ارتوپد فنی اصفهان یا در تهران؟⭐ به کجا مراجعه کنم؟

در مراکز ارتوپد فنی اصفهان (کلینیک ارتوپدی اصفهان) چه خدماتی ارائه می شود؟

اگر در اصفهان ساکن هستید و می خواهید از خدمات کلینیک های ارتوپدی فنی استفاده کنید، این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار برای شما نوشته شده است. ما در این مقاله در مورد خدمات ارائه شده در این کلینیک ها و بررسی تفاوت های آن با کلینیک های ارتوپدی فنی در تهران صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید و دیگر مقاله ما را که در مورد پروتز پا در اصفهان است، مطالعه کنید.

در مراکز ارتوپد فنی اصفهان (کلینیک ارتوپدی اصفهان) چه خدماتی ارائه می شود؟

یکی از  مراکزی که برخی افراد خاص به آنجا مراجعه می کنند، کلینیک های ارتوپدی فنی هستند. در این مراکز خدمات زیر ارائه می شود:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت خدمات ارتوپدی فنی های اصفهان، مانند قیمت اسکن کف پا در اصفهان چقدر است؟

1- ساخت پروتز اندام تحتانی

اگر قطع عضو در اندام های تحتانی اتفاق افتد، می بایست برای ساخت آن به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کرد. این مراکز در ساخت انگشت مصنوعی پا، مچ مصنوعی، اندام مصنوعی مخصوص زیر زانو، اندام مصنوعی مخصوص بالای زانو و ساخت لگن مصنوعی مهارت و تجربه بالایی دارند. برای ساخت این پروتزها معتبرترین مراکز ساخت اندام مصنوعی در کشور را انتخاب کنید.

2- پروتز اندام فوقانی

دیگر امر مهمی که در ارتوپد فنی اصفهان امکان انجام آن وجود دارد، ساخت پروتزهای مخصوص اندام فوقانی است. از جمله این پروتز ها می توانیم به دست مصنوعی، آرنج مصنوعی، انگشت مصنوعی دست و مچ مصنوعی اشاره کنیم. توصیه میکنیم، معتبرترین و قابل اعتمادترین منابع را برای ساخت پروتز چشم انتخاب کنید. چشم مصنوعی ساخته شده توسط این کلینیک ها شباهت بسیار زیادی به چشم طبیعی داشته و به فرد اعتماد به نفس لازم برای حضور در جامعه را می دهد. برای دریافت قیمت پروتزهای اندام فوقانی، قیمت پروتزهای مخصوص اندام تحتانی و حتی دریافت قیمت پروتز چشم به ارتوپدی فنی ها معتبر بروید.

3- ساخت کفش و کفی های طبی

از دیگر وظایف کلینیک ارتوپدی اصفهان، ساخت کفش و کفی های طبی است. به کسانی که به عوارضی مانند صافی کف پا و مشکلاتی از این دست گرفتارند، توصیه می شود کفش طبی سفارش دهند و کفی های طبی در آن قرار دهند. این کفی ها به فرد کمک می کنند تا در ایده آل ترین حالت ممکن راه بروند و کمترین فشار را به پاهای خود وارد کنند. در این مواقع، مراجعه کردن به ارتوپدی فنی ها تنها راه حل موجود برای ساخت کفش ها و کفی های طبی به شمار می رود.

قیمت خدمات ارتوپدی فنی های اصفهان، مانند قیمت اسکن کف پا در اصفهان چقدر است؟

با توجه به اینکه می خواهید از کدام خدمات ارتوپد فنی اصفهان بهره ببرید، هزینه های متفاوتی را می بایست پرداخت کنید. اگر قصدتان از مراجعه به این مراکز، اقدام برای ساخت پروتزهای فوقانی و تحتانی است، می بایست هزینه ای از بابت ساخت پروتزها پرداخت کنید. در مراکز ارتوپدی فنی با توجه به نوع پروتز، میزان فعالیت هایی که فرد در روز انجام می دهد، میزان و حجم قطع عضو، اختصاصی بودن پروتز، ماده به کار برده شده در ساخت پروتز و مسائلی از این دست، هزینه ی متفاوتی از افراد دریافت می شود.

از دیگر کارهایی که تنها و تنها در مراکز ارتوپدی فنی انجام می شود، گرفتن اسکن از پا است. از اسکن برای ساخت کفش و کفی استفاده می کنند. قیمت اسکن کف پا در اصفهان با توجه به دستگاهی که اسکن را آماده می کند، متفاوت است. هر قدر دستگاه اسکن، پیشرفته تر باشد، قدر مسلم، هزینه ای که از بابت گرفتن اسکن دریافت می شود نیز بالاتر خواهد بود.

ارتوپد فنی اصفهان بهتر است یا ارتوپد فنی های تهران؟

خوب است حالا که در مورد ارتوپد فنی اصفهان صحبت کردیم و گفتیم که چه خدماتی در این مراکز ارائه می شود، به بررسی و مقایسه ارتوپد فنی های تهران و اصفهان بپردازیم. درست است که هر دو این مراکز، خدمات مشابهی ارائه می کنند، اما آیا کیفیت خدمات آنها نیز در یک سطح قرار دارد؟

مراکز ارتوپدی فنی که در تهران قرار دارند، با توجه به خیلی دلایل، به کلینیک هایی که در سایر شهرها در حال فعالیت هستند، برتری دارند. ارتوپدی فنی های تهران، از وجود و حضور کارشناسانی ماهر و زبده بهره می برند و به دلیل آنکه با خیلی موارد برای ساخت پروتز سروکار داشته اند، می توانند به افراد کمک کنند تا کاربردی ترین نوع پروتز را نصب کنند.

علاوه بر همه اینها، برخی مراکز فعال در تهران می توانند خدمات خود را با قیمتی مناسب تر از شهرستان ها ارائه کنند. این نیز موضوع مهمی است که در زمان مراجعه برای ساخت انواع پروتز و همین طور ساخت کفش ها و کفی های طبی باید مورد توجه و دقت قرار داد.

از دیگر خدمات ارتوپد فنی اصفهان چه میدانید؟

از دیگر خدمات ارتوپد فنی اصفهان چه میدانید؟

کلینیک های ارتوپدی فنی، خدمات متفاوتی ارائه می دهند و افراد با توجه به شرایطی که دارند از یکی از این خدمات استفاده می کنند. اگر ارتوپد فنی اصفهان که انتخاب می کنید از جمله ارتوپدی های معتبر در این شهر باشد، ممکن است بتوانید خدمات زیر را از آنها دریافت کنید:

1- ساخت پروتز

یکی از کارهایی که به صورت تخصصی در کلینیک های ارتوپدی فنی ارائه می شود، ساخت پروتز است. در مواقعی که دست و پای فرد قطع می شود برای آنکه زندگی او با چالش های زیادی همراه نباشد، اقدام برای ساخت کفش و کفی طبی الزام پیدا می کند.

2- ساخت ارتز

یکی از لوازم و وسایلی که از آن به عنوان یک وسیله کمک درمانی یاد می کنند، ارتز است. درست است که ارتزها را به صورت آماده در فروشگاه های لوازم پزشکی به فروش می رسانند، اما گاهی اوقات، لازم است که فرد برای ساخت یک ارتز اختصاصی اقدام کند. این ارتز اختصاصی توسط ارتوپدی فنی ها ساخته می شود.

3- ساخت کفشها و کفی های طبی

مورد دیگری که از وظایف تخصصی یک ارتوپدی فنی در تهران و اصفهان به شمار می رود، ساخت کفش ها و کفی های طبی است. ساخت این کفش ها و کفی ها باید مطابق با اصول و استانداردهای خاصی صورت گیرد و رعایت آنها نیز تنها از عهده کارشناسان کلینیک های ارتوپدی فنی بر می آید. اگر برای دریافت خدمات فوق نتوانستید یک مرکز ارتوپد فنی معتبر در اصفهان بیابید به مراکز فعال در شهرهای بزرگی چون تهران مراجعه کنید.

آیا مراکز ساخت پروتز پا اصفهان میتوانند همان خدمات ارتوپد فنی اصفهان را ارائه کنند؟

ارتوپد فنی اصفهان، مراکزی هستند که در آنها خدمات متفاوتی ارائه می شود. بخشی مهم و عمده ای از این خدمات را بالاتر گفتیم و توضیحاتی را به صورت مختصر ارائه دادیم. یکی از مهم ترین کارهایی که در این کلینیک ها انجام می شود، ساخت انواع پروتز است. پروتزها اندام های مصنوعی هستند که برای افراد درگیر با قطع عضو ساخته می شوند. برای مثال، کسی که پای او از مچ پا، ساق پا، زانو، بالای زانو، و یا حتی لگن قطع شود چاره ای به جز مراجعه به ارتوپدی فنی ها ندارد.

به دلیل تخصص و مهارتی که این مجموعه ها در حوزه ساخت اندام های مصنوعی تحتانی وجود دارد، ممکن است به آنها مراکز ساخت پروتز پا هم بگویند. پس اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و می خواهید برای ساخت پاهای مصنوعی اقدام کنید یکی از انتخاب هایی که پیش روی شما وجود دارد، مراجعه به مراکز ساخت پروتز پا اصفهان است.

چنانچه نتوانستید ارتوپدی فنی های معتبری در اصفهان برای ساخت پاهای مصنوعی بیابید به کلینیک هایی که در تهران فعالیت می کنند مراجعه کنید و وظیفه ساخت اندام مصنوعی تحتانی را به آنها بسپارید.

قیمت اسکن کف پا در تهران بیشتر است یا قیمت اسکن در ارتوپد فنی اصفهان است؟

قیمت اسکن کف پا در تهران بیشتر است یا قیمت اسکن در ارتوپد فنی اصفهان است؟

برای آنکه بتوانیم در مورد تفاوت قیمت اسکن کف پا در تهران و تفاوت قیمت در اسکن پا در ارتوپد فنی اصفهان نکاتی را بیان کنیم، باید بگوییم که یکی از عوامل تاثیرگذار بروی قیمت اسکن، دستگاهی است که اسکن با آن گرفته می شود. برخی دستگاه های پیشرفته و مدرن هستند که با دقت بالایی از کف پای فرد تصویر تهیه می کنند. این تصویر دقیق، برای تهیه کفش ها و کفی های طبی، کمک بسیار خوبی می کند؛ هر چند که در مورد ساخت پروتز ها به کار نیامده و روی قیمت پروتز مچ دست نیز تاثیر خاصی نخواهد داشت.

موضوع دیگری که روی تفاوت قیمت اسکن در شهرهای تهران و اصفهان تاثیر خاص خود را می گذارد، شهری است که فرد برای گرفتن اسکن به آنجا مراجعه می کند. معمولا، در شهرهای بزرگ تر قیمت دریافت خدمات بیشتر است و این مساله نگرانی هایی را برای افراد ایجاد می کند. البته، باید خاطر نشان کنیم در این شهرها کیفیت ارائه خدمات در سطح خوب و قابل قبولی نسبت به شهرهای کوچکتر قرار داشته و این تا حدی توجیه کننده هزینه بالایی است که برای دریافت خدمات پرداخته می شود.

ارتوپد فنی اصفهان بهتر است یا ارتوپد فنی های تهران؟

آیا در ارتوپد فنی اصفهان، اسکن کف پا کودکان انجام میشود؟

اگر یک ارتوپد فنی اصفهان از جمله ارتوپدی های مطرح باشد، کارهای متفاوتی در آن انجام می شود و این مراکز می توانند طیف وسیعی از خدمات را به متقاضیان ارائه کنند. یکی از کارهایی که در این مراکز انجام می شود، گرفتن اسکن کف پا کودکان است.

اسکن کف پای کودکان از گروهی گرفته می شود که کف پای صافی دارند و می بایست یک کفش و یا کفی متناسب با این مشکل بپوشند. از آنجایی که برای گرفتن اسکن به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته نیاز است و این دستگاه ها نیز مراکز ارتوپدی فنی وجود دارند، کودکان باید به ارتوپدی فنی ها مراجعه کنند.

سوالی که در اینجا ممکن است به وجود آید این است که اگر نتوانستیم یک مرکز ارتوپدی فنی در اصفهان پیدا کنیم که از پای کودکمان اسکن بگیرد، چه باید کنیم؟ در این مواقع بهترین کاری که می توان انجام داد جستجوی مراکزی است که دستگاه های پیشرفته مربوط به این کار را دارند. از جمله این مراکز می توانیم به پایار اشاره کنیم که در تهران مشغول به کار بوده و می تواند انواع و اقسام اندام مصنوعی مخصوص کودکان، ارتز و کفش و کفی طبی مناسب را برای کودکان را بسازد و در اختیارشان قرار دهد.

آیا در ارتوپد فنی اصفهان، اسکن کف پا کودکان انجام میشود؟

آیا در مرکز ارتوپدی اصفهان، انواع پروتز ساخته می شود؟

یکی از کارهایی که برای انجام آن باید به مراکز و کلینیک های ارتوپدی فنی ها مراجعه کرد، ساخت انواع و اقسام پروتز است. پروتزها را می توانیم به گروه های زیر تقسیم بندی کنیم:

 • پروتز مخصوص مچ دست
 • پروتز مخصوص لگن
 • انگشت مصنوعی پا و دست
 • مچ مصنوعی پا
 • آرنج مصنوعی
 • پروتز بالای زانو
 • پروتز زیر زانو
 • چشم مصنوعی

اگر در اصفهان ساکن هستید و بنا به هر دلیل، دست و پای شما از یکی از نواحی در بالا نام بردیم، قطع شده، بهتر است به مرکز ارتوپدی اصفهان مراجعه کنید. در صورتی که کارشناسان آنها توان، تخصص و مهارت لازم برای ساخت انواع پروتز را داشته باشند، این اندام های مصنوعی را ساخته و در اختیار شما قرار می دهند.

اگر نتوانستید یک مرکز ارتوپدی اصفهان بیابید که این پروتز ها را برای شما بسازد، بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کنید که در شهرهای بزرگی چون تهران فعال بود و می توانند این نوع پروتز را برای شما بسازند و در اختیارتان قرار دهند. این کلینیک ها می توانند این ضعف ارتوپد فنی اصفهان برای ساخت اندام های مصنوعی متفاوت را جبران کنند.

قیمت کفی طبی سفارشی در ارتوپد فنی اصفهان چقدر است؟

قیمت کفی طبی سفارشی در ارتوپد فنی اصفهان چقدر است؟

یکی از سوالاتی که در افراد در زمان مراجعه به ارتوپد فنی اصفهان می پرسند این است که قیمت کفی طبی سفارشی چقدر است. قیمت کفی ها نه تنها در اصفهان، بلکه در هیچ یک از نقاط کشورمان ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد. از جمله این عوامل می توانیم به خاصیت درمان کنندگی کفی، کلینیکی که پروتز را ساخته، مشکلاتی که فرد دارد و جنسی که برای تولید کفی به کار برده شده است. همه این عوامل باعث می شود که نتوان یک قیمت ثابت و مشخص برای کفی های طبی بیان کرد.

تنها نکته ای که می توانیم به جرات بیان کنیم این است که قیمت کفی های طبی به مراتب بالاتر از کفی هایی هستند که به صورت آماده در بازار موجود هستند. کفی های سفارشی را با کمک اسکن از کف پا تهیه می کنند و به همین دلیل با قیمت بالاتری آنها را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. اگر در اصفهان ساکن هستید و می خواهید در جریان قیمت دقیق این کفی ها قرار بگیرید به ارتوپدی فنی های فعال در اصفهان مراجعه کرده و اطلاعات کامل تر از آنها دریافت کنید.

آیا در مرکز ارتوپدی اصفهان، انواع پروتز ساخته می شود؟

نکات مهم انتخاب بهترین ارتوپدی فنی چیست؟ چگونه بهترین ارتوپد فنی اصفهان را بشناسیم؟

یکی از سوالات مهمی که برای متقاضیان ساخت پروتز و ارتز ممکن است پیش آید، این است که چگونه می بایست بهترین ارتوپدی فنی را شناسایی کنیم؟ نکات مهم در انتخاب بهترین ارتوپدی فنی چیست؟ این سوال را می توانیم به صورت موردی و به شرح زیر جواب دهیم:

 • برای آنکه مطمئن شوید یک ارتوپد فنی اصفهان معتبر است، باید به مدارک و مجوزهای آن توجه و دقت داشته باشید. کلینیک هایی که از وزارت بهداشت و درمان مجورهای لازم را کسب کرده باشند، بهترین گزینه ها برای مراجعه و ساخت اندام های مصنوعی و ابزارهای کمک درمانی به شمار می روند. این مجوزها باید در محل فعالیت ارتوپدی فنی نصب شده باشد.
 • دیگر موضوعی که در مورد این کلینیک ها از اهمیت بیشتر و بالاتری برخوردار است، تجربه است. هر قدر تجربه کارشناسان فعال در این مجموعه ها بیشتر باشد، راحت تر می توان به آنها اعتماد کرد و وظیفه ساخت پروتز را به آنها سپرد.
 • ارائه طیف وسیعی از محصولات نیز دیگر برتری کلینیک های حرفه ای و مطرح ارتوپدی در کشور است. این مجموعه ها می توانند نیازهای طیف وسیعی از افراد را برآورده کرده و به آنها در درمان و کاهش مشکلات جسمانی شان، کمک قابل توجهی کنند.

کلام آخر

ارتوپد فنی اصفهان، فعالیت هایی که در این مراکز صورت می گیرد، قیمت ارائه خدمات و مقایسه آنها با ارتوپدی فنی های تهران را در این مقاله بررسی کردیم. امیدواریم این مقاله توانسته باشد جهت تصمیم گیری برای رفتن به مراکز ارتوپدی فنی اصفهان و تهران کمکتان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *