قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی چقدر است؟⭐با اسکن کف پا

   
از پای پرانتزی و وسایل طبی برای پای پرانتزی چه می دانید؟

قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی و دانستن آن مساله مهمی برای کسانی است که می خواهند پای پرانتزی خود را به این شکل درمان کنند. اگر نمی دانید پای پرانتزی چیست و اگر می خواهید با جدیدترین روش ها برای درمان آن آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید. مقاله کفش طبی برای کجی پا را نیز مطالعه کنید؛ اطلاعات خوبی در آن ذکر شده است.

از پای پرانتزی و وسایل طبی برای پای پرانتزی چه می دانید؟

یکی از عارضه هایی که این روزها ممکن است افراد زیادی را به خود درگیر کند، پای پرانتزی است. در این حالت، وقتی فرد به حالت ایستاده قرار می گیرند، پاها در فاصله ی زیادی از هم قرار می گیرند و اصطلاحا تشکیل یک پرانتز را می دهند. ممکن است برخی افراد فکر کنند که این عارضه، مشکلات زیادی را به وجود نمی آورد؛ باید بگوییم که این باور، درست نیست. هر چند که زانوی پرانتزی با ساخت کفش و کفی طبی، درمان شدنی است، اما این عارضه باعث می شود که فرد نتواند به خوبی راه برود. جدای از بروز مشکل در زمان راه رفتن، ظاهری که پاها با داشتن این عارضه به خود می گیرند نیز چندان خوشایند نیست و ممکن است برخی ها را ناراحت کند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از کفش و کفی طبی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

روش جدید درمان پای پرانتزی چیست؟

از جمله وسایل طبی برای پای پرانتزی که کمک خوبی برای درمان این مشکل به شمار می رود می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ارتز
  • کفی طبی
  • زانو بند

اگر پزشک به شما توصیه کرده است که برای درمان پای پرانتزی، هر یک از وسایل بالا را تهیه کنید، بهتر است با کیفیت ترین نوع آن را تهیه کنید. پوشیدن این کفش ها به شما کمک می کند تا قدم موثری در جهت درمان پای پرانتزی خود بردارید. برای خرید و اطلاع از قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی، کلینیک های مطرحی چون ارتوپدی فنی پایار می توانند به شما کمک کنند. به یاد داشته باشید، قیمت کفش و کفی طبی از قیمت کفش های معمولی موجود در بازار بالاتر است. این کفش ها به دلیل مزیت های بی شماری که دارند از جمله روش های درمانی هستند که کار خود را بدون هیچ عارضه ای به پایان می برند.

روش جدید درمان پای پرانتزی چیست؟

برای درمان پای پرانتزی روش های مختلفی وجود دارد. برخی از این روش ها، جدید هستند و در مدت زمان کوتاهی پای پرانتزی را درمان می کنند، اما برخی دیگر از آنها در مدت زمان طولانی تری، درمان را به سرانجام می رسانند. برخی از روش های درمانی پای پرانتزی به شرحی است که در ادامه بیان می کنیم.

1- روش جراحی؛

یکی از جدیدترین روش ها برای درمان پای پرانتزی، روش جراحی است. در این روش که به آن، جراحی استئوتومی نیز گفته می شود، فردی که پای پرانتزی دارد، تحت عمل قرار گرفته و وضعیت پاهای او اصلاح شده و روی فرم می آید. این روش برای همه افراد، مناسب نیست و کسانی که در محدوده وزنی مناسب هستند؛ سن آنها زیر 60 سال است و کسانی که به بیماری هایی چون آرتروز و آرتریت مبتلا نیستند، می توانند از فواید این عمل جراحی برای درمان پای پرانتزی خود بهره ببرند.

2- لیرز درمانی؛

اگر نمی خواهید برای پرداخت قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی اقدام کنید، درمان با لیزر دیگر روش درمانی است که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم. البته، خاطر نشان می کنیم که این روش، یک روش درمانی قطعی برای پاهای پرانتزی نیست و در واقع، لیزر به کمک دیگر روش های درمان آمده و باعث می شود که با اثربخشی بیشتری عمل کنند. برخی از مزیت های استفاده از لیزر عبارتند از: کاهش دادن التهاب های ایجاد شده در زانو، جلوگیری از بروز تورم در مفصل ها و استخوان، جلوگیری از تخریب غضروف ها و ساییدگی آنها. این روش که می تواند روش جدید درمان پای پرانتزی باشد، باید توسط متخصصان انجام شود.

3- درمان با کفش های طبی؛

دیگر روش درمانی برای پای پرانتزی، پوشیدن کفش های طبی است. کفش هایی که توسط کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح و معتبر در کشور ساخته می شوند، شایسته ترین ابزار و وسایل برای درمان  پای پرانتری به شمار می روند. کسانی که خود را موظف می دانند این نوع کفش را بپوشند، کاری می کنند که فشار زیادی به پاهایشان وارد نشود. وقتی چنین اتفاقی می افتد، روند درمان، سرعتی بیش از آنچه که تصورش را کنید، پیدا خواهد کرد.

دقت داشته باشید، هر کفش طبی را نمی توان کفش طبی نامید. کفش های طبی واقعی، کفش هایی هستند که توسط اسکنِ گرفته شده از پای فرد ساخته شده باشند. در واقع، این نوع کفش های طبی هستند که بیشترین اثرگذاری را روی درمان پای پرانتزی دارند.

4-درمان با تمرین های فیزیوتراپی؛

یکی دیگر از بهترین کارهایی که می توان برای درمان پای پرانتزی پیشنهاد داد، انجام تمرینات فیزیوتراپی و ورزش است. این حرکات که به آنها حرکت های اصلاحی نیز گفته می شود، بر پایه و اساس ورزش یوگا هستند و اگر فرد در انجام آنها مداومت داشته و به درستی انجامشان دهند، می تواند به مرور زمان شاهد درمان پای پرانتزی خود باشد. این حرکات، در نحوه قرارگیری استخوان ها تاثیر خوبی از خود به جای خواهند گذاشت.

قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی چقدر است؟

ما نمی توانیم در مورد قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی، قیمت مشخصی را به شما بیان کنیم. اگر می خواهید بدانید که قیمت این کفش ها چند است، می بایست به کلینیک هایی مراجعه کنید که در حوزه ساخت کفش طبی و کفی طبی فعالیت می کنند.

در این مراکز، مسائل مختلف در ساخت کفش ها رعایت می شود و به همین دلیل است که آنها با قیمت های متفاوتی ساخته شده و در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. توصیه ما به شما این است که برای تهیه این کفش ها، مراکز و کلینیک های ارتوپدی فنی را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه قیمتی منصفانه، یک جفت کفش طبی استاندارد و ایده آل نیز در اختیار شما قرار می دهند.

قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی چقدر است؟

کلام آخر

قیمت کفش طبی برای پای پرانتزی، موضوع صحبت ما در این مقاله بود. اگر می خواهید برای درمان پای پرانتزی خود اقدام موثری انجام دهید، از روش های غیر جراحی بهره ببرید و با کمک کم عارضه ترین روش ها، این مشکل را حل کنید. قطعا درمان به این شکل، اثر بخش تر بوده و طولانی مدت تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *