قیمت لاینر سیلیکونی⭐(قیمت ژل لاینر سیلیکونی)

قیمت لاینر سیلیکونی

قیمت لاینر سیلیکونی موضوعی است که در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار قصد داریم در مورد آن نکاتی را بیان کنیم. اگر نمی دانید لاینر سیلیکونی چیست و قیمت آن چقدر است، در ادامه ما را همراهی کنید.

لاینر سیلیکونی چیست؟ هر آنچه خوب است در مورد آن بدانید!؟

لاینر سیلیکونی، یک نوع لاینر پای مصنوعی است. در ساخت این لاینر از یک ماده انعطاف پذیر و نرم به نام سیلیکون استفاده می کنند. لاینرهای سیلیکونی بسیار نرم بوده و خیلی خوب روی پا قرار می گیرند و فرد به این واسطه، از ساخت پروتز زیر زانو و نصب آن، اذیت نشده و احساس راحتی می کند.

اگر بخواهیم خیلی واضح تر در مورد لاینرها و چیستی آنها صحبت کنیم، باید بگوییم که آنها در واقع پوشش هایی هستند که روی استامپ کشیده می شوند. استامپ، به همان قسمت از بدن گفته می شود که بعد از قطع عضو، باقی مانده است. لاینرها روی استامپ قرار داده می شوند و به پروتز اجازه نمی دهند که به صورت مستقیم در تماس با پوست بدن قرار گیرد. هر زمان که می خواهید برای دریافت قیمت پروتز زیر زانو اقدام کنید، بهتر است در مورد قیمت لاینر نیز اطلاعات کافی به دست آورید؛ زیرا احتمال زیادی وجود دارد که بخواهید از آن استفاده کنید.

پرداخت هزینه برای قیمت ژل لاینر سیلیکونی، به افراد کمک می کند تا عضو باقیمانده شان دچار زخم نشود. اگر سوکت پروتز به صورت مستقیم در تماس با پوست قرار داشته باشد، زخم هایی روی بدن ایجاد می شود. به وجود آمدن این زخم ها اجازه نمی دهد که فرد به خوبی از پروتز استفاده کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم افرادی که درگیر قطع عضو از ناحیه پا هستند، حتما برای دریافت و خرید این لاینر اقدام کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زیر زانو و بالای زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت لاینر سیلیکونی چند است

تفاوت لاینر سلیکونی و ژل لاینر؟ آیا قیمت لاینر سیلیکونی از قیمت خرید ژل لاینر بیشتر است؟

اگر برای خرید لاینر اقدام کرده باشید، ممکن است واژه دیگری به نام ژل لاینر نیز به گوشتان خورده باشد. نکته ای که خوب است در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که لاینر سیلیکونی با ژل لاینر متفاوت است. قوتی می خواهید برای خرید لاینرها اقدام کنید، بهتر است خودسرانه عمل نکرده و با مشورت برای خرید لاینرها اقدام کنید.

انواع مختلف لاینر به دلیل تفاوت در خصوصیاتی که دارند، قیمت یکسانی نداشته و این موضوعی است که باید در زمان خرید ژل لاینر و لاینر سیلیکونی مورد توجه قرار داد. با توجه به نکته ای که  اشاره کردیم، و گفتیم که ژل و لاینر سلیکونی از هم متفاوت بوده و شما برای خرید و تهیه آنها می بایست هزینه ای متفاوت پرداخت کنید. در همین حد بدانید که مزیت های ژل های لاینر از سیلیکونی ها بیشتر بوده و همین عامل ممکن است باعث افزایش قیمت آنها شود.

نکته ای که در مورد قیمت ژل لاینر سیلیکونی باید به خاطر داشته باشید، این است که هر قدر ماده به کار برده شده در ساخت این لاینرها با کیفیت تر بوده باشد، قطعا، قیمت آنها نیز بالاتر خواهد بود.

کسانی که نمی خواهند با عوارض ناشی از قطع عضو درگیر باشند، بهتر است برای خرید این لاینرها اقدام کنند. خوب است بدانید که لاینرها، مثل پوست دوم بدن عمل کرده و به قرارگیری و ثابت ماندن پروتز روی بدن کمک زیادی می کنند.

قیمت لاینر سیلیکونی در کشور

قیمت لاینر سیلیکونی چند است؟

همان طوری که گفتیم، قیمت لاینر سیلیکونی به کیفیت ماده اولیه ای بستگی دارد که در ساخت آن به کار برده شده است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت می توان به برندی که لاینر را تولید کرده است اشاره کرد. برخی شرکت های خارجی، در حوزه ساخت لاینرها فعالیت کرده و توانسته اند لاینرهایی در نهایت کیفیت بسازند.

قیمت ژل لاینر سیلیکونی که مخصوص پوست های حساس است، از سایر لاینرها بالاتر است. اگر پوستتان به نسبت به سایر لاینرهایی که در بازار موجود است، حساس بوده و نمی توانید آنها را بین پوست بدن خود و پروتز قرار دهید، بهتر است برای خرید لاینرهایی اقدام کنید که این مورد در ساخت آنها لحاظ شده است.

نکته ای که در تکمیل بحثمان پیرامون قیمت این لاینرها خوب است بدانید، حداقل و حداکثر قیمتی است که می بایست برای خرید لاینر بپردازید. لاینرها در حال حاضر با قیمتی بین 6 تا 30 میلیون تومان فروخته می شود. از آنجایی که زخم شدن پوست اجازه نمی دهد که فرد از پروتز استفاده کند، بهتر است حتما برای تهیه لاینرها اقدام شود.

هدف از نصب و پرداخت قیمت لاینر سیلیکونی چیست؟

طول عمر لاینر پای مصنوعی چقدر است؟

یکی از مسائلی که روی  قیمت لاینر سیلیکونی تاثیر گذار است، طول عمر آن است. برای آنکه بتوانیم در مورد طول عمر و ماندگاری مفید لاینر پای مصنوعی قضاوتی درست داشته باشید باید عوامل متفاوتی را در نظر بگیریم. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزان مراقبت فرد از لاینر مصنوعی
  • نوع لاینر سیلیکونی
  • میزان فعالیت فرد
  • کیفیت سیلیکون به کار برده شده در آن

موضوعی که خوب است به آن توجه و دقت داشته باشید این است که معمولا، ماندگاری ژل های لاینر بین 6 تا 18 ماه است که اگر لاینری با کیفیت تهیه کرده و از آن به خوبی مراقبت کنید، احتمال آنکه این بازه زمانی افزایش پیدا کند نیز وجود دارد.

لاینرها انواع و اقسام متفاوت دارند و این نیز موضوع بسیار مهمی است که روی قیمت لاینر سیلیکونی تاثیر زیادی می گذارد. اگر می خواهید بدانید لاینری که تهیه می کنید چقدر ماندگاری و طول عمر دارد با کلینیک هایی مشورت کنید که در حوزه ساخت لاینرها فعالیت می کنند. آنها به شما می گویند که هر یک از انواع لاینرهایی که برای شما ساخته می شود چقدر ماندگاری دارد و تا چه مدت زمان می توان از آن استفاده کرد.

 

قیمت لاینر سیلیکونی و ماندگاری آن چقدر است

هدف از نصب و پرداخت قیمت لاینر سیلیکونی چیست؟

هدف از نصب لاینر سیلیکونی چیست، می تواند سوال بسیاری افرادی باشد که فکر می کنند پرداخت قیمت لاینر، یک هزینه بیهوده است و آنها هیچ کاربردی ندارند. اینکه بگوییم لاینرها کاربردی ندارند، بی انصافی بزرگی در حق این ابزار است. هدف به کارگیری لاینرها را با توجه به شرایط فرد می سنجند، اما بزرگ ترین موضوعی که باعث شده امروزه کارشناسان و متخصصان ساخت پروتز به متقاضیان توصیه کنند قیمت لاینر سیلیکونی را پرداخت کرده و برای نصب آن اقدام کنند، محافظت کردن از استامپ است که در بالاتر به آن اشاره کردیم. از دیگر هدف های نصب این قطعه مواردی است که در ادامه بیان می کنیم:

  • به وجود آوردن تعلیق در پروتز یکی از مهم ترین هدف هایی است که با نصب لاینرها به دست می آید. این هدف با قفل شدن آن در سوکت، محقق می شود.
  • کسانی که پوست نازکی دارند و یا افرادی که به بیماری دیابت مبتلا شده اند از دیگر افرادی هستند که خوب است برای نصب آن اقدام کنند. لاینرها از استامپ این افراد به خوبی محافظت می کنند.
  • لاینرها را نصب می کنند تا انسجام بافت استامپ افزایش پیدا کند. کسانی که پروتز بالای زانو نصب می کنند به استفاده از آن نیاز دارند؛ زیرا این قسمت، گوشتی است و به همین دلیل فیت مناسبی در زمان نصب سوکت نمی توان از آن انتظار داشت.

لازم به ذکر است که لاینرها انواع متفاوت دارند و هر شخصی با توجه به شرایطی که دارد می بایست برای نصب آن اقدام کند.

برای خرید سیلیکون لاینر و اطلاع از قیمت لاینر سیلیکونی چه کنیم؟

برای خرید سیلیکون لاینر و اطلاع از قیمت لاینر سیلیکونی چه کنیم؟

یکی از بهترین کارهایی که می توان برای خرید سیلیکون لاینر انجام داد، مراجعه به شرکت هایی است که این لاینرها را به صورت آماده می فروشند. سیلیکون ها انواع و اقسام متفاوت دارند و شرکت های مختلف نیز آنها را با مشخصات و ویژگی های متفاوت می فروشند. زمانی که می خواهید برای خرید و اطلاع از قیمت لاینر سیلیکونی اقدام کنید این شرکت ها قابل اعتماد هستند. خوب است در زمان تهیه لاینر به مشخصاتی که دارد توجه کنید و لاینری که کاملا متناسب با شرایط شماست خریداری کنید.

دیگر روشی که می توان برای اطلاع از قیمت لاینرهای سلیکونی معرفی کرد، مراجعه کردن به کلینیک هایی است که در حوزه ساخت اندام های مصنوعی، مانند ساخت پروتز پا بالای زانو فعالیت می کنند. این مجموعه ها می توانند بهترین شرکت و ارائه دهنده لاینرها را به شما معرفی کنند و راهنمایی های لازم برای تهیه لاینر را نیز در اختیار شما قرار دهند. خوب است به این توصیه ها توجه کرده و با در نظر گرفتن آنها برای خرید لاینر سیلیکونی اقدام کنید. لاینرهایی که به این شکل تهیه می شود، می توانند کمک بیشتری به افراد درگیر با قطع عضو کنند.

آیا برای نصب جدیدترین پای پروتزی در ایران، باید قیمت لاینر سیلیکونی را دانست؟

قیمت لاینر سیلیکونی را بیان کردیم و گفتیم که حداقل و حداکثر چه هزینه ای را می بایست برای تهیه آن بپردازید. حتی اگر شما جدیدترین پای پروتزی در ایران را نیز نصب کرده باشید، ممکن است نیاز به لاینر پیدا کنید؛ زیرا همانطوری که در بالاتر اشاره کردیم، این لاینرها، از پوست بدن در مقابل فشاری که پروتز به آنها وارد می کند، محافظت کرده و نمی گذارند که پوست اندام باقیمانده زخم شده و یا دچار آسیب شود.

در ضمن، برخی تحقیقات انجام شده در مورد لاینرها نشان می دهد، افرادی که برای تهیه و پرداخت قیمت ژل لاینر سیلیکونی اقدام می کنند، تا جایی که لازم باشد پروتز را به همراه داشته باشند، دوست دارند لاینرها را نیز مورد استفاده قرار دهند.

کلام آخر

قیمت لاینر سیلیکونی موضوع صحبت ما در این مقاله بود. در کنار تهیه لاینرها، ساخت پروتزهای کاربردی نیز می تواند از حجم مشکلات افراد درگیر با قطع عضو بکاهد. توصیه می کنیم برای تهیه اندام های مصنوعی از کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور، همچون پایار کمک بخواهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *