قیمت کفش مخصوص خار پاشنه چقدر است؟⭐با بهترین کیفیت و ضمانت

بهترین کفش طبی برای خار پاشنه چه ویژگی هایی دارد؟

خار پاشنه، یکی از عارضه هایی که در برخی افراد، با درد همراه است. بهترین راه برای خلاص شدن از درد پاشنه پا، اقدام برای ساخت کفش و کفی طبی است. اگر می خواهید در جریان قیمت کفش مخصوص خار پاشنه قرار بگیرید، در ادامه این مقاله از سری مقاله های کلینیک ارتوپدی فنی پایار با ما همراه باشید.

خواندن مقاله ایا پیاده روی برای خار پاشنه مضر است را از دست ندهید و در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

بهترین کفش طبی برای خار پاشنه چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از آنکه در مورد قیمت کفش های مخصوص خار پاشنه نکاتی را بیان کنیم، خوب است در مورد خصوصیات و ویژگی هایی که این کفش ها دارند صحبت کنیم. دلیل آنکه این کفش ها، در درمان خار پاشنه کمک کننده ظاهر می شوند، ویژگی ها و خصوصیاتی است که در آن به چشم می خورد:

 • در قسمت جلویی کفش های مخصوص خار پاشنه، فضا به اندازه کافی وجود دارد و انگشتان می توانند خیلی راحت حرکت کنند.
 • کفی هایی که برای این کفش ها در نظر گرفته می شود، قابل تعویض هستند. این کار موجب می شود که فرد در صورتی که نیاز داشت، کفی را از داخل کفش خارج کرده و آن را با یک کفی نو و جدید تعویض کند.
 • در ساخت بهترین کفش طبی برای خار پاشنه، از ماده ای انعطاف پذیر استفاده شده است.
 • این کفش ها دقیقا اندازه پای بیمار هستند و فرد احساس راحتی در آنها می کند.
 • یکی از دلایلی که باعث شده قیمت کفش مخصوص خار پاشنه بالا باشد، پشتی این کفش ها است. پشتی کفش های مخصوص خار پاشنه، از حرکت و چرخش نادرست مچ پا جلوگیری می کنند و به اندازه کافی مستحکم و سفت به نظر می رسند.
 • دیگر دلیلی که باعث شده قیمت کفش و کفی طبی مخصوص خار پاشنه بالا باشد، کفی هایی است که در این کفش ها قرار داده می شود. کفی های مخصوص این کفش ها، ضخیم و سبک هستند و خاصیت الاستیکی دارند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از کفش و کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

 • دیگر مزیتی که باعث شده قیمت کفش مخصوص خار پاشنه، چندین برابر کفش های معمولی باشد متناسب بودن این کفش با قوس کف پای فرد است.
 • یکی از مهم ترین پارامترهایی که در تولید و ساخت این کفش ها لحاظ شده، راحتی است. سازندگان کفش های مخصوص خار پاشنه سعی کرده اند تا این کفش را در راحت ترین حالت ممکن بسازند و در اختیار متقاضیان قرار دهند. افرادی که این کفش ها را می پوشند هیچ گاه احساس بد و ناراحت کننده ای نخواهند داشت.
 • قسمت گردنی این کفش به گونه ای ساخته شده است که پوست پا در اثر تماس با آن دچار آسیب نشود.
 • کسانی که می گویند قیمت کفش مخصوص خار پاشنه بالاست باید بدانند، متریالی که در ساخت این کفش به کاربرده شده است، به پاها اجازه تعریق می دهد و به این صورت، فردی که این کفش را می پوشد از بو گرفتن پای خویش در اثر تعرق زیاد شکایت نخواهد کرد. این کفش ها از ایجاد قارچ در پاها نیز جلوگیری به عمل می آورند.
 • کمک به درمان ناهنجاری های بدن و اصلاح بد راه رفتن از دیگر مزیت ها و ویژگی هایی است که می توان در خصوص این کفش ها بیان کرد.
 • با این کفش ها فرد می تواند به راحتی بدود، بایستد و راه برود.
آیا می دانید قیمت کفش مخصوص خار پاشنه چقدر شده است؟

قیمت کفش مخصوص خار پاشنه چقدر است؟

حال که با برخی از مهم ترین خصوصیات کفش های مخصوص خار پاشنه آشنا شدید، خوب است در مورد قیمت کفش مخصوص خار پاشنه نیز صحبت کرده و در مورد آن، اطلاعاتی را به شما بدهیم. برای آنکه این کفش ها، هم نقش درمانی و هم نقش پیشگیری کننده داشته باشند، باید همه مشخصاتی که در بالا نام بردیم در آنها لحاظ شده باشد. با در نظر گرفتن همه نکاتی که در بالا گفتیم، حدس این مساله که کفش های مخصوص خار پاشنه قیمت بالاتری نسبت به کفش های معمولی موجود در بازار دارند، کار سختی نخواهد بود.

موضوعی که در رابطه با اعلام قیمت این کفش ها باید بدانید این است که مسائل و پارامترهای مختلفی وجود دارند که باعث می شوند این کفش ها قیمت ثابتی نداشته باشد. برخی از پارامترهای تغییر دهنده قیمت این کفش ها به شرح زیرند:

 • مجموعه ای که این کفی طبی خار پاشنه را برای شما می سازد؛
 • ماده ای که در تولید این کفش ها به کار برده شده است؛
 • مدل کفش؛
 • ویژگی های خاصی که در هنگام ساخت کفش در آنها لحاظ شده است؛
 • رعایت برخی استانداردها؛

همه عواملی که در بالا نام بردیم، روی قیمت کفش های مخصوص خار پاشنه تاثیر دارد و به همین علت است که می گوییم، قادر نیستیم قیمتی را به صورت مشخص برای این کفش ها اعلام کنیم.

برای پرداخت قیمت کفش مخصوص خار پاشنه اقدام کنیم یا قیمت جوراب خار پاشنه را بپردازیم؟

عواملی را که روی قیمت کفش مخصوص خار پاشنه تاثیر دارند، بیان کردیم، و حال می خواهیم در مورد قیمت ابزار دیگری که آن نیز ممکن است برای درمان خار پاشنه به کار برده شود صحبت کنیم. ابزاری که از آن نام می بریم، جوراب خار پاشنه است. در ساخت این جوراب از سیلیکون استفاده شده و کسانی که خار پاشنه دارند، می توانند آن را بپوشند و از مزیت هایی که دارد استفاده کنند.

درست است که قیمت جوراب خار پاشنه از قیمت کفش های مخصوص خار پاشنه کمتر است؛ اما آیا شما دلتان نمی خواهد که برای همیشه با خار پاشنه پای تان خداحافظی کنید؟ آیا دوست ندارید بهترین و ایده آل ترین شرایط را برای تحرک و فعالیت انگشت های پای تان ایجاد کنید؟

اگر می خواهید در زمان راه رفتن راحت باشید و دیگر به این عارضه مبتلا نشوید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید، ساخت کفش های طبی مخصوص خار پاشنه است. شما با تهیه این کفش ها بهترین شرایط را برای پای خود فراهم می کنید و به خودتان و پاهایتان اجازه می دهید راحتی ای را تجربه کند که تا به حال تجربه نکرده است.

آیا خرید اینترنتی کفش مخصوص خار پاشنه کار درستی است؟

خرید اینترنتی کفش مخصوص خار پاشنه، کار درستی نیست؛ زیرا، این کفش ها باید به صورت اختصاصی برای شما ساخته شده و در اختیارتان قرار داده شوند. ما نیز قبول داریم که قیمت کفش مخصوص خار پاشنه که به صورت آنلاین می خرید در حد مناسب و معقولی است و کمتر از کفش های طبی سفارشی است، اما این را نیز در نظر داشته باشید که کفش هایی می توانند در درمان خار پاشنه موثر واقع شوند و از بروز مجدد آن پیشگیری کنند که به معنای واقعی طبی بوده و با شرایط پای شما و با ساختار پای شما هماهنگ و متناسب باشند.

به همین جهت از شما درخواست می کنیم اگر سلامت قلب دوم بدن تان برای تان اهمیت دارد و می خواهید راحت زندگی کنید، برای ساخت کفش های طبی به مراکزی مراجعه کنید که این کفش ها را برای شما می سازند. از جمله کلینیک های مطرح و برتر در کشور که استانداردترین کفش ها را برای افراد درگیر با خار پاشنه می سازد، می توانیم به پایار اشاره کنیم. این مجموعه در حوزه ساخت کفش های طبی و همین طور، انواع پروتز، از جمله پروتز لگن، پروتز زیر زانو و پروتز آرنج فعالیت می کند.

قیمت کفش مخصوص خار پاشنه بیشتر است یا قیمت کفی ژله ای خار پاشنه؟

برای درمان خار پاشنه می توانید از روش های متفاوتی استفاده کنید. یکی از این روش ها، پرداخت قیمت کفش مخصوص خار پاشنه و روش دیگر، اقدام برای ساخت و پرداخت قیمت کفی ژله ای خار پاشنه است.

با توجه به اینکه کفش ها، متریال و مواد اولیه بیشتری برای تولید و ساخت نیاز دارند، به همین علت، کفش هایی که مخصوص خار پاشنه هستند با قیمت بالاتری در مقایسه با کفی ها ساخته می شوند. از رویه این کفش ها بگیرید تا زیره ها و قسمت های داخلی کفش، همه به شکلی ساخته شده که هیچ فشاری به پا وارد نشود. این کفش ها نه تنها از بروز خار پاشنه جلوگیری می کنند، بلکه فواید دیگری نیز دارند.

یکی از فواید کفش های طبی مخصوص خار پاشنه این است که شما خیلی راحت تر از قبل می توانید راه بروید و خستگی کمتری را تجربه کنید. درست است که کفی های طبی نیز می توانند به افراد کمک کنند تا خار پاشنه شان درمان شود، اما بهتر است ما راهی را برای درمان و رهایی از مشکلات پا انتخاب کنیم که بیشترین اثرگذاری را دارد. کفش های طبی، طبق گفته متخصصان، تاثیر چند برابری نسبت به کفی های طبی دارند.

قیمت کفش مخصوص خار پاشنه بیشتر است یا قیمت کفی ژله ای خار پاشنه؟

آیا خرید کفش خار پاشنه دیجی کالا، کار درستی است؟

در مورد قیمت کفش مخصوص خار پاشنه نکاتی را بیان کرده و گفتیم که امروزه برای خرید کفش های مخصوص خار پاشنه راه های متفاوتی را می توان پیشنهاد کرد. یکی از این راه ها، خرید کفش های خار پاشنه است و دیگری اقدام برای ساخت آن. از آنجایی که خرید کفش خار پاشنه دیجی کالا با قیمت مناسبی همراه است، برخی افراد فکر می کنند که این بهترین و اقتصادی ترین راه برای تهیه این کفش ها است. درست است که این فروشگاه آنلاین در سال های گذشته به یکی از فروشگاه های آنلاین مطرح در کشور تبدیل شده است، اما خرید هر چیزی را از آن توصیه نمی  کنیم.

یکی از دلایلی که باعث می شود قیمت کفش مخصوص خار پاشنه، بیشتر از کفش های معمولی باشد، متناسب بودن ساختار آن با ساختار پای فرد است. اگر از دیجی کالا کفش خار پاشنه بخرید، به دلیل تناسب نداشتن با پای شما، مشکلتان در مواجه با خار پاشنه حل نخواهد شد و شما، از بابت خرید کفشی هزینه کرده اید که نمی تواند برای پیشگیری از بروز خار پاشنه کمک خاصی به شما کند.

بنابراین دوستانه از شما خواهش می کنیم حال که تصمیم گرفته اید برای داشتن یک جفت کفش استاندارد اقدام کرده و هزینه صرف کنید به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح که در حوزه ساخت کفش های طبی و ساخت پروتز چشم فعالیت می کنند، مراجعه کنید.

آیا خرید کفش خار پاشنه دیجی کالا، کار درستی است؟

کلام آخر

قیمت کفش مخصوص خار پاشنه موضوع صحبت ما در این مقاله بود. امیدواریم نکاتی که بیان کردیم در افزایش اطلاعات شما کمک کننده بوده و انگیزه لازم برای ساخت کفش های طبی را در شما ایجاد کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *