پروتز انگشت پا در مشهد یا در تهران؟⭐به کجا مراجعه کنم؟

پروتز مخصوص انگشت پا چیست

پروتزهای مخصوص انگشت پا به فرد کمک می کنند تا راحت تر راه برود. این پروتزها می بایست ظاهری کاملا طبیعی داشته باشند. به همین دلیل است که متقاضیان نصب این پروتز به کلینیک های معتبر و مطرح مراجعه می کنند. اگر در رابطه با مراکز ساخت پروتز انگشت پا در شهر مشهد اطلاعات زیادی ندارید، در ادامه با ما همراه باشید و مقاله ی ساخت پروتز پا در مشهد را نیز مطالعه کنید.

پروتز مخصوص انگشت پا چیست؟ آیا ارتوپدی فنی مشهد، گزینه خوبی برای ساخت پروتز انگشت پا در مشهد است؟

پروتز مخصوص انگشت پا، یکی از انواع پروتزها یا اندام های مصنوعی است و برای مواقعی ساخته می شود که فرد انگشت پا ندارد. برای مثال، کسی که ساکن مشهد بوده و از ناحیه انگشت پا دچار قطعی عضو می شود، اولین کاری که می بایست انجام دهد، مراجعه کردن به ارتوپدی فنی مشهد است. در این مراکز، از انگشتان سالم پا اسکن گرفته شده و از روی اسکن برای ساخت پروتز انگشت پا اقدام می شود.

یکی از دلایلی که می گوییم برای ساخت پروتزهای مخصوص انگشت پا باید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه کرد، تجهیزاتی است که در این مراکز به چشم می خورد. شاید تجهیزات مراکز مشهد خیلی پیشرفته و مدرن نباشند، اما می توانند تا حدی مشکلات افراد درگیر با قطع انگشت پا را جبران کنند و یک پروتز به نسبت کاربردی برای فرد بسازند. این مراکز بهترین منابع برای دریافت قیمت پروتز انگشت پا به شمار می روند.

پروتز انگشت پا در مشهد، توسط موادی به نام سیلیکون ساخته می شود. در این کلینیک ها سعی می شود، یک پروتز کاملا مقاوم و طبیعی برای فرد ساخته شود. نکته ی مهمی که می بایست برای لزوم مراجعه به کلینیک های سازنده پروتز انگشتان پا اشاره کرد، این است که این پروتزها نه تنها به افراد کمک می کنند تا راحت تر راه بروند و بهتر بایستند، بلکه به آنها جرات و اعتماد به نفس حضور در میان جمع دوستان و آشنایان را نیز خواهند داد. پس این پروتز هم از جهت جسمانی و هم از جهت روحی و روانی، نقش بسیار مهمی در زندگی افراد دارد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز پا، پروتز پا بالای زانو وپروتز زیر زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

برای ساخت پروتز انگشت پا در مشهد به کجا مراجعه کنیم

برای ساخت پروتز انگشت پا در مشهد به کجا مراجعه کنیم؟

ساخت پروتز انگشت پا در مشهد، یک امر تخصصی است و این وظیفه را باید به عهده مراکزی گذاشت که تجهیزات و تخصص لازم برای ساخت آن را دارند. اگر در مشهد ساکن هستید و در اثر یک حادثه، دچار قطع عضو از ناحیه انگشت پا شده اید، و یا به صورت مادرزادی انگشت پا ندارید به کلینیک هایی مراجعه کنید که در حوزه ساخت پروتز فعالیت می کنند. وقتی به این کلینیک ها می روید، اولین کاری که انجام می شود، بررسی اندام باقی مانده است.

کارشناسان مراکز تخصصی ساخت پروتز پا در کشور که برخی از آنها ممکن است در مشهد نیز حضور داشته باشند، یک قالب از انگشت یا انگشتان پای سالم تهیه کرده و سپس پروتز انگشت را برای فرد می سازند. در ساخت این پروتزها از یک ماده جدید به نام سیلیکون استفاده می کنند. سیلیکون ها از جمله موادی هستند که انعطاف پذیری بالایی دارند و کارشناسان می توانند به کمک آنها یک نوع پروتز، کاملا شبیه به انگشتان پا بسازند.

از آنجایی که کیفیت مواد سیلیکونی ممکن در برخی موارد با هم تفاوت داشته باشد، توصیه می کنیم مراکزی را برای ساخت پروتزهای مخصوص انگشت پا انتخاب کنید که از بهترین نوع این ماده استفاده می کنند. هر قدر سیلیکون به کار برده شده کیفیت بالاتری داشته باشد، افراد در بازه ی زمانی طولانی تری مجبور خواهند بود برای ساخت مجدد این نوع پروتز اقدام کنند.

مراکز ساخت پروتز انگشت پا در مشهد بهترند یا تهران؟

کسی که در مشهد ساکن است، برای ساخت پروتز مخصوص انگشت پا چندین راه پیش روی خود دارد. یکی از راه های ساخت پروتز انگشت پا در مشهد، مراجعه به کلینیک هایی است که در همین شهر فعال هستند. درست است که از نظر کوتاه بودن مسافت، ارتوپدی فنی های این شهر گزینه بهتری برای ساخت پروتز به شمار می روند، اما آیا در زمان ساخت پروتز، نباید به مساله دیگری، مانند قیمت و یا رعایت استانداردها در ساخت پروتز توجه و دقت داشت؟

کلینیک های ساخت پروتز در تهران، به این دلیل که مراجعه کنندگان بیشتری دارند، مسلما از تجربه بالاتری برای ساخت پروتز برخوردار هستند و به همین دلیل می توانند پروتزی کاربردی تر، و با ظاهری طبیعی تر در اختیار متقاضیان قرار دهند. توصیه می کنیم، اگر طی مسافت از مشهد تا تهران برای شما مساله سختی نیست، به کلینیک های فعال در تهران مراجعه کرده و اجازه دهید که این مجموعه ها پروتز مخصوص انگشت پا را برای شما بسازند؛ زیرا هم از نظر مالی و هم از نظر کیفی به نفعتان خواهد بود.

کلام آخر

این مقاله به همت و تلاش کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده است. این مجموعه در حوزه ساخت پروتز اندام تحتانی و فوقانی تجربه و تخصص کافی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *