بهترین کلینیک ارتوپدی فنی تهران⭐(بهترین ارتوپد فنی تهران)

مراکز ارتوپدی فنی تهران (بهترین ارتوپد فنی تهران) در چه حوزه هایی فعالیت می کنند؟

آیا می دانید کسی که قسمتی از دست و پایش قطع شده و نیاز به ساخت پروتز دارد، و یا کسی که به ناهنجاری های جسمانی در پای خود دچار شده، برای درمان این ناهنجاری ها باید به کجا مراجعه کند؟ آیا مراکز ارتوپدی فنی می توانند به این افراد کمک کنند؟ اگر می خواهید جواب این سوالات را دریافت کنید، با دیگر مقاله کلینیک ارتوپدی فنی پایار همراه باشید.

 

مراکز ارتوپدی فنی تهران (بهترین ارتوپد فنی تهران) در چه حوزه هایی فعالیت می کنند؟

مراکز ارتوپدی فنی تهران از جمله مراکزی هستند که فعالیت های متفاوتی در آنها انجام می شود. کسانی که به این مراکز مراجعه می کنند، در یکی از گروه های زیر قرار دارند:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

1- افراد درگیر با قطع عضو

یکی از کسانی که حتما می بایست به کلینیک های ارتوپدی در کشور مراجعه کنند، کسانی اند که دچار قطع عضو شده اند. کسی که یکی از اندام های پایین تنه و بالا تنه اش قطع شده است، برای آنکه بتواند با این مشکل کنار آید، مجبور است برای ساخت پروتز (دست پروتزی) و یا دیگر اندام های مصنوعی اقدام کند. این نوع پروتزها در کلینیک های ارتوپدی ساخته می شوند. برای مثال کسی که با قطع پا از بالای زانو درگیر است می بایست برای ساخت پروتز پا بالای زانو اقدام کرده و به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کند؛ البته بعد از آنکه همه زخم های ناحیه جراحی شده ترمیم پیدا کرد.

2- افراد درگیر با تخلیه چشم

کسانی که به هر دلیلی به چشمشان آسیب وارد شده است، برای آنکه اجازه ندهند کاسه چشم، کوچک شده و چهره شان دستخوش تغییراتی ناخوشایند شود، می بایست برای ساخت یکی از انواع پروتزهای چشم مصنوعی اقدام کنند. این پروتزها توسط کلینیک های ارتوپدی فنی ساخته می شود.

3- متقاضیان ارتزهای اختصاصی

ارتزها یکی از ابزارهای کمک درمانی به شمار می روند و افراد می توانند برای تهیه ی آنها به فروشگاه های لوازم پزشکی در شهر محل زندگی شان مراجعه کنند. اگر پزشک تشخیص دهد این ارتز باید به صورت اختصاصی ساخته شود، افراد می بایست به مراکز ارتوپدی مراجعه کنند. این مراکز بهترین منابع برای دریافت قیمت پروتز پا بالای زانو نیز به شمار می روند.  

آیا ساخت کفش ارتوپدی فنی نیز یکی از وظایف بهترین کلینیک ارتوپدی فنی تهران است؟

افراد دیابتی باید به شدت مراقب پای خود باشند؛ زیرا بی توجهی به پا می تواند منجر به قطع عضو از ناحیه شود. به همین جهت این افراد می بایست برای ساخت کفش ارتوپدی فنی یا کفش های طبی اقدام کنند. کفش های طبی شرایط بسیار خوبی را در پا ایجاد کرده و از اینکه زخمی در آن ایجاد شود جلوگیری می کنند. بیماران دیابتی معمولا متوجه زخم ها در پاهای خود نشده و همین موضوع سبب می شود که این قسمت از بدن آنها در معرض خطر قطع عضو قرار گیرد.

کسانی که به دیابت مبتلا هستند، می بایست به بهترین ارتوپد فنی تهران مراجعه کنند. در این مراکز از پای آنها اسکن گرفته می شود و در نهایت یک کفی و کفش طبی متناسب با ساختار پای آنها ساخته شده و در اختیارشان قرار داده می شود. دیابتی ها، بعد از پوشیدن کفش های طبی نیازی نیست نگران ایجاد زخم در پای خود باشند.

موضوع دیگری که تنها در بهترین کلینیک ارتوپدی فنی تهران به چشم می خورد، استفاده از با کیفیت ترین و مقاوم ترین متریال ها برای ساخت کفش های طبی است. هر قدر ماده اولیه به کار برده شده در ساخت کفش طبی دوام و کیفیت بیشتری داشته باشد، فرد در بازه ی زمانی طولانی تری می تواند از کفش خود استفاده کند.

آیا می دانید بهترین ارتوپد فنی تهران کجاست؟ و چرا؟

حال که می دانید در بهترین کلینیک ارتوپدی فنی تهران چه کارهایی انجام می شود و چه کسانی می بایست به این مرکز مراجعه کنند، در قدم بعدی می بایست نام یکی از کلینیک های ارتوپدی فنی در کشور را که همگان از آن به عنوان بهترین ارتوپد فنی تهران یاد می کنند، عنوان کنیم و دلایل این انتخاب را شرح دهیم.

کلینیک پایار، از جمله بهترین کلینیک هایی است که در حال حاضر در کشور فعالیت بوده و انواع و اقسام پروتز و اندام مصنوعی را برای افراد می سازد. برخی از امتیازات این کلینیک به شرح زیر است:

  • قیمت مناسب ساخت انواع پروتز، مانند ساخت انگشت مصنوعی، لگن مصنوعی، پروتز پایین زانو وکفش و کفی های طبی
  • بهره گیری از حضور کارشناسان و پزشکان متعهد، دلسوز و آگاه
  • استفاده از بهترین مواد اولیه برای ساخت انواع اندام های مصنوعی
  • بهره گیری از آخرین متد روز دنیا برای ساخت پروتزهای مصنوعی
  • توانمند در حوزه ساخت انواع و اقسام پروتز؛ از پروتزهای سیلیکونی گرفته تا هوشمندترین آنها

آیا ارتوپد فنی تهران، خدمات ارتوپدی فنی کودکان را نیز ارائه می کند؟

کودکان نیز به مانند بزرگسالان گاهی مجبورند به ارتوپد فنی تهران مراجعه کنند. علت این مراجعه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی از آنها به دلیل قطع عضو از ناحیه دست و پا به این کلینیک ها می روند. در مراکز ارتوپدی فنی کودکان، اندام های مصنوعی متناسب با بدن کودک ساخته شده و در اختیار او قرار داده می شود.

از دیگر دلایلی که می توان در خصوص مراجعه کودکان به این مراکز اشاره کرد، ساخت کفش های ارتوپدی فنی است. اگر کودک به مشکل صافی کف پا مبتلا شده باشد، باید یک جفت کفش مخصوص این ناهنجاری را به پا کند. کودکان به کمک این کفش ها ناهنجاری جسمانی شان درمان می شود.

اگر درد و ناهنجاری های جسمانی، کمر و گردن را به خود درگیر کرده باشد، کودکان به برخی وسایل کمک درمانی از جمله ارتز یا بریس نیاز پیدا خواهند کرد. اگر پزشک به بیمار توصیه کند که از ارتزهای اختصاصی استفاده کند، کودک باید ابتدا به کلینیک های ارتوپدی فنی مراجعه کند تا یک ارتز اختصاصی برای او ساخته شود.

کلینیک هایی که در حوزه ارتوپد فنی کودکان فعالیت می کنند، هم باید تخصص لازم در این حوزه را داشته باشند، و هم تجهیزات مناسب را. این تجهیزات باید بسیار دقیق و حساس باشند.

کلام آخر

بهترین ارتوپد فنی تهران کلینیکی است که مشخصات ذکر شده در بالا را داشته باشد. پزشکان و کارشناسان پایار از هیچ تلاشی برای ارائه بهترین خدمات فروگذار نکرده و کاربردی ترین نوع پروتز را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *