پروتز ساق پا در شیراز یا در تهران؟⭐به کجا مراجعه کنم؟

پروتز ساق پا چیست؟ چه تفاوتی با گن پروتز ساق پا دارد

پروتز ساق پا در شیراز موضوعی است که در این مقاله می خواهیم در مورد آن شما صحبت کنیم. اگر نمی دانید این نوع پروتز چیست، چه تفاوتی با گن ساق پا دارد و برای ساخت آن باید به کدام مراکز مراجعه کرد، در ادامه با ما همراه باشید و مقاله ترمیم غضروف مچ پا را نیز مطالعه کنید.

پروتز ساق پا چیست؟ چه تفاوتی با گن پروتز ساق پا دارد؟

پروتزها که آنها را با نام اندام های مصنوعی نیز می خوانند، انواع و اقسام متفاوت دارند و برای مواقع قطع عضو ساخته می شوند. برای مثال، فردی که پای او از ناحیه زیر زانو قطع شده است، می بایست برای ساخت پروتز زیر زانو اقدام کند. اندام های مصنوعی ساخته می شوند تا افراد به مشکلات ناشی از قطع عضوشان پایان دهند و بتوانند راحت تر زندگی و کار کنند.

در مقابل پروتزهای مصنوعی ساق پا گن پروتز ساق پا قرار دارد. اساس کار این گن ها با اساس کار پروتز (پروتز ساق پا در شیراز) فرق می کند. این گن ها که نام دیگر آنها پروتز ساق پا است، روشی برای درمان لاغری در ناحیه داخل ساق پا هستند. با کمک این گن، کسانی که از ناحیه ساق پا به مشکل لاغری دچار هستند، می توانند پاهایی خوش فرم و زیبا داشته باشند. نه تنها این افراد، بلکه مبتلایان به بدفرمی زانو یا گودی در ناحیه زانو نیز می توانند این نوع پروتز را خریداری کرده و نصب کنند. در ضمن، برای خرید این نوع پروتز، لازم نیست به مراکز خاصی مراجعه کنید.

به صورت خلاصه می توانیم بیان کنیم، افراد به منظور زیبایی، پروتز ساق پا را خریداری کرده و نصب می کنند. به یاد داشته باشید قیمت پروتز پا زیر زانو از قیمت این گن ها بسیار بالاتر است و این نیز به دلیل پیچیدگی هایی است که در ساخت اندام های مصنوعی رعایت می شود. قیمت و نحوه کار کرد، دو مورد مهم ترین تفاوت های بین گن های ساق پا و پروتز پا است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز ساق پا با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

برای ساخت پروتز ساق پا در شیراز به کجا مراجعه کنیم؟ آیا مراکز ساخت پروتز پا در شیراز می توانند در این رابطه کمک کنند؟

برای ساخت پروتز ساق پا در شیراز به کجا مراجعه کنیم؟ آیا مراکز ساخت پروتز پا در شیراز می توانند در این رابطه کمک کنند؟

موضوع بسیار مهمی که در خصوص ساخت پروتز ساق پا در شیراز باید مورد توجه قرار داد، مراکزی هستند که وظیفه دارند این نوع پروتز را بسازند و در اختیار متقاضیان قرار دهند. یکی از بهترین جاهایی که می تواند برای ساخت پروتز به شما کمک کند، مراکز ساخت پروتز پا در شهر شیراز هستند. این مراکز، تجهیزات و علم مورد نیاز برای ساخت پروتز را داشته و به افراد کمک می کنند تا بتوانند با مساله قطع عضو خود به خوبی کنار آیند.

مراکز ساخت پروتز مخصوص پا، تنها در حوزه ساخت پروتز های اندام تحتانی فعالیت نمی کنند. این مراکز توان و علم لازم برای ساخت سایر انواع پروتزها، مانند پروتز انگشت دست، پروتز مچ دست، پروتز بالای آرنج و پروتز زیر آرنج را نیز دارند و می توانند به حل مشکل افراد درگیر با قطع عضو کمک شایان توجهی کنند. به صورت کلی می توانیم این گونه بیان کنیم، مراکز ساخت پاهای مصنوعی می توانند در حوزه ساخت سایر اندام های مصنوعی نیز فعالیت کنند.

مراکز ساخت پروتز ساق پا در شیراز یا تهران؟ کدام بهتر است؟

شاید برخی شیرازی هایی که از ناحیه زیر زانو دچار قطع عضو شده اند، این سوال برایشان به وجود آید که مراکز ساخت پروتز ساق پا در شیراز بهترند یا تهران. نکته ای که ذکر آن لازم و ضروری به نظر می رسد این است که مراکز ساخت پروتز ساق در تهران، به دلیل بالا بودن تعداد مراجعه کننده، مهارت و تخصص بالاتری برای ساخت پروتز دارند. این بالا بودن تخصص و مهارت یکی از مهم ترین پارامترها برای ساخت یک پروتز کارآمد به شمار می رود.

موضوع دیگری که باعث شده ما از شیرازی های درگیر با قطع عضو از ناحیه زیر زانو بخواهیم تا برای ساخت پروتز به مراکز تهران مراجعه کنند، مناسب تمام شدن قیمت ساخت پروتز است. در شهر تهران، دسترسی به مواد اولیه با قیمت مناسب، به راحتی امکان پذیر است و به همین دلیل است که می گوییم مراکز ارتوپدی فنی در تهران، پروتز ها را با قیمت مناسبی می سازند.

کارشناسانی که در مراکز ساخت پروتز پا در تهران کار می کنند، تجربه و مهارت بالاتری در ساخت پروتز دارند. همین موضوع خود به تنهایی کافی است تا از شما درخواست کنیم مراکز ساخت پروتزی که در تهران واقع شده اند، انتخاب کرده و به آنها مراجعه کنید.

کلام آخر

معرفی پروتز ساق پا در شیراز و مراکزی که این نوع پروتز را می سازند، موضوع صحبت ما در این مقاله بود. این مقاله به دست کارشناسان ما در کلینیک ارتوپدی فنی پایار تهیه شده است. این کلینیک در حوزه ساخت انواع پروتز اندام های تحتانی و فوقانی و ساخت کفش و کفی طبی فعالیت می کند و از جمله معتبرترین کلینیک های ساخت پروتز در کشور به شمار می رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *