ساخت پروتز گوش در شیراز یا در تهران؟⭐به کجا مراجعه کنم؟

آیا امکان ساخت انواع پروتز گوش در شیراز وجود دارد

ساخت پروتز گوش در شیراز، موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به صحبت در مورد آن بپردازیم. اگر از ناحیه گوش خارجی دچار آسیب شده اید و باید برای ساخت یک پروتز مصنوعی گوش در شهر شیراز اقدام کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

توصیه می کنیم مقاله ی مراکز ساخت پای مصنوعی در شیراز را نیز مطالعه کنید؛ به افزایش اطلاعاتتان کمک می کند.

آیا امکان ساخت انواع پروتز گوش در شیراز وجود دارد؟

در ساخت انواع پروتز گوش، از ماده ای به نام سیلیکون استفاده می کنند. سیلیکون، یک ماده انعطاف پذیر است و در جاهایی که نیاز باشد، یک اندام مصنوعی شبیه به بدن انسان ساخته شود، از آن استفاده می کنند. سیلیکون، نوعی پلیمر بوده و سازندگان پروتز می توانند به کمک آن، پروتزهایی کاملا شبیه به گوش انسان بسازند و در اختیار او قرار دهد.

موضوعی که باعث شده انواع و اقسام پروتزهای مخصوص گوش ساخته شود، روش نصب آنها است. برخی از پروتزهای گوش را به صورت غیر دائمی و بدون کمک جراحی، و برخی دیگر از انواع پروتز را به کمک ایمپلنت و با جراحی در ناحیه گوش قرار می دهند. در هر دو صورت، پروتز باید به گونه ای کاملا طبیعی ساخته، و در اختیار متقاضی قرار داده شود.

با توجه به نکاتی که در بالا گفتیم، الان مشخص است که ساخت پروتز گوش در شیراز باید توسط کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح و معتبر در این شهر صورت گیرد. چنانچه به دلیل بیماری و یا به صورت مادرزادی، گوش خود را از دست داده اید و مجبورید از این نوع پروتز استفاده کنید، کلینیک هایی را انتخاب کنید که از تجربه و مهارت مورد نیاز برای ساخت این پروتز برخوردارند و می توانند پروتزی که به گوش انسان، شباهت بیشتری دارد، بسازند. به خاطر داشته باشید، هدف ساخت این نوع پروتز، متفاوت از هدف ساخت پروتز مچ دست است.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز گوش با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پروتز گوش در شیراز چقدر است؟ کدام کلینیک قیمت مناسب تری برای ساخت پروتز گوش در شیراز ارائه می دهد

مراحل ساخت پروتز گوش در شیراز به چه شکل است؟

یکی از موضوعاتی که می بایست در مورد آن نیز صحبت کنیم مراحل ساخت پروتز گوش در شیراز است. ساخت و نصب این نوع پروتز در دو مرحله اصلی خلاصه می شود:

1- ساخت پروتز

2- قرار دادن پروتز در جای خود

چنانچه برای ساخت این پروتز به کلینیک های مطرح در کشور مراجعه کنید، پروتزی شبیه به گوش طبیعی انسان می سازند. این اندام مصنوعی رنگ، فرم و شباهت زیادی به گوش سالم فرد دارد. برای ساخت پروتز، عکس برداری و بررسی دقیقی از بیمار به عمل خواهد آمد. در صورتی که گوش دیگر فرد سالم باشد، یک قالب از گوش سالم ساخته می شوند. برای ساخت این نوع پروتز از سیلیکون استفاده می کنند. سپس، با رنگ هایی که شباهت زیادی به رنگ بدن انسان دارند، پروتز گوش ساخته می شود.

بعد از ساخت پروتز، نوبت به نصب آن می رسد. برای نصب پروتز ابتدا پایه ایمپلنت را روش گوش قرار داده و با نصب آهنربا روی گوش، فضا برای نصب پروتز آماده می شود. روش هایی که اشاره کردیم تنها راه های نصب این پروتز نیست. در برخی کسانی که بیماری های خونی و بیماری های زمینه ای دارند و یا کسانی که سن آنها بالاست، چنانچه امکان نصب و قرار ددن ایمپلنت وجود نداشته باشد، پروتز را به کمک چسب در جای خود قرار می دهند.

مراحل ساخت پروتز گوش در شیراز

قیمت پروتز گوش در شیراز چقدر است؟ کدام کلینیک قیمت مناسب تری برای ساخت پروتز گوش در شیراز ارائه می دهد؟

پروتز گوش، یک پروتز بسیار ظریف است و از آنجایی که در معرض دید بقیه قرار دارد، باید در نهایت ظرافت و دقت ساخته شده باشد. اگر در شیراز ساکن هستید، و می خواهید برای ساخت پروتز گوش در شیراز اقدام کنید، بهتر است کلینیک هایی را بیابید که در این حوزه به صورت حرفه ای عمل می کنند. هم برای دریافت قیمت پروتز مخصوص گوش و هم برای دریافت قیمت پروتز مچ دست به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح در کشور مراجعه کنید

در کنار بالا بودن کیفیت پروتز، خوب است به دیگر مسائل، مانند قیمت پروتز گوش در شیراز نیز توجه داشته باشید. قیمت این پروتز در کشور، از عدد ثابتی پیروی نمی کند و پارامترهای متفاوتی را می توان بیان کرد که روی آن اثر گذارند؛ از جمله این پارامترها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کیفیت سیلیکون به کار برده شده در ساخت پروتز، یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروتز مخصوص گوش است.
  • مهارت و تجربه کلینیکی که برای ساخت پروتز انتخاب می کنید، دیگر عامل اثرگذار بر قیمت پروتز مخصوص گوش است.
  • وسعت و بزرگی پروتز نیز روی قیمت آن تاثیر دارد.

پروتز گوش، باید با بیشترین ظرافت، و بالاترین شباهت به گوش انسان، ساخته شود. به همین جهت، توصیه ی اکید می کنیم، برای ساخت آن به کلینیک هایی مراجعه کنید که در این حوزه، تجربه و مهارت زیادی دارند.

مراکز ساخت پروتز گوش در شیراز یا تهران؟ کدام یک از این دو مرکز بهترند؟

مراجعه به مراکز ساخت پروتز گوش در شیراز، در صورتی کار درستی خواهد بود که فرد بتواند یک کلینیک حرفه ای بیابد. کسی که نیاز به ساخت و نصب پروتز گوش دارد، می بایست به مراکز مختلف مراجعه کرده و با نحوه ی کار آنها و اینکه، آیا در کار خود به اندازه کافی تخصص و مهارت دارند یا خیر، اطلاعاتی را به دست آورد. از آنجایی که شهر شیراز، یکی شهرهای مطرح در حوزه پزشکی است، احتمال آنکه بتوانید یک کلینیک ارتوپدی فنی ماهر برای ساخت پروتز بیابید، کم نیست.

اگر نتوانستید، چنین کلینیکی را در شیراز پیدا کنید، هنوز هم فرصت برای داشتن یک پروتز گوش وجود دارد. برخی کلینیک های سازنده پروتز در تهران به دلیل سابقه و تجربه ی خوبی که در حوزه ساخت پروتز دارند، می توانند بهترین گزینه باشند. توصیه می کنیم، نام این مجموعه ها را در خاطر خود نگه دارید تا هر زمان که خواستید به آنها مراجعه کنید و با نصب پروتز های گوش زیبا و حرفه ای، با اعتماد به نفس، در جامعه ظاهر شوید.

قیمت پروتز گوش در تهران کمتر است یا شیراز؟

کسانی که در شهر شیراز ساکن بوده و دچار قطع ناحیه خارجی گوش خود شده اند، برای آنکه این نقص را جبران کنند مجبورند برای ساخت پروتز گوش در شیراز اقدام کرده، و به کلینیک های ارتوپدی همین شهر مراجعه کنند. درست است که این راه، کمتر طول می کشد و فرد را زودتر به نتیجه می رساند، اما به موضوع قیمت پروتز گوش نیز باید توجه و دقت داشت. متاسفانه، برخی کلینیک های شیراز قیمت بالایی در مقایسه با کلینیک های تهرانی برای ساخت پروتز گوش دریافت می کنند. توصیه ی ما به شما این است که اگر خواستید برای ساخت این نوع پروتز اقدام کنید، هم از کلینیک های تهرانی و هم از کلینیک های شیرازی قیمت را استعلام کنید.

از آنجایی که تعداد کلینیک های ساخت پروتز در تهران بیشتر است، حالتی رقابتی بین آنها وجود دارد و به همین دلیل برای ساخت پروتز گوش در تهران با قیمت های متفاوتی رو به رو خواهید شد. قیمت برخی از این کلینیک ها، از قیمت ساخت پروتز گوش در شیراز، بالاتر و برخی دیگر نیز پایین تر است. بهتر است کلینیک هایی را برای ساخت این پروتز انتنخاب کنید که هم قیمت مناسبی به شما ارائه می کنند و هم در ساخت پروتز دقت کافی به خرج می دهند.

آیا برای ساخت پروتز گوش در شیراز می توان به مراکز ساخت اندام مصنوعی در شیراز رفت؟

آیا برای ساخت پروتز گوش در شیراز می توان به مراکز ساخت اندام مصنوعی در شیراز رفت؟

یکی از سوالاتی که برای متقاضیان  ساخت پروتز گوش در شیراز ممکن است ایجاد شود این است که آیا آنها می توانند برای ساخت این پروتز به مراکز ساخت اندام مصنوعی در شیراز مراجعه کنند یا خیر. واقعیت قضیه این است که در مراکزی که ساخت اندام های مصنوعی صورت می گیرد، ممکن است پروتز گوش نیز ساخته شود. پس اگر در شیراز هستید و می خواهید برای ساخت پروتز گوش اقدام کنید، می توانید به مراکز سازنده اندام های مصنوعی، مانند ساخت پروتز پا بالای زانو رفته و از آنها بخواهید تا یک گوش مصنوعی سیلیکونی برای شما بسازند و در اختیارتان قرار دهند.

پروتزهای گوش، یک نوع پروتز زیبایی محسوب می شوند و در ساخت آن باید خیلی نکات و جزئیات رعایت شود. به همین سبب، کسانی که چه به دلیل بیماری و چه به دلیل یک حادثه قسمت خارجی گوش شان از دست رفته است، باید به مراکز و کلینیک هایی مراجعه کنند که در حوزه ساخت پروتزها تجربه و مهارت بالایی دارند و می توانند یک پروتز با درصد شباهت بالا به گوش طبیعی انسان بسازند و در اختیار او قرار دهند.

قیمت پروتز گوش در تهران کمتر است یا شیراز؟

کلام آخر

توصیه می شود، نه تنها برای ساخت پروتز گوش، بلکه برای ساخت سایر پروتزها، کلینیک هایی را انتخاب کنید که می توانند کار خود را در نهایت دقت و ظرافت انجام دهند. یکی از این کلینیک ها، کلینیک ارتوپدی فنی پایار نام دارد؛ این مجموعه در حوزه ساخت انواع پروتز، از جمله پروتز انگشت دست، پروتز لگن، پروتز چشم، ساخت کفش و کفی طبی، ساخت پروتز بالای آرنج و غیره فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *