قیمت کفش طبی ارتوپدی ⭐ با نرخ سال 1401

قیمت کفش طبی ارتوپدی از نوع زنانه

قیمت کفش طبی ارتوپدی چقدر است؟ به نظر شما حداقل هزینه خرید کفش های طبی چقدر است؟ آیا کفش های طبی، ارزان تر از کفش های معمولی هستند یا گران ترند؟ اگر این کفش ها گران هستند، به چه علت است؟ اگر می خواهید در مورد این سوالات به یک پاسخ منطقی و درست برسید، در ادامه با ما همراه باشید.

در ضمن، توصیه می کنیم، مقاله “ساخت کفش طبی برای کوتاهی پا” مطالعه کنید؛ ممکن است با خواندن این مقاله، متوجه کوتاهی پایتان شوید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت کفش طبی  و کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت کفش طبی ارتوپدی در ارتوپدی فنی پایار

چرا تمایل برای خرید کفش ارتوپدی رو به افزایش است؟ آیا علت خاصی برای این اتفاق وجود دارد؟

یکی از مسائلی که باعث شده تمایل برای خرید کفش ارتوپدی، در سال های گذشته رو به افزایش گذارد، توجه انسان به راحتی و آسایش است. انسان امروز، سعی می کند در بهترین شرایط زندگی کند و در همین راستا، از بهترین ابزارها برای دستیابی به رفاهی که مد نظرش است، استفاده می کند. ساخت کفش طبی ارتوپدی یکی از دستاوردهای بشر در حوزه پزشکی است و به کمک انسان آمده تا پای او در بهترین شرایط قرار گیرد.

کفش های طبی سفارشی توسط بهترین کلینیک های ارتوپدی سطح کشور ساخته شده و به همین دلیل، با شرایط فیزیکی و ساختار پا در تناسب و هماهنگی کامل هستند. در این کلینیک ها، برای آنکه یک کفش طبی مناسب برای فرد ساخته شود، ابتدا از پای او اسکن می گیرند. این اسکن، یک تصویر بسیار دقیق و جزئی از شرایط کف پا، برآمدگی ها و فرورفتگی ها فراهم می کند. معمولا کفش هایی که با توجه به مشخصات پا ساخته می شوند، بهترین شرایط را برای آن به وجود می آورند. قیمت کفش طبی استاندارد بالاست، اما به یاد داشته باشید، پاهای ما ارزش این صرف هزینه را دارند.

برخی از دلایلی که باعث شده، با وجود بالا بودن قیمت کفش طبی ارتوپدی، تمایل برای خرید این مدل کفش زیاد باشد، به شرح زیر است:

  • کفش های طبی، پاشنه محکمی دارند. پاشنه محکم این کفش، شرایط خوبی برای راه رفتن فراهم می کند.
  • کفی های طبی که داخل این کفش ها قرار داده می شوند، قابلیت تعویض داشته و به راحتی می توان آنها را با کفی دیگر عوض کرد.
  • کفی هایی که در این کفش ها قرار داده می شوند، اصلا نمی چرخند و پا در آنها در وضعیت ثابت و بی حرکتی قرار دارد.
  • این کفش ها با شرایط و ساختار پا در تطابق و تناسب هستند.

چه عواملی روی قیمت کفش های طبی ارتوپدی تاثیر دارد؟

صحبت در خصوص عوامل تاثیرگذار بر قیمت کفش طبی ارتوپدی موضوعی است که باید از آن اطلاع داشته باشید. دریافت این اطلاعات باعث می شود که بتوانید کفش های طبی را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و در هنگام پیاده روی، احساس خستگی نداشته باشید. برخی از این عوامل به شرح زیرند:

1- لایه داخلی کفش

یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کفش های طبی، لایه داخلی کفش است. این لایه داخلی باید تنفس پذیر باشد و پا در آن عرق نکند. کفش هایی که چنین خاصیتی دارند، از انواع کفش طبی استاندارد در بازار به شمار می روند.

2-  رویه کفش

از دیگر مسائل تاثیر گذار بر قیمت کفش های طبی، رویه خارجی کفش است. این رویه نیز باید سبک باشد و از متریال های مقاوم در برابر ضربه ساخته شده باشد. رویه های بیرونی که دوام و استحکام بالایی دارند، بهترین گزینه برای ساخت کفش های طبی هستند و همین موضوع نیز باعث افزایش قیمت کفش طبی ارتوپدی شده است.

3- کفی کفش

یکی از نقاط قوت کفش های طبی، کفی کبی است. کفی هایی که به صورت سفارشی ساخته می شوند و برای ساخت آنها، اسکن سه بعدی از پا گرفته می شود، بهترین و مناسب ترین انواع  کفی برای کفش های طبی به شمار می روند.

قیمت کفش طبی ارتوپدی ایرانی بالاتر است یا قیمت کفش طبی خارجی؟

شما برای داشتن یک کفش طبی استاندارد می توانید به چند روش اقدام کنید؛ یا می توانید کفش طبی خارجی بخرید، و یا به یکی از کلینیک های ارتوپدی کشور مراجعه کرده و از کارشناسان فعال در آنها بخواهید تا یک کفش طبی ارتوپدی برای شما بسازند.

درست است که قیمت کفش طبی خارجی از قیمت کفش طبی ارتوپدی که داخل کشور ساخته می شود، بالاتر است، اما باید دقت داشته باشید، این کفش ها ممکن است متناسب با پای شما نباشند و شما در اثر بی اطلاعی، برای یک کفش نامناسب، هزینه کنید. پس نباید به صرف اینکه یک جفت کفش، خارجی است، برای خرید آن اقدام کنید و پایتان را در شرایط بدی قرار دهید. یادتان باشد، پاهای ما، قلب دوم ما هستند و نباید نسبت بهشان بی تفاوت باشیم.

کلام آخر

قیمت کفش طبی ارتوپدی موضوع صحبت ما در این متن بود. برای داشتن یک کفش طبی استاندارد، به کلینیک های معتبری چون، کلینیک ارتوپدی فنی پایار مراجعه کنید. این مجموعه در حوزه ساخت کفی طبی، ساخت کفش طبی و ساخت انواع پروتز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *