بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز یا تهران؟

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز

کسانی که در شیراز ساکن هستند و نیاز به چشم مصنوعی دارند، اولین کاری که می بایست انجام دهند شناسایی بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز است. برای آنکه این گروه با دانش بیشتری جهت ساخت چشم مصنوعی اقدام کنند ما در این مقاله از سری مثاله های کلینیک ارتوپدی فنی پایار می خواهیم در مورد این نوع پروتز و قیمت آن نکاتی را بیان کنیم؛ با ما همراه باشید.

قیمت ساخت پروتز چشم چند است؟

قیمت پروتز چشم، تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای متفاوتی قرار دارد و به همین دلیل نمی توان گفت که این پروتز با چه قیمتی در اختیار افراد قرار داده می شود؛ این عوامل به شرح زیرند:

1- نوع پروتز چشم؛

یکی از تاثیرگذارترین عوامل تغییر دهنده قیمت ساخت پروتز چشم، نوع پروتز است. انواع و اقسام چشم های مصنوعی برای افراد ساخته شده و در اختیار آنها قرار داده می شود. از جمله انواع مختلف این نوع پروتز می توان به چشم مصنوعی اوربیتال، چشم مصنوعی اوکولار، چشم مصنوعی ثابت و چشم مصنوعی متحرک و غیره اشاره کرد. در کلینیک های ارتوپدی فنی، انواع پروتز چشم با قیمت متفاوتی ساخته شده و در اختیار افراد قرار داده می شود. معمولا، آن نوع پروتز که طبیعی تر به نظر می رسد گران تر است.

2- نوع ماده به کار برده شده در ساخت چشم مصنوعی؛

از مواد و متریال های متفاوت در ساخت پروتزها استفاده می کنند. برخی از این مواد کیفیت بالاتری داشته و برخی دیگر با مواد با کیفیت پایین تر ساخته می شوند. پروتزهای با کیفیت، دوام و ماندگاری بیشتری دارند.

3-کلینیکی که ساخت پروتز در آنجا صورت می گیرد؛

در مراجعه به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز و تهران با رقم های متفاوتی رو به رو خواهید. این موضوع، نشات گرفته از رعایت جزئیات در ساخت چشم مصنوعی است. هر قدر یک کلینیک، چشم مصنوعی را حرفه ای تر و با رعایت کوچک ترین و دقیق ترین جزئیات بسازد، قیمت بالاتری نیز دریافت کرده و این یک موضوع کاملا طبیعی است.

4- میزان شباهت پروتز به چشم واقعی انسان؛

دیگر موضوعی که روی قیمت پروتز چشم تاثیر مستقیم دارد، میزان درصد شباهت چشم مصنوعی به چشم واقعی انسان است. هر قدر جزئیات بیشتری در ساخت پرتز رعایت شده باشد، چشم مصنوعی به چشم واقعی شبیه تر بوده و با قیمت بالاتری ساخته می شود.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز چشم با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز یا تهران؟

قیمت چشم مصنوعی در سال 1402 چقدر است؟

برای آنکه بخواهیم در مورد قیمت چشم مصنوعی در سال 1402 صحبت کنیم، باید یک پارامتر اثرگذار دیگر را نیز معرفی کنیم و آن هم چیزی نیست به جز قیمت ارز. آن دسته از چشم های مصنوعی که با متریال و مواد اولیه وارداتی ساخته می شوند با تغییر قیمت دلار، تغییر قیمت پیدا می کنند. از آنجایی که قیمت ارز و دلار نیز دیگر کشور ما ثابت نیست قیمت چشم مصنوعی نیز از یک سال به سال دیگر متفاوت خواهد بود.

برای دریافت قیمت دقیق چشم مصنوعی، اگر در شیراز ساکن هستید می توانید به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز و اگر در تهران هستید می توانید به کلینیک هایی مراجعه کنید که در حوزه ساخت این نوع پروتز زیبایی فعالیت می کنند. این کلینیک ها با در نظر گرفتن همه پارامترهایی که ما در بالا اشاره کردیم می توانند قیمت دقیق چشم های مصنوعی را به شما بگویند.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز یا تهران؟ کدام بهتر است؟

یکی از قطب های پزشکی در کشور ما شهر شیراز است و کسانی که به دلیل بیماری و یا در اثر یک حادثه به چشم شان آسیب وارد شده است بهتر است در اولین قدم به شناسایی مراکزی بپردازند که از آنها به عنوان بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز یاد می شود. متقاضیان نصب این پروتز می توانند صاحب یک پروتز با کیفیت شوند.

کسانی که به هر دلیلی نتوانسته اند یک کلینیک حرفه ای ساخت چشم مصنوعی در شیراز بیابند، نباید ناامید شوند. آنها می توانند به کلینیک های ارتوپدی فنی که در تهران فعالیت می کنند مراجعه کرده و برای ساخت چشم مصنوعی کاربردی و با کیفیت درخواست دهند. کلینیک های زیادی در تهران مشغول به کار هستند و شما می توانید بهترین و مطرح ترین آنها را شناسایی کرده و وظیفه ساخت چشم مصنوعی را به آنها بسپارید. ما برای آنکه زحمت شما را جهت پیدا کردن یک سازنده پروتز کم کنیم، نام یکی از کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور را در ادامه ذکر کرده ایم.

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز یا تهران؟ کدام بهتر است؟

در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز، قیمت پروتز چشم متحرک چند است؟

اگر به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز و یا بهترین کلینیک های در دیگر شهرهای کشورمان مراجعه کنید متوجه خواهید شد که چشم های مصنوعی انواع و اقسام متفاوت دارند. برخی از آنها ثابت هستند و هیچ حرکتی ندارند، اما برخی دیگر متحرک بوده و فرد می تواند آنها را حرکت دهد. به این پروتزها پروتز چشم متحرک گفته می شود. اولین موضوعی که خوب است در خصوص این نوع پروتز مد نظر قرار دهید این است که چشم های مصنوعی متحرک به دلیل شباهت بیشتری که به چشم های طبیعی انسان دارند قیمت شان بالاتر است، اما چشم های مصنوعی ثابت از آنجایی که ثابت بوده و هیچ تحرکی ندارند از چشم های مصنوعی متحرک ارزان تر هستند.

به هر صورت، از آنجایی که چشم های متحرک به تکنولوژی خاصی برای ساخت نیاز دارند و چون ممکن است این فناوری در اختیار هر کلینیکی قرار نداشته باشد، بهتر است برای دریافت قیمت این نوع پروتز نیز به مطرح ترین ها در کشور مراجعه کرده و از آنها بخواهید تا شما را در جریان قیمت این نوع پروتز قرار دهند. با دانستن قیمت، تصمیم گیری راحت تر خواهد بود.

 

قیمت پروتز چشم متحرک در بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز

بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در کشور چه نام دارد؟

در صورت نیافتن بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز، می توانید به کلینیک پایار مراجعه کنید. این کلینیک در تهران فعالیت داشته و پروتزهایی با کیفیت و با شرایط زیر تولید می کند:

  • چشم های مصنوعی ساخته شده توسط این کلینیک، هیچ گونه حساسیتی را در چشم افراد باعث نمی شوند.
  • در این کلینیک از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها و مواد اولیه در ساخت انواع چشم های مصنوعی استفاده می شود.
  • پروتزهای ساخته شده در این مجموعه چشم فرد را اذیت نخواهد کرد.
  • این پروتزها بیشترین شباهت را به چشم های طبیعی انسان دارند.
  • چشم های مصنوعی با قیمت مناسب ساخته شده و در اختیار افراد قرار داده می شود.
  • تکنولوژی، مهارت و تجربه برای ساخت انواع و اقسام چشم مصنوعی در این کلینیک وجود دارد.

به کسانی که مجبورند برای ساخت چشم های مصنوعی اقدام کنند توصیه می کنیم شتاب زده عمل نکرده و بهترین کلینیک ها را برای ساخت اندام های مصنوعی کاربردی و زیبایی انتخاب کنند. کلینیک پایار هم در حوزه ساخت اندام های مصنوعی زیبایی فعالیت دارد و هم در حوزه ساخت اندام های مصنوعی عملکردی؛ مانند ساخت پروتز پا بالای زانو. به همین دلیل است که توصیه می کنیم اول از همه با کارشناسان این مجموعه صحبت کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

ساخت پروتز چشم مصنوعی کلینیک پایار یا بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز؟

ساخت پروتز چشم مصنوعی کلینیک پایار یا بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز؟

اگر در شیراز ساکن هستید و می خواهید برای ساخت چشم مصنوعی اقدام کنید، ممکن است این سوال برای شما پیش آید که برای ساخت پروتز چشم مصنوعی کلینیک پایار اقدام کنم با به بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز بروم. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، پایار یکی از معتبرترین کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور است که در ساخت چشم مصنوعی هم تجربه زیادی دارد.

با رفتن به پایار، می توانید صاحب چشم مصنوعی شوید که قیمت بسیار مناسبی دارد. این کلینیک، علاوه بر آنکه سعی می کند خدمات بسیار با کیفیتی ارائه کند، تمام تلاش خود را نیز به کار می برد تا پروتزهای چشم با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار گیرد. حال، انتخاب با خود شماست که به یکی از کلینیک های ارتوپدی فنی شیراز بروید و یا پایار را برای ساخت چشم مصنوعی انتخاب کنید.

کلام آخر

مقایسه بهترین مرکز ساخت پروتز چشم در شیراز و تهران موضوع صحبت ما در این مقاله بود. علاوه بر این، ما قیمت چشم های مصنوعی و عوامل تاثر گذار بر آن را نیز بررسی کرده و سعی کردیم اطلاعاتی را در مورد آن به شما بدهیم. امیدواریم اطلاعات داده شده مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *