بهترین شرکت ساخت پای مصنوعی❤هر آنچه باید بدانید

بهترین شرکت ساخت پای مصنوعی

شرکت ساخت پای مصنوعی، به صورت مستقیم به افراد درگیر با قطع عضو کمک می کند تا بتوانند از حجم مشکلاتی که نداشتن پا برایشان ایجاد کرده است، کم کنند. ما در این متن قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم؛ توصیه می کنیم در ادامه با ما همراه باشید و علاوه بر آن، مقاله جدیدترین پای مصنوعی در ایران را مطالعه کنید تا اطلاعاتتان در مورد پروتزهای مخصوص پا افزایش پیدا کند.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پای مصنوعی با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

معرفی شرکت ساخت پای مصنوعی

شرکت های ساخت پای مصنوعی چه مجموعه هایی هستند؟

کسانی که در اثر یک حادثه رانندگی، بیماری و یا به صورت مادرزادی پا ندارند و یا پایشان قطع شده است، کسانی هستند که می بایست برای ساخت پروتزهای پا اقدام کنند. موضوعی که در زمان ساخت پروتز باید به آن توجه و دقت داشت، نوع پروتز درخواستی است. معمولا، نوع پروتز با توجه به محل قطع عضو تعیین می شود.

برای مثال، کسی که پای خود را از ناحیه بالای زانو از دست داده است، می بایست برای ساخت پروتز بالای زانو اقدام کند و یا کسی که دستش از ناحیه آرنج قطع شده باید برای ساخت پروتزهای مخصوص همین قسمت اقدام کند. البته، برای تعیین نوع پروتز اصلا نگرانی به خود راه ندهید؛ زیرا کسانی که در کلینیک های ارتوپدی فنی کار می کنند، پروتز متناسب با بدن شما را می سازند.

بهتر است برای ساخت پروتز، کلینیک هایی را انتخاب کنید که کارشناسانشان می توانند از عهده ساخت یک پروتز کاربردی برآیند. ساخت پروتز، مقوله ای کاملا تخصصی است و کسانی می توانند در این حوزه موفق عمل کرده و به افراد درگیر با قطع عضو کمک کنند که سابقه، تجربه و مهارت بالایی داشته باشند.

موضوع دیگری که در مراجعه به یک شرکت ساخت پای مصنوعی باید مورد توجه قرار دهید، این است که هر نوع پروتز، با قیمت متفاوتی به شما ارائه خواهد شد. برای مثال، قیمت پروتز بالای زانو با قیمت پروتز مخصوص انگشت پا تفاوت دارد و این دو نوع پروتز با یک قیمت ساخته نمی شوند.

شرکت ساخت پای مصنوعی

بهترین شرکت ساخت پای مصنوعی چه ویژگی های بارزی دارد؛ آیا در جریان هستید؟

وقتی می خواهید برای ساخت یک پروتز اقدام کنید، باید وجود یا عدم وجود برخی ویژگی ها را در شرکت سازنده آن مورد بررسی قرار دهید. این ویژگی ها که در نهایت منجر به ساخت یک پروتز کاربردی و کاربر پسند می شوند، به شرح زیر هستند:

1- استفاده از متدهای روز دنیا

ساخت پروتز به مانند هر مقوله دیگری در دنیای مدرن امروزی، با پیشرفت های خوبی همراه بوده است. این پیشرفت ها را مدیون کسانی هستیم که در حوزه ساخت پروتز فعالیت دارند. کسانی که می خواهند به کمک پروتز، بخش زیادی از مشکلات خود را کاهش دهند و زندگی شان به روال قبل از قطع عضو، نزدیک شود، می بایست برای تهیه این نوع پروتز به مراکزی مراجعه کنند که از متدهای روز دنیا برای ساخت پروتز استفاده می کنند. این مورد، یکی از شاخصه های بارز بهترین شرکت ساخت پای مصنوعی است.

2- استفاده از متریال های با دوام

موضوع دیگری که یکی از برتری ها و شاخصه های یک شرکت ساخت پای مصنوعی حرفه ای به شمار می رود، استفاده از متریال های با دوام در ساخت پروتز است. هر قدر ماده به کار برده شده در ساخت پروتز، مقاوم تر باشد، پروتز دوام بیشتری داشته و فرد در بازه زمانی طولانی تری برای ساخت مجدد پروتز اقدام می کند. خوب است در جریان باشید، افراد با توجه به دوام پروتز و با توجه به اینکه چقدر از پروتز کار کشیده اند، مجبورند هر چند سال یک بار برای ساخت یک پروتز جدید اقدام کنند.

3- استفاده از تجهیزات روز دنیا

از دیگر ابزارهایی که برای ساخت پروتز، در یک شرکت ساخت پای مصنوعی به کار برده می شود، تجهیزاتی بروز و مدرن است. هر چه قدر دستگاه‌ ها و ابزارهایی که برای تهیه یک پروتز به کار برده می شوند، بروزتر و مدرن تر باشند، ساخت پروتز، دقیق تر خواهد بود.

آیا نام بهترین شرکت ساخت پای مصنوعی در ایران را می دانید؟

شما به عنوان یک کاربر و به عنوان کسی که پایش قطع شده است، می بایست برای داشتن بهترین و کاربردی ترین نوع پروتز، به جاهایی مراجعه کنید که می توانند در ساخت پروتز، تمام ویژگی ها و مواردی که در بالا نام بردیم را لحاظ کنند.

ما در کشورمان، کلینیک های زیادی داریم که در حوزه ساخت و آماده سازی پروتز کار می کنند. برخی از این کلینیک ها، مانند کلینیک ارتوپدی پایار، به قدری حرفه ای ظاهر شده اند که شاید برای هر کسی باور پذیر نباشد. در این کلینیک ها، تمام ویژگی هایی که معرفی کردیم و توضیح دادیم، رعایت شده و در نهایت، پروتز ارائه شده بسیار کاربردی و کار راه انداز ظاهر خواهد شد. ساخت پروتز و سفارش آن به سازنده های حرفه ای پروتز، اولین و مهم ترین قدم برای داشتن یک پروتز کاملا کاربردی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *