قیمت پروتز دست مصنوعی به عوامل زیادی وابسته است. کسانی که می خواهند در خصوص قیمت این پروتز اطلاعات کافی به دست آورند، می بایست با کلینیک ارتوپدی فنی تماس گرفته و از آنها در مورد قیمت سوال کنند. ما در این متن قصد داریم در مورد عوامل تاثیر بر قیمت انواع پروتز دست صحبت کرده و به شما کمک کنیم تا کارآمدترین اندام مصنوعی را تهیه کرده و نصب کنید.

علاوه بر خواندن این مقاله، مقاله “ساخت پروتز دست مصنوعی” را نیز مطالعه کنید؛ این دو مقاله در کنار هم می توانند به افزایش اطلاعات شما در مورد قیمت و نحوه ساخت پروتز کمک فراوانی کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز دست مصنوعی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

ارزان ترین قیمت پروتز دست مصنوعی

آیا می دانستید این عوامل بر قیمت انواع پروتز دست تاثیر دارند؟

اگر برای تهیه و سفارش پروتز دست به یک کلینیک ارتوپد فنی مراجعه کرده باشید، با لیست قیمت متفاوتی مواجه می شوید. برای عده ای که قیمت انواع پروتز دست اهمیت دارد، این تفاوت قیمت، تعجب آور به نظر خواهد آمد. ما برای آنکه ابهام این گروه را از بین ببریم، تصمیم گرفتیم در مورد عوامل تاثیر گذار بر قیمت پروتز دست مصنوعی نکاتی را با شما در میان بگذاریم. این عوامل به شرح زیرند:

1- مساحت اندام قطع شده

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت پروتز دست، مساحت اندام قطع شده است. فردی که قسمت بیشتری از دستش قطع شده است، در مقایسه با کسی که قسمت کمتری از دستش قطع شده، باید هزینه بیشتری پرداخت کند. افرادی که قسمت زیادی از اندام خود را از دست داده اند، با محدودیت های زیادی مواجه شده و مجبورند یک پروتز کاربردی و کارآمد سفارش دهند و نصب کنند. این نوع پروتزها قیمت بالاتری داشته و فرد برای تهیه آنها باید هزینه بالاتری پرداخت کند.

2- متریال و متد به کار برده شده در ساخت پروتز

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز دست مصنوعی، متریال و متد به کار برده شده در قیمت پروتز مچ دست است. پروتزهایی که با بروزترین و مدرن ترین متریال ها و متدها ساخته شده اند، گران تر از پروتزهایی هستند که از متریال و متد مدرن در ساخت آنها استفاده نشده است.

امروزه، متریال هایی وارد دنیای پروتزها شده اند که به پروتوزیست ها امکان ساخت اندام مصنوعی مشابه به بدن انسان را داده اند. این پروتزها زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته و فرد بعد از نصب آن می تواند در اجتماع حضور پیدا کرده و به تمام فعالیت های روزانه خود به مانند قبل رسیدگی کند.

3- نوع پروتز

نوع پروتز، عامل دیگری است که باعث قیمت پروتز دست مصنوعی می شود. افراد با توجه به نیازهایی دارند و نوع فعالیت هایی که در زندگی انجام می دهند، مجبورند برای ساخت یک نوع خاص از پروتز اقدام کنند. برای مثال، فردی که نمی خواهد از دست خود، کار زیادی بکشد چنانچه برای تهیه پروتز های ساده و معمولی اقدام کند، مجبور نیست هزینه زیادی برای ساخت پروتز پرداخت کند. فردی که در طی روز، از دست و یا مچ خود زیاد کار می کشد، می بایست برای ساخت پروتز مچ دست هوشمند اقدام کند.

پروتزهای هوشمند و مدرن، کارایی و قابلیت بیشتری دارند و فرد از نصب و ساخت آنها احساس رضایت بالاتری را تجربه خواهد کرد. اگر می خواهید زندگی شخص و اجتماعی تان تحت تاثیر این اتفاق تلخ قرار نگیرد، بهتر است برای ساخت پروتزهای مدرن و بروز اقدام کنید.

قیمت پروتز دست مصنوعی در کلینیک پایار

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت انواع پروتز دست مصنوعی چه می دانید؟

علاوه بر تمام عوامل تاثیرگذاری که در فوق مطرح کردیم، عوامل دیگری نیز هستند که بر قیمت پروتزهای دست تاثیر دارند. برخی از این عوامل را در ادامه ذکر کرده ایم:

  • در ساخت برخی انواع پروتز، قابلیت های خاص و ویژه ای در نظر گرفته می شود. این مورد مشخصا باعث تغییر قیمت پروتز دست مصنوعی می شود.
  • تکنولوژی که در ساخت پروتز به کار برده شده است و باعث تقسیم بندی آن به انواع ساده، مکانیکی و هوشمند شده، دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت اندام مصنوعی است.
  • مدت زمانی که بیمار در بیمارستان تحت درمان قرار دارد، دیگر عامل موثر بر قیمت پروتز است.
  • معمولا کسانی که برای ساخت و نصب انواع پروتز دست اقدام می کنند، باید تحت فیزیوتراپی نیز قرار گیرند. این مورد نیز از جمله عواملی است که باعث تغییر قیمت انواع پروتز دست می شود.
قیمت پروتز دست مصنوعی مکانیکی

قیمت پروتز دست مصنوعی مکانیکی چقدر است؟

اگر به یک مرکز ارتوپدی فنی معتبر و مطرح در کشور مراجعه کنید، انواع و اقسام پروتزهای مخصوص دست به شما معرفی می شود. هر یک از این پروتزها با توجه به نوعی که دارند و با توجه به متریال و متدی که در ساخت آنها به کار برده شده است، تعیین قیمت می شوند. یکی از انواع دست های مصنوعی که توسط کارشناسان مراکز ساخت پروتز، ساخته می شود، دست مصنوعی مکانیکی است. این نوع، یک نوع پروتز مخصوص دست است و از حرکت های بازوی دست انسان پیروی می کند. در این نوع پروتز، قسمت های متفاوت به هم متصل شده و فرد راحت تر می تواند به کارهای شخصی خویش رسیدگی کند.

موضوعی که روی قیمت پروتز دست مصنوعی از نوع مکانیکی تاثیر مستقیم دارد، پیچیده بودن و یا ساده بودن ساختار آن است. پروتزهایی که ساختار پیچیده ای دارند، کارایی بالاتری داشته و با قیمت بالاتری برای کاربر ساخته می شوند. پروتزهایی که ساختار ساده تری دارند، کارایی کمتری داشته و معمولا با قیمت های مناسب تری در اختیار کاربر قرار داده می شوند. اگر نمی خواهید با دست مصنوعی تان، کارهای زیادی انجام دهید، بهتر است برای تهیه و ساخت پروتزهای مکانیکی با ساختار ساده اقدام کنید تا مجبور نباشید هزینه بالایی برای آن پرداخت کنید.

برای تهیه ارزان ترین قیمت پروتز دست مصنوعی به کجا مراجعه کنیم؟

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز دست مصنوعی موضوعی بود که ما در این متن در مورد آن صحبت کردیم. داشتن اطلاعات کامل در مورد این عوامل می تواند به شما کمک کند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین نوع پروتز را انتخاب و نصب کنید.

کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار، تمامی تلاش و کوشش خود را به کار می گیرند تا شما بتوانید پروتزی در نهایت عملکرد و کارایی در اختیار داشته باشید. این پروتز هم از جهت کیفیت و هم از جهت هزینه ساخت، قادر است تمامی انتظارات و توقعات کاربر خود را فراهم کند.

قیمت باورنکردنی پروتز دست مصنوعی

چرا قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران، از قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت بالاتر است؟

انواع و اقسام پروتزها در کشور ما ساخته می شود. برخی از این پروتزها قیمت پایین تری دارند و برخی دیگر با قیمت بالاتری ساخته می شوند. برای مثال، دست های مصنوعی هوشمند و ثابت را در نظر بگیرید؛ هزینه ساخت این دو پروتز تفاوت های زیادی با هم دارد و اگر به کلینیک های ساخت پروتز مراجعه کرده باشید، می بینید که قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت از قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران پایین تر است. این اختلاف قیمت به دلیل مشخصات و ویژگی هایی است که این دو نوع پروتز دارند.

دست های مصنوعی ثابت، عملکرد خاصی نداشته و فرد نمی تواند به کمک آن، کارهای روزانه خود را انجام دهد. این در حالی است که در دست های مصنوعی هوشمند، قطعات و اجزاء پیشرفته و مدرنی به کار برده شده که باعث می شوند فرد بتواند به کمک آن به فعالیت هایش رسیدگی کند و کمتر متوجه قطع عضو خود شود. پروتزهای هوشمند به دلیل کارایی بالایی که دارند و به دلیل عملکرد خوبی که از خود نشان می دهند از سایر انواع دست های مصنوعی موجود در کشور گران تر هستند.

چرا قیمت دست سیلیکونی از قیمت پروتز دست مصنوعی مکانیکی کمتر است؟

چرا قیمت دست سیلیکونی از قیمت پروتز دست مصنوعی مکانیکی کمتر است؟

بالاتر در مورد قیمت پروتز دست مصنوعی مکانیکی توضیح دادیم و گفتیم که این نوع پروتز یکی از انواع دست های مصنوعی کاربردی در کشور به شمار می رود و افراد به کمک آن می توانند برخی نیازهای روزانه خود را برطرف کنند. ساختار خاصی که در ساخت این نوع پروتز به کار برده شده، آن را به یک گزینه مناسب برای کسانی که می خواهند مستقل زندگی کنند، تبدیل کرده است.

نوع دیگری از پروتزهای موجود که ممکن است برخی افراد برای ساخت آن به کلینیک های ارتوپدی در کشور مراجعه کنند و برای ساخت آن درخواست دهند، پروتزهای سیلیکونی هستند. این نوع پروتز، از یک ماده انعطاف پذیر به نام سلیکون ساخته شده است. سیلیکون ها به کارشناسان اجازه داده اند تا پروتزی شبیه به بدن انسان در اختیار کسانی قرار گیرد که دستشان از ناحیه مچ دست قطع شده است.

موضوعی که خوب است آن را به خاطر داشته باشید این است که قیمت دست سیلیکونی از قیمت برخی پروتزهای کاربردی در کشور کمتر است. این پروتزها، بیشتر به منظور زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند و کاربر به کمک آنها نمی تواند کار خاصی انجام دهد. کسانی که فعالیت های زیادی دارند، بهتر است برای ساخت پروتزهای کاربردی  مانند دست مکانیکی اقدام کنند.

چرا قیمت دست مصنوعی هوشمند در ایران، از قیمت پروتز دست مصنوعی ثابت بالاتر است؟

قیمت خرید دست مصنوعی دست دوم چقدر است؟

قانونی که نه تنها در مورد پروتز دست مصنوعی دست دوم، بلکه در مورد سایر اجناس دست دوم نیز مشاهده می شود، این است که قیمت آنها از کالاهایی که به صورت نو خریداری می شود، پایین تر است. همین موضوع عده ای را وسوسه می کند که به جای تهیه کالای نو، برای خرید اجناس دست دوم اقدام کنند. این مساله در مورد پروتزها نیز به چشم می خورد و کسانی که درگیر قطع عضو هستند برای آنکه هزینه کمتری از بابت ساخت پروتز مچ دست و قیمت پروتز دست مصنوعی پرداخت کنند، به دنبال اندام های مصنوعی دست دوم می گردند.

موضوعی که خوب است به آن توجه داشته باشید این است که پروتزها را به صورت اختصاصی برای هر فرد می سازند؛ زیرا زمانی که فردی به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کرده و درخواست ساخت پروتز می دهد، از بدن او قالب گیری شده و یک پروتز متناسب با اندامش در اختیار او قرار داده می شود. از همین رو، بهتر است به جای آنکه با این تصمیم، هزینه کمتری از بابت قیمت پروتز دست مصنوعی پرداخت کنید مراکزی را بیابید که ساخت پروتز را با مناسب ترین قیمت برای شما انجام می دهند.

 

قیمت خرید دست مصنوعی دست دوم چقدر است؟

مرکز فروش دست مصنوعی در کشور کجاست؟ در مورد آن چه می دانید؟

ما در کشورمان چیزی تحت عنوان مرکز فروش دست مصنوعی نداریم. پروتزها، ابزارهایی نیستند که بتوان آنها را از قبل، ساخت و در یک مرکز یا فروشگاه در معرض دید قرار داد. پروتزها، اندام های مصنوعی هستند که باید مطابق با شرایط فرد ساخته شوند؛ در واقع، این گونه باید بیان کنیم، پروتزها از قبل وجود ندارند و این کارشناسان کلینیک های ارتوپدی فنی هستند که باید با قالب گیری از بدن فرد، برای او یک پروتز بسازند و در اختیارش قرار دهند. این منابع بهترین منابع برای دریافت قیمت پروتز دست مصنوعی در کشور به شمار می روند.

وقتی به کلینیک های ساخت پروتز مراجعه می کنید، با توجه به نیازهایی که دارید و با توجه به شرایط کلی بدنتان، مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهید گرفت. کارشناسان، با  توجه به مجموع عوامل، یک پروتز منحصر به فرد و کاملا ویژه برای شما می سازند. این انحصاری و اختصاصی بودن پروتز است که باعث شده، افراد، قیمت های متفاوتی برای ساخت پروتز پرداخت کنند. سعی کنید، مراکزی را برای ساخت پروتز انتخاب کنید که می دانید در کار خود حرفه ای و با تجربه هستند و خدمات خود را با قیمت مناسبی ارائه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *