هزینه پروتز گونه در سال 1400 -1401

آیا انواع پروتز گونه، روی هزینه پروتز گونه در سال 1401 تاثیر دارد

هزینه پروتز گونه در سال 1400، زمانی مشخص می شود که افراد، عمل کاشت پروتز گونه را انجام دهند. این مشخص نبودن هزینه نصب پروتز گونه، نشات گرفته از عواملی است که روی قیمت آن تاثیر می گذارند. پارامترهای تغییر دهنده این نوع پروتز، در این مقاله بررسی خواهد شد. توصیه می شود، علاوه بر مطالعه این مقاله، مقاله ی عمل پروتز گونه را نیز مطالعه کنید.

آیا انواع پروتز گونه، روی هزینه پروتز گونه در سال 1401 تاثیر دارد؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که روی هزینه پروتز گونه در سال 1401 تاثیر دارد، نوع پروتز گونه است. پروتزهای گونه به اهداف گوناگون ساخته شده و به همین دلیل است که با قیمت های متفاوت ارائه می شوند (به خاطر داشته باشید، قیمت این نوع پروتز با قیمت پروتزهایی کاربردی، مانند قیمت پروتز انگشت پا تفاوت دارد).

برخی از متداول ترین انواع پروتزهای مخصوص گونه به شرح زیر است:

1- پروتز سیلیکونی

سیلیکون، یکی از متریال هایی است که در ساخت پروتز به کار برده می شود. این ماده، یک ماده نسبتا قدیمی به شمار رفته و مزیت های آن نرم بودن و پایین بودن قیمت است. این نوع پروتز، به راحتی از محل خود خارج می شود و این نیز از دیگر مزیت هایی است که می توان در این مورد این نوع پروتز بیان کرد.

با وجود مزیت هایی که پروتز گونه سیلیکونی دارد، جذب شدن به بدن، یکی از معایب آن به شمار می رود. متاسفانه با گذشت زمان، این پروتز، جذب بدن شده و گونه ها برجستگی خود را از دست می دهند. عیب دیگر پروتزهای سیلیکونی گونه، جا به جاشدن آنهاست. غشاهای بدن که اطراف این نوع پروتز را در بر می گیرد، به اندازه کافی مقاوم نیست تا از حرکت آن جلوگیری کند. خاطر نشان می کنیم، هدف از ساخت پروتز گونه سلیکونی با هدف ساخت پروتز انگشت پا متفاوت است.

2- پروتز مدپور

از دیگر انواع پروتز که آن نیز تاثیر مستقیم بر هزینه پروتز گونه در سال 1400 دارد، پروتز مدپور است. این نوع، چندین مزیت دارد که از جمله آنها می توان به بالا بودن میزان سازگاری با بدن، سفت تر بودن نسبت به پروتز نوع سیلیکونی و جذب نشدن توسط بدن اشاره کرد. البته، این پروتز یک عیب دارد، و آن هم سخت خارج شدن است.

3- پروتز گورتکس

بافت پروتز گورتکس، متخلخل بوده و در مقایسه با پروتز مدپور، نرمی آن بیشتر است. برای آنکه جای این پروتز را ثابت کنند، یا پروتز را به داخل گونه بخیه کرده و یا از پیچ استفاده می کنند.

هر یک از انواع پروتزهایی که در بالا اشاره کردیم، عملکرد متفاوتی دارند و به همین دلیل است که با قیمت های گوناگونی ارائه می شوند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای پرداخت هزینه پروتز گونه در سال 1400 هستند؟

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای پرداخت هزینه پروتز گونه در سال 1400 هستند؟

نکته بسیار مهمی که می بایست علاوه بر هزینه پروتز گونه در سال 1400 به آن اشاره کرد افرادی است که متخصصان توصیه می کنند برای دریافت پروتز گونه اقدامی کنند. ما در اینجا این گروه ها را معرفی خواهیم کرد:

  • کسانی که صورت شان خیلی لاغر و استخوانی است و از این بابت رنج می برند؛
  • افرادی که صورت آنها زاویه دار نیست با این پروتز، صورت شان تغییر زیادی خواهد کرد؛
  • کسانی که دوست دارند چهره و صورت آنها پُر و برجسته به نظر آید؛
  • افرادی که به دنبال داشتن گونه های بزرگ هستند و با این حرکت، اعتماد به نفس شان افزایش پیدا می کند؛
  • کسانی که گونه های کوچکی دارند؛
  • افرادی که برای تغییر چهره خود به دنبال زاویه سازی در صورت هستند.

اگر در یکی از گروه های بالا قرار دارید می توانید به پزشکان متخصص و مجرب زیبایی که در این حوزه فعالیت می کنند مراجعه کرده و با قرار دادن پروتزهای گونه در داخل صورت خود، تغییری قابل توجه به وجود آورید. خاطر نشان می کنیم، این عمل باید توسط متخصص صورت گیرد تا بعدها عوارض بدی برای شما به دنبال نداشته باشد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز بینی، قیمت پروتز گوش با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

هزینه پروتز گونه در سال 1400 چقدر است

هزینه پروتز گونه در سال 1400 چقدر است؟ آیا در مورد آن چیزی می دانید؟

با توجه به نکته ای که در خصوص ارتباط بین هزینه پروتز گونه در سال 1400 و انواع پروتز گونه بیان شد، الان به خوبی مشخص شده است که نوع پروتز، از دیگر عوامل تاثیر گذار روی قیمت است. نه تنها نوع پروتز، بلکه میزان تجربه و تخصص پزشکی که قرار است این نوع عمل را انجام دهد نیز روی قیمت تاثیر گذار است. هر قدر تجربه پزشک برای انجام این نوع عمل بیشتر باشد، هزینه ی کلی نصب پروتز افزایش پیدا می کند.

شرکت و برند سازنده پروتز نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه پروتز گونه در سال 1401 است. پروتزهایی که در شرکت های برند این حوزه تولید شده اند، مسلما کیفیت بالاتری داشته و با قیمت بالاتری در اختیار متقاضیان قرار داده می شوند. هزینه های مربوط به بستری در بیمارستان و میزان و حجم پروتز استفاده شده، دیگر پارامترهایی هستند که بر قیمت پروتز تاثیر می گذارند.

قیمت پروتز گونه در اصفهان و قیمت پروتز گونه در شیراز؛ کدام ارزان تر است؟

هزینه پروتز گونه در سال 1400 در شهر اصفهان و مقایسه آن با قیمت پروتز گونه در شیراز از دیگر موضوعاتی است که در تکمیل این مبحث باید ارائه شود. در شهرهای شیراز و اصفهان، با توجه به تمام مواردی که در بالا اشاره کردیم، هزینه پروتز گونه تعیین می شود و پزشکان نیز دستمزدهای متفاوتی برای انجام این عمل دریافت می کنند؛ اصولا در عمل های مربوط به زیبایی، هر قدر تجربه و تخصص پزشک بیشتر باشد، دستمزد او نیز بالاتر است.

هزینه پروتز گونه در سال 1401در اصفهان و شیراز بین 12 تا 18 میلیون تومان است. بهتر است برای انجام این عمل حساس به پزشکانی مراجعه کنید که تجربه و سابقه خوبی در حوزه کاشت پروتز در داخل گونه ها دارند و شما را گرفتار عوارض این عمل نمی کنند.

هزینه پروتز گونه در سال 1401 چقدر است

هزینه پروتز گونه در سال 1401 چقدر است؟

اگر هزینه پروتز گونه در سال 1400 را با هزینه پروتز گونه در سال 1401 مقایسه کنید، به خوبی متوجه خواهید شد که قیمت پروتز گونه، در طی این یک سال افزایش پیدا کرده است. نکته ای که می بایست برای هزینه ی پروتز گونه و دریافت اطلاعات دقیق در مورد آن بدانید، این است که هر فردی که می خواهد برای برجسته سازی گونه ها با کمک پروتز اقدام کند، می بایست به مراکزی که این عمل در آنها انجام می شود، برود. بعد از آنکه فرد متقاضی به کلینیک مورد نظر مراجعه کرد، می تواند از قیمت و هزینه پروتز گونه در سال 1400 اطلاع پیدا کند.

معمولا، با توجه به ارزیابی هایی که پزشکان از فرد متقاضی انجام می دهند، می توان یک قیمت دقیق از هزینه این پروتز را در اختیار بیمار قرار داد. از آنجایی که تورم در کشور ما، یکی از مشکلات اساسی به شمار می رود و قیمت کالاهای متفاوت، به شدت نوسانی و متغیر است، نمی توان برای ساخت این نوع پروتز یک قیمت ثابت و مشخص را بیان کرد. در کنار این مسائل، پارامترهای دیگری، از جمله میزان و حجم پروتز استفاده شده و همین طور کیفیت آن، روی قیمت تاثیر گذارند.

هزینه پروتز گونه در سال 1402 چقدر است؟

با رد شدن از سال 1400 و 1401 و وارد شدن به سال 1402 لازم است در مورد قیمت پروتز گونه در این سال نیز نکاتی را بیان کنیم. اولین موضوعی که هم در مورد هزینه پروتز گونه در سال 1400 و هم در مورد هزینه پروتز گونه در سال 1402، باید مورد توجه قرار دهید، این است که هزینه چنین اعمال جراحی تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد.

در مورد عواملی که روی هزینه پروتزها تاثیر می گذارد، نکاتی را بیان کردیم. موضوعی که باید در همین جا خاطر نشان کنیم این است که علاوه بر تمامی موارد گفته شده، منطقه ای که برای دریافت و نصب پروتز گونه اقدام می کنید نیز روی هزینه پروتز گونه در سال 1400 و 1402 تاثیر زیادی دارد. معمولا در مناطق مرفه نشین در شهرها، هزینه ای که از بابت نصب پروتز گونه دریافت می شود بسیار بالاست، و این در حالی است که ممکن است در مناطق با سطح متوسط از نظر اقتصادی، همان پروتز با همان کیفیت با قیمت مناسب تری در داخل گونه های بیمار نصب شود.

در ضمن، خوب است به یاد داشته باشید نصب پروتزهای مخصوص گونه در شهرهای بزرگ تر نیز با قیمت بالاتری انجام می شود و این اتفاق نیز به دلیل وجود امکانات و تجهیزات کامل تر، و برخورداری از همکاری جراحان زیبایی حرفه ای و زبده است.

هزینه پروتز گونه در سال 1402 چقدر است؟

در مورد خطرات کاشت گونه طبیعی چه می دانید؟

به جز هزینه پروتز گونه در سال 1400 که در مورد آن صحبت کردیم می بایست در مورد خطرات کاشت گونه طبیعی نیز نکاتی را بیان کنیم. از جمله خطراتی که نصب این پروتز ممکن است به دنبال داشته باشد می توان به این موارد اشاره کرد:

  • در حین عمل جراحی نصب پروتز در داخل صورت، ممکن است بخش یا بخش هایی از صورت فرد، بی حس شده و یا احساس آن کاهش پیدا کند.
  • بعد از آنکه عمل جراحی انجام شد، بعضی افراد ممکن است حساسیت هایی در پوست خود مشاهده کنند. معمولا این حسایت در بازه زمانی 2 تا 3 ماه بهبود پیدا می کند. اگر چنین اتفاقی نیفتاد سعی کنید حتما به پزشکان مراجعه کنید.
  • از بین رفتن تقارن صورت نیز از دیگر عوارض و خطرات این عمل جراحی به شمار می رود. در برخی مواقع، ممکن است نیاز باشد که عمل جراحی دوم انجام شود تا این عدم تقارن از بین برود.
  • عفونت نیز از دیگر خطرات کاشت گونه به شمار می رود. کسانی که به دنبال آن هستند که پول کمتری از بابت هزینه پروتز گونه در سال 1400 و 1402 پرداخت کنند، اگر برای انجام کاشت پروتز گونه به سراغ کلینیک های بی تجربه و یا کم تجربه بروند، خود را در معرض ابتلا به خطر عفونت قرار می دهند.
هزینه پروتز گونه در سال 1400 و خطرات آن

کلام آخر

مقاله بررسی هزینه پروتز گونه در سال 1400، به تلاش کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده است. این کلینیک در حوزه ساخت پروتزهای مخصوص قطع عضو، از جمله پروتز لگن، پروتز انگشت دست، پروتز آرنج، پروتز بالای زانو و زیر زانو و پروتز مچ دست فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *