معرفی بهترین ⭐ کلینیک تخصصی پا در شرق تهران

کلینیک تخصصی پا در شرق تهران با کلینیک تخصصی پا کودکان در تهران چه تفاوتی دارد؟ هدف فعالیت این دو کلینیک چیست؟

کلینیک تخصصی پا در شرق تهران و معرفی ویژگی هایی که بهترین کلینیک ها دارند، موضوعی است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن صحبت کرده و نکاتی را به شما یادآور شویم. اگر کنجکاوید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید و در ضمن، مقاله کلینیک تخصصی پا در شیراز را مطالعه کنید.

در کلینیک های تخصصی پا، چه کارهایی انجام می شود؟

در کلینیک هایی که از آنها به عنوان کلینیک های تخصصی پا یاد می کنند، کارهای متفاوتی انجام می شود. یکی از این کارها، ساخت پروتز لگن است. کسانی که در اثر حادثه پای خود را از ناحیه لگن از دست داده اند، می بایست برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنند.

البته، کار و فعالیت این کلینیک ها محدود به ساخت پروتزهای لگن نیست و دیگر انواع پروتز، مانند پروتز مخصوص مچ پا، پروتز مخصوص انگشت پا و پروتز پنجه ی پا نیز ساخته می شود. در کل، هر نوع قطع عضوی که در بدن به وجود آید، برای آنکه فرد احساس نقصان و کمبود نداشته باشد، مجبور است به یکی از این کلینیک ها مراجعه کند.

اقدام دیگری که از جمله اقدامات تخصصی کلینیک تخصصی پا در شرق تهران به شمار می رود، ساخت کفش های طبی و ساخت کفی های طبی است. کسانی که به عنوان مثال، به صافی کف پا مبتلا هستند و یا افرادی که دیابت دارند، برای آنکه شرایط خوبی را در پای خود ایجاد کنند، می بایست برای داشتن یک کفش اختصاصی اقدام کنند. این نوع کفش ها را کلینیک های تخصصی پا می سازند، و در ضمن، بهترین مرجع برای دریافت قیمت پروتز لگن نیز به شمار می روند.

کلینیک تخصصی پا در شرق تهران با کلینیک تخصصی پا کودکان در تهران چه تفاوتی دارد؟ هدف فعالیت این دو کلینیک چیست؟

کلینیک تخصصی پا در شرق تهران را در بالاتر معرفی کردیم و گفتیم که در این کلینیک چه اتفاقاتی در حال وقوع است. مرکز دیگری که ممکن است فعالیتی شبیه به کلینیک های تخصصی پا داشته باشد، کلینیک تخصصی پا کودکان در تهران است. کودکان نیز به مانند بزرگسالان ممکن است برخی اتفاقات تلخ را در زندگی خود تجربه کنند که از جمله آنها می توانیم به قطع عضو و یا برخی ناهنجاری های پا اشاره کنیم. اگر مشکلاتی که کودک در این سنین دارد، برطرف نشود، درمان کردن آنها در بزرگسالی بسیار سخت و هزینه بر خواهد بود. به همین دلیل، توصیه می کنیم اگر کودک شما صافی کفی پا دارد و یا به دیگر مشکلات در ناحیه پا دچار شده است، حتما به کلینیک های تخصصی مراجعه، و سعی کنید در کودکی این ناهنجاری ها را درمان کنید.

با توجه به توضیحی که در بالا اشاره کردیم، باید بگوییم که کلینیک های تخصصی پا در تهران با کلینیک های تخصصی پا کودکان در یک جهت و راستا حرکت می کنند و هر دو به دنبال دست پیدا کردن به یک هدف هستند. در هر دو مجموعه، امکانات و تجهیزاتی که وجود دارد، برای درمان مشکلات و ناهنجاری های جسمانی در پا مناسب است و کارشناسان آنها تخصص و مهارت لازم برای ساخت پروتزهای مخصوص پای کودکان و یا از بین بردن ناهنجاری ها را دارند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا، پروتز پا بالای زانو وپروتز زیر زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

بهترین کلینیک پا در تهران (کلینیک تخصصی پا در شرق تهران) چه ویژگی هایی دارد؟

کدام یک از انواع پاهای مصنوعی در پایار، بهترین کلینیک تخصصی پا در شرق تهران ساخته می شود؟

انواع پاهای مصنوعی را با توجه به کارکردی که دارند در دسته های مختلف طبقه می کنند. اگر پای فردی قطع شده است برای آنکه بتواند کارهای خود را به صورت مستقل انجام دهد، می بایست به یکی از بهترین کلینیک تخصصی پا در شرق تهران مراجعه کرده و برای ساخت یکی از انواع پاهای مصنوعی زیر اقدام کند:

1- پاهای مصنوعی هوشمند

یکی از انواع پاهای مصنوعی، پاهای مصنوعی هوشمند هستند. در این نوع، ریزپردازنده هایی به کار برده شده است. این پای مصنوعی را جدیدترین نوع اندام مصنوعی می دانند. کنترل این پروتز با کمک رایانه منجر به افزایش عملکرد این نوع شده است. سنسورهایی که در آن به کار برده شده است، باعث شده که این پروتز را بتوان با توجه به شرایط کنترل کرد. طبیعی حرکت کردن یکی از مزیت های این نوع پروتز به شمار می رود.

2- پاهای مصنوعی تک محوره و چند محوره

پروتزهای که مفصل دار هستند دو مدل تک محوره و چند محوره دارند. پروتزهایی که دو یا تعداد بیشتری محور دارند، به فرد این امکان را می دهد که بتواند راحت تر راه برود و با وجود راه رفتن روی سطوح ناهموار تعادل داشته باشد.

 

انواع پاهای مصنوعی در پایار، بهترین کلینیک تخصصی پا در شرق تهران

بهترین کلینیک پا در تهران (کلینیک تخصصی پا در شرق تهران) چه ویژگی هایی دارد؟

بعد از آشنایی با تمام فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی پا در شرق تهران انجام می شود، خوب است با ویژگی هایی که بهترین مراکز تخصصی پا دارند نیز آشنا شوید. برخی از این ویژگی ها به شرح زیرند:

1- قیمت مناسب

کلینیک هایی که به صورت تخصصی در حوزه پا فعالیت می کنند، برای ارائه خدمات خود قیمت مناسبی دریافت می کنند. این کلینیک ها سعی می کنند با در نظر گرفتن این موضوع، به طیف وسیعی از نیازمندان و بیماران کمک کنند.

2- استفاده از بهترین متریال ها

هم در ساخت اندام های مصنوعی و هم در ساخت سایر وسایل کمک درمانی، این مراکز از بهترین متریال ها استفاده می کنند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت، دوام و ماندگاری ابزار و یا پروتز ساخته شده را افزایش خواهد داد.

3-انجام کار به صورت تخصصی

نکته ی مثبت دیگری که در کلینیک های تخصصی پا مشاهده می شود، استفاده از تخصص و مهارت در انجام کلیه فعالیت های مرتبط با این کلینیک هاست. این کلینیک ها از حضور و وجود کارشناسان حرفه ای و ماهر بهره می برند و در ضمن، آخرین و بروزترین تجهیزات نیز در این کلینیک ها به چشم می خورد.

در کلینیک های تخصصی پا، چه کارهایی انجام می شود؟

4- توجه به نیازهای شخص

از دیگر ویژگی هایی که می توان در خصوص خدمات  ارائه شده در  کلینیک تخصصی پا در شرق تهران بیان کرد، در نظر گرفتن نیازهای شخص است. این مورد، خصوصا در زمان ساخت اندام های مصنوعی اهمیت زیادی دارد. اصولا، کسانی که در اثر یک حادثه و یا بیماری، دست و پای شان قطع شده است، باید با توجه به نیازهایی که دارند در جهت ساخت اندام مصنوعی برآیند. به این شکل، می توان اطمینان داشت که اندام مصنوعی ساخته شده، کاربردی ظاهر شود و بتواند به فرد کمک کند تا کیفیت زندگی اش را افزایش دهد.

5- ساخت ارتزهای اختصاصی

ارتزها که به آنها بریس نیز گفته می شود از جمله ابزار و وسایل کمک درمانی هستند و افراد به واسطه نصب آنها می توانند مشکلات و ناهنجاری جسمانی که برای شان ایجاد شده است درمان کنند. از جمله ارتزها می توانیم به ارتز شانه، ارتز ستون فقرات و غیره اشاره کنیم. زمانی که پزشک تشخیص می دهد بیمار می بایست بریس اختصاصی نصب کند، او موظف است به یکی از مراکز و کلینیک تخصصی پا در شرق تهران مراجعه کند. این مراکز می توانند با توجه به اندام بیمار، ارتز را ساخته و در اختیار او قرار دهند.

نام بهترین کلینیک تخصصی پا در شرق تهران چیست؟

در کلینیک تخصصی پا در شرق تهران، قیمت اسکن کف پا چقدر است؟

یکی از اموری که افراد برای انجام آن می توانند به یک کلینیک تخصصی پا در شرق تهران مراجعه کنند، اسکن گرفتن از کف پا است. کسانی که به ساخت کفش ها و کفی های به معنای واقعی طبی نیاز دارند، به این مراکز مراجعه کرده و از پای خود اسکن می گیرند. در این مراکز، دستگاه های اسکن پیشرفته و دقیقی وجود دارد. این دستگاه، یک اسکن دقیق از پا آماده می کند و در اختیار کارشناسان قرار می دهند.

موضوعی که شاید دانستن آن برای برخی متقاضیان دریافت اسکن جالب باشد، قیمت اسکن کف پا است. قیمت اسکن را نمی توانیم به صورت واضح بیان کنیم؛ زیرا عوامل متفاوتی در این بین دخالت دارد که باعث می شود قیمت تغییر کند. برای مثال، خود دستگاه اسکن یکی از عوامل تاثیر گذار روی قیمت است. هر قدر دستگاه اسکن، پیشرفته تر و مدرن تر باشد، مراکز اسکن، هزینه بیشتری برای انجام آن دریافت خواهند کرد.

به یاد داشته باشید، قیمت اسکن روی قیمت پروتز پا بالای زانو هیچ تاثیری ندارد؛ زیرا کسانی که می خواهند برای ساخت پروتز پا اقدام کنند، نیازی به گرفتن اسکن از کف پای سالم خود ندارند و قالب گیری در این افراد برای ساخت پروتز به شکل دیگری انجام می شود.

 

در کلینیک تخصصی پا در شرق تهران، قیمت اسکن کف پا چقدر است؟

آیا در کلینیک تخصصی پا در شرق تهران، ارتز نیز ساخته می شود؟

برخی مشکلات جسمانی در بدن هستند که پزشک برای درمان آنها نیاز به تجویز ارتز می بیند. ارتزها، وسایل کمک درمانی اند که نقش حمایت گر و پشتیبانی کننده داشته و در برخی مواقع به فرد کمک می کنند تا درد کمتری احساس کند. در مواقعی که فرد به دلیل زیاد کار کشیدن از اندام خود، دچار درد شده است، این ارتزها هستند که می توانند این درد را کاهش دهند.

ارتزها، انواع و اقسام متفاوت دارند؛ برای مثال، ارتز دست، ارتز شانه، ارتز لگن، ارتز مچ پا و ارتز زانو. درست است که در فروشگاه های لوازم پزشکی می توان انواع و اقسام این ارتزها را یافت، اما گاهی اوقات لازم است که یک ارتز اختصاصی نیز برای بیمار ساخته شود.

اولین و بهترین کاری که می توان برای اختصاصی ساختن ارتزها انجام داد، مراجعه به کلینیک تخصصی پا در شرق تهران است. در این مرکز، کارشناسان با توجه به وضعیت جسمانی فرد و در نظر گرفتن مشکلی که در حال حاضر با آن درگیر است، دست به کار شده و ضمن در نظر گرفتن توصیه هایی که پزشک کرده است، ارتزی کاملا اختصاصی برای فرد می سازند.

آیا در کلینیک تخصصی پا در شرق تهران، ارتز نیز ساخته می شود؟

کلام آخر

این مقاله که در آن به معرفی کلینیک های تخصصی پا پرداختیم به تلاش و همت کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده است. این مجموعه در حوزه ساخت پروتز مچ دست، پروتز بالای آرنج، پروتز انگشت دست، ساخت کفش و ساخت کفی طبی و همین طور ساخت انواع پروتزهای مخصوص اندام های تحتانی فعالیت می کنند.

(02) دیدگاه

 1. محسن بغدادی
  20 آبان 1402

  با سلام همسرم من از ناجیه کف پا ناراحتی دارد . او قرص قند مصرف میکند و همواره نگران قطع پای خود میباشد در صورتیکه هیچگونه آثاری بریدگی . زخم در پای ایشان مشاهده نمیشود البته به گفته او احساس قلمبگی های کوچک در زیر پوست میکند.

  پاسخ
  • aref
   20 آبان 1402

   سلام محسن عزیز
   اگر نیازمند مشاوره هستید با شماره های زیر تماس بگیرید

   ۰۲۱-۸۸۷۷۵۶۰۶

   09195152318

   09126338568

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *