قیمت لاینر سیلیکونی⭐(قیمت ژل لاینر سیلیکونی)

قیمت لاینر سیلیکونی

قیمت لاینر سیلیکونی موضوعی است که در این مقاله از سری مقالات کلینیک ارتوپدی فنی پایار قصد داریم در مورد آن نکاتی را بیان کنیم. اگر نمی دانید لاینر سیلیکونی چیست و قیمت آن چقدر است، در ادامه ما را همراهی کنید.

لاینر سیلیکونی چیست؟ هر آنچه خوب است در مورد آن بدانید!؟

لاینر سیلیکونی، یک نوع لاینر پای مصنوعی است. در ساخت این لاینر از یک ماده انعطاف پذیر و نرم به نام سیلیکون استفاده می کنند. لاینرهای سیلیکونی بسیار نرم بوده و خیلی خوب روی پا قرار می گیرند و فرد به این واسطه، از ساخت پروتز زیر زانو و نصب آن، اذیت نشده و احساس راحتی می کند.

اگر بخواهیم خیلی واضح تر در مورد لاینرها و چیستی آنها صحبت کنیم، باید بگوییم که آنها در واقع پوشش هایی هستند که روی استامپ کشیده می شوند. استامپ، به همان قسمت از بدن گفته می شود که بعد از قطع عضو، باقی مانده است. لاینرها روی استامپ قرار داده می شوند و به پروتز اجازه نمی دهند که به صورت مستقیم در تماس با پوست بدن قرار گیرد. هر زمان که می خواهید برای دریافت قیمت پروتز زیر زانو اقدام کنید، بهتر است در مورد قیمت لاینر نیز اطلاعات کافی به دست آورید؛ زیرا احتمال زیادی وجود دارد که بخواهید از آن استفاده کنید.

پرداخت هزینه برای قیمت ژل لاینر سیلیکونی، به افراد کمک می کند تا عضو باقیمانده شان دچار زخم نشود. اگر سوکت پروتز به صورت مستقیم در تماس با پوست قرار داشته باشد، زخم هایی روی بدن ایجاد می شود. به وجود آمدن این زخم ها اجازه نمی دهد که فرد به خوبی از پروتز استفاده کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم افرادی که درگیر قطع عضو از ناحیه پا هستند، حتما برای دریافت و خرید این لاینر اقدام کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زیر زانو و بالای زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت لاینر سیلیکونی چند است

تفاوت لاینر سلیکونی و ژل لاینر؟ آیا قیمت لاینر سیلیکونی از قیمت خرید ژل لاینر بیشتر است؟

اگر برای خرید لاینر اقدام کرده باشید، ممکن است واژه دیگری به نام ژل لاینر نیز به گوشتان خورده باشد. نکته ای که خوب است در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که لاینر سیلیکونی با ژل لاینر متفاوت است. قوتی می خواهید برای خرید لاینرها اقدام کنید، بهتر است خودسرانه عمل نکرده و با مشورت برای خرید لاینرها اقدام کنید.

انواع مختلف لاینر به دلیل تفاوت در خصوصیاتی که دارند، قیمت یکسانی نداشته و این موضوعی است که باید در زمان خرید ژل لاینر و لاینر سیلیکونی مورد توجه قرار داد. با توجه به نکته ای که  اشاره کردیم، و گفتیم که ژل و لاینر سلیکونی از هم متفاوت بوده و شما برای خرید و تهیه آنها می بایست هزینه ای متفاوت پرداخت کنید. در همین حد بدانید که مزیت های ژل های لاینر از سیلیکونی ها بیشتر بوده و همین عامل ممکن است باعث افزایش قیمت آنها شود.

نکته ای که در مورد قیمت ژل لاینر سیلیکونی باید به خاطر داشته باشید، این است که هر قدر ماده به کار برده شده در ساخت این لاینرها با کیفیت تر بوده باشد، قطعا، قیمت آنها نیز بالاتر خواهد بود.

کسانی که نمی خواهند با عوارض ناشی از قطع عضو درگیر باشند، بهتر است برای خرید این لاینرها اقدام کنند. خوب است بدانید که لاینرها، مثل پوست دوم بدن عمل کرده و به قرارگیری و ثابت ماندن پروتز روی بدن کمک زیادی می کنند.

قیمت لاینر سیلیکونی در کشور

قیمت لاینر سیلیکونی چند است؟

همان طوری که گفتیم، قیمت لاینر سیلیکونی به کیفیت ماده اولیه ای بستگی دارد که در ساخت آن به کار برده شده است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت می توان به برندی که لاینر را تولید کرده است اشاره کرد. برخی شرکت های خارجی، در حوزه ساخت لاینرها فعالیت کرده و توانسته اند لاینرهایی در نهایت کیفیت بسازند.

قیمت ژل لاینر سیلیکونی که مخصوص پوست های حساس است، از سایر لاینرها بالاتر است. اگر پوستتان به نسبت به سایر لاینرهایی که در بازار موجود است، حساس بوده و نمی توانید آنها را بین پوست بدن خود و پروتز قرار دهید، بهتر است برای خرید لاینرهایی اقدام کنید که این مورد در ساخت آنها لحاظ شده است.

نکته ای که در تکمیل بحثمان پیرامون قیمت این لاینرها خوب است بدانید، حداقل و حداکثر قیمتی است که می بایست برای خرید لاینر بپردازید. لاینرها در حال حاضر با قیمتی بین 6 تا 30 میلیون تومان فروخته می شود. از آنجایی که زخم شدن پوست اجازه نمی دهد که فرد از پروتز استفاده کند، بهتر است حتما برای تهیه لاینرها اقدام شود.

آیا برای نصب جدیدترین پای پروتزی در ایران، باید قیمت لاینر سیلیکونی را دانست؟

قیمت لاینر سیلیکونی را بیان کردیم و گفتیم که حداقل و حداکثر چه هزینه ای را می بایست برای تهیه آن بپردازید. حتی اگر شما جدیدترین پای پروتزی در ایران را نیز نصب کرده باشید، ممکن است نیاز به لاینر پیدا کنید؛ زیرا همانطوری که در بالاتر اشاره کردیم، این لاینرها، از پوست بدن در مقابل فشاری که پروتز به آنها وارد می کند، محافظت کرده و نمی گذارند که پوست اندام باقیمانده زخم شده و یا دچار آسیب شود.

در ضمن، برخی تحقیقات انجام شده در مورد لاینرها نشان می دهد، افرادی که برای تهیه و پرداخت قیمت ژل لاینر سیلیکونی اقدام می کنند، تا جایی که لازم باشد پروتز را به همراه داشته باشند، دوست دارند لاینرها را نیز مورد استفاده قرار دهند.

کلام آخر

قیمت لاینر سیلیکونی موضوع صحبت ما در این مقاله بود. در کنار تهیه لاینرها، ساخت پروتزهای کاربردی نیز می تواند از حجم مشکلات افراد درگیر با قطع عضو بکاهد. توصیه می کنیم برای تهیه اندام های مصنوعی از کلینیک های ارتوپدی فنی معتبر در کشور، همچون پایار کمک بخواهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *