فروش کفش مخصوص دیابتی ها⭐(ارزان+با کیفیت)

فروش کفش مخصوص دیابتی ها

فروش کفش مخصوص دیابتی ها، یک راه مطمئن برای این افراد است تا کفشی مناسب پایشان داشته باشند و مجبور نشوند برای ساخت پروتز مچ پا اقدام کنند. به یاد داشته باشید، پا، یکی از حساس ترین نقاط بدن در افراد دیابتی است و هر گونه بی توجهی به این قسمت، فرد را مجبور می کند که برای ساخت پروتز پا اقدام کند. ما در این متن قصد داریم در خصوص کفش های دیابتی ها صحبت کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

در کنار خواندن این مقاله، مقاله ی مرکز فروش کفش دیابتی در تهران را نیز مطالعه کنید؛ قطعا این راهنما کمکتان می کند تا برای ساخت کفش دیابتی با مشکل زیادی مواجه نشوید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت فروش کفش مخصوص دیابتی ها

ساخت کفش دیابتی به چه منظور صورت می گیرد؟

سوالی که قبل از پرداختن به مبحث اصلی مان باید در مورد آن نکاتی را بیان کنیم، این است که چرا ما توصیه می کنیم دیابتی برای ساخت کفش های طبی مخصوص دیابت اقدام کنند؟ این کار چه لزومی دارد؟

افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، از مشکلات متفاوتی، همچون مشکل در سیستم اعصاب، مشکلات گردش خون و بدشکلی در پای خود رنج می برند. در صورتی که به این موارد بی توجهی شود، فرد مجبور است در آینده برای ساخت و پرداخت قیمت پروتز مچ پا اقدام کند؛ زیرا قطعا در اثر نپوشیدن کفش مناسب، فرد، پای خود را از ناحیه مچ از دست می دهد.

برخی از مزیت های کفش های طبی دیابتی لزوم ساخت کفش دیابتی را ایجاب می کند؛ این مزیت ها به شرح زیرند:

 • کسانی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، گردش خون مناسبی در ناحیه پای خود ندارند؛ این کفش ها به بهبود جریان خون در ناحیه پا کمک فراوانی می کنند.
 • فردی که به مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها مراجعه می کند، از پای خود در برابر هر گونه بدشکلی محافظت می کند.
 • تا زمانی که فرد، کفش های دیابتی به پا می کند، از بروز مشکلات عصبی در ناحیه پا در امن است.
 • پای افراد مبتلا به این بیماری، دچار تاول نمی شود و این یکی از خوبی ها و مزیت های این نوع کفش است.
 • پای این گروه از بیماران، در معرض بریدگی، تاول و بروز عفونت قرار دارد. این کفش ها از پای بیماران دیابتی در برابر این مشکلات به خوبی محافظت می کنند.

اگر می خواهید هر یک از مزیت هایی که در فوق اشاره کردیم، شامل حال شما نیز شود، بهتر است برای تهیه این کفش به نمایندگی فروش کفش دیابتی بروید. در این مراکز، بسیاری نکات مهم ساخت کفش های دیابتی رعایت می گردد.

بهترین مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها کجاست؟

بهترین مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها جایی است که کفش های طبی را بر اساس اطلاعات به دست آمده از پا می سازد. در برخی از این مراکز، دستگاه هایی با کیفیت برای اسکن پای بیمار وجود دارد. دستگاه اسکن دینامیک که از کف پای فرد اسکن می گیرد، یکی از بروزترین تجهیزات برای ساخت کفی های طبی مخصوص افراد دیابتی است.

این دستگاه، به کارشناسان نمایندگی فروش کفش دیابتی امکان می دهد، تا بتوانند توزیع فشار در نقاط مختلف را به صورت کاملا دقیق ارزیابی و بررسی کنند. با اطلاعات به دست آمده از این دستگاه، می توان کفی مناسبی برای افراد و بیماران دیابتی ساخت. کفش هایی که به این کفی ها مجهزند، همه خصوصیت ها و مزیت هایی را که در بالا اشاره کردیم، دارند و به فرد کمک می کنند تا بدون هیچ نگرانی از بابت بروز مشکل در قسمت پا، به زندگی عادی خود ادامه دهد.

مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها

آیا خرید اینترنتی کفش دیابتی، کار عاقلانه ای است؟

در کشور ما، فروش کفش مخصوص دیابتی ها به روش های متفاوتی صورت می گیرد. یکی از این روش ها، فروش به صورت حضوری، و روش دیگر، روش آنلاین و غیر حضوری است. ما به عنوان کسی که دلمان می خواهد یک کفش راحت و استاندارد به پا کنید، بهتان توصیه نمی کنیم برای خرید کفش ها به صورت آنلاین اقدام کنید. توصیه ما به این علت است که وقتی شما به صورت غیر حضوری کفش دیابتی می خرید، برای کفشی هزینه می پردازید که به دلیل ساخته نشدن بر اساس ساختار پای شما، هیچ تناسبی با پای تان ندارد و به همین واسطه نمی تواند از شما و سلامتی تان مراقبت کند.

در مراجعه به مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها به صورت حضوری، از پا یک اسکن گرفته می شود. با کمک این اسکن می توان کفشی کاملا متناسب با پای افراد دیابتی ساخت و در اختیارشان قرار داد. کفش هایی که به این صورت هستند، هیچ فشاری به قسمت های مختلف پا وارد نکرده و فرد راحتی وصف ناپذیری را در زمان پوشیدن آنها تجربه می کند. پس هر زمان که احساس کردید پای شما در معرض قرارگیری در برابر آسیب های مختلف است، اول به کلینیک های ساخت کفش های طبی مراجعه کنید.

قیمت کفش دیابتی در مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها چقدر است؟

اگر به یک مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها مراجعه کرده باشید و از قیمت کفش های طبی در بازار اطلاع داشته باشید، به خوبی می دانید که کفش های طبی دیابتی از کفش های معمولی موجود در بازار، گران تر هستند. دلیل این افزایش قیمت، شرایط بسیار خاص و ویژه ای است که در ساخت کفش های طبی رعایت شده است.

کفش های طبی دیابتی که در نمایندگی فروش کفش دیابتی به فروش می رود، جنبه درمانی دارند. پوشیدن این کفش ها را به زنان و مردانی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، توصیه می کنیم؛ زیرا این افراد، از بروز درد در ناحیه پا احساس ناراحتی می کنند. پوشیدن کفش های دیابتی شرایط خوبی را برای راه رفتن دیابتی ها فراهم می کند. این افراد به کمک کفش های دیابتی می توانند راحت تر راه بروند و از مشکلاتی که بیماری دیابت برایشان ایجاد کرده است، در امان بمانند.

قیمت کفش دیابتی مردانه چقدر است

نکات مهم ساخت کفش دیابتی در مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها!؟

ما خیلی توصیه کردیم که برای خرید و ساخت کفش دیابتی به سراغ معتبرترین و مطرح ترین مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها بروید. علت این توصیه ما نکاتی مهمی که در ساخت کفش های طبی مخصوص دیابتی ها رعایت می شود؛ این نکات به شرح زیرند:

 • کفش هایی که برای دیابتی ها ساخته می شود باید از وارد آوردن هر گونه فشار اضافی به پای فرد جلوگیری به عمل آورد.
 • این کفش ها نباید باعث عرق کردن پا شوند. جنس به کار برده شده در دوخت کفش باید اجازه دهد که هوا در داخل کفش جریان پیدا کند.
 • این کفش ها باید به شکلی باشند که به انگشتان پا فشار وارد نکنند. در واقع کفش مخصوص افراد دیابتی باید فضای کافی داشته باشد.
 • این کفش ها باید از پا در مقابل ضربات به خوبی محافظت کنند. زخم هایی که در بدن افراد دیابتی ایجاد می شود، به راحتی خوب نمی شود. متاسفانه این مشکل در پا بسیار جدی است و به همین دلیل است که می گوییم دیابتی ها باید کفش مناسب به پا کنند.
 • اندازه و سایز کفش نیز باید کاملا با اندازه و سایز پای فرد تناسب داشته باشد. این کفش ها باید شرایط راحتی را در پا ایجاد کنند.
بررسی نکات مهم کفش دیابتی
 • مورد دیگری که در زمان ساخت و فروش کفش مخصوص دیابتی ها مورد توجه و دقت قرار داده شده، زیره ای است که برای ساخت کفش به کار برده می شود. کفش دیابتی ها باید سبک باشد و به همین دلیل، زیره آنها از متریال هایی با وزن کم ساخته می شود تا هیچگونه فشاری به پای فرد وارد نیاید و باعث آزار و اذیت آنها نشود.
 • اختلاف ارتفاع استاندارد در کفش های مخصوص افراد دیابتی، از دیگر موضوعات بسیار مهم به شمار می رود. اختلاف ارتفاع استاندارد کفش در این گروه باید بین 2 تا 2.5 سانتی متر باشد. اگر این اختلاف در همین محدوده باشد، فشار به صورت نرمال در کف پای فرد توزیع می شود. وقتی که این اختلاف، بیش از حالت نرمال است، فشارهای وارده در قسمت قدامی پا، متمرکز شده و برخی قسمت های پا دچار آسیب می شوند.
 • در برخی کلینیک های ارتوپدی فنی که از آنها به عنوان مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها نیز یاد می شود، در ساخت کفش از رویه های آنتی باکتریال استفاده می کنند. به یاد داشته باشید، ساخت چنین رویه هایی تنها از عهده مراکزی بر می آید که مطرح و معتبر باشند.
معتبرترین فروش کفش مخصوص دیابتی ها در کشور

قیمت کفش دیابتی مردانه؛ قیمت این کفش در مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها چقدر است؟

اگر به یک مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها مراجعه کرده باشید، حتما متوجه شده اید که قیمت کفش دیابتی مردانه، پایین نیست و شما می بایست برای تهیه و خرید آن هزینه بالایی پرداخت کنید. به دلیل استانداردهای خاصی که در ساخت این کفش ها به کار برده شده است، این قیمت بالا، اصلا چیز عجیب و غیر قابل باوری نیست.

موضوعی که در زمان دریافت قیمت کفش های دیابتی باید مد نظر قرار دهید، مرکزی است که این کفش ها را برای شما می سازد. چنانچه می خواهید کفش دیابتی تان، بهترین و استانداردترین شرایط را داشته باشد، باید به مراکز ارتوپدی فنی که تجهیزات لازم برای ساخت کفش های طبی و کفی های طبی را دارند، مراجعه کنید. از آنجایی که هر کفش شرایط خاص خود را دارد، نمی توان برای کفش های طبی مخصوص بیماران دیابتی قیمت ثابت و مشخصی را عنوان کرد.

یکی از حساس ترین قسمت های بدن در افراد دیابتی پای آنها می باشد، به همین دلیل، این گروه باید مواظبت و مراقبت بیشتری از پای خود به عمل آورند و کفش هایی کاملا مناسب به پا کنند.

کلام آخر

بهترین مرکز فروش کفش مخصوص دیابتی ها یا بهترین نمایندگی فروش کفش دیابتی، جایی است که در ساخت کفش های طبی دیابتی دقت فراوانی به کار می گیرد. یکی از مجموعه هایی که به صورت حرفه ای، در حوزه ساخت کفش های طبی فعالیت می کند، کلینیک ارتوپدی فنی پایار است. تجهیزات و تخصص لازم برای ساخت کفش طبی در این کلینیک فراهم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *