قیمت کفش طبی ارتوپدی ⭐ با نرخ سال 1401

قیمت کفش طبی ارتوپدی از نوع زنانه

قیمت کفش طبی ارتوپدی چقدر است؟ به نظر شما حداقل هزینه خرید کفش های طبی چقدر است؟ آیا کفش های طبی، ارزان تر از کفش های معمولی هستند یا گران ترند؟ اگر این کفش ها گران هستند، به چه علت است؟ اگر می خواهید در مورد این سوالات به یک پاسخ منطقی و درست برسید، در ادامه با ما همراه باشید.

در ضمن، توصیه می کنیم، مقاله “ساخت کفش طبی برای کوتاهی پا” مطالعه کنید؛ ممکن است با خواندن این مقاله، متوجه کوتاهی پایتان شوید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفش طبی  و کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت کفش طبی ارتوپدی در ارتوپدی فنی پایار

چرا تمایل برای خرید کفش ارتوپدی رو به افزایش است؟ آیا علت خاصی برای این اتفاق وجود دارد؟

یکی از مسائلی که باعث شده تمایل برای خرید کفش ارتوپدی، در سال های گذشته رو به افزایش گذارد، توجه انسان به راحتی و آسایش است. انسان امروز، سعی می کند در بهترین شرایط زندگی کند و در همین راستا، از بهترین ابزارها برای دستیابی به رفاهی که مد نظرش است، استفاده می کند. ساخت کفش طبی ارتوپدی یکی از دستاوردهای بشر در حوزه پزشکی است و به کمک انسان آمده تا پای او در بهترین شرایط قرار گیرد.

کفش های طبی سفارشی توسط بهترین کلینیک های ارتوپدی سطح کشور ساخته شده و به همین دلیل، با شرایط فیزیکی و ساختار پا در تناسب و هماهنگی کامل هستند. در این کلینیک ها، برای آنکه یک کفش طبی مناسب برای فرد ساخته شود، ابتدا از پای او اسکن می گیرند. این اسکن، یک تصویر بسیار دقیق و جزئی از شرایط کف پا، برآمدگی ها و فرورفتگی ها فراهم می کند. معمولا کفش هایی که با توجه به مشخصات پا ساخته می شوند، بهترین شرایط را برای آن به وجود می آورند. قیمت کفش طبی استاندارد بالاست، اما به یاد داشته باشید، پاهای ما ارزش این صرف هزینه را دارند.

برخی از دلایلی که باعث شده، با وجود بالا بودن قیمت کفش طبی ارتوپدی، تمایل برای خرید این مدل کفش زیاد باشد، به شرح زیر است:

 • کفش های طبی، پاشنه محکمی دارند. پاشنه محکم این کفش، شرایط خوبی برای راه رفتن فراهم می کند.
 • کفی های طبی که داخل این کفش ها قرار داده می شوند، قابلیت تعویض داشته و به راحتی می توان آنها را با کفی دیگر عوض کرد.
 • کفی هایی که در این کفش ها قرار داده می شوند، اصلا نمی چرخند و پا در آنها در وضعیت ثابت و بی حرکتی قرار دارد.
 • این کفش ها با شرایط و ساختار پا در تطابق و تناسب هستند.

چه عواملی روی قیمت کفش های طبی ارتوپدی تاثیر دارد؟

صحبت در خصوص عوامل تاثیرگذار بر قیمت کفش طبی ارتوپدی موضوعی است که باید از آن اطلاع داشته باشید. دریافت این اطلاعات باعث می شود که بتوانید کفش های طبی را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و در هنگام پیاده روی، احساس خستگی نداشته باشید. برخی از این عوامل به شرح زیرند:

1- لایه داخلی کفش

یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کفش های طبی، لایه داخلی کفش است. این لایه داخلی باید تنفس پذیر باشد و پا در آن عرق نکند. کفش هایی که چنین خاصیتی دارند، از انواع کفش طبی استاندارد در بازار به شمار می روند.

2-  رویه کفش

از دیگر مسائل تاثیر گذار بر قیمت کفش های طبی، رویه خارجی کفش است. این رویه نیز باید سبک باشد و از متریال های مقاوم در برابر ضربه ساخته شده باشد. رویه های بیرونی که دوام و استحکام بالایی دارند، بهترین گزینه برای ساخت کفش های طبی هستند و همین موضوع نیز باعث افزایش قیمت کفش طبی ارتوپدی شده است.

3- کفی کفش

یکی از نقاط قوت کفش های طبی، کفی کبی است. کفی هایی که به صورت سفارشی ساخته می شوند و برای ساخت آنها، اسکن سه بعدی از پا گرفته می شود، بهترین و مناسب ترین انواع  کفی برای کفش های طبی به شمار می روند.

قیمت کفش طبی ارتوپدی ایرانی بالاتر است یا قیمت کفش طبی خارجی؟

شما برای داشتن یک کفش طبی استاندارد می توانید به چند روش اقدام کنید؛ یا می توانید کفش طبی خارجی بخرید، و یا به یکی از کلینیک های ارتوپدی کشور مراجعه کرده و از کارشناسان فعال در آنها بخواهید تا یک کفش طبی ارتوپدی برای شما بسازند.

درست است که قیمت کفش طبی خارجی از قیمت کفش طبی ارتوپدی که داخل کشور ساخته می شود، بالاتر است، اما باید دقت داشته باشید، این کفش ها ممکن است متناسب با پای شما نباشند و شما در اثر بی اطلاعی، برای یک کفش نامناسب، هزینه کنید. پس نباید به صرف اینکه یک جفت کفش، خارجی است، برای خرید آن اقدام کنید و پایتان را در شرایط بدی قرار دهید. یادتان باشد، پاهای ما، قلب دوم ما هستند و نباید نسبت بهشان بی تفاوت باشیم.

کلام آخر

قیمت کفش طبی ارتوپدی موضوع صحبت ما در این متن بود. برای داشتن یک کفش طبی استاندارد، به کلینیک های معتبری چون، کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این مجموعه در حوزه ساخت کفی طبی، ساخت کفش طبی و ساخت انواع پروتز فعالیت می کند.

قیمت کفش طبی ارتوپدی کودکان تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد

قیمت کفش طبی زنانه بالاتر است یا قیمت کفش طبی ارتوپدی زنانه؟

قیمت کفش طبی ارتوپدی از قیمت کفش طبی زنانه بالاتر است. یکی از مهم ترین دلایل بالا بودن قیمت، تفاوتی است که در اصول ساخت کفش های طبی ارتوپدی و کفش های طبی زنانه رعایت می شود. کفش های ارتوپدی طبی کفش هایی هستند که زیر نظر کارشناسان کلینیک های ارتوپدی فنی، و با توجه به شکل و ساختار پای هر فرد ساخته می شوند. به همین دلیل این کفش ها کاملا اختصاصی بوده و با پای فرد تناسب و تطابق زیادی دارند.

کفش هایی که تحت عنوان کفش های طبی در بازار به فروش می روند، ممکن است بتوانند شرایط خوبی را در پا ایجاد کنند، و فرد در زمان راه رفتن با آنها احساس راحتی داشته باشد، اما به این دلیل که به صورت اختصاصی ساخته نشده اند، تناسب و هماهنگی کافی و کامل با پای فردی که قصد دارد آن را بپوشد، ندارند. ما به کسانی که می خواهند کفشی کاملا مناسب پایشان داشته باشند، توصیه می کنیم به مراکز ساخت کفش های طبی در کشور (کلینیک های ارتوپدی فنی) مراجعه کرده و شرایط خوبی برای فعالیت و حرکت پای خود به وجود آورند.

قیمت کفش طبی زنانه بالاتر است یا قیمت کفش طبی ارتوپدی زنانه؟

در مورد ویژگی های بهترین کفش طبی زنانه در تهران چه می دانید؟

کفش های طبی که به آنها کفش های ارتوپدی نیز گفته می شود، ویژگی های خاصی دارند. وجود همین ویژگی هاست که باعث شده قیمت کفش طبی ارتوپدی از دیگر کفش های موجود در بازار بالاتر باشد. برخی از این ویژگی ها که در ساخت کفش طبی زنانه در تهران نیز به چشم می خورد، به این شرح است:

 • یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان در مورد این کفش ها بیان کرد، جذب کردن شوک توسط کفی آنهاست. این کفی ها به نحوه ساخته شده اند که بتوانند همه شوک های وارده به پا را جذب کنند و هیچ نیروی خارجی به پا انتقال پیدا نکند. کفی این کفش ها یکی از مستحکم ترین کفی هایی است که تا به حال دیده اید.
 • دیگر علتی که باعث شده قیمت کفش طبی ارتوپدی بالاتر باشد، فضایی که برای قرارگیری انگشتان در نظر گرفته شده است. این فضا آن قدر هست که انگشتان بتوانند خیلی راحت قرار بگیرند. این فضا نه آنقدر تنگ و فشرده است که انگشت ها روی هم سوار شوند و نه آنقدر زیاد است که محافظت خوبی از انگشتان در برابر برخی ضربه ها به عمل نیاید.
 • همه سطوح داخلی این کفش، کاملا صاف و یکنواخت است. این کفش ها کمترین فشار را پای فرد اعمال می کنند.
 • در ادامه پرداختن به موضوع قیمت کفش طبی ارتوپدی، دیگر ویژگی که بهترین کفش های طبی زنانه باید داشته باشند متناسب بودن طول و سایز آنها با سایز پای فرد است. این کفش ها نباید خیلی گشاد و نه خیلی تنگ باشند. کفش های خیلی گشاد و خیلی تنگ آزارها و اذیت های متفاوتی را برای پا موجب می شوند.
 • کفش های مناسب برای پا کفش هایی هستند که تمامی قوس های کف پا را به خوبی حمایت می کنند. کفش هایی که از این خصوصیت بهره می برند یکی از راحت ترین کفش ها به شمار می روند.
 • یک کفش مناسب و استاندارد می بایست سبک باشد، ضخیم باشد و در قسمت پاشنه نیز خاصیت الاستیکی داشته و از پاشنه پا محافظت کند. به خاطر داشته باشید، قیمت کفش طبی ارتوپدی که این خصوصیات را دارد، بالاست و شما نمی توانید با کمترین قیمت آن را تهیه کرده و بپوشید.
 • کفش های مناسب و استاندارد، پاشنه ای از جنس چوب ندارند. این پاشنه ها صدمات زیادی برای پا ایجاد می کنند و باعث می شوند که فرد درد زیادی را در این قسمت حس کند. کفش هایی که پاشنه الاستیکی دارند باعث آزار و و اذیت پاشنه و کف پا نمی شوند.
 •  
در مورد ویژگی های بهترین کفش طبی زنانه در تهران چه می دانید؟

قیمت کفش طبی برای کف پای صاف چند است؟

یکی از گروه هایی که می بایست برای دریافت قیمت کفش طبی ارتوپدی اقدام کنند همان کسانی هستند که کف پای آنها صاف است. صافی کف پا یکی از عوارضی است که در آن، کف پا صاف است و هیچ قوس و فرورفتگی در آن به چشم نمی خورد. مبتلایان به این مشکل در معرض ابتلا به مشکلاتی چون کمر درد قرار دارند و به همین دلیل است که می بایست هر چه زودتر برای دریافت قیمت کفش طبی برای کف پای صاف اقدام کرده و یک راه و روش موثر برای درمان صافی پا به کار ببرند.

از آنجایی که کفش های صافی کف پا یک نوع کفش ارتوپدی به شمار می روند، قیمت آنها از قیمت کفش های معمولی موجود در بازار بالاتر است. برای دریافت قیمت این کفش ها و به صورت کلی برای اطلاع از قیمت کفش طبی ارتوپدی باید به کلینیک های ارتوپدی فنی مجرب و معتبر در کشور مراجعه کرد. کفش هایی که توسط این کلینیک ها ساخته می شود می تواند به فرد کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل صافی کف پای شان درمان شود. به یاد داشته باشید، برخی از این کلینیک ها می توانند در ساخت پروتز مچ دست نیز کمک کننده باشند.کفش های طبی مخصوص صافی کف پا، یک کفی مخصوص دارند و به همین دلیل می توانند در درمان صافی کف پا کمک کننده باشند.

قیمت کفش طبی برای کف پای صاف چند است؟

قیمت کفش طبی ارتوپدی کودکان تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

قیمت کفش طبی ارتوپدی کودکان تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. این اختلاف در قیمت به دلیل بد شکلی هایی است که در پای کودکان به چشم می خورد. کفش های طبی در کودکان برای درمان مشکلات پا ساخته می شوند. بنابراین از آنجایی که هر کودک، ممکن است یک با یک اختلال و یا بد شکلی دست و پنجه نرم کند، قیمت کفش طبی ارتوپدی در این گروه، ثابت نیست و متغیر است. برخی از مهم ترین عواملی که روی قیمت کفش طبی کودکان تاثیر زیادی دارد، به شرح زیر است:

 • طول و سایز پا
 • نوع ماده اولیه به کار برده شده در ساخت کفش طبی
 • به کار بردن آپشن های درمانی مختلف برای رفع مشکل
 • ارائه خدمات پس از فروش
 • طراحی و مدلی که کفش بر اساس آن ساخته شده است

برخی افراد تصور می کنند، بالا بودن قیمت کفش طبی ارتوپدی، فقط به دلیل کفی طبی شان است که مورد توجه هستند؛ این تصور، کاملا اشتباه است. وقتی قرار است یک جفت کفش طبی مخصوص کودکان ساخته شود، باید به جزئیات بسیار زیادی توجه کرد. رعایت تمامی این جزئیات است که باعث می شود کفش های طبی نقش درمانی نیز داشته باشند.

قیمت کفش طبی ارتوپدی ایرانی بالاتر است یا قیمت کفش طبی خارجی؟

کلام آخر

قیمت کفش طبی ارتوپدی موضوع صحبت ما در این متن بود. برای داشتن یک کفش طبی استاندارد، به کلینیک های معتبری چون، کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این مجموعه در حوزه ساخت کفی طبی، ساخت کفش طبی و ساخت انواع پروتز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *