مرکز فروش کفش دیابتی در تهران کجاست؟

نام مرکز فروش کفش دیابتی در تهران

مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، همان جایی است که می بایست برای تهیه کفش های مخصوص دیابتی به آن مراجعه کرد. این مراکز،  بنا به خیلی دلایل باید در اولویت قرار داشته باشند و برای تهیه ی این کفش ها، تنها به آنجا مراجعه کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با یکی از این مراکز که در کار خود، بسیار حرفه ای ظاهر شده است، آشنا شویم.

در کنار مطالعه این مقاله، پیشنهاد می کنیم مقاله ی علامت اختصاری دیابت در آزمایش خون را نیز مطالعه کنید؛ نکات بسیار جالب و مفیدی در این مقاله ذکر شده است که حتما به دردتان می خورد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع پروتز با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

کفش دیابتی چیست؟ در ساخت کفش طبی دیابتی چه نکاتی لحاظ می شود؟

افراد دیابتی به دلیل ابتلا به بیماری دیابت، نیاز دارند نوع خاصی از کفش که همان کفش مخصوص افراد دیابتی است، به پا کنند. از آنجایی که این افراد، مستعد آمپوتاسیون، و اقدام برای ساخت انواع پروتز، مانند ساخت پروتز زیر زانو هستند، بهتر است برای ساخت کفش های طبی اقدام کنند. کفش های طبی که برای این افراد ساخته می شود، باید ویژگی های خاص زیر را داشته باشد:

 • کفش این افراد، نباید نه خیلی تنگ، و نه خیلی گشاد باشد.
 • ارتفاع پاشنه کفشی که برای این افراد ساخته می شود، باید در محدوده نرمال و استاندارد قرار داشته باشد.
 • کفش هایی که دیواره محکمی دارند، بهترین گزینه برای محافظت از پاهای افراد دیابتی به شمار می روند.
 • کفش ساخته شده در بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، در قسمت پنجه، پهن است و فضای کافی برای قرارگیری پا فراهم می کند.
 • کفی که داخل این کفش ها قرار داده می شود، باید به صورت اختصاصی برای بیمار ساخته شده، و الگوی کف پای بیمار در ساخت آن رعایت شده باشد.

از دیگر خصوصیاتی که در کفش های طبی دیابتی ساخته شده در بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران مشاهده می شود می توان به این موارد اشاره داشت:

 • پاهای دیابتی ها خیلی حساس است و به همین دلیل، کفشی که برای آنها ساخته می شود می بایست از مواد نرمی ساخته شده باشد. هیچ دوخت، زبر و برجسته ای نباید در این کفش ها وجود داشته باشد. دوخت های برجسته باعث آسیب به پای فرد و ایجاد زخم در آن می شوند.
 • خصوصیت دیگری که در کفش های دیابتی ها باید رعایت شده باشد، سبک بودن آن است. کفش های سنگین، هم برای افرادی که دیابت دارند و هم برای افرادی که سالم هستند مناسب نبوده و باعث خستگی می شود.
 • نکته مهم دیگری که در کفش های ساخته شده در مرکز فروش کفش دیابتی در تهران به چشم می خورد، کفی های آن هستند. کفی های کفش بیماران دیابتی باید جوری باشند که فرد در زمان راه رفتن احساس خوبی داشته باشد. این کفی ها در صورت استاندارد بودن می توانند ضربه ها و شوک هایی که به پای فرد وارد می شود را جذب کنند. همچنین، این کفی ها به فرد کمک می کنند تا با تعادل بیشتری راه برود.

اگر یک کفش طبی با توجه به اطلاعات و نکته هایی که در بالا گفتیم ساخته شود، به اینکه فرد دیابتی بخواهد اقدامی برای پرداخت قیمت پروتز زیر زانو انجام دهد، نیازی نخواهد بود و به دلیل مناسب بودن کفش، فرد در معرض آمپوتاسیون و قطع عضو قرار نخواهد گرفت. اگر برای ساخت کفش های طبی به بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران بروید، حتما می توانید کفشی با بهترین خصوصیات به پا کنید.

بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران کجاست

خرید از فروشگاه کفش طبی دیابتی یا مراجعه به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران؛ کدام بهتر است؟

با توجه به نکاتی که در بالا اشاره کردیم، یک کفش مخصوص افراد دیابتی باید ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی داشته باشد تا به یک پاپوش بسیار خوب و عالی برای افراد دیابتی تبدیل شود. موضوع مهمی که در این خصوص باید مورد توجه قرار دهید، این است که، ساخت این گونه کفش ها، تنها از عهده مراکزی بر خواهد آمد که تخصص، مهارت، تجربه و تجهیزات لازم برای ساخت این گونه کفش ها را دارند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای ساخت کفش های طبی مخصوص افراد دیابتی به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران مراجعه کنید.

همانطوری که در بالا اشاره کردیم، ساخت کفش های دیابتی با توجه به الگوی کف پای بیمار صورت می گیرد. این مراکز، از دستگاه های پیشرفته ای برای اسکن پا برخوردار هستند و به همین واسطه است که می توانند کفشی مناسب پای فرد دیابتی بسازند و در اختیار او قرار دهند. این موضوع در حالی است که در فروشگاه کفش طبی دیابتی، کفش ها از قبل ساخته شده اند و اختصاصی نیستند. افراد دیابتی به دلیل شرایط خاصی که در آن قرار دارند، نیاز است تا یک کفش اختصاصی و منحصر به خودشان به پا کنند. پس، اگر یک بیمار دیابتی هستید، و اگر می خواهید شرایط بسیار خوبی برای پای خود ایجاد کنید، تنها به مراکز ساخت کفش های طبی دیابتی، و نه فروشگاه ها مراجعه کنید.

مرکز فروش کفش دیابتی در تهران

بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران کجاست؟

در مراجعه به بهترین مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، این موارد و نکاتی که در ادامه بیان می کنیم، مورد توجه و دقت قرار دهید تا در نهایت این شما باشید که از داشتن کفش طبی دیابتی احساس رضایت زیادی را تجربه کند:

 • در مراکز ساخت کفش های طبی دیابتی، بروزترین و مدرن ترین تجهیزات برای ساخت کفش های طبی وجود دارد.
 • در این مراکز، از بهترین متریال ها و مواد اولیه برای ساخت کفش های طبی دیابتی استفاده می شود.
 • کارشناسانی که در این مراکز مشغول به کارند، مراقب حفظ نکات مهم در ساخت کفش های طبی دیابتی هستند.
 • این مراکز، یک کفش دیابتی کاملا اختصاصی برای فرد می سازند.

اگر مجموعه ای را یافتید که در آن این نکات به خوبی رعایت می شد، برای ساخت کفش های دیابتی فقط و فقط به آن مراجعه کنید.

معتبرترین مرکز-فروش کفش دیابتی در-تهران چه نام دارد

چرا برای ساخت کفش دیابتی نباید به هر مرکز فروش کفش دیابتی در تهران رفت؟

کفش های دیابتی همان طوری که از نامشان مشخص است برای کسانی ساخته می شود که به بیماری دیابت مبتلا هستند. این گروه، به دلیل شرایط خاصی که در آن قرار دارند، باید حتی به کفشی که می خواهند به پا کنند نیز توجه داشته و هر کفشی را نپوشند. یکی از مشکلات دیابتی پاهای آنهاست و هر گونه کفش غیر استاندارد می تواند به پای آنها آسیب وارد کند. به همین دلیل، خوب است به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران رفت و کفشی مناسب تهیه کرد.

در تهران مراکز زیادی هستند که در حوزه ساخت کفش دیابتی فعالیت می کنند، اما آیا همه آنها می توانند استانداردترین نوع کفش را بسازند؟ مسلما خیر. مرکزی که برای ساخت کفش های دیابتی انتخاب می شود باید به جزئیات این کفش ها واقف بوده و بداند که کفش مناسب دیابتی چه مشخصاتی دارد و چه اصولی در ساخت آن رعایت می شود. کارشناسان مراکز معتبر ساخت کفش های طبی مخصوص افراد دیابتی، کفشی با کیفیت ساخته و در اختیار افراد قرار می دهند. این کفش ها از آسیب دیدگی های پا جلوگیری کرده و قسمتی از مشکلات دیابتی ها را کاهش می دهند.

آیا خرید اینترنتی کفش دیابتی می تواند جایگزین خوبی برای مراجعه به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران باشد

در مرکز فروش کفش دیابتی در تهران قیمت کفش مخصوص دیابتی ها چقدر است؟

یکی از مسائلی که در زمان مراجعه به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، زیاد پرسیده می شود این است که قیمت کفش مخصوص دیابتی ها چند است. قبل از پاسخگویی به این سوال باید بگوییم، پای افراد دیابتی به شدت آسیب پذیر است. آنها نارسایی عروقی و حسی دارند و به همین دلیل هر کفشی نمی توانند به پا کنند. اگر افراد دیابتی برای پوشیدن کفش های مخصوص به خود اقدام نکنند، قطعا با مشکلات زیادی مواجه خواهند. این هشدار را به کسانی دادیم که به هر علتی نمی خواهند هزینه ای برای ساخت این کفش ها پرداخت کنند.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم، قیمت کفش مخصوص افراد دیابتی است. این کفش ها با داشتن شرایطی خاص تولید و ساخته می شوند. آنها با ساختار کف پا و قوس های کف پای بیمار تطابق کامل دارند. مورد دیگری که در زمان ساخت این کفش ها رعایت می شود، رویه آنتی باکتریال آنهاست. این رویه برای آن است که محافظت کامل و جامعی از پا به عمل آید.

موارد ذکر شده در فوق به اضافه دیگر عوامل، باعث شده است که کفش های دیابتی، اختصاصی و استاندارد باشند. به همین دلیل است که قیمت آنها نیز از قیمت کفش های معمولی موجود در بازار بالاتر است. برای آنکه در جریان قیمت این کفش ها قرار گیرید به کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور چون پایار مراجعه کنید.

در مرکز فروش کفش دیابتی در تهران قیمت کفش مخصوص دیابتی ها چقدر است؟

بهترین کفش طبی زنانه در تهران چه مشخصاتی دارد؟

یکی از علت های مهمی که باعث شده دیابتی ها، برای ساخت کفش های طبی به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران مراجعه می کنند، خصوصیات و ویژگی هایی است که در ساخت این کفش ها رعایت می شود. ما در اینجا برخی از این ویژگی ها را عنوان خواهیم کرد:

 • در دوخت این کفش ها، از موادی بسیار نرم استفاده می شود.
 • نداشتن دوخت های برجسته دیگر مشخصه ی کفش های مخصوص افراد دیابتی است. این ویژگی، از آزار دادن و ایجاد ناراحتی در پا جلوگیری می کند.
 • برای آنکه کفش ها هیچ گونه فشاری به پا وارد نکنند، آنها را بدون لبه فوقانی می سازند.
 • عمقی که برای این کفش ها در نظر گرفته می شود از کفش های معمولی بیشتر است و افراد در صورت نیاز می توانند یک کفی ارتوتیک ضخیم در کفش خود قرار دهند.
 • در کفش ارائه شده توسط مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، برای آنکه انگشتان جای کافی برای تحرک داشته باشند، فضای مناسبی در نظر گرفته شده است.
 • کفی کفش های مخصوص افراد دیابتی، بسیار سبک و منعطف است و اجازه نمی دهد که نیروهای خارجی، پا را تحت تاثیر قرار دهد.

سعی کنید برای ساخت کفش های مخصوص افراد دیابتی به کلینیک های مطرح ساخت کفش و کفی های طبی که در حوزه ساخت پروتز پا بالای زانو نیز فعالیت می کنند، مراجعه کنید.

بهترین کفش طبی زنانه در تهران چه مشخصاتی دارد؟

خرید اینترنتی کفش دیابتی یا مراجعه به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران؟

با گسترده تر شدن اینترنت، خرید کردن به یک موضوع بسیار راحت تبدیل شده است. نکته ای که نباید فراموش شود، این است که برای برخی کالاها که اختصاصی بودن و منحصر به فرد بودن یکی از مهم ترین ویژگی های آنهاست، خرید اینترنتی توصیه نمی شود؛ یکی از همین کالاها، کفش دیابتی است. بهتر است به دلیل حساسیت بالای این کفش ها، از خرید اینترنتی کفش دیابتی اجتناب شود؛ زیرا این کفش باید کاملا متناسب و هماهنگ با شرایط پای بیمار باشد.

کسی که می خواهد یک جفت کفش طبی استاندارد داشته باشد، بهتر است به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران که کفش های طبی می سازد، مراجعه کند. نکته ی مهمی که در کفش های طبی دیابتی وجود دارد، کفی آنهاست. در این مراکز فروش و ساخت حرفه ای کفش های طبی، دستگاه های پیشرفته و کارشناس های خبره و ماهری حضور دارند و می توانند با همکاری هم، یک جفت کفش طبی استاندارد و مناسب در اختیار افراد دیابتی قرار دهند. شاید هزینه ساخت این کفش ها به این شکل، زیاد باشد، اما در نهایت، دیابتی ها خیالشان راحت است که کفششان هیچ آسیبی به پاهایشان وارد نمی کند.

در مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، قیمت کفی طبی سفارشی چقدر است؟

در مرکز فروش کفش دیابتی در تهران، قیمت کفی طبی سفارشی چقدر است؟

علاوه بر کفش دیابتی ها که مساله بسیار مهمی است، می بایست به مساله کفی که در داخل این کفش ها قرار داده می شود نیز توجه و دقت داشت. برخی کسانی که از وجود یک ناهنجاری در کف پای خود رنج می برند بهتر است برای ساخت کفی های طبی سفارشی اقدام کنند. برای مثال، اگر یک فرد دیابتی، کف پای صافی دارد بهتر است کفی های مخصوص این ناهنجاری را تهیه کرده و در کفش خود قرار دهد. قیمت کفی طبی سفارشی، به این دلیل که در ساخت آنها از کف پا اسکن می گیرند، گران تر از سایر کفی ها است. این کفی ها، حتی از کفی های طبی نیز گران تر هستند و بهترین ابزار برای درمان به شمار می روند.

اگر به مرکز فروش کفش دیابتی در تهران بروید با کمک اسکنرهای قوی که دارند یک اسکن یا تصویر از پا تهیه می کنند و سپس از روی تصویر تهیه شده، یک کفی مناسب برای فرد می سازند. این کفی ها می توانند از کفی های طبی آماده بازار نیز موثرتر ظاهر شوند و در درمان عوارض کف پا، کمک بیشتری به فرد کنند.

 

نکته آخر

کلینیک ارتوپدی فنی پایار، بهترین مرکز فروش کفش های دیابتی در تهران است. در این مرکز، از بهترین متریال ها برای ساخت کفش های طبی استفاده شده و کفشی کاملا اختصاصی و با دوام بالا در اختیار دیابتی ها قرار می گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *